Hráč Hataš Oldřich

Hataš Oldřich

User Pic
Jméno: Hataš Oldřich
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1684
Elo mezinárodní: 1473
ID: 3492
FIDE ID: 364886
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Bohnice C 1473 1682 Schula Vojtěch Šachový klub Praha 4 C 1408 1492 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice C 1473 1682 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1616 1693 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice C 1473 1682 Svoboda Vratislav GROP - F 0 1545 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice C 1473 1682 Kolbušovský Petr ŠK DP Praha G - EA Hotels 0 1361 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice C 1473 1682 Kočí Martin LR Expres 1828 1744 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice C 1473 1682 Brabec Jaroslav Sokol Vršovice F 1652 1593 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice C 1473 1682 Chrobák Martin Unichess F 0 1691 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice D 1473 1682 Šilhavý Josef USK Praha C 1385 1487 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice D 1473 1682 Marek Jaromír TJ Bohemians G 1850 1855 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice D 1473 1682 Hozda Max Dukla G 0 1331 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice D 1473 1682 Židů Jan ŠK Mlejn A 1828 1829 0 soutěž
2019/2020 9 Příbram Baník "B" 1473 1682 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany "B" 1577 1503 ½ soutěž
2019/2020 8 Příbram Baník "B" 1473 1682 Stanislav Josef Sokol Hostivice "B" 0 1300 1 soutěž
2019/2020 7 Příbram Baník "B" 1473 1682 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy "A" 1484 1511 1 soutěž
2019/2020 5 Příbram Baník "B" 1473 1682 Langr Tomáš ŠK Zdice "B" 0 1573 1 soutěž
2019/2020 4 Příbram Baník "B" 1473 1682 Ohrádka Alois ŠK KDJS Sedlčany "B" 0 1456 1 soutěž
2019/2020 3 Příbram Baník "B" 1473 1682 Spousta Jaromír Sokol Hostivice "B" 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 Příbram Baník "B" 1473 1682 Loučan Jan Mníšek pod Brdy "A" 1516 1521 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - C 1473 1665 Dinděra Jaroslav ŠK Teplárna Malešice 1519 1536 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - C 1473 1665 Tóth Martin ŠK DP Praha F 0 1244 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - C 1473 1665 Hlaváč Jiří Sokol Praha Vršovice G 1205 1488 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - C 1473 1665 Benda Jiří ŠO Praga Praha C 0 1668 0 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - C 1473 1665 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1758 1679 1 soutěž
2018/2019 8 Sokol Praha Vršovice F 1473 1665 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1605 1651 1 soutěž
2018/2019 6 Sokol Praha Vršovice F 1473 1665 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice C 0 1685 ½ soutěž
2018/2019 4 Sokol Praha Vršovice F 1473 1665 Soběslavský Vladimír ŠO Praga Praha E 0 1677 ½ soutěž
2018/2019 3 Sokol Praha Vršovice F 1473 1665 Krč Štefan Unichess G 1620 1597 1 soutěž
2018/2019 1 Sokol Praha Vršovice F 1473 1665 Tomíšek Petr USK Praha C 1819 1777 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice C 1517 1702 Veselý Roman USK Praha C 1752 1709 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 1517 1702 Hořínek Petr SK OAZA Praha E 0 1302 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice C 1517 1702 Zirnig Martin ŠO TJ Dukla Praha F 0 1120 1 soutěž
2016/2017 11 Sokol Praha Vršovice E 1735 Kovář Zdeněk Unichess G 1804 1716 1 soutěž
2016/2017 10 Sokol Praha Vršovice E 1735 Svoboda Vratislav GROP E 1555 ½ soutěž
2016/2017 9 Sokol Praha Vršovice E 1735 Trčka Bohdan ŠK Praha - Smíchov E 1611 1 soutěž
2016/2017 8 Sokol Praha Vršovice E 1735 Líška Milan ŠK Loko Praha C 1855 1 soutěž
2016/2017 6 Sokol Praha Vršovice E 1735 Pudil Jiří SK OAZA Praha E 1000 1 soutěž
2016/2017 5 Sokol Praha Vršovice E 1735 Přívozník Luboš ŠO Praga Praha E 1641 ½ soutěž
2016/2017 4 Sokol Praha Vršovice E 1735 Klasna Jaroslav Kbel.šach. reprezentace C 1733 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice C 1735 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 1688 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice C 1735 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1689 1646 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice C 1735 Hampel Rudolf Sokol Kobylisy F 1727 1767 0 soutěž
2015/2016 10 Sokol Praha Vršovice E 1735 Přibyl Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy E 1903 1892 1 soutěž
2015/2016 8 Sokol Praha Vršovice E 1735 Hrubý Jan ŠK Smíchov C 1701 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Praha Vršovice E 1735 Prachař Josef GROP D 1933 1873 ½ soutěž
2015/2016 5 Sokol Praha Vršovice E 1735 Škába Ladislav TJ Praga Praha B 1674 1 soutěž
2015/2016 4 Sokol Praha Vršovice E 1735 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1935 0 soutěž
2015/2016 1 Sokol Praha Vršovice E 1735 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 ½ soutěž
2014/2015 10 Sokol Vršovice E 1778 Štván Marek DDM Praha 6 B 1689 1684 1 soutěž
2014/2015 9 Sokol Vršovice E 1778 Fendrych Josef SK Rapid Praha A 1684 ½ soutěž
2014/2015 8 Sokol Vršovice E 1778 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1865 1859 0 soutěž
2014/2015 7 Sokol Vršovice E 1778 Závůrka Vladimír TJ Praga Praha D 1661 1638 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Vršovice E 1778 Pešek Lubomír Viktoria Žižkov C 1839 1 soutěž
2014/2015 5 Sokol Vršovice E 1778 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1955 1985 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Vršovice E 1778 Hejný Marek Unichess ČSOB F 1688 1 soutěž
2014/2015 3 Sokol Vršovice E 1778 Terpstra Wiep ŠK Smíchov B 1968 0 soutěž
2014/2015 2 Sokol Vršovice E 1778 Krobot Jan Bohemians Praha F 1687 ½ soutěž
2014/2015 1 Sokol Vršovice E 1778 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1845 1788 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice C 1778 Mihál Sergej GROP G 1865 0 soutěž
2013/2014 9 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1736 1 soutěž
2013/2014 8 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Lener Jaroslav ŠK Smíchov C 1730 0 soutěž
2013/2014 7 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Uher Eduard TJ Praga Praha F 1695 ½ soutěž
2013/2014 6 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Festa Samuele ŠK Mahrla Praha C 0 soutěž
2013/2014 5 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Skočdopole Petr ŠK PORG G 1648 ½ soutěž
2013/2014 4 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy E 1666 1707 1 soutěž
2013/2014 3 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2180 2114 0 soutěž
2013/2014 2 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Šplíchal Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 0 soutěž
2013/2014 1 Sokol Praha-Vršovice F 1748 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1832 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice C 1748 Charvát Karel SK OAZA Praha F 1513 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice C 1748 Filipec Tomáš TJ Pankrác F 1843 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice C 1748 Červenka Roman ŠK Sokol Vyšehrad H 1660 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice C 1748 Boleslav Petr ŠK PORG D 2081 2053 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice C 1748 Fryš Jiří SK Lokomotiva Radlice C 1498 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice C 1748 Pečený Miroslav Bohemians Praha F 1766 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice C 1748 Štola Stanislav ŠK Smíchov D 1642 0 soutěž