Hráč Houška Bohumil

Houška Bohumil

User Pic
Jméno: Houška Bohumil
Oddíl: DDM Sokol Nymburk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1694
Elo mezinárodní: 0
ID: 5670
FIDE ID: 0
Rok narození: 1938
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 8 Č Sokol Nymburk B 1710 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1423 0
2012/2013 1 Č Sokol Nymburk B 1710 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1747 ½
2012/2013 10 Č DDM Sokol Nymburk C 1710 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice E 1601 1551 ½
2012/2013 8 Č DDM Sokol Nymburk C 1710 Zubek Rudolf TJ Sokol Pečky D 1000 1
2012/2013 7 Č DDM Sokol Nymburk C 1710 Kubíče Jakub JOLY Lysá nad Labem G 1100 1
2012/2013 5 Č DDM Sokol Nymburk C 1710 Dutý Šimon Šachklub města Dobrovice F 1250 1
2012/2013 3 Č DDM Sokol Nymburk C 1710 Pinkas Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 0
2012/2013 2 B DDM Sokol Nymburk C 1710 Homola Martin Sokol Český Brod C 1398 1
2012/2013 1 Č DDM Sokol Nymburk C 1710 Šubrt Miroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1611 ½
2011/2012 9 B DDM Nymburk 1724 Bug Vojtěch ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1000 1
2011/2012 8 Č DDM Nymburk 1724 Váša Martin TJ Sokol Pečky C 1000 1
2011/2012 7 B DDM Nymburk 1724 Houda Stanislav Kavalier Sázava A 1498 1
2011/2012 5 Č DDM Nymburk 1724 Hruban Vladimír TJ Slavoj Čáslav A 1441 1
2011/2012 4 B DDM Nymburk 1724 Šimek Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1364 1
2011/2012 2 B DDM Nymburk 1724 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1420 ½
2011/2012 1 Č DDM Nymburk 1724 Jareš Ondřej TJ Sokol Sendražice C 1391 ½
2011/2012 11 Č Sokol Nymburk B 1724 Zolman Pavel Sokol Brandýs n/L A 1492 1
2011/2012 10 B Sokol Nymburk B 1724 Urban Miroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1582 ½
2011/2012 9 Č Sokol Nymburk B 1724 Zítko Martin Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1810 1815 0
2011/2012 8 B Sokol Nymburk B 1724 Štochmal Dušan AŠ Mladá Boleslav B 1615 1
2011/2012 7 Č Sokol Nymburk B 1724 Skalný Petr ŠK města Dobrovice C 1712 ½
2011/2012 6 B Sokol Nymburk B 1724 Verner Jan TJ Neratovice C 1650 0
2011/2012 5 B Sokol Nymburk B 1724 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz. B 1564 1
2011/2012 2 Č Sokol Nymburk B 1724 Mazánek David ŠK JOLY Lysá n/L. E 1930 1877 ½
2011/2012 1 B Sokol Nymburk B 1724 Železný Daniel Sokol Pečky B 1416 ½
2010/2011 9 B DDM Nymburk C 1786 Chaloupka Miroslav Sokol Český Brod C 1250 1
2010/2011 7 Č DDM Nymburk C 1777 Fokt Michal TJ Sokol Pečky D 1443 ½
2010/2011 6 B DDM Nymburk C 1724 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 ½
2010/2011 5 Č DDM Nymburk C 1786 Vanc Vladimír TJ Slavoj Čáslav A 1458 ½
2010/2011 4 B DDM Nymburk C 1786 Mašín Karel TJ Sokol Sendražice C 1610 ½
2010/2011 3 Č DDM Nymburk C 1786 Závůrková Monika Kavalier Sázava A 1704 0
2010/2011 1 Č DDM Nymburk C 1786 Mirkovič Miroslav ŠK Kostelec n/ČL C 1326 0
2010/2011 10 Č TJ Sokol Nymburk B 1786 Novotný Petr ŠK města Dobrovice B 1679 0
2010/2011 9 B TJ Sokol Nymburk B 1786 Uher Miroslav ŠK města Dobrovice D 1250 1
2010/2011 8 Č TJ Sokol Nymburk B 1786 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1669 ½
2010/2011 7 B TJ Sokol Nymburk B 1786 Gabriel Patrik Autoškoda Ml.Boleslav B 1250 1
2010/2011 6 Č TJ Sokol Nymburk B 1786 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1791 1
2010/2011 5 B TJ Sokol Nymburk B 1786 Šulc František ŠK města Dobrovice C 1485 1
