Hráč Doktor Pavel

Doktor Pavel

User Pic
Jméno: Doktor Pavel
Oddíl: SK Lokomotiva Radlice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1767
Elo mezinárodní: 1892
ID: 1380
FIDE ID: 334170
Rok narození: 1938
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 LR Pára 1892 1786 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1819 1751 ½ soutěž
2019/2020 7 LR Pára 1892 1786 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1336 ½ soutěž
2019/2020 5 LR Pára 1892 1786 Vašek Ivan ŠK Bohnice D 0 1410 ½ soutěž
2019/2020 1 LR Pára 1892 1786 Helcel Jiří ŠK Viktoria Žižkov D 0 1540 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1811 Řezanka František ŠO Praga Praha D 1639 1602 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1811 Kolbušovský Petr ŠK DP Praha G 0 1293 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1811 Šebek Josef ŠK Mlejn A 0 1566 0 soutěž
2018/2019 5 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1811 Chloupek Petr TJ Kobylisy F 1622 1659 1 soutěž
2018/2019 2 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1811 Vašek Ivan Šachový klub Bohnice - D 0 1406 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1884 1874 1 soutěž
2017/2018 8 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 Hulec Vladimír LISA A 1835 1894 1 soutěž
2017/2018 5 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 A 1804 1885 0 soutěž
2017/2018 4 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha E 1838 1869 0 soutěž
2017/2018 3 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1819 1876 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 0 1804 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 Klímek Petr TJ Pankrác F 1815 1812 0 soutěž
2017/2018 11 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1817 Bílý Michal ŠO Praga Praha B 1804 1885 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1817 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace B 1886 1881 0 soutěž
2017/2018 7 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1817 Matocha Pavel GROP D 1986 2007 0 soutěž
2017/2018 6 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1817 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1817 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 0 2006 ½ soutěž
2016/2017 11 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Werner Roman ŠK DP Praha C 1682 1 soutěž
2016/2017 9 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 B ½ soutěž
2016/2017 7 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad I 1648 1 soutěž
2016/2017 6 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Lavrinčík Radek ŠK PORG Praha 1681 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Votava Miroslav Sokol Praha Vršovice F 1820 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1816 Mareš Matěj Unichess E ½ soutěž
2016/2017 4 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1816 Bouška Petr Kbel.šach. reprezentace B 1000 1 soutěž
2016/2017 3 SK Lokomotiva Radlice A 1892 1816 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov C 1931 1914 0 soutěž
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Uher Eduard TJ Praga Praha G 1665 1 soutěž
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Šudoma Marek ŠK Smíchov E 1833 1766 1 soutěž
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 A 1789 0 soutěž
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Bystrickiy Daniil ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Mazura Ondřej SK OAZA Praha E 1332 1 soutěž
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Mlejnek Stanislav Sokol Praha-Kobylisy G 1613 1 soutěž
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Mička Tomáš Sokol Nebušice 1419 1 soutěž
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1816 Baštýř Pavel ŠK Teplárna Malešice 1491 1 soutěž
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Kovář Josef ŠK Smíchov B 2044 2046 0 soutěž
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Nosek Filip Bohemians Praha F 1999 2002 0 soutěž
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Talpa Pavel Unichess ČSOB F 1884 1830 1 soutěž
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Kindl Dobroslav SK Rapid Praha A 1703 0 soutěž
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1865 1859 0 soutěž
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Vítek Jan TJ Praga Praha D 1791 1734 0 soutěž
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov C 1776 1825 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 0 soutěž
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 Lexa Václav Sokol Vršovice E 1856 0 soutěž
2013/2014 11 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 1989 1980 0 soutěž
2013/2014 10 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 0 soutěž
2013/2014 9 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 0 soutěž
2013/2014 6 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 0 soutěž
2013/2014 5 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 ½ soutěž
2013/2014 4 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2107 2089 ½ soutěž
2013/2014 3 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2030 2041 ½ soutěž
2013/2014 1 Stavby mostů Praha A 1905 1864 Holub Jan SK Loko Praha B 2026 2025 0 soutěž