Hráč Zástava Ladislav

Zástava Ladislav

User Pic
Jméno: Zástava Ladislav
Oddíl: TJ Náchod
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1593
Elo mezinárodní: 1627
ID: 10561
FIDE ID: 329703
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B PŠ TJ Náchod C 1627 1593 Skalák Aleš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1739 ½
2018/2019 1 B Niki TJ Náchod B 1627 1593 Peroutka Tomáš Slovan Broumov A 0 0 1
2017/2018 11 Č PŠ TJ Náchod C 1648 1604 Klázar Václav ŠK Červený Kostelec A 1723 1732 0
2017/2018 10 B PŠ TJ Náchod C 1623 1604 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové A 1687 1645 1
2017/2018 9 B PŠ TJ Náchod C 1615 1604 Till Václav Panda Rychnov n. Kn. B 1371 1371 1
2017/2018 6 Č PŠ TJ Náchod C 1620 1604 Mareš Ilja Spartak Rychnov n. Kn. A 1793 1804 0
2017/2018 5 B PŠ TJ Náchod C 1623 1604 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1597 1668 ½
2017/2018 4 Č PŠ TJ Náchod C 1623 1604 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř B 1667 1512 ½
2017/2018 3 B PŠ TJ Náchod C 1623 1604 Strnad Matěj Slovan Broumov A 0 0 1
2017/2018 2 Č PŠ TJ Náchod C 1623 1604 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1696 1714 0
2017/2018 1 B PŠ TJ Náchod C 1627 1607 Skybová Kateřina TJ Slavia Hradec Králové D 1612 1610 ½
2017/2018 11 Č TJ Náchod B 1648 1604 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice 1547 1546 0
2017/2018 9 Č TJ Náchod B 1623 1604 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1733 1702 1
2017/2018 8 B TJ Náchod B 1615 1604 Trojtl Jan TJ Hronov 1498 1521 1
2017/2018 7 Č TJ Náchod B 1615 1604 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1895 1847 0
2016/2017 11 B NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř B 1100 1
2016/2017 10 Č NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Doležal Daniel DDM Třebechovice p. O. B 1132 1
2016/2017 9 B NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 ½
2016/2017 8 Č NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Innemann František Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 0
2016/2017 7 B NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Soukal Jiří TJ Hronov B 1595 ½
2016/2017 5 Č NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1744 1725 0
2016/2017 4 B NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Čechovič Petr ŠK Česká Skalice 1546 1529 ½
2016/2017 3 Č NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1677 1640 1
2016/2017 2 B NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1566 1591 0
2016/2017 1 Č NIKI TJ Náchod B 1638 1658 Ruffer Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1607 1592 1
2015/2016 11 Č PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 0
2015/2016 10 B PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 0
2015/2016 9 Č PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 ½
2015/2016 7 B PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 0
2015/2016 6 Č PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2015/2016 5 B PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 0
2015/2016 4 Č PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 0
2015/2016 3 B PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Černý David TJ Hronov A 1889 1959 0
2015/2016 2 Č PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1928 1936 ½
2015/2016 1 B PŠ TJ Náchod C 1638 1658 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 0
2014/2015 11 Č PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice 1732 1787 0
2014/2015 10 B PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 ½
2014/2015 9 Č PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 0
2014/2015 8 B PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 0
2014/2015 7 B PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 1
2014/2015 6 Č PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Koza Misha ŠK Lípa C 1881 1821 ½
2014/2015 5 B PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1646 1674 ½
2014/2015 4 Č PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 ½
2014/2015 3 B PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 0
2014/2015 2 Č PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1784 1777 0
2014/2015 1 B PŠ TJ Náchod C 1674 1643 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1864 1858 0
2013/2014 11 B PŠ TJ Náchod C 1674 1665 Burdilák Jindřich TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 1
2013/2014 8 Č SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice "B" 1570 1
2013/2014 7 B SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 0
2013/2014 6 Č SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1743 1668 1
2013/2014 5 B SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 0
2013/2014 4 Č SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 ½
