Hráč Buráň Jaroslav

Buráň Jaroslav

User Pic
Jméno: Buráň Jaroslav
Oddíl: TJ Vlčnov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2110
Elo mezinárodní: 2112
ID: 344
FIDE ID: 309966
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK+Sokol Zamberk 2114 2147 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor B 2138 1946 ½
2018/2019 9 SK+Sokol Zamberk 2121 2147 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2180 2198 0
2018/2019 6 SK+Sokol Zamberk 2150 2147 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1925 1926 ½
2018/2019 5 SK+Sokol Zamberk 2150 2147 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2155 2170 ½
2018/2019 3 SK+Sokol Zamberk 2166 2148 Komprda Pavel TJ Spartak Letohrad 2102 2075 ½
2018/2019 2 SK+Sokol Zamberk 2166 2148 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2108 2173 ½
2018/2019 10 TJ Vlčnov 2121 2147 Šácha Milan ŠO Kunovice 1675 1681 1
2018/2019 9 TJ Vlčnov 2131 2147 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2109 2085 0
2018/2019 8 TJ Vlčnov 2131 2147 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2137 2151 ½
2018/2019 7 TJ Vlčnov 2150 2147 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2005 2034 0
2018/2019 5 TJ Vlčnov 2152 2148 Zbořil Tomáš SK Prostějov 2097 2107 ½
2018/2019 2 TJ Vlčnov 2166 2148 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov 2158 2124 0
2018/2019 1 TJ Vlčnov 2155 2148 Vaculík Jakub ŠK Velké Losiny 2185 2196 1
2017/2018 11 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 2146 2174 Dušek Josef TJ Sokol Horni Cermna 1729 1670 ½
2017/2018 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 2182 2174 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1728 1757 1
2017/2018 10 SK+Sokol Zamberk 2153 2174 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2129 2113 ½
2017/2018 9 SK+Sokol Zamberk 2153 2174 Říha Vojtěch SO Hlinsko 2097 2051 1
2017/2018 8 SK+Sokol Zamberk 2182 2174 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2155 2154 0
2017/2018 7 SK+Sokol Zamberk 2182 2174 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1902 1914 ½
2017/2018 3 SK+Sokol Zamberk 2153 2174 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2296 2315 1
2017/2018 2 SK+Sokol Zamberk 2153 2174 Komárek David TJ SO Chrudim 2150 2151 ½
2017/2018 10 TJ Vlčnov 2153 2174 Habina Martin ŠK Kuřim 1982 1966 0
2017/2018 9 TJ Vlčnov 2182 2174 Krejča Jakub ŠK Zlín 2114 2112 0
2017/2018 8 TJ Vlčnov 2182 2174 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2182 2158 ½
2017/2018 6 TJ Vlčnov 2182 2174 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2119 2145 ½
2017/2018 5 TJ Vlčnov 2153 2174 Jireš Jiří ŠK Agrotec Hustopeče 2069 2062 ½
2017/2018 4 TJ Vlčnov 2153 2174 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2288 2258 1
2017/2018 3 TJ Vlčnov 2153 2174 Cagašík Tomáš TJ SLAVIA Kroměříž B 2170 2194 1
2017/2018 2 TJ Vlčnov 2153 2174 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno B 2339 2317 ½
2017/2018 1 TJ Vlčnov 2140 2141 Lakatoš Tomáš VSK Universita Brno 2122 0 ½
2016/2017 10 TJ Vlčnov A 2184 2172 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2085 2078 ½
2016/2017 9 TJ Vlčnov A 2184 2172 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1948 1941 ½
2016/2017 8 TJ Vlčnov A 2184 2172 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2015 2021 1
2016/2017 7 TJ Vlčnov A 2184 2172 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 ½
2016/2017 6 TJ Vlčnov A 2184 2172 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí A 1949 1899 1
2016/2017 5 TJ Vlčnov A 2184 2172 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1918 1869 ½
2016/2017 4 TJ Vlčnov A 2184 2172 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½
2016/2017 3 TJ Vlčnov A 2184 2172 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 1
2016/2017 2 TJ Vlčnov A 2184 2172 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 1
2016/2017 1 TJ Vlčnov A 2184 2172 Malčánek Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2109 2097 ½
2015/2016 6 Spartak Uherský Brod 2184 2172 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 1
2015/2016 4 Spartak Uherský Brod 2184 2172 Kičmer Petr TJ Vlčnov A 2206 2197 ½
2015/2016 2 Spartak Uherský Brod 2184 2172 Jakubál Petr Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1852 1
