Hráč Ruda Ondřej

Ruda Ondřej

User Pic
Jméno: Ruda Ondřej
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2023
Elo mezinárodní: 2016
ID: 1505
FIDE ID: 312592
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č Šachový klub Lípa C 2039 2039 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1984 1981 1
2017/2018 4 Č Šachový klub Lípa C 2043 2039 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1931 1969 ½
2017/2018 3 B Šachový klub Lípa C 2043 2039 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 1968 1963 ½
2017/2018 11 Č ŠK Lípa B 2043 2039 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 ½
2017/2018 8 B ŠK Lípa B 2045 2039 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1960 1969 ½
2017/2018 4 Č ŠK Lípa B 2043 2039 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.O. 1861 1867 ½
2017/2018 3 B ŠK Lípa B 2043 2039 Semerák Pavel TJ Náchod B 1966 2005 ½
2017/2018 9 B SK Lipa 2045 2039 Paulenda Štefan TJ Namest n/Oslavou 0 1610 1
2017/2018 6 Č SK Lipa 2039 2039 Suchomelová Simona TJ CHS Chotebor 1945 1929 ½
2017/2018 1 Č SK Lipa 2041 2041 Ciešlak Leszek Caissa Pivovar Dalesice 1934 1934 1
2016/2017 7 B Sokol Zajecice 2076 2106 Novotný Aleš SK Rapid Pardubice C 1929 1914 0
2016/2017 3 B Sokol Zajecice 2076 2106 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 ½
2016/2017 2 Č Sokol Zajecice 2076 2106 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1901 1905 ½
2016/2017 1 Č Sokol Zajecice 2076 2106 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1871 1865 ½
2016/2017 10 B SK Lipa 2076 2106 Bílek Roman TJ Zdar nad Sazavou 1888 1935 ½
2016/2017 9 Č SK Lipa 2076 2106 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava 2015 2016 1
2016/2017 8 B SK Lipa 2076 2106 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1977 1946 ½
2016/2017 7 Č SK Lipa 2076 2106 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1999 1958 ½
2016/2017 6 B SK Lipa 2076 2106 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka 1821 1796 ½
2016/2017 5 Č SK Lipa 2076 2106 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny C 1408 1549 1
2016/2017 2 B SK Lipa 2076 2106 Hájek Jaroslav SK Rapid Pardubice B 1895 1894 ½
2016/2017 1 B SK Lipa 2076 2106 Pokorný Jan SK Usti nad Orlici 1928 1936 ½
2015/2016 11 Č ŠK Lípa D 2076 2106 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1727 1784 1
2015/2016 10 B ŠK Lípa D 2076 2106 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 1
2015/2016 9 Č ŠK Lípa D 2076 2106 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 0
2015/2016 8 B ŠK Lípa D 2076 2106 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 ½
2015/2016 7 Č ŠK Lípa D 2076 2106 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1870 1853 ½
2015/2016 6 B ŠK Lípa D 2076 2106 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1999 1957 0
2015/2016 5 Č ŠK Lípa D 2076 2106 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX Hradec Králové 1952 1981 ½
2015/2016 4 B ŠK Lípa D 2076 2106 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1932 1878 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa D 2076 2106 Kohout Jan ŠK AD Jičín E 1975 1936 ½
2015/2016 2 Č ŠK Lípa D 2076 2106 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 1
2015/2016 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2076 2106 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 ½
2015/2016 11 Č ŠK Lípa B 2076 2106 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1869 1399 0
2015/2016 8 B ŠK Lípa B 2076 2106 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín D 2188 2175 ½
2015/2016 5 B ŠK Lípa B 2076 2106 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod A 1957 1953 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa B 2076 2106 Matěka Kristian Slovan Broumov A 1896 1894 1
2015/2016 1 B ŠK Lípa B 2076 2106 Kouba Václav DDM Třebechovice pod Orebem 1781 1793 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa B 2060 2066 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 1990 1982 1
2014/2015 10 B ŠK Lípa B 2060 2066 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1938 1936 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa B 2060 2066 Mrověc Jan TJ Hronov 2098 2101 ½
2014/2015 4 B ŠK Lípa B 2060 2066 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1848 1851 ½
2014/2015 3 Č ŠK Lípa B 2060 2066 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. L. 1878 1907 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa B 2060 2066 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 ½
2014/2015 11 Č ŠK Lípa C 2060 2066 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2033 2054 ½
2014/2015 10 B ŠK Lípa C 2060 2066 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1911 1929 1