2013/2014 3 B SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 0
2013/2014 2 Č SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1872 1863 ½
2013/2014 1 B SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 ½
2012/2013 9 Č KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Procházka Jan TJ Hronov B 1833 ½
2012/2013 8 B KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1556 1
2012/2013 7 Č KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1710 ½
2012/2013 6 B KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Král Zdeněk DUHA TJ Náchod F 1559 1537 1
2012/2013 5 B KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Bernard Roman Sokol JOSI Červený Kostelec B 1637 ½
2012/2013 4 Č KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov B 1683 1
2012/2013 2 Č KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Vítek Dominik SONNY TJ Náchod G 1577 1554 1
2012/2013 1 B KUNA TJ Náchod E 1677 1627 Sedláček Jiří Slovan Broumov B 1564 1
2012/2013 11 Č SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Martinec Pavel DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1652 1
2012/2013 10 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1758 1632 1
2012/2013 9 Č SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Mata Michal SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 1
2012/2013 8 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Kosař Matěj ŠK LÍPA C 1641 1622 0
2012/2013 7 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Plachetka Milan TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 0
2012/2013 6 Č SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Halbich Pavel JISKRA JAROMĚŘ B 1678 ½
2012/2013 5 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Borůvka Petr TJ SOKOL VRCHOVINY A 1601 1
2012/2013 4 Č SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Malý Jan DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 1
2012/2013 3 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Motloch Martin JISKRA ČESKÁ SKALICE 1556 ½
2012/2013 2 Č SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Gol Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1643 1664 0
2012/2013 1 B SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 Ulman Jaromír ŠK DOBRUŠKA 1000 1
2011/2012 9 B NIKI TJ NÁCHOD C 1690 1602 Picek Karel TŘEBECHOVICE B 1546 0
2011/2012 5 Č NIKI TJ NÁCHOD C 1690 1602 Molendzki Tomasz TJ HRONOV B 1838 0
2011/2012 9 B KUNA TJ Náchod D 1690 1602 Klossovski Jan SK HSM Trutnov 1450 1
2011/2012 7 Č KUNA TJ Náchod D 1690 1602 Bönisch Pavel Lokomotiva Trutnov B 1000 1
2011/2012 5 Č KUNA TJ Náchod D 1690 1602 Brát Libor Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 0
2011/2012 4 B KUNA TJ Náchod D 1677 1627 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí C 1546 0
2011/2012 3 Č KUNA TJ Náchod D 1690 1602 Balcar Jiří DUHA TJ Náchod E 1250 1
2011/2012 2 B KUNA TJ Náchod D 1690 1602 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1424 1
2010/2011 11 B Sněžka TJ Náchod B 1613 Malík Zdeněk ŠK Dobruška 1697 ½
2010/2011 8 Č Sněžka TJ Náchod B 1613 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 ½
2010/2011 7 Č Sněžka TJ Náchod B 1613 Balcar Jaroslav ŠK Polymar Lípa D 1509 ½
2010/2011 6 B Sněžka TJ Náchod B 1613 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice 1515 0
2010/2011 4 B Sněžka TJ Náchod B 1613 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř B 1592 ½
2009/2010 9 Č KUNA TJ Náchod D 1634 Rejl Radek ŠK HSM Trutnov B 1438 1
2009/2010 11 Č Niki TJ Náchod C 1634 Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1398 ½
2009/2010 10 B Niki TJ Náchod C 1634 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1416 1
2009/2010 8 B Niki TJ Náchod C 1634 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1606 1
2009/2010 7 B Niki TJ Náchod C 1634 Provazník Josef DDM Kostelec n.O. 1428 1
2009/2010 5 B Niki TJ Náchod C 1634 Ruffer Václav TJ Spartak RK A 1640 0
2009/2010 1 B Niki TJ Náchod C 1634 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. 1651 0
2008/2009 2 Č Kuna TJ Náchod D 1654 Schejbal Josef TJ Hronov B 1975 1
2008/2009 11 B NIKI TJ Náchod C 1654 Doseděl Jiří ŠK Lípa A 2083 ½
2008/2009 10 Č NIKI TJ Náchod C 1654 Buchar Petr Šachklub AD Jičín B 2026 0
2008/2009 9 B NIKI TJ Náchod C 1654 Miler Jan Slovan Broumov 1902 0
2008/2009 8 Č NIKI TJ Náchod C 1654 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1837 0
2008/2009 7 B NIKI TJ Náchod C 1654 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1977 0
2008/2009 6 Č NIKI TJ Náchod C 1654 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1873 1
2008/2009 5 B NIKI TJ Náchod C 1654 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 0
2008/2009 4 Č NIKI TJ Náchod C 1654 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 2003 0
