Hráč Pražák Pavel

Pražák Pavel

User Pic
Jméno: Pražák Pavel
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1695
Elo mezinárodní: 1709
ID: 7954
FIDE ID: 337951
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 Šachový klub Lípa F - ORTEX HK 1709 1695 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov C 1596 1586 1 soutěž
2021/2022 2 Šachový klub Lípa F - ORTEX HK 1713 1695 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1899 1863 0 soutěž
2021/2022 1 ŠK Lípa B 1713 1695 Kuťák Jaroslav DDM Třebechovice p.O. 1250 1467 ½ soutěž
2021/2022 2 Šachový klub Lípa C - ORTEX HK 1709 1695 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK B 1800 1755 0 soutěž
2021/2022 1 Šachový klub Lípa C - ORTEX HK 1713 1695 Buchar Petr Šachový klub Jičín C 1881 1871 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Lípa G 1718 1726 Kudrna Miroslav TJ Sokol Dubenec 0 1512 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Lípa G 1718 1726 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1361 1 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Lípa G 1728 1747 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov B 1784 1748 1 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Lípa G 1749 1747 Kuta Jiří Sokol Hradec Králové B 1663 1602 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Lípa G 1755 1747 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1755 1715 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Lípa C 1718 1726 Šádek Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1865 1832 0 soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Lípa C 1718 1726 Vestfál Jan ŠŠPM Lipky HK 1753 1691 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Lípa C 1728 1726 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1739 1725 0 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Lípa C 1728 1726 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1697 1728 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Lípa C 1749 1747 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1626 1624 0 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Lípa C 1755 1747 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1387 1441 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Lípa C 1755 1747 Hlubůček Vlastimil Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1626 1605 1 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Lípa C 1755 1747 Kříž Milan Šachový klub Jičín C 1664 1698 0 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Lípa C 1755 1747 Kratochvíl Jiří ŠK Lípa E - ORTEX 1745 1724 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Lípa B 1755 1733 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1916 1910 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Lípa B 1768 1743 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 1875 1876 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Lípa C 1769 1733 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1406 1403 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Lípa C 1755 1733 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1759 1782 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Lípa C 1768 1743 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1502 1512 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lípa "D" 1769 1733 Záruba Jaroslav ŠK Ortex "B" 1822 1827 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Lípa "D" 1769 1733 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové "E" 1627 1586 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lípa "D" 1755 1733 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1748 1727 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Lípa "D" 1768 1743 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové "B" 1887 1887 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Lípa "D" 1779 1754 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Lípa "D" 1779 1754 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1817 1781 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Lípa "D" 1779 1754 Široký Robert Sokol Dubenec 0 1567 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lípa "D" 1779 1754 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice "C" 1703 1677 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lípa "D" 1768 1754 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1597 1582 0 soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Lípa C 1779 1754 Geissel Josef TJ Nová Paka 1743 1742 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Lípa C 1768 1754 Kraus Zdeněk TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 0 1101 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lípa B 1768 1754 Kánský Josef TJ Náchod B 1758 1754 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Lípa B 1783 1756 Vancl Ladislav Spartak Vrchlabí 1603 1646 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Lípa C 1801 1810 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1744 1725 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Lípa D 1801 1810 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Lípa D 1801 1810 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1500 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Lípa D 1801 1810 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Lípa D 1801 1810 Karásek Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lípa D 1801 1810 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1826 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lípa D 1801 1810 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1864 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lípa D 1801 1810 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1614 1671 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Lípa D 1801 1810 Vávra Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1788 1822 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lípa D 1801 1810 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín E 1871 1880 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lípa D 1801 1810 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Lípa "E" 1801 1810 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové "D" 1814 1822 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Lípa "E" 1801 1810 Hlava Luboš TJ Sokol Dubenec 1463 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lípa "E" 1801 1810 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové "C" 1680 1689 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Lípa B 1801 1810 ŠK AD Jičín D 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Lípa B 1801 1810 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Lípa B 1801 1810 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lípa D 1837 1809 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Lípa D 1837 1809 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové D 1772 1739 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lípa D 1837 1809 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lípa D 1837 1809 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1757 1779 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Lípa B 1837 1809 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 2000 2020 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lípa B 1837 1809 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1964 1952 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lípa B 1837 1809 Vochozka Jindřich TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Lípa C 1837 1809 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1423 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Lípa C 1837 1809 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1761 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Lípa C 1837 1809 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1579 1588 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Lípa C 1837 1809 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lípa C 1837 1809 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1503 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Lípa C 1837 1809 Král Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1539 1507 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lípa C 1837 1809 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lípa C 1837 1809 Splítek Luboš Sokol Hradec Králové B 1758 1755 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lípa C 1837 1809 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lípa C 1837 1809 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1734 1751 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Lípa F 1856 1811 Charvát Václav ŠK Lípa D 1688 1678 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lípa