Hráč Jeřábek Jindřich

Jeřábek Jindřich

User Pic
Jméno: Jeřábek Jindřich
Oddíl: ŠK Karbo Benátky nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1890
Elo mezinárodní: 1941
ID: 1636
FIDE ID: 307785
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1949 1924 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 2021 2031 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1966 1924 Šilhan Petr TJ Neratovice C 2063 2060 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1966 1924 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk A 2014 2012 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 1931 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1994 2013 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1975 1931 Kunc Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 1969 1944 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1966 1924 Krejbich Lukáš Šachklub města Dobrovice F 1291 1270 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1966 1924 Ocelák Lukáš Joly Lysá nad Labem H 0 1219 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1965 1924 Dejmek Tomáš Sparta Kutná Hora C 1255 1357 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1965 1931 Laštovka Ondřej TJ Bohemia Poděbrady B 1614 1483 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1975 1931 Tyko Josef Sokol Kolín D 1821 1756 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1975 1931 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice E 1729 1744 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1975 1931 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk D 1744 1711 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 1975 1931 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1490 1484 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Kabo Benátky A 1986 1929 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou C 1825 1812 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kabo Benátky A 1986 1929 Řezáč Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1786 1797 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Kabo Benátky A 1977 1929 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1737 1704 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kabo Benátky A 1977 1929 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice D 1498 1582 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Kabo Benátky A 1967 1929 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelákovice B 1599 1625 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kabo Benátky A 1967 1929 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem G 0 1519 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Kabo Benátky A 1962 1921 Konvalinka Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1717 1739 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kabo Benátky A 1958 1921 Kabát Josef Sokol Brandýs nad Labem A 1796 1837 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kabo Benátky A 1958 1921 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice C 1758 1789 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kabo Benátky A 1958 1921 Parpel Petr Cayman Pharma Neratovice E 1739 1702 1 soutěž
2018/2019 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1986 1929 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1942 1950 0 soutěž
2018/2019 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1977 1929 Tichý Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1926 1938 1 soutěž
2018/2019 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1967 1929 Pospěch Roman KŠ Říčany 1925 F 1957 1974 1 soutěž
2018/2019 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1962 1921 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1785 1789 1 soutěž
2018/2019 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1958 1921 Matys Jakub KŠ Říčany 1925 E 1739 1779 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Karbo Benátky A 1969 1934 Ševčík Zdeněk Sokol Brandýs nad Labem A 1886 1891 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Karbo Benátky A 1969 1934 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1799 1747 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Karbo Benátky A 1969 1934 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1598 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Karbo Benátky A 1980 1934 Zámorský Ladislav Cayman Pharma Neratovice E 1825 1828 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Karbo Benátky A 1980 1934 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice C 1759 1783 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Karbo Benátky A 1969 1934 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice F 1830 1818 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Karbo Benátky A 1969 1934 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1811 1809 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Karbo Benátky A 1969 1934 Lavrinčík Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1738 1732 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Karbo Benátky A 1984 1934 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou C 1796 1811 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1969 1934 Černoch Vít ŠK Spartak Čelákovice A 1916 1904 0 soutěž
2017/2018 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1980 1934 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 1943 1953 0 soutěž
