Hráč Černý Karel

Černý Karel

User Pic
Jméno: Černý Karel
Oddíl: Sportovní klub Kbely
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1819
Elo mezinárodní: 1840
ID: 40905
FIDE ID: 23708301
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1828 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad J 1605 1687 ½ soutěž
2019/2020 6 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1828 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1833 1778 ½ soutěž
2019/2020 4 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1828 Špaček Michal GROP - G 1962 1985 0 soutěž
2019/2020 2 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1828 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 ½ soutěž
2019/2020 9 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 Fuchs Lukáš USK Praha B 1776 1776 ½ soutěž
2019/2020 8 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 Kučera Jan LISA A 1909 1893 ½ soutěž
2019/2020 6 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 Souček Ivo SK OAZA Praha E 0 1408 ½ soutěž
2019/2020 5 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 Píša Ivo GROP - E 0 1731 1 soutěž
2019/2020 4 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 Umancová Barbora Unichess Ž 1843 1819 ½ soutěž
2019/2020 3 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 A 1926 1914 ½ soutěž
2019/2020 1 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 Rucabado Štefan Unichess E 1513 1476 1 soutěž
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Pesr Jaromír ŠK DP Praha D - EA Hotels 1978 2001 ½ soutěž
2018/2019 10 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Krčil Aleš Šachový klub Praha 4 "A" 1770 1823 0 soutěž
2018/2019 8 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Hruška Pavel Unichess E 1934 1907 0 soutěž
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Matys Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1755 1794 0 soutěž
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Štola Stanislav ŠK Smíchov B 0 1704 ½ soutěž
2018/2019 1 Kbel.šach. reprezentace B 1840 1830 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1862 1790 ½ soutěž
2018/2019 11 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1854 ½ soutěž
2018/2019 9 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1844 1807 1 soutěž
2018/2019 8 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 1644 1669 1 soutěž
2018/2019 6 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Stanke Petr SK OAZA Praha D 1463 1488 1 soutěž
2018/2019 5 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Malá Anna Unichess Ž 1814 1802 1 soutěž
2018/2019 3 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha F 0 1777 ½ soutěž
2018/2019 2 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 Martirosyan Ara ŠK DP Praha C - VŠFS 1911 1923 ½ soutěž
2017/2018 11 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Dvořák Aleš USK Praha B 1717 1757 1 soutěž
2017/2018 10 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice B 0 1701 1 soutěž
2017/2018 9 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Umancová Barbora Unichess Ž 1843 1840 ½ soutěž
2017/2018 8 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Němeček Jaroslav ŠO Praga Praha B 0 1651 1 soutěž
2017/2018 7 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1981 1960 ½ soutěž
2017/2018 5 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Zeman Jiří Sokol Praha Vršovice E 0 1637 ½ soutěž
2017/2018 4 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Vacek Radomír GROP D 2040 2039 ½ soutěž
2017/2018 3 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 ŠK Praha - Smíchov C 1 soutěž
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Krajl Zdeněk ŠK Loko Praha C 0 1690 ½ soutěž
2017/2018 1 Kbel.šach. reprezentace B 1814 1818 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov C 1917 1917 ½ soutěž
2017/2018 8 Kbel.šach. reprezentace A 1814 1818 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1906 1864 ½ soutěž
2017/2018 4 Kbel.šach. reprezentace A 1814 1818 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1819 1876 1 soutěž
2017/2018 2 Kbel.šach. reprezentace A 1814 1818 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha B 0 1250 ½ soutěž
2017/2018 5 Sokol Brandýs nad Labem A 1814 1818 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1935 1833 ½ soutěž
2017/2018 3 Sokol Brandýs nad Labem A 1814 1818 Zámorský Ladislav Cayman Pharma Neratovice E 1828 1828 0 soutěž
2016/2017 10 Kbel.šach. reprezentace B 1762 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice D 1762 1811 1 soutěž
2016/2017 8 Kbel.šach. reprezentace B 1762 Mahrla Josef ŠK Mahrla Praha B 1765 1 soutěž
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace B 1762 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1933 1933 0 soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace B 1762 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha F 1759 ½ soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace B 1762 Koubová Anna Marie Unichess E 1886 1734 0 soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace B 1762 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 0 soutěž