2015/2016 1 Spartak Uherský Brod 2184 2172 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2136 2115 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2184 2172 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město "A" 2184 2172 Zvolánek Libor A64 VALOZ Grygov\r 2212 2179 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2184 2172 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2184 2172 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2184 2172 Šklíba Martin Lokomotiva Brno "A" 2255 2233 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2184 2172 Káňa Pavel ŠK Karviná "A" 2052 2048 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2184 2172 Bureš Vít Moravská Slavia Brno\r "A" 2192 2179 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2211 2203 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2211 2203 Hodovský Jiří ŠK Zlín „A“ 2161 2147 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město „A“ 2211 2203 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava "A" 2184 2175 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město „A“ 2211 2203 Sochorová Petra Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2180 2179 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2211 2203 Stachoň Martin Slavia Kroměříž „A“ 2152 2189 ½
2014/2015 8 Spartak Uherský Brod 2211 2203 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1912 1930 ½
2014/2015 4 Spartak Uherský Brod 2211 2203 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1855 1
2014/2015 2 Spartak Uherský Brod 2211 2203 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2127 2116 ½
2013/2014 10 Spartak Uherský Brod 2218 2217 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1843 1900 1
2013/2014 5 Spartak Uherský Brod 2218 2217 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1905 ½
2013/2014 4 Spartak Uherský Brod 2218 2217 Foukal František ŠK Zlín D 1999 1901 ½
2013/2014 3 Spartak Uherský Brod 2218 2217 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město “A“ 2218 2217 Bradáč Roman ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město “A“ 2218 2217 Sieber Martin SK Slavia Orlová “A“ 2025 2033 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 2230 2228 Koutný Petr ŠK Zlín B 2175 2189 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město B 2230 2228 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2163 2179 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 2230 2228 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2126 2123 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 2230 2228 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2075 2069 ½
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2230 2228 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2077 2046 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2230 2228 Bělačík Jan Šachový klub Karviná “A“ 2014 1974 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město “A“ 2230 2228 Mitura Václav SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město “A“ 2230 2228 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město “A“ 2230 2228 Neoral Antonín Tatran Litovel “B“ 2171 2167 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 2264 2261 Dvořák Martin Slavia Kroměříž B 2083 2096 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 2264 2261 Pagerka Martin SK Boršice 2200 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 2264 2261 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2314 2340 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 2264 2261 Handl Martin Spartak Adamov 2117 2121 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 2264 2261 Beil Martin TJ Sokol Hošťálková 2174 2178 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město 2264 2261 Krčál Michal ŠK Zlín B 2130 2129 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město 2264 2261 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2267 2269 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město 2264 2261 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2308 2324 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2264 2261 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2264 2261 Sluka Radek A64 Grygov B 2276 2282 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2264 2261 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2273 2278 0