2017/2018 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1969 1934 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 1944 1969 0 soutěž
2017/2018 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1969 1934 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem F 1943 1928 1 soutěž
2016/2017 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Mašín Luboš Sokol Sendražice A 1959 2107 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Čermák Jan ŠK Český Brod A 1954 1994 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.Jiz. B 2004 1992 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2010 1980 1 soutěž
2016/2017 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Macháček Otakar JAWA Brodce A 2015 2007 0 soutěž
2016/2017 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Žigmund David TJ Sokol Nymburk B 1886 1897 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1995 1920 0 soutěž
2015/2016 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Koller Martin ŠK Český Brod A 1971 1941 0 soutěž
2015/2016 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1796 1800 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 1 soutěž
2015/2016 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Novák Jindřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 1 soutěž
2015/2016 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 Vojta Pavel Spartak Vlašim C 2169 2202 0 soutěž
2015/2016 11 Karbo Benátky A 2002 1952 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1882 ½ soutěž
2015/2016 10 Karbo Benátky A 2002 1952 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1840 1790 1 soutěž
2015/2016 9 Karbo Benátky A 2002 1952 Blažek Jiří Sokol Mladá Boleslav C 1857 1857 ½ soutěž
2015/2016 8 Karbo Benátky A 2002 1952 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice E 1633 1 soutěž
2015/2016 6 Karbo Benátky A 2002 1952 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 ½ soutěž
2015/2016 5 Karbo Benátky A 2002 1952 Ševčík Zdeněk Sokol Brandýs n. L. A 1895 1902 1 soutěž
2015/2016 4 Karbo Benátky A 2002 1952 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1809 1865 ½ soutěž
2015/2016 1 Karbo Benátky A 2002 1952 Mácha Václav Spartak Čelákovice B 1400 1 soutěž
2014/2015 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2028 1974 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1795 1848 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2028 1974 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1992 1958 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2028 1974 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2004 1931 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2028 1974 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 0 soutěž
2014/2015 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2028 1974 Musil Martin JOLY Lysá n.L. E 2022 2018 0 soutěž
2014/2015 11 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Gruber Miloš TJ Sokol na Mělníce B 1940 1948 0 soutěž
2014/2015 10 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Sochor Martin TJ Sokol Pečky A 1857 1921 1 soutěž
2014/2015 9 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Šmejkal Josef Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 1 soutěž
2014/2015 8 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Lažánek Jan Joly Lysá n. L. F 1973 1930 ½ soutěž
2014/2015 6 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Masák Radim DDM Sokol Nymburk C 1968 1965 ½ soutěž
2014/2015 5 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Chmelík Ladislav ŠK Dobrovice C 1741 1761 ½ soutěž
2014/2015 4 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Veselý Jiří Cayman Pharma D 1787 0 soutěž
2014/2015 3 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1956 1963 0 soutěž
2014/2015 2 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Brandýs n. L. A 1895 1901 ½ soutěž
2014/2015 1 Karbo Benátky n. J. A 2028 1974 Rigo Imrich Sokol Bakov n. J. B 2004 2015 ½ soutěž
2013/2014 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Musil Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2049 2068 ½ soutěž
2013/2014 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 1 soutěž
2013/2014 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 2018 ½ soutěž
2013/2014 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Svítek Miroslav TcJ Sokol na Mělníce B 1906 0 soutěž
2013/2014 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1757 1 soutěž
2013/2014 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou C 1745 1627 1 soutěž
2013/2014 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Vojtíšek Miloš TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1727 1742 1 soutěž
2013/2014 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 Verner Jan Cayman Pharma D 1714 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1899 1899 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 1 soutěž
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2050 2045 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2017 2024 0 soutěž
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 Mrázek Vladimír Sokol Sendražice A 1906 1859 1 soutěž
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 Doležal Vít Cayman Pharma C 1974 2001 0 soutěž
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2047 1984 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 1970 1975 0 soutěž
2012/2013 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Grech John Sokol Bakov B 1714 1 soutěž
