Hráč Starýchfojtů Josef

Starýchfojtů Josef

User Pic
Jméno: Starýchfojtů Josef
Oddíl: ŠK Řevnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1897
Elo mezinárodní: 1815
ID: 31992
FIDE ID: 339440
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1815 1897 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 F 1666 1678 ½
2019/2020 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1827 1897 Souralová Venuše TJ SOKOL Struhařov A 1438 1473 1
2019/2020 2 ŠK Řevnice A 1815 1897 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1833 1778 ½
2019/2020 1 ŠK Řevnice A 1827 1897 Barták Josef ŠK Řevnice B 1425 1517 0
2018/2019 11 TJ Pankrác G 1815 1897 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 1
2018/2019 10 TJ Pankrác G 1815 1897 Kučera Jan ŠK DP Praha F 1773 1860 0
2018/2019 9 TJ Pankrác G 1815 1897 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1597 1542 1
2018/2019 7 TJ Pankrác G 1815 1897 Puchmajer Pavel Sokol Praha Vršovice G 1633 1699 1
2018/2019 6 TJ Pankrác G 1815 1897 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 1800 1878 0
2018/2019 5 TJ Pankrác G 1815 1897 Jankovský Zbyněk SK Újezd nad Lesy 1536 1569 1
2018/2019 2 TJ Pankrác G 1815 1897 Boleslav Petr GROP - E 2003 1934 0
2018/2019 1 TJ Pankrác G 1815 1897 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1607 1
2018/2019 11 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Lhotský František TJ Pankrác F 1953 1909 0
2018/2019 9 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1870 1847 1
2018/2019 8 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Netík Josef SK OAZA Praha D 1895 1837 1
2018/2019 7 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 1
2018/2019 6 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha C - VŠFS 2231 2206 0
2018/2019 5 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Turková Karolína ŠK DP Praha E - VŠFS 1996 0 ½
2018/2019 4 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1689 1717 1
2018/2019 2 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Malá Anna Unichess Ž 1814 1813 1
2018/2019 1 Steinitz-Makabi Praha 1815 1897 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1873 1931 1
2018/2019 9 ŠK Řevnice A 1827 1855 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1698 1722 0
2018/2019 8 ŠK Řevnice A 1827 1855 Steiner Juraj JAWA Brodce B 1918 1931 0
2018/2019 7 ŠK Řevnice A 1827 1855 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1862 1903 1
2018/2019 5 ŠK Řevnice A 1827 1855 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 FB 1730 1663 1
2018/2019 3 ŠK Řevnice A 1827 1855 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1854 1
2018/2019 1 ŠK Řevnice A 1770 1855 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník B 1878 1850 ½
2017/2018 6 Steinitz - Makabi 1815 1897 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2083 2088 1
2017/2018 5 Steinitz - Makabi 1815 1897 Šudoma Marek ŠK Praha - Smíchov B 1833 1763 ½
2017/2018 4 Steinitz - Makabi 1815 1897 Krčil Aleš Šachový klub Praha 4 A 1800 1876 0
2017/2018 2 Steinitz - Makabi 1815 1897 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1844 1746 1
2017/2018 1 Steinitz - Makabi 1815 1897 Černý Richard Sokol Praha Vršovice D 1785 1816 ½
2017/2018 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1769 1825 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 1
2017/2018 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1751 1825 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram Baník C 1650 1652 1
2017/2018 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1762 1825 Gernert Otakar TJ Sokol Struhařov A 2050 2059 1
2017/2018 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1762 1825 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 0
2017/2018 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1757 1840 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1779 1795 0
2017/2018 11 ŠK Řevnice A 1762 1825 Plháček Václav TJ Hostivice A 1697 1718 1
2017/2018 8 ŠK Řevnice A 1769 1825 Zvolenský David JAWA Brodce A 1895 1874 0
2017/2018 6 ŠK Řevnice A 1751 1825 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2086 2070 1
