Hráč Pultar Stanislav

Pultar Stanislav

User Pic
Jméno: Pultar Stanislav
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1758
Elo mezinárodní: 1741
ID: 2565
FIDE ID: 338028
Rok narození: 1956
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ JISKRA JAROMĚŘ B 1755 1768 Burdilák Milan TJ NÁCHOD B 1665 1655 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ JISKRA JAROMĚŘ B 1755 1768 Mareš Ilja PANDA RYCHNOV N. KN. C 1708 1719 0 soutěž
2019/2020 4 TJ JISKRA JAROMĚŘ B 1765 1775 Čechovič Petr TJ SOKOL STUDNICE A 1500 1507 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ JISKRA JAROMĚŘ B 1765 1775 Linek Tomáš ŠK ČERVENÝ KOSTELEC A 0 1203 1 soutěž
2019/2020 2 TJ JISKRA JAROMĚŘ B 1765 1775 Pacourek Daniel PANDA RYCHNOV N. KN. B 1604 1759 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Jiskra Jaroměř B 1761 1785 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1899 1906 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Jiskra Jaroměř B 1767 1785 Winter Ondřej Sokol Hradec Králové A 1636 1554 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Jiskra Jaroměř B 1767 1785 Burdilák Milan ŠK Červený Kostelec A 1674 1676 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Jiskra Jaroměř B 1775 1785 Šrůtek Václav TJ Sokol Studnice 1630 1671 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Jiskra Jaroměř B 1775 1785 Bednář Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1620 1597 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Jiskra Jaroměř B 1782 1786 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou C 1583 1643 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Jiskra Jaroměř B 1782 1786 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1724 1731 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Jiskra Jaroměř B 1776 1786 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod B 1789 1780 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Jiskra Jaroměř B 1776 1786 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1623 1647 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Jiskra Jaroměř B 1776 1786 Střeleček Marek TJ Slavia Hradec Králové D 0 1188 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Jiskra Jaroměř B 1781 1810 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1597 1668 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1966 1977 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Jiskra Jaroměř B 1800 1810 Pelán Karel Slovan Broumov A 1774 1742 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Jiskra Jaroměř B 1800 1810 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1695 1714 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Jiskra Jaroměř B 1806 1810 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1735 1733 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Jiskra Jaroměř B 1806 1810 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1648 1675 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1882 1868 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1674 1687 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. B 1711 1722 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1812 1806 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Jiskra Jaroměř B 1826 1828 Mareš Ilja Spartak Rychnov n. Kn. A 1782 1787 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Jiskra Jaroměř 1786 1810 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice 1781 1702 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1660 1713 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1687 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Provazník Josef DDM Kostelec n. Orl. A 1518 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Vít Milan ŠK Červený Kostelec 1000 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Jiskra Jaroměř A 1843 1862 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Jiskra Jaroměř A 1843 1862 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 1932 1878 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1365 1559 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Krtička Václav PŠ TJ Náchod C 1676 1661 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1615 1633 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové B 1458 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1622 1579 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Duch Robert TJ Hronov A 1807 1849 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Kuchař Leoš NIKI TJ Náchod B 1458 1627 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem B 1727 1727 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Gloser David ŠK Lípa C 1876 1808 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Baťka Jan DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Macháček Luděk Slovan Broumov 1950 1940 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1820 1933 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2095 2084 