2012/2013 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Valenta Karel ŠK města Dobrovice D 1445 1 soutěž
2012/2013 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Horák Martin Sokol Český Brod B 1802 1763 1 soutěž
2012/2013 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Durčák Patrik ŠK JOLY Lysá F 1584 ½ soutěž
2012/2013 7 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 0 soutěž
2012/2013 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice C 1774 1765 ½ soutěž
2012/2013 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1750 1 soutěž
2012/2013 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav C 2008 ½ soutěž
2012/2013 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Kubíček Jindřich Sokol Pečky B 1781 1 soutěž
2012/2013 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 2064 1997 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Doležal Karel Sokol Pečky A 2024 2041 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Koller Martin Sokol Český Brod A 1928 1930 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Čermák Michal JOLY Lysá n.Labem D 2033 2065 0 soutěž
2012/2013 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Pýchová Nela Dolní Kralovice A 1795 1916 1 soutěž
2012/2013 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Dlouhý Ondřej Šachklub města Dobrovice B 1988 1972 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2026 1977 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 1980 1958 0 soutěž
2012/2013 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1999 1971 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2064 1997 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1935 1948 1 soutěž
2011/2012 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1796 ½ soutěž
2011/2012 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 Kasal Kamil Spartak Čelákovice A 1961 1923 0 soutěž
2011/2012 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 Břečka František Sokol na Mělníce B 1908 1923 1 soutěž
2011/2012 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1798 1805 1 soutěž
2011/2012 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 Stojkovic Andreja Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 0 soutěž
2011/2012 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1669 1 soutěž
2011/2012 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 Skokan František ŠK města Dobrovice C 1920 1890 1 soutěž
2011/2012 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Dlouhý Ondřej Šachklub Města Dobrovice A 2002 1985 1 soutěž
2011/2012 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Tesař Martin Šachklub Města Dobrovice B 1759 1 soutěž
2011/2012 8 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Baran Peter TJ Neratovice B 2096 2099 0 soutěž
2011/2012 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda 1921 1921 1 soutěž
2011/2012 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Němec David Sokol Buštěhrad A 2026 1999 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Jerman Richard ŠK Kladno B 2096 2117 0 soutěž
2011/2012 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2070 2024 0 soutěž
2011/2012 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 1961 1992 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2086 1994 Martinec Karel ŠK Kralupy n.Vlt.B 1971 1939 1 soutěž
2010/2011 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 Klos Jiří Autoškoda Ml.Boleslav B 1673 1 soutěž
2010/2011 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 Kastner Jan ŠK města Dobrovice C 1870 0 soutěž
2010/2011 8 Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 Švejdar Luděk Sokol Bakov n/Jiz. B 1982 0 soutěž
2010/2011 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 Valtera Jiří Sokol ČeskýBrod B 1982 0 soutěž
2010/2011 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 Kalík Jan Sokol Kolín D 1837 1 soutěž
2010/2011 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 Dlouhý Ondřej ŠK města Dobrovice B 2007 ½ soutěž
2010/2011 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 2025 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1832 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2025 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2120 0 soutěž
2010/2011 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2025 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2070 0 soutěž
2010/2011 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 2025 Hinz František Český lev Kolešovice A 1983 1 soutěž
2009/2010 11 AŠ Mladá Boleslav 2010 Pištík Petr Sokol Nymburk 2023 ½ soutěž
2009/2010 9 AŠ Mladá Boleslav 2010 Fencl Pavel JOLY Lysá n.L. D 1884 ½ soutěž
2009/2010 7 AŠ Mladá Boleslav 2010 Koper Štefan Kostelec n.Č.l. 2042 1 soutěž
2009/2010 6 AŠ Mladá Boleslav 2010 Vesecký Martin Bohemia Poděbrady 1920 1 soutěž
2009/2010 5 AŠ Mladá Boleslav 2010 Kopecký Tomáš Kutná Hora B 1944 1 soutěž
2009/2010 4 AŠ Mladá Boleslav 2010 Picek Miroslav Sokol na Mělníce 1943 1 soutěž
2009/2010 3 AŠ Mladá Boleslav 2010 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2115 ½ soutěž