2017/2018 5 ŠK Řevnice A 1762 1825 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1933 1918 0
2017/2018 4 ŠK Řevnice A 1762 1825 Hrubant Ivan KŠ Říčany 1925 D 1987 2003 0
2017/2018 3 ŠK Řevnice A 1762 1825 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1858 1965 0
2017/2018 2 ŠK Řevnice A 1762 1825 Halla Jiří Caissa Roztoky B 1808 1795 0
2017/2018 1 ŠK Řevnice A 1757 1840 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1848 1841 1
2016/2017 11 ŠK Řevnice A 1736 1829 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad A 1641 1821 ½
2016/2017 10 ŠK Řevnice A 1736 1829 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 ½
2016/2017 9 ŠK Řevnice A 1736 1829 Krůta Jaroslav TJ Neratovice D 1696 ½
2016/2017 8 ŠK Řevnice A 1736 1829 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1870 1869 1
2016/2017 7 ŠK Řevnice A 1736 1829 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 0
2016/2017 6 ŠK Řevnice A 1736 1829 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 1862 1897 1
2016/2017 5 ŠK Řevnice A 1736 1829 Rynt Pavel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1887 1888 0
2016/2017 4 ŠK Řevnice A 1736 1829 Břečka František Sokol na Mělníce A 1907 1908 0
2016/2017 3 ŠK Řevnice A 1736 1829 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2067 2099 0
2016/2017 2 ŠK Řevnice A 1736 1829 Jelagin Konstantin Příbram Baník A 1872 1910 ½
2016/2017 1 ŠK Řevnice A 1736 1829 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 1
2015/2016 9 ŠK Řevnice B 1736 1829 Rosenbaumová Lea ŠK Zdice B 1351 1345 1
2015/2016 5 ŠK Řevnice B 1736 1829 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1596 1582 1
2015/2016 4 ŠK Řevnice B 1736 1829 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1688 1
2015/2016 3 ŠK Řevnice B 1736 1829 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 ½
2015/2016 11 ŠK Řevnice 1736 1829 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk 1993 1984 0
2015/2016 9 ŠK Řevnice 1736 1829 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 ½
2015/2016 8 ŠK Řevnice 1736 1829 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2062 2091 0
2015/2016 7 ŠK Řevnice 1736 1829 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 0
2015/2016 5 ŠK Řevnice 1736 1829 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 1991 2001 ½
2015/2016 4 ŠK Řevnice 1736 1829 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2037 2012 0
2015/2016 3 ŠK Řevnice 1736 1829 Vrecion Jiří Šachový klub Zdice 1957 1924 ½
2015/2016 2 ŠK Řevnice 1736 1829 Pelikán Tomáš Šachový klub Příbram Baník 1878 1
2015/2016 1 ŠK Řevnice 1736 1829 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1878 1878 1
2015/2016 9 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1524 1
2015/2016 8 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Kučera Jan ŠK DP Praha - EA Hotels II 1824 1
2015/2016 7 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Stankev Martin ŠK Černý Baron B 1802 1814 1
2015/2016 6 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Brož David Šachový klub Praha 4 B 1644 1
2015/2016 5 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1617 1614 ½
2015/2016 4 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1840 1878 1
2015/2016 3 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad I 1648 ½
2015/2016 1 Steinitz - Makabi Praha 1707 1849 Válka Jiří Kbelská šachová reprezentace C 1298 1
2014/2015 11 ŠK Řevnice A 1680 1839 Bouda Karel DDM Slaný-ŠK Velvary 1788 ½
2014/2015 10 ŠK Řevnice A 1680 1839 Lhotský Zdeněk KŠ Říčany 1925 E 1618 1719 ½
2014/2015 9 ŠK Řevnice A 1680 1839 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1866 1847 0
2014/2015 8 ŠK Řevnice A 1680 1839 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1867 1867 1
2014/2015 7 ŠK Řevnice A 1680 1839 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1732 1
2014/2015 5 ŠK Řevnice A 1680 1839 Rédl Václav Český Lev Kolešovice A 1532 1
2014/2015 4 ŠK Řevnice A 1680 1839 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1846 1836 ½