2016/2017 9 Kbel.šach. reprezentace 1762 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 ½ soutěž
2016/2017 7 Kbel.šach. reprezentace 1762 Trochta Vojtěch GROP D 1719 1767 ½ soutěž
2016/2017 6 Kbel.šach. reprezentace 1762 Vartazaryan Gor Sokol Kobylisy E 1325 ½ soutěž
2016/2017 5 Kbel.šach. reprezentace 1762 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2103 2101 ½ soutěž
2016/2017 3 Kbel.šach. reprezentace 1762 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1891 1908 ½ soutěž
2016/2017 1 Kbel.šach. reprezentace 1762 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 0 soutěž
2016/2017 4 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1819 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1799 1768 1 soutěž
2016/2017 2 Kbel.šach. reprezentace A 1840 1819 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha B 1632 1665 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Neratovice D 1762 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice A 1910 1940 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Neratovice D 1762 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad A 1641 1821 ½ soutěž
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace C 1762 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1860 1860 ½ soutěž
2015/2016 11 Kbelská šachová reprezentace B 1762 Mesmer Robert ŠO TJ Dukla Praha E 1000 ½ soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace B 1762 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha E 1759 1 soutěž
2015/2016 6 Kbelská šachová reprezentace B 1762 Zeman Jiří Sokol Praha Vršovice E 1622 1 soutěž
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace B 1762 Radics Robert TJ Praga Praha B 1787 1773 ½ soutěž
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace B 1762 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1637 1653 ½ soutěž
2015/2016 2 Kbelská šachová reprezentace B 1762 Koubová Anna Marie Unichess F 1886 1734 1 soutěž
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace B 1762 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1912 1925 0 soutěž
2015/2016 11 Kbelská šachová reprezentace 1762 Davídek Bohuslav ŠK Loko Praha B 1785 1802 1 soutěž
2015/2016 10 Kbelská šachová reprezentace 1762 Černý Josef Viktoria Žižkov B 1879 1898 0 soutěž
2015/2016 9 Kbelská šachová reprezentace 1762 Lizner Milan TJ Pankrác D 1886 1888 0 soutěž
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 1762 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad F 1897 ½ soutěž
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace 1762 Kudrna Zdeněk USK Praha A 1767 1720 1 soutěž
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace 1762 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy D 1727 1767 1 soutěž
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace 1762 Wadura Robert Unichess D 1728 1756 1 soutěž
2014/2015 7 Kbelská šachová reprezentace A 1761 Veselský Jan ŠK Smíchov M 1640 1681 ½ soutěž
2014/2015 5 Kbelská šachová reprezentace A 1761 Líška Milan SK Loko Praha C 1866 ½ soutěž
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace A 1761 Císař Jiří TJ Praga Praha C 1777 1 soutěž
2014/2015 11 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Joza Tomáš TJ Praga Praha G 1536 ½ soutěž
2014/2015 10 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Peisar Ondřej Sokol Kobylisy F 1577 1 soutěž
2014/2015 9 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Hrnčíř František DDM Praha 6 C 1659 ½ soutěž
2014/2015 7 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Krásný Antonín ŠK Smíchov D 1630 1 soutěž
2014/2015 6 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Izzo Pierfrancesco SK Loko Praha D 1666 ½ soutěž
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Mach Jan Bohemians Praha G 1725 ½ soutěž
2014/2015 3 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Fryš Jiří ŠK Praha 4 B 1507 ½ soutěž
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace B 1761 Kučera Tomáš Holdia DP Praha D 1696 1686 ½ soutěž
2013/2014 9 Kbelská šachová reprezentace 1000 Přívozník Luboš TJ Praga Praha F 1613 1 soutěž
2013/2014 8 Kbelská šachová reprezentace 1000 Čejka Petr ŠK Mahrla Praha C 1000 1 soutěž
2013/2014 7 Kbelská šachová reprezentace 1000 Kůra Stanislav ŠK PORG G 1000 0 soutěž
2013/2014 6 Kbelská šachová reprezentace 1000 Kalaidzidis Mikis Sokol Praha-Kobylisy E 1533 1 soutěž
2013/2014 5 Kbelská šachová reprezentace 1000 Ksandr Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1428 1 soutěž
2013/2014 4 Kbelská šachová reprezentace 1000 Král Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1607 1 soutěž
2013/2014 3 Kbelská šachová reprezentace 1000 Zedník Petr Sokol Praha-Vršovice F 1581 1 soutěž
2013/2014 2 Kbelská šachová reprezentace 1000 Broda Alexej ŠK Mlejn B 1467 1 soutěž
2013/2014 1 Kbelská šachová reprezentace 1000 Krásný Antonín ŠK Smíchov C 1639 0 soutěž