Hráč Fuchs František

Fuchs František

User Pic
Jméno: Fuchs František
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1903
Elo mezinárodní: 1929
ID: 771
FIDE ID: 322849
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 TJ Dvůr Králové n.L. 1929 1903 Daniel Robert Panda Rychnov n.K. B 1583 1643 ½
2018/2019 3 TJ Dvůr Králové n.L. 1909 1903 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1838 1850 1
2018/2019 2 TJ Dvůr Králové n.L. 1909 1903 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1674 1677 ½
2018/2019 1 TJ Dvůr Králové n.L. 1908 1903 Dudek Wojciech TJ Hronov 1830 0 ½
2018/2019 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1903 Kořínek Pavel TJ CIS Lázně Bělohrad 1963 1967 ½
2018/2019 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1909 1903 Vaněk Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1931 1874 1
2018/2019 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1909 1903 Barvínek Milan Šachový klub Lípa C 1821 1867 1
2018/2019 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1908 1903 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1634 1563 1
2017/2018 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1884 1837 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1882 1902 ½
2017/2018 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1859 1837 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1818 1834 1
2017/2018 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1844 1837 Dudek Jaromír Šachový klub Sobotka 2009 1656 1651 1
2017/2018 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1844 1837 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1916 1929 ½
2017/2018 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1837 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1718 1720 1
2017/2018 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1859 1837 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1657 1654 1
2017/2018 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1859 1837 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1738 1720 0
2017/2018 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1859 1837 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1840 1858 0
2017/2018 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1859 1837 Šretr Josef Šachový klub Lípa C 1766 1743 ½
2017/2018 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1886 1885 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1808 1805 0
2017/2018 11 TJ Dvůr Králové n.L. 1884 1837 Portych Václav ŠK Lípa B 1891 1852 ½
2017/2018 10 TJ Dvůr Králové n.L. 1859 1837 Mareš Ilja DDM Třebechovice p.O. 1774 1804 1
2017/2018 9 TJ Dvůr Králové n.L. 1859 1837 Dusbaba Petr TJ Náchod B 1798 1788 1
2017/2018 8 TJ Dvůr Králové n.L. 1844 1837 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1970 1916 ½
2017/2018 7 TJ Dvůr Králové n.L. 1844 1837 Vancl Ladislav Spartak Vrchlabí 1619 1634 1
2017/2018 5 TJ Dvůr Králové n.L. 1827 1837 Gorecki Janusz TJ Hronov 1829 0 1
2017/2018 4 TJ Dvůr Králové n.L. 1859 1837 Sajdl Jan ŠK AD Jičín B 1725 1735 0
2017/2018 3 TJ Dvůr Králové n.L. 1859 1837 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad 1841 1837 0
2017/2018 2 TJ Dvůr Králové n.L. 1859 1837 Valík Ondřej Slavia Hradec Králové C 1609 1561 1
2017/2018 1 TJ Dvůr Králové n.L. 1886 1885 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1760 1780 ½
2016/2017 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1843 1787 1
2016/2017 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1555 1
2016/2017 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 0
2016/2017 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 1
2016/2017 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 1
2016/2017 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1805 1762 ½
2016/2017 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Faltýnek David Sokol Hradec Králové 1467 1254 1
2016/2017 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1765 1759 1
2016/2017 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Turčín Jan ŠK AD Jičín F 1864 1922 0
2016/2017 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1886 1884 ½
2015/2016 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Kohout Jan ŠK AD Jičín E 1975 1936 0
2015/2016 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1821 1799 ½
2015/2016 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX Hradec Králové 1952 1981 ½
2015/2016 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1852 1830 1
2015/2016 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Kaisler Martin ŠK Lípa D 2028 2016 0
2015/2016 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 1
2015/2016 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1727 1784 1
2015/2016 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 1
2015/2016 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1907 1924 ½
2015/2016 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 0
2015/2016 11 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové A 1805 1841 1
2015/2016 10 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1777 1822 ½
2015/2016 9 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř A 1845 1888 1
2015/2016 8 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1883 1879 1
2015/2016 7 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad A 1859 1873 1
2015/2016 6 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 1
2015/2016 5 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Kalenský Jakub TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1853 1864 0
2015/2016 4 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1891 1864 0
2015/2016 3 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Daniel Jiří Region Panda B 1956 1933 ½
2015/2016 2 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1975 1936 ½
2015/2016 1 TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 1932 1878 1
2014/2015 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1821 1799 0
2014/2015 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1636 1672 1
2014/2015 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1810 1
2014/2015 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1896 1894 ½
2014/2015 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1653 1691 ½