2014/2015 2 ŠK Řevnice A 1680 1839 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1860 1866 1
2014/2015 1 ŠK Řevnice A 1680 1839 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1668 0
2014/2015 10 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Němeček Jaroslav TJ Praga Praha E 1695 1
2014/2015 9 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Filip Petr Sokol Kobylisy G 1314 1
2014/2015 8 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Fryš Jiří SK Lokomotiva Radlice E 1507 1
2014/2015 7 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1812 1
2014/2015 6 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Platz Eduard Sokol Nebušice A 1000 1
2014/2015 5 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Klímek Petr TJ Pankrác F 1884 1859 0
2014/2015 4 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Brndiar Pavel Viktoria Žižkov D 1738 ½
2014/2015 3 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Svoboda Vratislav GROP E 1529 1
2014/2015 1 Steinitz-Makabi A 1680 1839 Skalický Jindřich SK OAZA Praha G 1329 1
2014/2015 11 ŠK Řevnice B 1680 1839 Šmíd Ondřej ŠK Zdice B 1902 1936 ½
2014/2015 10 ŠK Řevnice B 1680 1839 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1858 1885 1
2014/2015 7 ŠK Řevnice B 1680 1839 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice B 1900 1953 0
2014/2015 5 ŠK Řevnice B 1680 1839 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 0
2014/2015 3 ŠK Řevnice B 1680 1839 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1958 1982 0
2014/2015 2 ŠK Řevnice B 1680 1839 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2072 2096 0
2014/2015 1 ŠK Řevnice B 1680 1839 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1803 1881 0
2013/2014 11 ŠK Řevnice B 1632 1781 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 ½
2013/2014 10 ŠK Řevnice B 1632 1781 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1820 1761 1
2013/2014 9 ŠK Řevnice B 1632 1781 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1720 1679 ½
2013/2014 8 ŠK Řevnice B 1632 1781 Žáček Petr ŠO TP Nova Kladno A 2092 2051 0
2013/2014 7 ŠK Řevnice B 1632 1781 Urban Tomáš ŠK Rakovník B 1827 1852 1
2013/2014 6 ŠK Řevnice B 1632 1781 Zadina Jiří ŠK Jince A 1822 1
2013/2014 4 ŠK Řevnice B 1632 1781 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1792 1
2013/2014 3 ŠK Řevnice B 1632 1781 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1765 1
2013/2014 2 ŠK Řevnice B 1632 1781 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1705 1810 1
2013/2014 1 ŠK Řevnice B 1632 1781 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad C 1676 1574 1
2013/2014 11 ŠK Řevnice A 1632 1781 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1693 1800 ½
2013/2014 10 ŠK Řevnice A 1632 1781 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1897 1877 0
2013/2014 9 ŠK Řevnice A 1632 1781 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 0
2013/2014 8 ŠK Řevnice A 1632 1781 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1890 1866 1
2013/2014 7 ŠK Řevnice A 1632 1781 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1796 1819 0
2013/2014 5 ŠK Řevnice A 1632 1781 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 ½
2013/2014 4 ŠK Řevnice A 1632 1781 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1927 1960 1
2013/2014 3 ŠK Řevnice A 1632 1781 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 D 1694 1
2013/2014 2 ŠK Řevnice A 1632 1781 Havelka Petr Spartak Vlašim B 1865 1838 0
2013/2014 1 ŠK Řevnice A 1632 1781 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1777 1726 1
2012/2013 11 ŠK Řevnice B 1604 1754 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 1
2012/2013 10 ŠK Řevnice B 1604 1754 Zadina Jiří TJ Jince A 1593 ½
2012/2013 9 ŠK Řevnice B 1604 1754 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1793 1
2012/2013 7 ŠK Řevnice B 1604 1754 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1699 1
2012/2013 5 ŠK Řevnice B 1604 1754 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1589 1
2012/2013 3 ŠK Řevnice B 1604 1754 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1852 0
