Hráč Nosek Filip

Nosek Filip

User Pic
Jméno: Nosek Filip
Oddíl: TJ Bohemians Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1961
Elo mezinárodní: 1995
ID: 9526
FIDE ID: 325147
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 TJ Bohemians Praha B 1995 1961 Spěvák Jan TJ Bohemians Praha C 0 1768 1
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha F 1995 1961 Klubert Pavel ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1715 1
2015/2016 11 Sokol Struhařov A 1981 1970 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1950 1858 ½
2015/2016 10 Sokol Struhařov A 1981 1970 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1796 1800 ½
2015/2016 9 Sokol Struhařov A 1981 1970 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 ½
2015/2016 8 Sokol Struhařov A 1981 1970 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 1
2015/2016 6 Sokol Struhařov A 1981 1970 Mládek Richard Spartak Vlašim C 2100 1978 0
2015/2016 5 Sokol Struhařov A 1981 1970 Škrabánek Matěj TJ Sokol Nymburk B 1549 1535 1
2015/2016 4 Sokol Struhařov A 1981 1970 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1979 1936 0
2015/2016 3 Sokol Struhařov A 1981 1970 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 ½
2015/2016 2 Sokol Struhařov A 1981 1970 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1961 1967 1
2015/2016 1 Sokol Struhařov A 1981 1970 Čermák Jan ŠK Český Brod A 1954 1994 0
2015/2016 9 TJ Bohemians Praha C 1981 1970 Pokorný Petr Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 0
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha C 1981 1970 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2027 2072 ½
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha C 1981 1970 Machala Vladislav TJ Praga Praha A 2031 2036 ½
2015/2016 4 TJ Bohemians Praha C 1981 1970 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2008 1987 1
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha C 1981 1970 Špaček Michal GROP B 2008 2001 ½
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha C 1981 1970 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2105 2101 1
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha F 1981 1970 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1733 1818 1
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha F 1981 1970 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 B 1923 1973 ½
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha F 1981 1970 Babička Michal Unichess E 1978 2063 ½
2014/2015 11 Sokol Struhařov A 1999 2002 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1865 1871 1
2014/2015 10 Sokol Struhařov A 1999 2002 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 0
2014/2015 8 Sokol Struhařov A 1999 2002 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2006 1989 ½
2014/2015 6 Sokol Struhařov A 1999 2002 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 2014 2023 1
2014/2015 5 Sokol Struhařov A 1999 2002 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 1
2014/2015 4 Sokol Struhařov A 1999 2002 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk B 1982 1976 ½
2014/2015 3 Sokol Struhařov A 1999 2002 Matějovský Ondřej Sokol Český Brod A 2016 2016 0
2014/2015 2 Sokol Struhařov A 1999 2002 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. E 1948 1940 0
2014/2015 1 Sokol Struhařov A 1999 2002 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1992 1958 0
2014/2015 10 Bohemians Praha F 1999 2002 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 1
2014/2015 9 Bohemians Praha F 1999 2002 Miturová Magdaléna GROP C 2107 2071 0
2014/2015 8 Bohemians Praha F 1999 2002 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1827 ½
2014/2015 7 Bohemians Praha F 1999 2002 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1904 ½
2014/2015 1 Bohemians Praha F 1999 2002 Petrák Robert ŠK Smíchov B 2037 2026 ½
2014/2015 1 Bohemians Praha C 1999 2002 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1857 1854 1
2013/2014 9 Bohemians Praha G 1988 1985 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2043 2042 ½
2013/2014 8 Bohemians Praha G 1988 1985 Hampl Bohumil ŠK Bohnice D 1544 1