2014/2015 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 ½
2014/2015 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Kříž Milan ŠK AD Jičín E 1672 1735 1
2014/2015 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 ½
2014/2015 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1797 1857 1
2014/2015 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1821 1
2014/2015 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 Nosek Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 1
2014/2015 11 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Černý David TJ Hronov 1730 1700 0
2014/2015 10 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1784 1777 1
2014/2015 9 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř A 1000 1
2014/2015 8 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Vávra Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1567 1696 1
2014/2015 7 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 ½
2014/2015 6 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Janák Jaroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1770 1817 0
2014/2015 5 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1956 1922 0
2014/2015 4 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2003 2004 ½
2014/2015 3 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1788 1768 1
2014/2015 2 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové 1846 1879 1
2014/2015 1 TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 Miler Jan Slovan Broumov 2013 2012 1
2013/2014 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 1
2013/2014 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1819 0
2013/2014 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové B 1647 1631 1
2013/2014 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Sucharda David TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 1
2013/2014 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1641 0
2013/2014 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1971 1929 ½
2013/2014 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1746 1753 1
2013/2014 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1845 1827 ½
2013/2014 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1546 1600 1
2013/2014 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1847 1908 ½
2013/2014 11 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Procházka Jan TJ Hronov 1816 1
2013/2014 10 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 ½
2013/2014 9 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1754 1758 1
2013/2014 8 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1885 1
2013/2014 7 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1988 1986 1
2013/2014 6 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1644 1
2013/2014 5 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Picek Karel DDM Třebechovice p. Orebem 1587 1
2013/2014 4 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín C 1640 1821 1
2013/2014 3 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod A 1895 1897 ½
2013/2014 2 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1797 1807 ½
2013/2014 1 TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 Škoda Adam Slovan Broumov 1733 ½
2012/2013 11 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1934 1951 ½
2012/2013 10 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Šolín Václav DDM Třebechovice p.O. 1658 1
2012/2013 9 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Franc Martin František TJ Hronov 1807 1770 1
2012/2013 8 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1697 1698 1
2012/2013 7 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Ježek Milan ŠK AD Jičín C 1000 1
2012/2013 6 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1756 1754 ½
2012/2013 5 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1777 1782 1
2012/2013 4 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Kulhánek František Slovan Broumov 1547 0
2012/2013 3 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Tomášů Martin ŠK Sobotka 1653 1695 1
2012/2013 2 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1862 1896 1
2012/2013 1 TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 Kalenský Jakub TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1629 1
2012/2013 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 John Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1750 1773 1
2012/2013 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1845 1
2012/2013 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 1
2012/2013 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1897 0
2012/2013 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 0
2012/2013 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1800 1
2012/2013 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Splítek Luboš ŠK Lípa D 1777 1782 1
2012/2013 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1890 1917 ½
2012/2013 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 ½
2012/2013 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1688 0
2012/2013 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1835 1
2011/2012 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 0
2011/2012 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Šretr Josef ŠK Lípa D 1790 1
2011/2012 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1724 1
2011/2012 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1656 0
2011/2012 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 1
2011/2012 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1751 ½
2011/2012 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Němec Otakar ŠK Lípa C 1877 1887 1
2011/2012 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov 1697 1
2011/2012 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 ½
2011/2012 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 John Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1748 1784 1
2011/2012 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1918 1930 1
2011/2012 11 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1808 1
2011/2012 10 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Rozkovec Jiří TJ Sokol Hradec Králové 1868 1
2011/2012 9 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1936 1916 1