2011/2012 3 ŠK Staré Město 2264 2261 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2259 2248 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 2202 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2128 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 2202 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 2202 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2137 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 2202 Cagašík Tomáš ŠK Holešov 2279 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 2202 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 2202 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2114 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 2202 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2158 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 2202 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 2202 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2392 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 2202 Fiala Václav SK Boršice 2203 1
2010/2011 11 SK Stare Mesto 2202 Canibal Jaromír Jakl Karvina 1887 1
2010/2011 9 SK Stare Mesto 2202 Hrabal Michal A64 Grygov B 1954 ½
2010/2011 8 SK Stare Mesto 2202 Staszko Martin TJ TZ Trinec B 2040 1
2010/2011 7 SK Stare Mesto 2202 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1955 1
2010/2011 6 SK Stare Mesto 2202 Šenkýř Martin SK Zlin B 2158 1
2010/2011 5 SK Stare Mesto 2202 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 ½
2010/2011 3 SK Stare Mesto 2202 Mrázek Lumír Slavia Orlova 2183 1
2009/2010 11 ŠK Staré Město 2182 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 2037 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2182 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2125 1
2009/2010 9 ŠK Staré Město 2182 Mrva Marek TJ Mittal Ostrava 2220 0
2009/2010 5 ŠK Staré Město 2182 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 ½
2009/2010 4 ŠK Staré Město 2182 Kocián Karel TŽ Třinec B 2207 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2182 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava 2203 0
2009/2010 2 ŠK Staré Město 2182 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2119 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město 2182 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba 2209 ½
2009/2010 11 ŠK Staré Město C 2182 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2172 ½
2009/2010 10 ŠK Staré Město C 2182 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2095 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město C 2182 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2129 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město C 2182 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 2071 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 2182 Sojka Aleš MKS Holešov 2179 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 2182 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 ½
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 2182 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 2182 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2128 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 2182 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2105 ½
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 2182 Messerschmidt Stanislav Orel Ořechov 2009 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město B 2169 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2085 ½
2008/2009 9 ŠK Staré Město B 2169 Macharáček Šimon ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2179 ½
2008/2009 8 ŠK Staré Město B 2169 Ciprys Martin Tatran Poštorná 2143 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město B 2169 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2069 ½
2008/2009 6 ŠK Staré Město B 2169 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2190 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město B 2169 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2152 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město B 2169 Šudřich Radek MKS Holešov 2130 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město B 2169 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2109 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město B 2169 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2141 ½
2008/2009 1 ŠK Staré Město B 2169 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel B 2212 ½
2006/2007 9 MKS Holešov 2173 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK Brno B 2161 ½
2006/2007 7 MKS Holešov 2173 Valenta Vít LOKO Zábřeh 2149 ½
2006/2007 6 MKS Holešov 2173 Závůrka Roman SK Prostějov 2149 ½
2006/2007 4 MKS Holešov 2173 Stánec Stanislav Slavia Kroměříž B 2209 1
2006/2007 2 MKS Holešov 2173 Hodovský Jiří ŠK SK Zlín C 2115 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město 2173 Kubát Pavel Orel Ořechov "A" 1890 ½
2006/2007 9 ŠK Staré Město 2173 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2251 1