F 1856 1811 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1746 1753 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Lípa C 1856 1811 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 2002 1984 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lípa C 1856 1811 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Lípa C 1856 1811 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1793 1772 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Lípa C 1856 1811 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1604 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Lípa C 1856 1811 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1783 1882 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Lípa C 1856 1811 Novotný Jan TJ Nová Paka 1601 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Lípa C 1856 1811 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1879 1877 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lípa C 1856 1811 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lípa B 1856 1811 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Lípa B 1856 1811 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1734 1719 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK LÍPA C 1860 1838 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1653 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK LÍPA C 1860 1838 Klázar Václav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK LÍPA C 1860 1838 Cvejn Jaroslav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1755 1791 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK LÍPA C 1860 1838 Vít Ondřej SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK LÍPA C 1860 1838 Halbich Pavel JISKRA JAROMĚŘ B 1678 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK LÍPA C 1860 1838 Blažek Tomáš DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1838 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK LÍPA C 1860 1838 Jánský Pavel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK LÍPA C 1860 1838 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1574 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK LÍPA C 1860 1838 Kracík Martin DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Lípa F 1860 1838 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1668 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lípa F 1860 1838 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lípa F 1860 1838 John Jiří TJ Jiskra Hořice C 1750 1773 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Lípa F 1860 1838 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1899 1854 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Lípa C 1858 1800 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1787 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Lípa C 1858 1800 Novotný Jan TJ Nová Paka 1560 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Lípa C 1858 1800 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1816 1760 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Lípa C 1858 1800 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1793 1822 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lípa C 1858 1800 Kopřiva Pavel Lokomotiva Trutnov 1857 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Lípa C 1858 1800 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1911 1964 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Lípa C 1858 1800 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1811 1765 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Lípa C 1858 1800 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1926 1000 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lípa C 1858 1800 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1792 1837 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Lípa C 1858 1800 Splítek Luboš ŠK Lípa D 1795 1807 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. Orebem 1656 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kněžnou B 1631 1720 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Polymar Lípa A 1858 1800 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové 1250 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Lípa C 1820 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1929 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Lípa C 1820 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1915 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Lípa C 1820 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1787 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Lípa C 1820 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Lípa C 1820 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1774 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Lípa C 1820 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1981 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Lípa C 1820 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Lípa C 1820 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1809 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa B 1820 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Polymar Lípa B 1820 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1851 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa B 1820 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1835 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa B 1820 Szydelko Marcin Slovan Broumov ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa B 1820 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Polymar Lípa B 1820 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1853 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Polymar Lípa B 1820 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kněžnou B 1739 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Polymar Lípa B 1820 Doseděl Jiří ŠK Polymar Lípa A 2124 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa B 1820 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod 1824 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Polymar Lípa B 1850 Gol Jan Slovan Broumov 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Polymar Lípa C 1850 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1942 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Polymar Lípa C 1850 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1991 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Polymar Lípa C 1850 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1796 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Polymar Lípa C 1850 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1841 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Polymar Lípa C 1850 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1886 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Polymar Lípa C 1850 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1706 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Polymar Lípa C 1850 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1957 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Polymar Lípa C 1850 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1643 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Polymar Lípa C 1850 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1774 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Polymar Lípa C 1850 Friedrich Vladimír TJ Baník Žacléř 2077 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Polymar Lípa C 1850 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2009 1 soutěž
2008/2009 11 Šachový klub Lípa C 1910 Sládek Jaroslav TJ Nová Paka 1638 1 soutěž
2008/2009 10 Šachový klub Lípa C 1910 Andrejs Stanislav SK HSM Trutnov 1707 ½ soutěž
2008/2009 9 Šachový klub Lípa C 1910 Toman Radek TJ Baník Žacléř 1603 1 soutěž
2008/2009 7 Šachový klub Lípa C 1910 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 ½ soutěž
2008/2009 6 Šachový klub Lípa C 1910 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1724 1 soutěž
2008/2009 5 Šachový klub Lípa C 1910 Horák Jiří TJ Loko Trutnov 1661 ½ soutěž
2008/2009 4 Šachový klub Lípa C 1910 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1759 ½ soutěž
2008/2009 3 Šachový klub Lípa C 1910 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 ½ soutěž