2013/2014 7 Bohemians Praha G 1988 1985 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha D 1768 1
2013/2014 5 Bohemians Praha G 1988 1985 Koper Štefan ŠK Praha 4 A 1968 1947 1
2013/2014 4 Bohemians Praha G 1988 1985 Anaškin Arsenij ŠK Aurora A 1916 1985 0
2013/2014 3 Bohemians Praha G 1988 1985 Fica Marián DDM Praha 6 C 1553 1
2013/2014 2 Bohemians Praha G 1988 1985 Slezák Jaroslav SK Újezd nad Lesy A 1691 1
2013/2014 1 Bohemians Praha D 1988 1985 Šobotník Petr Bohemians Praha C 1953 1981 0
2013/2014 11 Sokol Struhařov A 1988 1985 Lažánek Jan JOLY Lysá nad Labem D 1957 1914 0
2013/2014 10 Sokol Struhařov A 1988 1985 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice B 1884 1931 1
2013/2014 4 Sokol Struhařov A 1988 1985 Sobotka Jiří Sokol Pečky A 1953 1923 ½
2013/2014 3 Sokol Struhařov A 1988 1985 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2012 2031 ½
2013/2014 2 Sokol Struhařov A 1988 1985 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1887 1876 ½
2013/2014 1 Sokol Struhařov A 1988 1985 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1910 1885 1
2012/2013 11 TJ Sokol Struhařov 2033 2023 Beneš Petr Sokol Kolín A 2114 2127 0
2012/2013 10 TJ Sokol Struhařov 2033 2023 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1878 1907 1
2012/2013 8 TJ Sokol Struhařov 2033 2023 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 0
2012/2013 6 TJ Sokol Struhařov 2033 2023 Kalík Jan Sokol Kolín B 2003 1850 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Struhařov 2033 2023 Mrňa Vladimír Šachklub města Dobrovice 2087 2052 0
2012/2013 4 TJ Sokol Struhařov 2033 2023 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2121 2111 0
2012/2013 2 TJ Sokol Struhařov 2033 2023 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2224 2235 0
2011/2012 11 Sokol Struhařov A 2048 2029 Innemann František Spartak Vlašim B 1888 1853 1
2011/2012 10 Sokol Struhařov A 2048 2029 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1798 1805 ½
2011/2012 9 Sokol Struhařov A 2048 2029 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. D 2027 1979 0
2011/2012 8 Sokol Struhařov A 2048 2029 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 0
2011/2012 7 Sokol Struhařov A 2048 2029 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1783 1783 0
2011/2012 6 Sokol Struhařov A 2048 2029 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1967 1997 ½
2011/2012 5 Sokol Struhařov A 2048 2029 Holub Milan JAWA Brodce A 2061 2054 0
2011/2012 4 Sokol Struhařov A 2048 2029 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 1
2011/2012 3 Sokol Struhařov A 2048 2029 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1925 1938 ½
2011/2012 2 Sokol Struhařov A 2048 2029 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1857 1886 1
2011/2012 1 Sokol Struhařov A 2048 2029 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1820 1
2010/2011 11 Sokol Struhařov A 2006 Seifert Milan Sokol Nymburk A 2168 ½
2010/2011 10 Sokol Struhařov A 2006 Koyš Milan Kostelec nad Č.l. B 2079 ½
2010/2011 8 Sokol Struhařov A 2006 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2010 0
2010/2011 7 Sokol Struhařov A 2006 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 0
2010/2011 6 Sokol Struhařov A 2006 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 ½
2010/2011 5 Sokol Struhařov A 2006 Hroník Petr JAWA Brodce B 2006 ½
2010/2011 4 Sokol Struhařov A 2006 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 0
2010/2011 3 Sokol Struhařov A 2006 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1852 ½
2010/2011 2 Sokol Struhařov A 2006 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1
2010/2011 1 Sokol Struhařov A 2006 Musil Martin JOLY Lysá n.Labem D 2046 1
2009/2010 11 Sokol Struhařov 2015 Petras Milan Biomedica Říčany C 1989 1
2009/2010 10 Sokol Struhařov 2015 Stluka František Pyrit Příbram 2158 0
2009/2010 9 Sokol Struhařov 2015 Purnoch Josef Sokol Hostivice 2163 ½
2009/2010 8 Sokol Struhařov 2015 Vlach Karel Caissa Úholičky 2161 0
2009/2010 7 Sokol Struhařov 2015 Kopecký Jiří Kralupy n.Vltavou A 1974 1
2009/2010 6 Sokol Struhařov 2015 Šindler Michal Biomedica Říčany B 2164 0
