Hráč Kučera Jan

Kučera Jan

User Pic
Jméno: Kučera Jan
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1859
Elo mezinárodní: 1773
ID: 31312
FIDE ID: 383813
Rok narození: 1986
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Miskolczi Vítězslav Unichess G 1988 1991 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Chlup Marek SK OAZA Praha F 1723 1722 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Sadil Jan ŠK Loko Praha D 1753 1766 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 B 1926 1914 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Kalík Josef LR AAA 1597 1542 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Dušek Martin Dukla F 2050 1978 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Richter Jiří ŠK Smíchov B 2074 2079 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1719 1692 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK DP Praha E - VŠFS 1773 1860 Akerman Jan ŠO Praga Praha C 1543 1583 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1773 1860 Krejnický Jiří DDM Praha 6 D 0 1542 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha F 1786 1862 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 1912 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK DP Praha F 1786 1862 Starýchfojtů Josef TJ Pankrác G 1827 1855 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK DP Praha F 1786 1862 Brož Zdeněk Šachový klub Bohnice - C 1913 1810 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK DP Praha F 1786 1862 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1775 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 1786 1862 Rexa Martin Dukla E 1893 1891 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha F 1786 1862 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1660 1694 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK DP Praha F 1786 1862 Novotný Miroslav ŠO Praga Praha C 0 1765 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha E - VŠFS 1786 1862 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1804 1814 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1786 1862 Trochta Vojtěch GROP - D 1857 1811 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK DP Praha E 1786 1861 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1708 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK DP Praha E 1786 1861 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1665 1661 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK DP Praha E 1786 1861 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1943 1981 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK DP Praha E 1786 1861 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha F 1900 1903 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha E 1786 1861 Rylek Milan DDM Praha 6 C 0 1765 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha E 1786 1861 Marek Roman Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha E 1786 1861 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn B 0 1695 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha E 1786 1861 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1601 1609 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK DP Praha E 1786 1861 Votava Miroslav Sokol Praha Vršovice G 0 1768 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha E 1786 1861 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha C 1797 1824 Novák Josef Jan SK Lokomotiva Radlice B 1979 1943 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha C 1797 1824 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1929 1931 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha C 1797 1824 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1761 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha C 1797 1824 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha B 1797 1824 Mach Jan TJ Bohemians Praha F 1802 1802 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha B 1797 1824 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2070 2025 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha B 1797 1824 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2018 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha B 1797 1824 Nevoral Lukáš Unichess E 1840 1866 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha B 1797 1824 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace B 1866 1837 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha B 1797 1824 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1961 1971 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha B 1797 1824 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha B 1797 1824 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha B 1797 1824 Pazdera Tomáš ŠK Praha - Smíchov B 1898 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha B 1797 1824 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1797 1824 Martirosyan Artyom ŠK Aurora ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1797 1824 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice Č.B. 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1797 1824 Fuchs Lukáš USK Praha A 1795 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1919 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 Starýchfojtů Josef Steinitz - Makabi Praha 1736 1829 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1711 1764 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2052 2052 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1936 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace C 1706 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 Marek Roman Šachový klub Praha 4 B 1667 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Skalický Jindřich SK OAZA Praha G 1330 1327 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Wadura Robert Unichess G 1728 1756 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice C 1785 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Mlejnek Stanislav Sokol Praha-Kobylisy F 1613 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1603 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 1688 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Veselý Jaroslav USK Praha C 1785 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha C 1797 1824 Istel Oldřich TJ Praga Praha E 1724 1699 1 soutěž
2014/2015 10 Holdia DP Praha D 1797 1851 Vejsada Ondřej TJ Praga Praha G 1497 1 soutěž
2014/2015 9 Holdia DP Praha D 1797 1851 Peisar Ondřej Sokol Kobylisy F 1577 ½ soutěž
2014/2015 8 Holdia DP Praha D 1797 1851 Štross František DDM Praha 6 C 1504 1 soutěž
2014/2015 6 Holdia DP Praha D 1797 1851 Přichystal Zdeněk ŠK Smíchov D 1602 1 soutěž
2014/2015 5 Holdia DP Praha D 1797 1851 Šimáček Ivan SK Loko Praha D 1536 1 soutěž
2014/2015 4 Holdia DP Praha D 1797 1851 Kuncman Karel SK Újezd nad Lesy A 1404 1 soutěž
2014/2015 1 Holdia DP Praha D 1797 1851 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace B 1681 0 soutěž
2013/2014 9 Holdia DP Praha D 1856 1866 Slezák Jaroslav SK Újezd nad Lesy A 1691 1 soutěž
2013/2014 8 Holdia DP Praha D 1856 1866 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 2017 0 soutěž
2013/2014 7 Holdia DP Praha D 1856 1866 Rejzek Miloslav ŠK Bohnice D 1382 1 soutěž
2013/2014 6 Holdia DP Praha D 1856 1866 Novotný Miroslav TJ Praga Praha D 1770 1 soutěž
2013/2014 5 Holdia DP Praha D 1856 1866 Šuráň Jan ŠK PORG E 1579 1 soutěž
2013/2014 4 Holdia DP Praha D 1856 1866 Kalvach Ladislav ŠK Praha 4 A 1832 1 soutěž
2013/2014 3 Holdia DP Praha D 1856 1866 Gorbunov Artemiy ŠK Aurora A 1473 1 soutěž
2013/2014 2 Holdia DP Praha D 1856 1866 Štross František DDM Praha 6 C 1556 1 soutěž
2013/2014 1 Holdia DP Praha D 1856 1866 Korsa Jiří Bohemians Praha G 1742 1 soutěž