2014/2015 7 Č ŠK Lípa C 2060 2066 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 ½
2014/2015 6 B ŠK Lípa C 2060 2066 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 ½
2014/2015 5 B ŠK Lípa C 2060 2066 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 1
2014/2015 3 B ŠK Lípa C 2060 2066 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 ½
2014/2015 1 B ŠK Lípa C 2060 2066 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 2101 2097 1
2014/2015 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2060 2066 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2056 2068 ½
2014/2015 2 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2060 2066 Bílek Roman TJ Žďár nad Sázavou A 1928 1953 ½
2013/2014 7 B ŠK Lípa C 2047 2057 Růžička Richard Sokol Hradec Králové B 1730 ½
2013/2014 5 B ŠK Lípa C 2047 2057 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1929 1929 1
2013/2014 4 Č ŠK Lípa C 2047 2057 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 ½
2013/2014 1 B ŠK Lípa C 2047 2057 Jüptner Jan TJ Spartak Vrchlabí 2349 2341 0
2013/2014 7 Č ŠK Lípa B 2047 2057 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 1994 1999 ½
2013/2014 4 Č ŠK Lípa B 2047 2057 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1969 1
2013/2014 1 B ŠK Lípa B 2047 2057 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1838 1764 1
2013/2014 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2047 2057 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2079 1989 1
2012/2013 1 Č ŠK Lípa A 2050 2045 Jakl Jaroslav Slovan Broumov 1646 1
2012/2013 11 Č ŠK LÍPA C 2050 2045 Hodek Roman ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 1
2012/2013 10 B ŠK LÍPA C 2050 2045 Škoda Pavel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 1
2012/2013 8 Č ŠK LÍPA C 2050 2045 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1756 1754 ½
2012/2013 7 B ŠK LÍPA C 2050 2045 Pultar Stanislav JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 ½
2012/2013 6 Č ŠK LÍPA C 2050 2045 Drašnar Pavel TJ SOKOL VRCHOVINY A 1679 1600 1
2012/2013 5 B ŠK LÍPA C 2050 2045 Matouš Lubomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1871 1825 ½
2012/2013 4 Č ŠK LÍPA C 2050 2045 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 1
2012/2013 3 B ŠK LÍPA C 2050 2045 Horniaková Dagmar P.Š. TJ NÁCHOD D 1831 1
2012/2013 2 Č ŠK LÍPA C 2050 2045 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 1
2012/2013 1 B ŠK LÍPA C 2050 2045 Slavík Libor DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 1
2011/2012 11 B ŠK Lípa C 2050 2066 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 ½
2011/2012 10 Č ŠK Lípa C 2050 2066 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1607 1
2011/2012 9 B ŠK Lípa C 2050 2066 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 1
2011/2012 8 Č ŠK Lípa C 2050 2066 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 1992 ½
2011/2012 7 Č ŠK Lípa C 2050 2066 Cerha Michal Lokomotiva Trutnov 2121 2088 1
2011/2012 6 B ŠK Lípa C 2050 2066 Kovář Josef Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2044 2063 ½
2011/2012 5 Č ŠK Lípa C 2050 2066 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 ½
2011/2012 4 B ŠK Lípa C 2050 2066 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2078 2030 ½
2011/2012 3 Č ŠK Lípa C 2050 2066 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1993 1987 1
2011/2012 1 Č ŠK Lípa C 2050 2066 Blažek Dušan TJ Lomnice nad Popelkou 2194 2178 ½
2011/2012 10 B ŠK Polymar Lípa A 2050 2066 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1830 1872 1
2011/2012 8 B ŠK Polymar Lípa A 2050 2066 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1840 1796 1
2011/2012 7 B ŠK Polymar Lípa A 2050 2066 Vágner Patrik TJ Hronov 1739 1689 1
2011/2012 4 Č ŠK Polymar Lípa A 2050 2066 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1950 1
2011/2012 3 B ŠK Polymar Lípa A 2050 2066 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1929 1934 0
2011/2012 2 Č ŠK Polymar Lípa A 2050 2066 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 1
2010/2011 11 Č ŠK Lípa C 2065 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2010 ½
2010/2011 9 Č ŠK Lípa C 2065 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1946 ½
2010/2011 8 B ŠK Lípa C 2065 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2061 ½
2010/2011 7 Č ŠK Lípa C 2065 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2021 1
2010/2011 5 B ŠK Lípa C 2065 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2036 1
2010/2011 4 Č ŠK Lípa C 2065 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1971 ½
2010/2011 3 B ŠK Lípa C 2065 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2178 ½
2010/2011 2 Č ŠK Lípa C 2065 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 1