2008/2009 2 B NIKI TJ Náchod C 1654 Ježek Adam ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 0
2008/2009 1 Č NIKI TJ Náchod C 1654 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1943 1
2007/2008 11 Č Masporex TJ Náchod D 1630 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1658 ½
2007/2008 10 B Masporex TJ Náchod D 1630 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1434 1
2007/2008 9 Č Masporex TJ Náchod D 1630 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1795 0
2007/2008 8 B Masporex TJ Náchod D 1630 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1810 0
2007/2008 7 B Masporex TJ Náchod D 1630 Malík Zdeněk SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1804 ½
2007/2008 6 Č Masporex TJ Náchod D 1630 Divíšek Václav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1391 1
2007/2008 5 B Masporex TJ Náchod D 1630 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové A 1901 0
2007/2008 4 Č Masporex TJ Náchod D 1630 Slavík Libor DDM Třebechovice n. Or. A 1869 0
2007/2008 3 B Masporex TJ Náchod D 1630 Gogela Jan TJ Hronov B 1878 0
2007/2008 2 Č Masporex TJ Náchod D 1630 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1905 ½
2007/2008 1 B Masporex TJ Náchod D 1630 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1774 ½
2007/2008 6 B Spartak Police n. Met. 1630 Kuchár Milan Vinona TJ Náchod E 1667 1
2006/2007 11 B Niki TJ Náchod C 1635 Rambousek Josef Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 10 Č Niki TJ Náchod C 1635 Macháček Jiří ŠK Lípa B 1685 0
2006/2007 9 B Niki TJ Náchod C 1635 Žďánský Jakub ŠK Ortex Hradec Králové A 1564 1
2006/2007 8 Č Niki TJ Náchod C 1635 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 0
2006/2007 6 B Niki TJ Náchod C 1635 Doubrava Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1647 1
2006/2007 5 Č Niki TJ Náchod C 1635 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 1531 0
2006/2007 4 B Niki TJ Náchod C 1635 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1723 0
2006/2007 3 Č Niki TJ Náchod C 1635 Duch Robert TJ Hronov B 1900 0
2006/2007 2 B Niki TJ Náchod C 1635 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod B 1858 0
2006/2007 1 Č Niki TJ Náchod C 1635 Militký Ladislav Jiskra Česká Skalice A 1354 0
2006/2007 9 B Vinona TJ Náchod D 1635 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1
2006/2007 7 B Vinona TJ Náchod D 1635 Borůvka Petr Sokol Vrchoviny B 0
2006/2007 6 Č Vinona TJ Náchod D 1635 Světinský Vladimír Sokol Josi Červený Kostelec 1314 1
2006/2007 5 Č Vinona TJ Náchod D 1635 Jungwirth Stanislav Spartak Police n. Met. 1647 0
2006/2007 4 B Vinona TJ Náchod D 1635 Novák Pavel TJ Hronov C 1621 1
2006/2007 3 Č Vinona TJ Náchod D 1635 Kulhánek František Slovan Masporex Broumov B 1483 ½
2006/2007 2 B Vinona TJ Náchod D 1635 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1648 ½
2006/2007 1 Č Vinona TJ Náchod D 1635 Král Zdeněk Kuna TJ Náchod E 1293 1
2005/2006 9 B Niki TJ Náchod 1654 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1664 0
2005/2006 8 Č Niki TJ Náchod 1654 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1892 0
2005/2006 6 B Niki TJ Náchod 1654 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 ½
2005/2006 5 Č Niki TJ Náchod 1654 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1826 0
2005/2006 4 B Niki TJ Náchod 1654 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1644 ½
2005/2006 3 Č Niki TJ Náchod 1654 Duch Robert TJ Hronov A 1650 0
2005/2006 2 B Niki TJ Náchod 1654 Kvasničák Karel Maspork TJ Náchod 1832 ½
2005/2006 1 Č Niki TJ Náchod 1654 Rigel Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1628 ½
2005/2006 11 B Kuna TJ Náchod E 1654 Burdilák Milan Vinona TJ Náchod D 1666 ½
2005/2006 10 Č Kuna TJ Náchod E 1654 Babka Milan Duha TJ Náchod F 1
2005/2006 9 B Kuna TJ Náchod E 1654 Světinský Vladimír Sokol Josi Červený Kostelec 1304 1
2005/2006 8 Č Kuna TJ Náchod E 1654 Špimr Václav TJ Spartak Police n.M. ½
2005/2006 5 Č Kuna TJ Náchod E 1654 Janecký Jiří TJ Slovan Masporex Broumov B 1759 0
2005/2006 4 B Kuna TJ Náchod E 1654 Franc Martin František TJ Hronov C 0
2005/2006 3 Č Kuna TJ Náchod E 1654 Soukal Jiří TJ Hronov B 1624 1
2005/2006 1 Č Kuna TJ Náchod E 1654 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1667 1
2004/2005 9 B Niki TJ Náchod Bernard Roman Orel Č. Kostelec 0
2004/2005 8 Č Niki TJ Náchod Lenfeld Miloslav Jiskra Č.Skalice B 1
2004/2005 7 B Niki TJ Náchod Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1
2004/2005 5 B Niki TJ Náchod 1629 Otto Bořivoj TJ Hronov B 1
2004/2005 4 Č Niki TJ Náchod Hubka Oldřich Spartak Police n.M ½
2004/2005 3 B Niki TJ Náchod Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1
2004/2005 2 Č Niki TJ Náchod Cerha Petr Vinona TJ Náchod 1
2004/2005 1 Č Niki TJ Náchod 1629 Plhal Stanislav Duha TJ Náchod 1