2012/2013 2 ŠK Řevnice B 1604 1754 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1661 1
2012/2013 1 ŠK Řevnice B 1604 1754 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1864 1774 ½
2012/2013 11 ŠK Řevnice A 1604 1754 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice A 1616 ½
2012/2013 10 ŠK Řevnice A 1604 1754 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1863 0
2012/2013 9 ŠK Řevnice A 1604 1754 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1602 1
2012/2013 7 ŠK Řevnice A 1604 1754 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 1
2012/2013 6 ŠK Řevnice A 1604 1754 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad A 1683 1677 1
2012/2013 5 ŠK Řevnice A 1604 1754 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1734 1692 1
2012/2013 4 ŠK Řevnice A 1604 1754 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 0
2012/2013 2 ŠK Řevnice A 1604 1754 Partl Miloslav TJ Neratovice B 1867 1799 ½
2011/2012 11 ŠK Řevnice B 1571 1650 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1608 1
2011/2012 10 ŠK Řevnice B 1571 1650 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1592 ½
2011/2012 9 ŠK Řevnice B 1571 1650 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1740 1
2011/2012 7 ŠK Řevnice B 1571 1650 Veselý Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1730 1
2011/2012 6 ŠK Řevnice B 1571 1650 Zadina Jiří TJ Jince A 1663 0
2011/2012 5 ŠK Řevnice B 1571 1650 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1559 1
2011/2012 4 ŠK Řevnice B 1571 1650 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1721 1721 1
2011/2012 3 ŠK Řevnice B 1571 1650 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice B 1754 1
2011/2012 2 ŠK Řevnice B 1571 1650 Šos Václav ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1880 1
2011/2012 1 ŠK Řevnice B 1571 1650 Grulich Jiří ŠK Rakovník C 1970 1990 1
2011/2012 11 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Králík Vladimír ŠK Příbram - Baník "A" 1783 0
2011/2012 10 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Košnar Karel ŠK Rakovník "B" 1533 ½
2011/2012 9 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad "B" 1588 0
2011/2012 8 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Hrubec Miloš Caissa Úholičky "C" 1615 1
2011/2012 7 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno "A" 1853 ½
2011/2012 6 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Stolz Lubor ŠK Zdice "A" 1890 1899 1
2011/2012 5 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Červenka Antonín Slovan Velvary 1786 0
2011/2012 4 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Duong David SK DDM Slaný 1753 1
2011/2012 3 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Macas Vladimír ŠOTP NOVA Kladno "A" 2047 1791 1
2011/2012 2 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Nedvěd Pavel ŠK Kladno "C" 1751 1
2011/2012 1 ŠK Řevnice "A" 1571 1650 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1593 ½
2010/2011 11 ŠK Řevnice A 1566 Prokop Jiří TJ Spartak Vlašim B 1853 1
2010/2011 9 ŠK Řevnice A 1566 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov A 1600 1
2010/2011 8 ŠK Řevnice A 1566 Kozel Petr Sokol Neveklov A 1464 0
2010/2011 7 ŠK Řevnice A 1566 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1824 ½
2010/2011 6 ŠK Řevnice A 1566 Jirk Jindřich Joly Lysá nad Labem E 1800 0
2010/2011 5 ŠK Řevnice A 1566 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram Baník A 1460 1
2010/2011 3 ŠK Řevnice A 1566 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1612 ½
2010/2011 2 ŠK Řevnice A 1566 Valter Karel SK Pyrit Příbram C 1548 0
2010/2011 1 ŠK Řevnice A 1566 Mejzlík Jiří Spartak Dolní Kralovice A 1524 ½
2010/2011 11 ŠK Řevnice B 1566 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník B 1627 ½
2010/2011 10 ŠK Řevnice B 1566 Zeisek Václav TJ Jince B 1530 1
2010/2011 9 ŠK Řevnice B 1566 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1525 1
2010/2011 8 ŠK Řevnice B 1566 Kraisl Vlastimil ŠK MěÚ Hostomice 1688 ½
2010/2011 7 ŠK Řevnice B 1566 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1597 1