2010/2011 1 B ŠK Lípa C 2065 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1928 1
2010/2011 11 Č ŠK Polymar Lípa A 2065 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1866 ½
2010/2011 10 B ŠK Polymar Lípa A 2065 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2007 1
2010/2011 8 B ŠK Polymar Lípa A 2065 Hanzlík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněžnou B 1680 1
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa A 2065 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1925 1
2010/2011 5 B ŠK Polymar Lípa A 2065 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 0
2010/2011 3 B ŠK Polymar Lípa A 2065 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1775 1
2010/2011 2 Č ŠK Polymar Lípa A 2065 Dvořák David ŠK Polymar Lípa B 1785 1
2009/2010 9 Č SK Lipa E 2065 Wagner Vojtěch Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 1
2009/2010 8 B SK Lipa E 2065 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1612 1
2009/2010 6 B SK Lipa E 2065 Krása Marek Trebechovice B 1651 1
2009/2010 5 Č SK Lipa E 2065 Šolín Václav Trebechovice C 1630 1
2009/2010 4 B SK Lipa E 2065 Steiner Pavel Slavia Hradec Kralove E 1808 1
2009/2010 3 Č SK Lipa E 2065 Mádr Tomáš Ceska Skalice B 1508 1
2009/2010 2 B SK Lipa E 2065 Rybář Josef Sokol Hradec Kralove B 1618 1
2009/2010 1 Č SK Lipa E 2065 Dvořák David SK Lipa D 1799 ½
2009/2010 10 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2065 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov B"" 2215 ½
2009/2010 9 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2065 Rmoutil Martin SK OAZA Praha 1941 1
2009/2010 8 B ŠK ZVU Engineering Lípa 2065 Crha Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav 2101 1
2009/2010 5 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2065 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 ½
2009/2010 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa 2065 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem B"" 2184 0
2008/2009 11 B Šachový klub Lípa C 2076 Chalupa Vladislav TJ Nová Paka 1492 1
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 2076 Míl Jan SK HSM Trutnov 1806 1
2008/2009 9 B Šachový klub Lípa C 2076 Zinga Vít TJ Baník Žacléř 1759 1
2008/2009 8 Č Šachový klub Lípa C 2076 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 ½
2008/2009 7 Č Šachový klub Lípa C 2076 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 ½
2008/2009 6 B Šachový klub Lípa C 2076 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1751 1
2008/2009 4 B Šachový klub Lípa C 2076 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1871 1
2008/2009 3 Č Šachový klub Lípa C 2076 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 1
2008/2009 2 B Šachový klub Lípa C 2076 Šretr Josef Šachový klub Lípa D 1770 ½
2008/2009 1 Č Šachový klub Lípa C 2076 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1792 1
2008/2009 3 B ŠK Lípa A 2076 Hepnar David Sněžka TJ Náchod A 1778 0
2007/2008 11 Č ŠK Lípa C 2094 Kmiecik Wojciech Baník Žacléř 2042 ½
2007/2008 10 B ŠK Lípa C 2094 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1784 ½
2007/2008 9 Č ŠK Lípa C 2094 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 1
2007/2008 8 B ŠK Lípa C 2094 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1564 1
2007/2008 7 Č ŠK Lípa C 2094 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1613 1
2007/2008 6 B ŠK Lípa C 2094 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1629 1
2007/2008 5 Č ŠK Lípa C 2094 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1790 1
2007/2008 4 B ŠK Lípa C 2094 Turčín Jan ŠK AD Jičín B 1899 ½
2007/2008 3 Č ŠK Lípa C 2094 Urválek Tomáš TJ Tatran Hostinné 1612 ½
2007/2008 2 B ŠK Lípa C 2094 Portych Václav ŠK Lípa B 1865 1
2007/2008 1 Č ŠK Lípa C 2094 Rozkovec Ludvík ORTEX RETA Hradec Králové 1734 ½
2006/2007 11 B ŠK Lípa C 2078 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1890 ½
2006/2007 10 Č ŠK Lípa C 2078 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 1886 1
2006/2007 9 B ŠK Lípa C 2078 Urlich Martin SK policie Valdice 1668 1
2006/2007 7 B ŠK Lípa C 2078 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1989 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa C 2078 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové E 1969 1
2006/2007 1 Č ŠK Lípa C 2078 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2006 ½
2006/2007 11 Č ŠK Lípa 2078 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2128 ½
2006/2007 10 B ŠK Lípa 2078 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2174 0
2006/2007 9 Č ŠK Lípa 2078 Pražák Luděk TJ Hronov 1934 ½
2006/2007 8 B ŠK Lípa 2078 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2177 1
2006/2007 7 Č ŠK Lípa 2078 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1929 ½