2011/2012 8 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2121 2088 0
2011/2012 7 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 ½
2011/2012 6 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Schejbal Josef TJ Hronov 1953 1995 1
2011/2012 5 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Slavík Libor DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 1
2011/2012 4 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1862 ½
2011/2012 3 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1765 1811 0
2011/2012 2 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1840 1796 1
2011/2012 1 TJ Dvůr Králové n. Labem 1926 1954 Rojíková Lenka ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 1
2010/2011 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1812 1
2010/2011 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1814 1
2010/2011 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1978 1
2010/2011 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Sůva Josef TJ Loko Trutnov 1800 1
2010/2011 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Krása Marek ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 ½
2010/2011 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1572 1
2010/2011 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Gersenson Jesse ŠK Lípa C 1750 1
2010/2011 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1981 ½
2010/2011 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1553 ½
2010/2011 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1729 1
2010/2011 11 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Pražák Pavel ŠK Polymar Lípa B 1820 1
2010/2011 10 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1917 0
2010/2011 9 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Gol Jan Slovan Broumov 1630 1
2010/2011 8 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 ½
2010/2011 7 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1541 1
2010/2011 6 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Šubrt Petr Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 1
2010/2011 5 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa A 2056 0
2010/2011 4 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod 1776 1
2010/2011 3 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1802 0
2010/2011 2 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1813 1
2010/2011 1 TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1752 1
2009/2010 11 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2007 1
2009/2010 10 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1485 1
2009/2010 9 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 ½
2009/2010 8 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Palij Lubomír TJ Jiskra Hořice B 1908 0
2009/2010 7 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice A 1785 1
2009/2010 6 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1837 1
2009/2010 5 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 ½
2009/2010 4 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1810 1
2009/2010 3 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1880 0
2009/2010 2 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1846 ½
2009/2010 1 TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 Ježek Adam Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 0
2009/2010 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1961 ½
2009/2010 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1
2009/2010 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1529 ½
2009/2010 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Toman Radek TJ Baník Žacléř 1622 1
2009/2010 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Harantík Josef TJ Loko Trutnov 1620 1
2009/2010 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1846 1
2009/2010 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Dousek Otakar TJ Lázně Bělohrad 1831 1
2009/2010 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Andrejs Stanislav SK HSM Trutnov 1746 1
2009/2010 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1726 1
2009/2010 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice 1753 1
2009/2010 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa C 1880 0
2008/2009 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 1
2008/2009 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 1
2008/2009 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Portych Václav Šachový klub Lípa D 1855 1
2008/2009 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1982 ½
2008/2009 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1951 ½
2008/2009 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1878 1
2008/2009 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Kmiecik Wojciech TJ Baník Žacléř 0
2008/2009 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Kaisler Martin Šachový klub Lípa C 2048 0
2008/2009 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1776 1
2008/2009 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1859 1
2008/2009 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1749 1
2008/2009 11 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Kohout Jan Šachklub AD Jičín B 2025 ½
2008/2009 10 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1
2008/2009 9 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Humlíček Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové C 1958 ½
2008/2009 8 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1946 ½
2008/2009 7 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Miňovský Roman ŠK Polymar Lípa B 1966 ½
2008/2009 6 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1919 1
2008/2009 5 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod C 1654 1
2008/2009 4 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 0
2008/2009 3 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Daniel Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1992 ½
2008/2009 2 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1861 ½
2008/2009 1 TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 Doseděl Jiří ŠK Lípa A 2083 ½
2007/2008 11 TJ Hronov B 1992 Sciranka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1931 ½
2007/2008 10 TJ Hronov B 1992 Papáček Tomáš SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1823 0