2009/2010 5 Sokol Struhařov 2015 Vojta Tomáš TRW autoel. Vlašim 2370 0
2009/2010 4 Sokol Struhařov 2015 Plíva Vojtěch Rakovník 2056 ½
2009/2010 3 Sokol Struhařov 2015 Růžička Václav ŠK Kladno B 2082 0
2009/2010 2 Sokol Struhařov 2015 Vávra Jan JAWA Brodce 2066 1
2009/2010 1 Sokol Struhařov 2015 Palas Aleš Kralupy n.Vltavou B 2024 1
2008/2009 11 Sokol Struhařov 1968 Doležel Radovan Pyrit Příbram B 2102 ½
2008/2009 10 Sokol Struhařov 1968 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1858 1
2008/2009 9 Sokol Struhařov 1968 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2000 ½
2008/2009 8 Sokol Struhařov 1968 Růžička Václav Biomedica Říčany C 2043 ½
2008/2009 7 Sokol Struhařov 1968 Zamrazil Jan Biomedica Říčany D 1936 1
2008/2009 6 Sokol Struhařov 1968 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1995 1
2008/2009 5 Sokol Struhařov 1968 Framberk Jan Caissa Úholičky 2024 1
2008/2009 3 Sokol Struhařov 1968 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2054 0
2008/2009 2 Sokol Struhařov 1968 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2115 1
2008/2009 1 Sokol Struhařov 1968 Skřivánek Jan ŠK Kralupy 2211 0
2007/2008 10 Sokol Struhařov 2009 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2068 0
2007/2008 9 Sokol Struhařov 2009 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2035 0
2007/2008 8 Sokol Struhařov 2009 Holub Milan JAWA Brodce 2116 1
2007/2008 7 Sokol Struhařov 2009 Říha Jaroslav Biomedica Říčany C 2065 1
2007/2008 6 Sokol Struhařov 2009 Plíva Vojtěch ŠK Kladno A 2112 ½
2007/2008 5 Sokol Struhařov 2009 Skřivánek Jan MONTAKO Kralupy n.V. A 2202 0
2007/2008 4 Sokol Struhařov 2009 Doležel Radovan Alva Příbram B 2124 ½
2007/2008 3 Sokol Struhařov 2009 Hostička František Spartak Žebrák 2190 0
2007/2008 2 Sokol Struhařov 2009 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 1
2005/2006 11 Sokol Struhařov 2003 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim B 1562 1
2005/2006 10 Sokol Struhařov 2003 Zamrazil Jan Biomedica Říčany E 1673 1
2005/2006 9 Sokol Struhařov 2003 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany 1797 1
2005/2006 8 Sokol Struhařov 2003 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1757 ½
2005/2006 7 Sokol Struhařov 2003 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1843 1
2005/2006 6 Sokol Struhařov 2003 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1799 1
2005/2006 5 Sokol Struhařov 2003 Šilhánek Jindřich Kostelec n.Č.l. B 1758 1
2005/2006 4 Sokol Struhařov 2003 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany D 1897 ½
2005/2006 3 Sokol Struhařov 2003 Svoboda Jaromír Jawa Brodce B 1995 0
2005/2006 2 Sokol Struhařov 2003 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1710 1
2005/2006 1 Sokol Struhařov 2003 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1662 ½
2004/2005 11 Sokol Struhařov 2053 Beneš František Sokol Kolín D 1612 1
2004/2005 10 Sokol Struhařov 2053 Fekete František BOHEMIA PoděbradyB 1703 1
2004/2005 9 Sokol Struhařov 2053 Sezemský Miroslav BIOMEDICA Říčany C 1642 1
2004/2005 8 Sokol Struhařov 2053 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l.B 1945 1
2004/2005 6 Sokol Struhařov 2053 Vocilka Jiří Stad.Kutná Hora B 1828 1
2004/2005 5 Sokol Struhařov 2053 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1656 1
2004/2005 4 Sokol Struhařov 2053 Lejnar Karel Sokol Pečky B 1879 1
2004/2005 3 Sokol Struhařov 2053 Březina Jindřich Sokol Sendražice B 1796 0
2004/2005 2 Sokol Struhařov 2053 Marhan František Kavalier Sázava A 1738 ½
2004/2005 1 Sokol Struhařov 2053 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany E 1802 ½
2003/2004 9 Sokol Struhařov 1795 Kořínek Jan Spartak Vlašim E 1625 1
2003/2004 8 Sokol Struhařov 1795 Gergelits Tomáš Slavoj Čerčany 1728 1
2003/2004 7 Sokol Struhařov 1795 Zvarič Pavel Sokol Postupice 1409 1
2003/2004 6 Sokol Struhařov 1795 Snížek Jaromír Dolní Kralovice 1486 1
2003/2004 5 Sokol Struhařov 1795 Šlenkrt Tomáš Jawa Brodce C 1
2003/2004 4 Sokol Struhařov 1795 Hončík Karel KDJS Sedlčany B 1448 1
2003/2004 3 Sokol Struhařov 1795 Křížek František Biomedica Říčany F 1435 1
2003/2004 2 Sokol Struhařov 1795 Zvára Jiří Spartak Vlašim D 1423 1