2008/2009 1 Šachový klub Lípa C 1910 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1712 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Polymar Lípa B 1910 Rakowiecki Andrzej Slovan Broumov ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Polymar Lípa B 1910 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1977 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Polymar Lípa B 1910 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Polymar Lípa B 1910 Ježek Adam ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1689 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Polymar Lípa B 1910 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2115 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Polymar Lípa B 1910 Nedbal Rudolf Šachklub AD Jičín B 1806 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Lípa C 1792 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1765 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Lípa C 1792 Řehák Ladislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1603 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Lípa C 1792 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1782 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Lípa C 1792 Křovina Jan TJ Jiskra Hořice B 1521 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Lípa C 1792 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Lípa C 1792 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1571 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Lípa C 1792 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1654 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Lípa C 1792 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1782 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Lípa C 1792 Blažek Martin TJ Tatran Hostinné 1674 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Lípa C 1792 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1800 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Lípa C 1773 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1783 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Lípa C 1773 John Jiří TJ Jiskra Hořice B 1870 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Lípa C 1773 Šveda František SK policie Valdice 1692 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Lípa C 1773 Sůva Josef Baník Žacléř 1849 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Lípa C 1773 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1746 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Lípa C 1773 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1784 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Lípa C 1773 Slezák Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1679 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Lípa C 1773 Kučera Daniel TJ Tatran Hostinné 1691 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Lípa C 1773 Přibík Petr Slavia Hradec Králové E 2080 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Lípa C 1773 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1824 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Lípa C 1773 Vaněk Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1591 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Lípa D 1817 Sůva Josef Baník Žacléř 1829 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Lípa D 1817 Hanuš Pavel ŠK HSM Trutnov 1662 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Lípa D 1817 Lamač Stanislav SK policie Valdice 1809 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Lípa D 1817 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1810 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Lípa D 1817 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1865 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Lípa D 1817 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1581 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Lípa D 1817 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Lípa D 1817 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1604 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Lípa D 1817 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1996 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Lípa B 1817 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkr. 1831 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Lípa B 1817 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1840 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Lípa B 1817 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Lípa B 1817 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1906 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Lípa B 1817 Kaisler Martin ŠK Lípa A 1995 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Lípa B 1817 Pinkava Josef Slovan Broumov 1961 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Lípa B 1817 Fuchs František Sokol Náchod 2039 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Lípa B 1817 Steiner Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2032 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Lípa B 1817 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1664 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Lípa B 1817 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1832 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Lípa B 1827 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové 1719 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Lípa B 1827 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1741 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Lípa B 1827 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1908 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Lípa B 1827 Němec Otakar Jiskra Hořice v P. 1962 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Lípa B 1827 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Lípa B 1827 Kubec Jiří Sokol Náchod 1873 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Lípa B 1827 Schejbal Josef TJ Hronov 1959 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Lípa B 1827 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1880 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Lípa C 1827 Sůva Josef Baník Žacléř 1825 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Lípa C 1827 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Lípa C 1827 Zedníček Jiří TJ Nová Paka B 1594 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Lípa C 1827 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1815 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Lípa C 1827 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1813 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Lípa C 1827 Mašek Josef TJ Tatran Hostinné 1607 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Lípa C 1827 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1779 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Lípa C 1827 Dobrev Martin TJ Dvůr Král.n.L.B 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Lípa C 1827 Erbrt Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Lípa C 1827 Podgorný Radim J.RMSK Nový Bydžov 1655 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Lípa C 1827 Novák František TJ Lomnice n.P. 1863 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Novotný Lubomír Sokol Nová Paka "B" 1688 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1794 0 soutěž
2003/2004 9 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1864 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Juřík Zdeněk ŠK Lípa C 2004 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Dytrych Pavel Tatran Hostinné 1647 0 soutěž
2003/2004 6 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Kořínek Pavel Lázně Bělohrad 1798 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1966 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Volf Milan TJ Dvůr Králové "B" 1806 1 soutěž
2003/2004 3 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2025 ½ soutěž
2003/2004 2 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1820 1 soutěž
2003/2004 1 Sokol Hradec Králové "B" 1787 Kašpar Ladislav Jiskra Hořice B 1819 1 soutěž
2003/2004 13 ŠK Lípa B Miler Jan Slovan Broumov 0 soutěž
2003/2004 12 ŠK Lípa B Klíma Miloš Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Lípa B Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Lípa B Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Lípa B Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Lípa B 1787 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové B 2093 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Lípa B 1787 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1700 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Lípa B 1787 Novotný Lubomír Sokol Nová Paka 1688 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Lípa B 1787 Jána Michal DDM Lokomotiva Trutnov 1713 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Lípa B 1787 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2059 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Lípa B 1787 Michel Ladislav Sokol Náchod 1837 0 soutěž