2010/2011 6 ŠK Řevnice B 1566 Hakl David ŠK Zdice B 1347 1
2010/2011 5 ŠK Řevnice B 1566 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1771 0
2010/2011 4 ŠK Řevnice B 1566 Zadina Jiří TJ Jince A 1607 ½
2010/2011 3 ŠK Řevnice B 1566 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun B 1631 1
2010/2011 2 ŠK Řevnice B 1566 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1694 1
2010/2011 1 ŠK Řevnice B 1566 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1693 0
2009/2010 11 ŠK Řevnice B 1526 Zadina Jiří TJ Jince A 1731 ½
2009/2010 10 ŠK Řevnice B 1526 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1616 1
2009/2010 9 ŠK Řevnice B 1526 Noha Petr SK Pyrit Příbram C 1723 ½
2009/2010 8 ŠK Řevnice B 1526 Kvapil Petr Kovohutě Příbram 1875 1
2009/2010 7 ŠK Řevnice B 1526 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1565 ½
2009/2010 6 ŠK Řevnice B 1526 Fairaisl Dušan ŠK při MěÚ Hostomice 1684 0
2009/2010 5 ŠK Řevnice B 1526 Lysá Petra TJ Jince B 1355 1
2009/2010 4 ŠK Řevnice B 1526 Hakl Josef ŠK Zdice C 1000 1
2009/2010 3 ŠK Řevnice B 1526 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1720 0
2009/2010 2 ŠK Řevnice B 1526 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1510 ½
2009/2010 1 ŠK Řevnice B 1526 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1487 1
2009/2010 9 ŠK Řevnice A 1526 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1611 1
2009/2010 7 ŠK Řevnice A 1526 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1510 1
2009/2010 5 ŠK Řevnice A 1526 Hůrka Jiří ŠK Kladno C 1801 0
2009/2010 4 ŠK Řevnice A 1526 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno 1667 1
2009/2010 2 ŠK Řevnice A 1526 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram B 1736 0
2009/2010 1 ŠK Řevnice A 1526 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1822 1
2008/2009 9 ŠK Řevnice B 1529 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1681 ½
2008/2009 8 ŠK Řevnice B 1529 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1762 ½
2008/2009 7 ŠK Řevnice B 1529 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1570 0
2008/2009 6 ŠK Řevnice B 1529 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun B 1630 ½
2008/2009 5 ŠK Řevnice B 1529 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1573 0
2008/2009 4 ŠK Řevnice B 1529 Saxlová Markéta ŠK Pyrit Příbram D 1634 0
2008/2009 3 ŠK Řevnice B 1529 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1497 ½
2008/2009 2 ŠK Řevnice B 1529 Zadina Jaroslav Zadinovi Jince 1567 1
2008/2009 1 ŠK Řevnice B 1529 Turický David ŠK Zdice B 1602 0
2008/2009 10 ŠK Řevnice A 1529 Brabec Jiří Sokol Hostivice B 1
2008/2009 9 ŠK Řevnice A 1529 Šulc Jaromír ŠK Kladno C 1983 0
2008/2009 7 ŠK Řevnice A 1529 Babouček Vavřinec ŠK Zdice A 1410 0
2008/2009 6 ŠK Řevnice A 1529 Vataha Josef ŠO Stochov 1532 1
2008/2009 2 ŠK Řevnice A 1529 Felkl Karel ŠK Hotel Merkur Kladno 1699 0
2007/2008 11 ŠK Řevnice A 1000 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun A 1607 0
2007/2008 10 ŠK Řevnice A 1000 Šlégr Josef TJ Český Lev Kolešovice A 1623 1
2007/2008 8 ŠK Řevnice A 1000 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice A 1539 1
2007/2008 7 ŠK Řevnice A 1000 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice A 1728 0
2007/2008 6 ŠK Řevnice A 1000 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1789 0
2007/2008 5 ŠK Řevnice A 1000 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 1767 0
2007/2008 4 ŠK Řevnice A 1000 Rychlý Václav ŠK Alva Příbram C 0
2007/2008 3 ŠK Řevnice A 1000 Littmann Jiří ŠK Kladno C 1718 ½
2006/2007 11 ŠK Řevnice 1000 ŠK Alva Pb Příbram D 1
2006/2007 10 ŠK Řevnice 1000 Zadina Michael Zadinovi Jince 1100 1
2006/2007 9 ŠK Řevnice 1000 Slavík Antonín TJ Jince B 1399 0
2006/2007 8 ŠK Řevnice 1000 Šnobl Patrik Lokomotiva Beroun B 1250 1
2006/2007 7 ŠK Řevnice 1000 SK Liteň 1
2006/2007 6 ŠK Řevnice 1000 Farář Jakub ŠK Alva Pb Příbram E 1100 1
2006/2007 4 ŠK Řevnice 1000 Brůna Pavel Kovohutě Příbram 1864 0
2006/2007 3 ŠK Řevnice 1000 Kadeřábek Jiří ŠK Hostomice 1435 1
2006/2007 1 ŠK Řevnice 1000 Růžička Tomáš TJ Jince A 1467 0