2007/2008 9 TJ Hronov B 1992 Novotný Jan Niki TJ Náchod C 1873 1
2007/2008 8 TJ Hronov B 1992 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1788 1
2007/2008 6 TJ Hronov B 1992 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1813 1
2007/2008 5 TJ Hronov B 1992 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1831 1
2007/2008 4 TJ Hronov B 1992 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1719 1
2007/2008 2 TJ Hronov B 1992 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1852 ½
2007/2008 1 TJ Hronov B 1992 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1933 ½
2007/2008 11 TJ Hronov 1992 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1833 1
2007/2008 10 TJ Hronov 1992 Kříž Milan TJ Nová Paka 1758 ½
2007/2008 7 TJ Hronov 1992 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1876 1
2007/2008 6 TJ Hronov 1992 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1885 1
2007/2008 5 TJ Hronov 1992 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2088 1
2007/2008 4 TJ Hronov 1992 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 0
2007/2008 3 TJ Hronov 1992 Rychna Lukáš Šachklub AD Jičín 1948 0
2007/2008 2 TJ Hronov 1992 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 2024 0
2007/2008 1 TJ Hronov 1992 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1760 1
2006/2007 11 TJ Hronov B 2073 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1973 0
2006/2007 10 TJ Hronov B 2073 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 1
2006/2007 9 TJ Hronov B 2073 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 1
2006/2007 8 TJ Hronov B 2073 Čechura Petr Maspork TJ Náchod B 2174 0
2006/2007 7 TJ Hronov B 2073 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1816 1
2006/2007 6 TJ Hronov B 2073 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1968 1
2006/2007 5 TJ Hronov B 2073 Dvořák David ŠK Lípa B 1798 1
2006/2007 4 TJ Hronov B 2073 Gonsior Evžen ŠK Ortex Hradec Králové A 2242 0
2006/2007 3 TJ Hronov B 2073 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1891 ½
2006/2007 2 TJ Hronov B 2073 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněž. C 1983 ½
2006/2007 1 TJ Hronov B 2073 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové D 2128 ½
2006/2007 11 TJ Hronov 2073 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1893 0
2006/2007 10 TJ Hronov 2073 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1908 ½
2006/2007 8 TJ Hronov 2073 Kánský Josef Sokol Náchod 1864 1
2006/2007 7 TJ Hronov 2073 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2063 0
2006/2007 6 TJ Hronov 2073 Škoda Adam Slovan Broumov 1632 1
2006/2007 5 TJ Hronov 2073 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 ½
2006/2007 2 TJ Hronov 2073 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou B 2105 0
2006/2007 1 TJ Hronov 2073 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1962 ½
2005/2006 11 TJ Hronov A 2039 Němec Otakar TJ Slavia Hradec Králové D 1906 1
2005/2006 10 TJ Hronov A 2039 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1860 1
2005/2006 9 TJ Hronov A 2039 Šolín Václav DDM Třebechovice p.Oreb. 1675 1
2005/2006 8 TJ Hronov A 2039 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod 1890 1
2005/2006 7 TJ Hronov A 2039 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1725 1
2005/2006 6 TJ Hronov A 2039 Back Tomáš Jiskra Jaroměř B 1571 1
2005/2006 4 TJ Hronov A 2039 Krám Jiří ŠK Lípa E 1875 1
2005/2006 3 TJ Hronov A 2039 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod 1883 1
2005/2006 2 TJ Hronov A 2039 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 0
2005/2006 1 TJ Hronov A 2039 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1825 0
2005/2006 11 Sokol Náchod 2039 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1856 1
2005/2006 10 Sokol Náchod 2039 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2032 1
2005/2006 9 Sokol Náchod 2039 Miler Jan Slovan Broumov 1866 1
2005/2006 8 Sokol Náchod 2039 Macháček Jiří ŠK Lípa C 1740 1
2005/2006 7 Sokol Náchod 2039 Lipták Pavel Sklípek Spartak Vrchlabí 2074 1
2005/2006 6 Sokol Náchod 2039 Dvořák Miloš Panda RWT Rychnov n.K. B 1681 1
2005/2006 5 Sokol Náchod 2039 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1817 1
2005/2006 4 Sokol Náchod 2039 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1902 1
2005/2006 3 Sokol Náchod 2039 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkr. 1866 0
2005/2006 2 Sokol Náchod 2039 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1840 1
2005/2006 1 Sokol Náchod 2039 Kubec Jiří TJ Dvůr Králové n.L. 1866 1
2004/2005 10 Sokol Náchod 1943 Pohorský Pavel ŠK Lípa A 2024 ½
2004/2005 9 Sokol Náchod 1943 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1880 0
2004/2005 8 Sokol Náchod 1943 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové 1821 1
2004/2005 7 Sokol Náchod 1943 Zedníček Jiří TJ Nová Paka 1594 1
2004/2005 6 Sokol Náchod 1943 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 1
2004/2005 5 Sokol Náchod 1943 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1867 1
2004/2005 4 Sokol Náchod 1943 Dousek Otakar Jiskra Hořice v P. 1808 1
2004/2005 3 Sokol Náchod 1943 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1852 1
2004/2005 2 Sokol Náchod 1943 Miler Jan Slovan Broumov 1880 1
2004/2005 1 Sokol Náchod 1943 Šípek Vítězslav Panda Rychnov B 1861 1
2003/2004 13 Sokol Náchod Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín ½
2003/2004 12 Sokol Náchod Kobrle Karel Sokol Nová Paka 1
2003/2004 11 Sokol Náchod Celba Pavel DDM Lokomotiva Trutnov ½
2003/2004 10 Sokol Náchod Gogela Jan Sněžka TJ Náchod 0
2003/2004 9 Sokol Náchod Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem 1
2003/2004 7 Sokol Náchod 1958 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1582 1
2003/2004 6 Sokol Náchod 1958 Jonáš Vlastimil Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2056 1
2003/2004 5 Sokol Náchod 1958 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1822 ½
2003/2004 4 Sokol Náchod 1958 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1854 1
2003/2004 3 Sokol Náchod 1958 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1848 1
2003/2004 2 Sokol Náchod 1958 Krám Jiří ŠK Lípa B 1827 0