2006/2007 6 B ŠK Lípa 2078 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2058 ½
2006/2007 5 B ŠK Lípa 2078 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 ½
2006/2007 4 Č ŠK Lípa 2078 Dusbaba Petr Sokol Náchod 1854 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa 2078 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2008 ½
2006/2007 2 Č ŠK Lípa 2078 Štěpán Michal Slovan Broumov 2044 1
2005/2006 11 Č ŠK Lípa D 2084 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1890 1
2005/2006 10 B ŠK Lípa D 2084 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1784 1
2005/2006 9 B ŠK Lípa D 2084 Urlich Martin SK policie Valdice 1
2005/2006 8 Č ŠK Lípa D 2084 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1786 ½
2005/2006 7 B ŠK Lípa D 2084 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2051 1
2005/2006 4 Č ŠK Lípa D 2084 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 ½
2005/2006 3 B ŠK Lípa D 2084 Chalupecký Vladimír Lokomotiva Trutnov 1963 ½
2005/2006 2 Č ŠK Lípa D 2084 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 0
2005/2006 1 B ŠK Lípa D 2084 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1785 1
2005/2006 10 B ŠK Lípa A 2084 Mrověc Jan Sokol Náchod 2086 0
2005/2006 7 Č ŠK Lípa A 2084 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1868 ½
2005/2006 4 B ŠK Lípa A 2084 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1892 1
2005/2006 2 B ŠK Lípa A 2084 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2112 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa A 2044 Kubec Jiří Sokol Náchod 1873 1
2004/2005 9 Č ŠK Lípa A 2044 Daniel Jiří Panda Rychnov B 2049 1
2004/2005 8 B ŠK Lípa A 2044 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1801 1
2004/2005 7 B ŠK Lípa A 2044 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1908 1
2004/2005 6 Č ŠK Lípa A 2044 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2027 0
2004/2005 1 B ŠK Lípa A 2044 Kos Pavel Jiskra Hořice v P. 1839 1
2004/2005 11 Č ŠK Lípa C 2044 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1887 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa C 2044 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 1977 ½
2004/2005 8 B ŠK Lípa C 2044 Dušek Martin TJ Lázně Bělohrad 2066 1
2004/2005 7 B ŠK Lípa C 2044 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1845 1
2004/2005 6 Č ŠK Lípa C 2044 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1882 1
2004/2005 5 B ŠK Lípa C 2044 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1804 1
2004/2005 4 Č ŠK Lípa C 2044 Uverič Djordje TJ Dvůr Král.n.L.B 1960 ½
2004/2005 3 B ŠK Lípa C 2044 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1808 1
2004/2005 2 Č ŠK Lípa C 2044 Vaněk Petr J.RMSK Nový Bydžov 2035 ½
2004/2005 1 B ŠK Lípa C 2044 Volman Václav TJ Lomnice n.P. 2005 ½
2003/2004 11 B ŠK Lípa D 2051 Volf Milan TJ Dvůr Králové "B" 1806 1
2003/2004 10 Č ŠK Lípa D 2051 Buchar Petr Tatran Hostinné 2057 ½
2003/2004 9 Č ŠK Lípa D 2051 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2017 ½
2003/2004 8 B ŠK Lípa D 2051 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice B 1998 ½
2003/2004 7 Č ŠK Lípa D 2051 Stejskal Drahoslav Sokol Nová Paka "B" 1996 0
2003/2004 6 B ŠK Lípa D 2051 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1907 1
2003/2004 5 Č ŠK Lípa D 2051 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1782 1
2003/2004 4 B ŠK Lípa D 2051 Doseděl Jiří ŠK Lípa C 2070 1
2003/2004 3 Č ŠK Lípa D 2051 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové "B" 1888 ½
2003/2004 2 B ŠK Lípa D 2051 Pochop Karel Lázně Bělohrad 1814 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa D 2051 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1783 0
2003/2004 13 Č ŠK Lípa A Tajovský Martin Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 12 B ŠK Lípa A Kohout Jan ŠK AD Jičín ½
2003/2004 11 Č ŠK Lípa A Stejskal Drahoslav Sokol Nová Paka ½
2003/2004 10 B ŠK Lípa A Chalupecký Vladimír DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 9 Č ŠK Lípa A Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod ½
2003/2004 8 B ŠK Lípa A Mrověc Jan Sokol Náchod 1
2003/2004 7 B ŠK Lípa A 2051 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1960 ½
2003/2004 6 Č ŠK Lípa A 2051 Macháček Luděk Slovan Broumov 1975 1
2003/2004 5 B ŠK Lípa A 2051 Pavelka Vladimír Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1857 1
2003/2004 4 Č ŠK Lípa A 2051 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1907 1
2003/2004 3 B ŠK Lípa A 2051 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1854 1
2003/2004 2 Č ŠK Lípa A 2051 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2098 1
2003/2004 1 B ŠK Lípa A 2051 Douděra Lubomír ŠK Lípa B 1845 1