2010/2011 4 Č TJ Sokol Nymburk B 1786 Nekvinda Aleš Karbo Benátky n/Jiz. A 1709 0
2010/2011 3 B TJ Sokol Nymburk B 1786 Herčík Petr ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1687 0
2010/2011 2 Č TJ Sokol Nymburk B 1786 Horák Martin Sokol ČeskýBrod B 1250 1
2009/2010 11 Č TJ Sokol Nymburk B 1777 Matuška Pavel ŠK Joly Lysá n/L. F 1509 1
2009/2010 10 B TJ Sokol Nymburk B 1777 Voborník Bořivoj ŠK Joly Lysá n/L. E 1857 1
2009/2010 9 B TJ Sokol Nymburk B 1777 Rádl Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1582 1
2009/2010 8 Č TJ Sokol Nymburk B 1777 Redek Daniel ŠK města Dobrovice C 1500 1
2009/2010 7 B TJ Sokol Nymburk B 1777 Šubrt Miroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1612 ½
2009/2010 6 Č TJ Sokol Nymburk B 1777 Kukral Ota TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1563 ½
2008/2009 7 B TJ Sokol Nymburk B 1810 Karafiát Václav ŠK města Dobrovice B 1474 0
2008/2009 5 Č TJ Sokol Nymburk B 1810 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1833 ½
2008/2009 4 B TJ Sokol Nymburk B 1810 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá n/L. D 1852 0
2008/2009 3 Č TJ Sokol Nymburk B 1810 Musil Stanislav ŠK JOLY Lysá n/L. E 1511 ½
2008/2009 2 B TJ Sokol Nymburk B 1810 Linhart Ondřej TJ Sokol Brandýs n/L. A 1529 ½
2008/2009 1 Č TJ Sokol Nymburk B 1810 Suchý František ŠK města Dobrovice A 1744 ½
2005/2006 2 B Sokol Nymburk B 1803 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1423 1
2005/2006 9 B Nymburk 1803 Havelka Petr Vlašim 2015 ½
2004/2005 3 B Sokol Nymburk A 1820 Pecák Ivan Kostelec n/ČL A 1762 ½
2004/2005 11 B Sokol Nymburk B 1820 Mengr Miroslav BOHEMIA PoděbradyB ½
2004/2005 9 B Sokol Nymburk B 1820 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l.B 1686 ½
2004/2005 7 B Sokol Nymburk B 1820 Matoušek Libor Stad.Kutná Hora B 1786 1
2004/2005 6 Č Sokol Nymburk B 1820 Lejnar Karel Sokol Pečky B 1879 ½
2004/2005 4 B Sokol Nymburk B 1820 Křepelka Petr Sokol Sendražice B 1612 0
2004/2005 2 B Sokol Nymburk B 1820 Řeřábek Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1641 0
2004/2005 1 Č Sokol Nymburk B 1820 Kašpar Michal Sokol Kolín D 1541 1
2003/2004 11 B Sokol Nymburk B 1859 Štěpánek Michal Autoškoda Ml.Bol.B 1630 ½
2003/2004 10 Č Sokol Nymburk B 1859 Suchomel Oldřich Sokol Bakov B 1541 0
2003/2004 9 B Sokol Nymburk B 1859 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1328 ½
2003/2004 8 Č Sokol Nymburk B 1859 Partl Miloslav Sokol Tišice A 1692 ½
2003/2004 6 Č Sokol Nymburk B 1859 Hanibal Kamil Sokol Emerge MB C 1925 0
2003/2004 5 B Sokol Nymburk B 1859 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyA 1863 ½
2003/2004 4 Č Sokol Nymburk B 1859 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice A 1660 1
2003/2004 3 B Sokol Nymburk B 1859 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1623 1
2003/2004 2 Č Sokol Nymburk B 1859 Kabát Josef Sokol Brandýs A 1874 ½
2003/2004 1 B Sokol Nymburk B 1859 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1828 ½
2003/2004 11 Č Sokol Nymburk A 1859 Bednařík Radovan Kostelec n/ČL A 1776 ½
2003/2004 9 Č Sokol Nymburk A 1859 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1831 ½
2003/2004 7 Č Sokol Nymburk A 1859 Fojtů Jan Biomedica Říčany B 1809 1
2003/2004 3 B Sokol Nymburk A 1859 Štegl Petr Sokol Pečky A 1771 0
2003/2004 2 Č Sokol Nymburk A 1859 Kasalický Petr Biomedica Říčany A 2033 0
2003/2004 1 B Sokol Nymburk A 1859 Koper Štefan Sokol Benešov A 2014 ½