Hráč Smižanský Jozef

Smižanský Jozef

User Pic
Jméno: Smižanský Jozef
Oddíl: SK Lokomotiva Radlice, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1836
ID: 1678
FIDE ID: 354147
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1804 Dlouhý David Šachový klub Bohnice - B 1892 1889 0
2018/2019 7 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1804 Koper Štefan ŠK Mahrla C 1833 1884 ½
2018/2019 6 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1804 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 "B" 0 1860 ½
2018/2019 3 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1804 Lukeš Martin SK OAZA Praha F 1681 1630 1
2018/2019 2 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1804 Jankovský Zbyněk SNAD Kbely 1582 1646 ½
2018/2019 1 SK Lokomotiva Radlice B 1836 1804 Mesmer Robert Dukla F 0 1726 1
2018/2019 8 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Ehlen Daniel ŠK Mlejn A 0 1572 1
2018/2019 7 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Mrázek Václav Dukla G 0 1308 1
2018/2019 6 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Zelenka Petr TJ Bohemians Praha H 0 1364 0
2018/2019 5 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Beneš Jáchym TJ Kobylisy F 1656 1638 1
2018/2019 4 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha G 1333 1409 1
2018/2019 3 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Neymer Evgeny GROP - F 0 1640 1
2018/2019 2 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Chmelař Josef Šachový klub Bohnice - D 1488 1409 ½
2018/2019 1 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Dvořák Bohumil USK Praha B 1936 1845 ½
2017/2018 1 SK Lokomotiva Radlice A 1836 1804 Celba Pavel TJ Pankrác F 1740 1823 0
2015/2016 11 SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 ½
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 1
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1891 1908 0
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1840 1878 ½
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 Richtr Tomáš LISA A 1888 1889 1
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice A 1845 1845 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 ½
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Vejsada Ondřej TJ Praga Praha G 1503 0
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Hrubý Jan ŠK Smíchov E 1701 1
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Medek Karel Šachový klub Praha 4 A 1703 1
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Sargsjan Karen ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1920 1
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Pokorová Dana SK OAZA Praha E 1183 1
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Kameník Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 0
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Adam Rostislav Sokol Praha-Kobylisy G 1507 1
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 Košťálek Otakar ŠK Teplárna Malešice 1395 1
2015/2016 11 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 Mráz Jaroslav USK Praha C 1422 1
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 Zimák Karel ŠK Dopravní podnik Praha C 1789 1771 ½
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 Leština Petr ŠK PORG Praha 1109 1
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 Kalaidzidis Mikis Sokol Praha-Kobylisy F 1550 0
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1375 1
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1845 May David TJ Bohemians Praha G 1613 0
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Polnar Josef TJ Zora Praha A 1717 1
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Chudáček Vladimír Sokol Vršovice F 1714 1741 1
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1537 1
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Kudrna Zdeněk USK Praha C 1757 1726 1
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Sapík Richard TJ Pankrác G 1676 0
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Lener Jaroslav ŠK Smíchov C 2132 2132 ½
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1897 1931 0
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Kovář Zdeněk Unichess ČSOB G 1804 1808 1
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice D 1788 Soběslavský Vladimír TJ Praga Praha H 1636 ½
2014/2015 9 USK Praha B 1788 Pazdera Tomáš ŠK Černý Baron B 1925 ½
2014/2015 8 USK Praha B 1788 Hruška Jan Sokol Nebušice A 2147 2139 0
2014/2015 6 USK Praha B 1788 Chromovský Hynek Viktoria Žižkov D 1797 1734 1
2014/2015 5 USK Praha B 1788 Klubert Pavel GROP E 1690 1
2014/2015 3 USK Praha B 1788 Palla Ivan SK OAZA Praha G 1525 1
2014/2015 2 USK Praha B 1788 Nepožítek Svatomír Steinitz-Makabi A 1823 0
2014/2015 1 USK Praha B 1788 Chaloupka Josef TJ Praga Praha E 1722 1
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Krupička Josef ŠK Smíchov B 2039 2012 0
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Korsa Jiří Bohemians Praha F 1695 1783 1
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Král Jiří Unichess ČSOB F 1608 1
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Bárta Tomáš DDM Praha 6 B 1712 1751 0
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1735 1
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha D 1618 1719 1
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Brndiar Pavel Viktoria Žižkov C 1738 1
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice B 1788 Hataš Oldřich Sokol Vršovice E 1778 1
2013/2014 11 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1842 1836 0
2013/2014 10 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1907 0
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Prachař Josef ŠK PORG C 1910 1895 0
2013/2014 8 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Volejník Pavel Sokol Praha-Kobylisy D 1917 0
2013/2014 7 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Bečvář Pavel TJ Praga Praha C 1752 1
2013/2014 6 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Svoboda Zdeněk SK Loko Praha C 1666 1
2013/2014 5 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Mikšátko Miroslav Sokol Praha-Vršovice D 1962 1899 0
2013/2014 4 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Cimburek Miroslav Steinitz-Makabi A 1000 1
2013/2014 2 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2118 1886 0
2013/2014 1 SK Lokomotiva Radlice B 1845 1843 Kindl František DDM Praha 6 B 1907 1906 1
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1843 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1833 1822 0
2013/2014 7 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1843 Mihál Sergej ŠK PORG D 1859 1
2013/2014 3 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1843 Soběslavský Vladimír TJ Praga Praha G 1631 1
2013/2014 2 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1843 Filipec Tomáš TJ Pankrác F 1843 ½
2013/2014 1 SK Lokomotiva Radlice C 1845 1843 Sochor Martin Bohemians Praha F 1898 1904 0
2013/2014 5 USK Praha A 1845 1843 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1874 1885 0
2013/2014 4 USK Praha A 1845 1843 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1790 0