2009/2010 1 AŠ Mladá Boleslav 2010 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav 1973 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Buriánek Tomáš ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1917 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Jirk Jindřich ŠK Joly Lysá n/L. F 1797 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Musil Martin ŠK Joly Lysá n/L. E 2046 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1788 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice C 1514 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1811 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Šmejkal Josef TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1874 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Zelinka Jiří Sokol Bakov n/Jiz B 1950 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1863 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2010 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1950 ½ soutěž
2008/2009 10 AŠ Mladá Boleslav 2076 Novák Jiří Sokol Sendražice 1985 ½ soutěž
2008/2009 9 AŠ Mladá Boleslav 2076 Eisner Michal Sokol Kolín B 2099 0 soutěž
2008/2009 8 AŠ Mladá Boleslav 2076 Kožený Pavel JOLY Lysá n.L. C 2083 ½ soutěž
2008/2009 7 AŠ Mladá Boleslav 2076 Hora Milan Sokol Nymburk 2158 ½ soutěž
2008/2009 5 AŠ Mladá Boleslav 2076 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 2013 0 soutěž
2008/2009 4 AŠ Mladá Boleslav 2076 Novák Václav Bohemia Poděbrady 2050 0 soutěž
2008/2009 2 AŠ Mladá Boleslav 2076 Plášek Zdeněk Kostelec n.Č.lesy 2072 1 soutěž
2008/2009 1 AŠ Mladá Boleslav 2076 Kacafírek Miroslav Sokol na Mělníce 1977 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1812 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá n/L. D 1996 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Kastner Jan ŠK JOLY Lysá n/L. E 1768 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1957 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Vesecký Martin TJ Sokol Pečky B 1928 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Verner Jan TJ Neratovice B 1675 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Zelinka Jiří Sokol Bakov n/J B 1955 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2076 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice B 1653 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1651 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1768 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Rataj Jiří AŠ Mladá Boleslav C 1508 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Lochman Václav ŠK města Dobrovice A 1825 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Valtera Jiří TJ Sokol Český Brod B 2004 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Jarý Josef Sokol Brandýs n/L A 1928 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Koyš Milan ŠK Kostelec n/ČL B 2118 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 1838 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1992 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1877 1 soutěž
2007/2008 10 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2122 0 soutěž
2007/2008 9 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Eisner Michal Sokol Kolín B 2139 ½ soutěž
2007/2008 8 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Valenta Zdeněk Joly Lysá n.L. D 2096 0 soutěž
2007/2008 7 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Husárik Braňko Joly Lysá n.L. C 2134 1 soutěž
2007/2008 6 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Černovský Jiří Sokol Sendražice 2084 1 soutěž
2007/2008 5 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav B 2007 ½ soutěž
2007/2008 4 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1941 ½ soutěž
2007/2008 3 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2161 ½ soutěž
2007/2008 2 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Koyš Milan Kostelec nad Č.lesy 2118 0 soutěž
2007/2008 1 Auto Škoda Mladá Boleslav 1992 Šimek Václav Sokol Český Brod 1772 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky A 1965 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1624 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky A 1965 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.B 1875 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky A 1965 Partl Miloslav Sokol Tišice B 1711 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky A 1965 Klain Václav SE Mladá BoleslavC 1961 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky A 1965 Drahota Aleš Joly Lysá D 1666 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky A 1965 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1864 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky A 1965 Lochman Václav ŠK měs.Dobrovice A 1804 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky A 1965 Rataj Jiří Autoškoda Ml.Bol.C 1496 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky A 1965 Bárta Martin Čelakovice A 1409 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky A 1965 Garšic Petr Sokol Bakov B 2052 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky A 1965 Šilhan Petr Sokol Brandýs nL A 1911 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1911 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2122 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Stolz Lubor TJ Spartak Žebrák A 1934 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Doubek Martin ŠK Kladno "B" 1739 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Parpel Petr Sokol Tišice "A" 1864 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Vaněček Jiří Caissa Úholičky A 2035 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Háse Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou A 2133 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1965 Jeníček Jiří ŠK Kladno "A" 2068 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky A 1975 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyB 1808 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky A 1975 Havlík Lumír Sokol Bakov C 1608 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Karbo Benátky A 1975 Fabián Vladimír Sokol Pečky B 1760 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky A 1975 Jílek Vladimír St.Kutná Hora B 1690 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky A 1975 Křepelka Petr Sokol Sendražice B 1628 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky A 1975 Postupa Martin Joly Lysá C 1843 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky A 1975 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1625 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky A 1975 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.B 1737 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Karbo Benátky A 1975 Lochman Václav ŠK měs.Dobrovice A 1793 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Karbo Benátky A 1975 Gabriel Jan Sok.Polabí Kolín C 1866 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Auto Škoda MB A 1975 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad J. 2140 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Auto Škoda MB A 1975 Večerka Pavel TJ Sokol Mělník A 2094 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Auto Škoda MB A 1975 Stolz Lubor Spartak Žebrák A 1967 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Auto Škoda MB A 1975 Jaček Miloslav S.E. Ml.Boleslav B 2133 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Auto Škoda MB A 1975 Purnoch Josef NeratoviceVyvolení 2148 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Auto Škoda MB A 1975 Pauch Jan ŠK Joly Lysá n.L.B 2096 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Auto Škoda MB A 1975 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice 1934 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Auto Škoda MB A 1975 Černohorský Ladislav Alva Pb Příbram B 2019 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Auto Škoda MB A 1975 Vaněk Tomáš Caissa Úholičky A 2130 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Auto Škoda MB A 1975 Němec David ŠK Kladno B 1844 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky A 1999 Břečka František Sokol Brandýs A 1966 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky A 1999 Hanibal Kamil Sokol Emerge MB C 1933 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky A 1999 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky C 1727 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky A 1999 Vajčner Jiří Joly Lysá C 1946 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Karbo Benátky A 1999 Fiedler Karel ŠK měs.Dobrovice B 1604 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky A 1999 Velík Jan AERO Odolená VodaA 1964 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky A 1999 Kopecký Petr Čelakovice A 1696 1 soutěž
2004/2005 11 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Žamboch Roman E.E.Kralupy n.V. A 2056 0 soutěž
2004/2005 10 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1940 ½ soutěž
2004/2005 9 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1901 ½ soutěž
2004/2005 7 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Ďúran Tomáš Sokol Bakov n.J. A 2147 ½ soutěž
2004/2005 5 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2012 1 soutěž
2004/2005 4 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Gášek Stanislav Alva Pb Příbram B 1895 ½ soutěž
2004/2005 3 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Hochman Jan ŠK Rakovník B 1678 0 soutěž
2004/2005 2 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Burda Roman TJ Neratovice B 2172 1 soutěž
2004/2005 1 AŠ Ml.Boleslav A 1999 Kasl Tomáš TJ Loko Beroun A 1841 1 soutěž
2003/2004 10 AS Mlada Boleslav 2017 Žáček Petr SK Kladno B 1998 ½ soutěž
2003/2004 9 AS Mlada Boleslav 2017 Rynt Pavel Easy Engl. Kralupy 2108 1 soutěž
2003/2004 7 AS Mlada Boleslav 2017 Netušil Jaroslav Spol. Neratovice B 2017 ½ soutěž
2003/2004 6 AS Mlada Boleslav 2017 Hruška Tomáš Caissa Uholicky 2113 ½ soutěž
2003/2004 4 AS Mlada Boleslav 2017 Cozl David TJ Loko Beroun 1911 1 soutěž
2003/2004 3 AS Mlada Boleslav 2017 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. 1950 1 soutěž
2003/2004 2 AS Mlada Boleslav 2017 Kraisl Vlastimil TJ CeSTV Jince 1741 1 soutěž
2003/2004 1 AS Mlada Boleslav 2017 Plíva Vojtěch SK Rakovnik 2042 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Karbo Benátky A 2017 Hybner Martin Sokol Bakov B 1861 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky A 2017 Pokorný Ludvík Sokol Tišice A 1736 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky A 2017 Čermák Michal Joly Lysá C 1833 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky A 2017 Doležal Karel Bohemia PoděbradyA 1968 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky A 2017 Lochman Václav ŠK měs.Dobrovice A 1694 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky A 2017 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1795 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky A 2017 Drábek Vojtěch Sokol Brandýs A 1887 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky A 2017 Navrátil Oldřich Autoškoda Ml.Bol.B 1663 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky A 2017 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1632 1 soutěž