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2060 2066 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín C 2123 2127 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod A 1953 1981 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Chalupecký Vladimír ŠK Lípa B 1990 1991 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Miler Jiří Slovan Broumov 1991 2003 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Gorecki Janusz TJ Hronov 1878 1949 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Lipták Pavel TJ Dvůr Králové n. Labem 2119 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1657 1720 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1946 1927 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1688 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 Kuru Martin NIKI TJ Náchod B 1842 1830 0 soutěž
2012/2013 11 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1558 ½ soutěž
2012/2013 10 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Dvořák Zdeněk DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1609 1605 1 soutěž
2012/2013 9 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1758 1632 ½ soutěž
2012/2013 8 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Klázar Václav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 ½ soutěž
2012/2013 7 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Ruda Ondřej ŠK LÍPA C 2050 2045 ½ soutěž
2012/2013 6 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1756 1754 ½ soutěž
2012/2013 4 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Borůvka Petr TJ SOKOL VRCHOVINY A 1601 1 soutěž
2012/2013 3 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Benešová Karina DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1631 ½ soutěž
2012/2013 2 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Křeček Karel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 1 soutěž
2012/2013 1 JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Kosinka Jakub P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 1 soutěž
2011/2012 11 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Cvejn Jaroslav SPARTAK RYCHNOV A 1724 1737 ½ soutěž
2011/2012 10 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1585 1 soutěž
2011/2012 9 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 ½ soutěž
2011/2012 7 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Štěpán Michal SLOVAN BROUMOV B 2050 2056 0 soutěž
2011/2012 6 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Musil Stanislav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1611 1749 0 soutěž
2011/2012 5 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Přibyl Michal TŘEBECHOVICE B 1645 ½ soutěž
2011/2012 4 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Dusbaba Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1841 1808 ½ soutěž
2011/2012 3 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Rozkovec Ludvík SLAVIA HRADEC KR. D 1749 1698 ½ soutěž
2011/2012 2 JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Havrda Josef ČESKÁ SKALICE A 1807 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1955 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2119 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Gogela Jan TJ Hronov 1951 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1872 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Kruczynski Marek Slovan Broumov 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice A 1996 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1845 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 2006 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Jaroměř 1893 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa A 2136 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Miler Jan Slovan Broumov 1914 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1846 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Kouba Václav Panda Veolia ARTCO RnK B 1834 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1665 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1933 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Palij Lubomír TJ Jiskra Hořice B 1908 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice A 1968 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Jaroměř 1902 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2090 ½ soutěž
2008/2009 11 Jiskra Jaroměř 1894 Novotný Josef ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 0 soutěž
2008/2009 8 Jiskra Jaroměř 1894 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1873 1 soutěž
2008/2009 7 Jiskra Jaroměř 1894 Doseděl Jiří ŠK Lípa A 2083 0 soutěž
2008/2009 6 Jiskra Jaroměř 1894 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 1775 1 soutěž
2008/2009 5 Jiskra Jaroměř 1894 Nedbal Radek Šachklub AD Jičín B 1744 ½ soutěž
2008/2009 4 Jiskra Jaroměř 1894 Španko Pavel NIKI TJ Náchod C 1509 1 soutěž
2008/2009 3 Jiskra Jaroměř 1894 Rakowiecki Andrzej Slovan Broumov ½ soutěž