2006/2007 8 ŠK Staré Město 2173 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno "B" 2107 0
2006/2007 7 ŠK Staré Město 2173 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2177 ½
2006/2007 6 ŠK Staré Město 2173 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "A" 2249 ½
2006/2007 5 ŠK Staré Město 2173 Červený Martin ŠK Duras Brno "A" 2285 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město 2173 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2198 0
2006/2007 3 ŠK Staré Město 2173 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2200 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město 2173 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město 1923 2109 0
2005/2006 11 ŠK Staré Město B 2229 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín 2155 ½
2005/2006 10 ŠK Staré Město B 2229 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2001 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město B 2229 Sojka Aleš MKS Holešov 2129 ½
2005/2006 8 ŠK Staré Město B 2229 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2276 ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město B 2229 Kapusta Petr TJ Loko Uherský Ostroh 2148 ½
2005/2006 6 ŠK Staré Město B 2229 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2057 ½
2005/2006 4 ŠK Staré Město B 2229 Sochor Stanislav A64 MIPAP Grygov B 2139 ½
2005/2006 3 ŠK Staré Město B 2229 Mlčoch David SK Prostějov 2169 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město B 2229 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2170 ½
2005/2006 1 ŠK Staré Město B 2229 Rubal Adam ŠK Zlín B 2210 ½
2005/2006 11 TJ Vlčnov 2229 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2001 ½
2005/2006 9 TJ Vlčnov 2229 Prachař David ŠO TJ Zborovice 1250 1
2005/2006 8 TJ Vlčnov 2229 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1905 ½
2005/2006 6 TJ Vlčnov 2229 Rojar Libor LOKO Uherský Ostroh B 1830 1
2005/2006 5 TJ Vlčnov 2229 Havránek Michal SK Boršice B 2029 ½
2005/2006 4 TJ Vlčnov 2229 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 1927 ½
2005/2006 3 TJ Vlčnov 2229 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2095 ½
2005/2006 2 TJ Vlčnov 2229 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1936 1
2005/2006 1 TJ Vlčnov 2229 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1978 ½
2004/2005 10 ŠK Staré Město C 2197 Petrželka Josef SK Boršice ½
2004/2005 9 ŠK Staré Město C 2197 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2152 ½
2004/2005 8 ŠK Staré Město C 2197 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž C 2291 1
2004/2005 5 ŠK Staré Město C 2197 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2149 ½
2004/2005 4 ŠK Staré Město C 2197 Biolek Richard A64 Mipap Grygov B 2098 1
2004/2005 3 ŠK Staré Město C 2197 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2313 1
2004/2005 1 ŠK Staré Město C 2197 Navrátil Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2128 ½
2004/2005 11 TJ Uherský Ostroh 2197 Suchomel Jan Tatran Litovel 2192 0
2004/2005 10 TJ Uherský Ostroh 2197 Sikora Jan TŽ Třinec B" 2223 0
2004/2005 9 TJ Uherský Ostroh 2197 Holemář David Loko Brno 2326 ½
2004/2005 8 TJ Uherský Ostroh 2197 Dvořák Tomáš ŠK Frýdek-Místek 2308 0
2004/2005 7 TJ Uherský Ostroh 2197 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno A" 2249 0
2004/2005 6 TJ Uherský Ostroh 2197 Kupka Slavoj Slavia Orlová A" 2219 ½
2004/2005 5 TJ Uherský Ostroh 2197 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2305 ½
2004/2005 4 TJ Uherský Ostroh 2197 Sobek Jaroslav Jakl Karviná A" 2321 ½
2004/2005 3 TJ Uherský Ostroh 2197 Macharáček Šimon CD Rating Brno 2209 ½
2004/2005 2 TJ Uherský Ostroh 2197 Blümel Otto Slavie Kroměříž A 2261 ½
2004/2005 1 TJ Uherský Ostroh 2197 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2154 ½
2003/2004 10 TJ Uherský Ostroh 2218 Jurka Miroslav Duras BVK Brno 2358 ½
2003/2004 9 TJ Uherský Ostroh 2218 Černín Radim Slezan Opava 2204 ½
2003/2004 8 TJ Uherský Ostroh 2218 Suchomel Jan Tatran Litovel 2213 ½
2003/2004 7 TJ Uherský Ostroh 2218 Dittrich Pavel TJ Náměšť n/Osl. 2182 ½
2003/2004 6 TJ Uherský Ostroh 2218 Jacková Jana VP Frýdek-Místek 2319 0
2003/2004 5 TJ Uherský Ostroh 2218 Vesselovsky Serguei Slavoj Poruba 2409 ½
2003/2004 4 TJ Uherský Ostroh 2218 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 ½
2003/2004 3 TJ Uherský Ostroh 2218 Sobek Jaroslav TJ NH Ostrava 2316 1
2003/2004 2 TJ Uherský Ostroh 2218 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2302 ½
2003/2004 1 TJ Uherský Ostroh 2218 Bažant Petr ŠK Staré Město 2361 ½