2008/2009 2 Jiskra Jaroměř 1894 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 ½ soutěž
2008/2009 1 Jiskra Jaroměř 1894 Humlíček Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové C 1958 ½ soutěž
2007/2008 11 Jiskra Jaroměř 1883 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1742 ½ soutěž
2007/2008 10 Jiskra Jaroměř 1883 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2113 ½ soutěž
2007/2008 9 Jiskra Jaroměř 1883 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1873 ½ soutěž
2007/2008 8 Jiskra Jaroměř 1883 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1876 ½ soutěž
2007/2008 7 Jiskra Jaroměř 1883 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1756 1 soutěž
2007/2008 6 Jiskra Jaroměř 1883 Šafařík Jakub Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1772 1 soutěž
2007/2008 5 Jiskra Jaroměř 1883 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou B 1804 ½ soutěž
2007/2008 4 Jiskra Jaroměř 1883 Kohout Jan Šachklub AD Jičín 2001 ½ soutěž
2007/2008 3 Jiskra Jaroměř 1883 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1859 ½ soutěž
2007/2008 1 Jiskra Jaroměř 1883 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1730 ½ soutěž
2006/2007 11 Jiskra Jaroměř 1875 Michel Ladislav TJ Hronov 1873 ½ soutěž
2006/2007 10 Jiskra Jaroměř 1875 Kříž Milan ŠK AD Jičín 1770 1 soutěž
2006/2007 9 Jiskra Jaroměř 1875 Šípek Vítězslav Panda Rychnov nad Kněžnou B 1879 ½ soutěž
2006/2007 8 Jiskra Jaroměř 1875 Plodek Petr TJ Dvůr Králové nad Labem 1871 ½ soutěž
2006/2007 6 Jiskra Jaroměř 1875 Vágner Patrik Sokol Náchod 1678 ½ soutěž
2006/2007 5 Jiskra Jaroměř 1875 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2063 ½ soutěž
2006/2007 3 Jiskra Jaroměř 1875 Mareš Ilja TJ Nová Paka 1882 ½ soutěž
2006/2007 1 Jiskra Jaroměř 1875 Kuchař Jiří Sněžka TJ Náchod 2011 ½ soutěž
2005/2006 11 Jiskra Jaroměř 1892 Zatloukal Václav Panda RWT Rychnov n.K. B 1953 0 soutěž
2005/2006 10 Jiskra Jaroměř 1892 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1868 0 soutěž
2005/2006 9 Jiskra Jaroměř 1892 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1978 ½ soutěž
2005/2006 8 Jiskra Jaroměř 1892 Baláž René Jiskra Hořice v Podkr. 2029 1 soutěž
2005/2006 7 Jiskra Jaroměř 1892 Volf Michal ŠK Lípa C 1644 1 soutěž
2005/2006 6 Jiskra Jaroměř 1892 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n.L. 1930 0 soutěž
2005/2006 5 Jiskra Jaroměř 1892 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2112 ½ soutěž
2005/2006 4 Jiskra Jaroměř 1892 Ruda Ondřej ŠK Lípa A 2084 0 soutěž
2005/2006 3 Jiskra Jaroměř 1892 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2028 0 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Jaroměř 1892 Vrňata Jiří Sokol Náchod 2092 0 soutěž
2005/2006 1 Jiskra Jaroměř 1892 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 0 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Jaroměř 1887 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1770 ½ soutěž
2004/2005 10 Jiskra Jaroměř 1887 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1947 1 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Jaroměř 1887 Portych Václav ŠK Lípa B 1853 ½ soutěž
2004/2005 8 Jiskra Jaroměř 1887 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 0 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Jaroměř 1887 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 1 soutěž
2004/2005 6 Jiskra Jaroměř 1887 Soural Karel Sokol Náchod 2008 ½ soutěž
2004/2005 5 Jiskra Jaroměř 1887 Daniel Jiří Panda Rychnov B 2049 0 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Jaroměř 1887 Michel Ladislav TJ Hronov 1884 ½ soutěž
2004/2005 3 Jiskra Jaroměř 1887 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2065 ½ soutěž
2004/2005 2 Jiskra Jaroměř 1887 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 0 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Jaroměř 1887 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové 2001 0 soutěž
2003/2004 13 Jiskra Jaroměř Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou ½ soutěž
2003/2004 12 Jiskra Jaroměř Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem ½ soutěž
2003/2004 11 Jiskra Jaroměř Fikr Lukáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1 soutěž
2003/2004 10 Jiskra Jaroměř Splítek Luboš ŠK Lípa B ½ soutěž
2003/2004 9 Jiskra Jaroměř Tajovský Martin Slavia Hradec Králové B 0 soutěž
2003/2004 8 Jiskra Jaroměř Turčín Jan ŠK AD Jičín 0 soutěž
2003/2004 7 Jiskra Jaroměř 1886 Duczynski Petr Sokol Nová Paka 2034 ½ soutěž
2003/2004 6 Jiskra Jaroměř 1886 Kvasničák Josef DDM Lokomotiva Trutnov 1900 1 soutěž
2003/2004 5 Jiskra Jaroměř 1886 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2197 0 soutěž
2003/2004 4 Jiskra Jaroměř 1886 Pražák Luděk Sokol Náchod 1939 0 soutěž
2003/2004 2 Jiskra Jaroměř 1886 Miler Jiří Slovan Broumov 1928 0 soutěž
2003/2004 1 Jiskra Jaroměř 1886 Šípek Vítězslav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1863 1 soutěž