Hráč Pultar Stanislav

Pultar Stanislav

User Pic
Jméno: Pultar Stanislav
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1786
Elo mezinárodní: 1776
ID: 2565
FIDE ID: 338028
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1776 1786 Střeleček Marek TJ Slavia Hradec Králové D 0 1188 1
2017/2018 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1781 1810 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1597 1668 ½
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1966 1977 0
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1800 1810 Pelán Karel Slovan Broumov A 1774 1742 0
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1800 1810 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1695 1714 ½
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1806 1810 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1735 1733 ½
2017/2018 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1806 1810 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1648 1675 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1882 1868 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1674 1687 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. B 1711 1722 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 1786 1810 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1812 1806 ½
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1826 1828 Mareš Ilja Spartak Rychnov n. Kn. A 1782 1787 0
2017/2018 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1786 1810 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice 1781 1702 ½
2016/2017 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1660 1713 ½
2016/2017 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1687 ½
2016/2017 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Provazník Josef DDM Kostelec n. Orl. A 1518 ½
2016/2017 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Vít Milan ŠK Červený Kostelec 1000 0
2016/2017 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 ½
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. B 1746 1720 1
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1843 1862 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem 1794 1842 ½
2015/2016 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1843 1862 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 1932 1878 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1365 1559 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 ½
2015/2016 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 1
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Krtička Václav PŠ TJ Náchod C 1676 1661 0
2015/2016 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1615 1633 1
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové B 1458 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1622 1579 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Duch Robert TJ Hronov A 1807 1849 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Kuchař Leoš NIKI TJ Náchod B 1458 1627 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem B 1727 1727 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 Gloser David ŠK Lípa C 1876 1808 ½
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1976 1985 0
2014/2015 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 1
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Baťka Jan DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 0
2014/2015 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Macháček Luděk Slovan Broumov 1950 1940 0
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 0
2014/2015 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1820 1933 ½
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 ½
2014/2015 4 B TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2095 2084 ½
2014/2015 3 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 ½
2014/2015 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 ½
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2060 2066 ½
2013/2014 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín C 2123 2127 0
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod A 1953 1981 ½
2013/2014 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Chalupecký Vladimír ŠK Lípa B 1990 1991 1
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Miler Jiří Slovan Broumov 1991 2003 ½
2013/2014 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Gorecki Janusz TJ Hronov 1878 1949 1
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Lipták Pavel TJ Dvůr Králové n. Labem 2119 1
2013/2014 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1657 1720 1
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 0
2013/2014 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1946 1927 0
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1977 1951 ½
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1688 ½
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 0
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 Kuru Martin NIKI TJ Náchod B 1842 1830 0
2012/2013 11 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1558 ½
2012/2013 10 B JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Dvořák Zdeněk DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1609 1605 1
2012/2013 9 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1758 1632 ½
2012/2013 8 B JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Klázar Václav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 ½
2012/2013 7 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Ruda Ondřej ŠK LÍPA C 2050 2045 ½
2012/2013 6 B JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1756 1754 ½
2012/2013 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Borůvka Petr TJ SOKOL VRCHOVINY A 1601 1
2012/2013 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Štolbová Karina DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1631 ½
2012/2013 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Křeček Karel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 1
2012/2013 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 Kosinka Jakub P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 1
2011/2012 11 B JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Cvejn Jaroslav SPARTAK RYCHNOV A 1724 1737 ½
2011/2012 10 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1585 1
2011/2012 9 B JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 ½
2011/2012 7 B JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Štěpán Michal SLOVAN BROUMOV B 2050 2056 0
2011/2012 6 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Musil Stanislav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1611 1749 0
2011/2012 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Přibyl Michal TŘEBECHOVICE B 1645 ½
2011/2012 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Dusbaba Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1841 1808 ½
2011/2012 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Rozkovec Ludvík SLAVIA HRADEC KR. D 1749 1698 ½
2011/2012 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1877 1894 Havrda Josef ČESKÁ SKALICE A 1807 ½
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1893 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1955 ½
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1893 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 0
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1893 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2119 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1893 Gogela Jan TJ Hronov 1951 1
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1893 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1872 0
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1893 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1965 ½
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1893 Kruczynski Marek Slovan Broumov 0
2010/2011 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1893 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice A 1996 0
2010/2011 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1893 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1845 1
2010/2011 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1893 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 2006 1
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1893 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2009/2010 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 1
2009/2010 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 Miler Jan Slovan Broumov 1914 ½
2009/2010 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 ½
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1846 ½
2009/2010 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 Kouba Václav Panda Veolia ARTCO RnK B 1834 0
2009/2010 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1665 1
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1933 0
2009/2010 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 Palij Lubomír TJ Jiskra Hořice B 1908 ½
2009/2010 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1902 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice A 1968 0
2009/2010 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1902 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2090 ½
2008/2009 11 Č Jiskra Jaroměř 1894 Novotný Josef ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2130 0
2008/2009 8 B Jiskra Jaroměř 1894 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1873 1
2008/2009 7 Č Jiskra Jaroměř 1894 Doseděl Jiří ŠK Lípa A 2083 0
2008/2009 6 B Jiskra Jaroměř 1894 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 1775 1
2008/2009 5 Č Jiskra Jaroměř 1894 Nedbal Radek Šachklub AD Jičín B 1744 ½
2008/2009 4 B Jiskra Jaroměř 1894 Španko Pavel NIKI TJ Náchod C 1509 1
2008/2009 3 Č Jiskra Jaroměř 1894 Rakowiecki Andrzej Slovan Broumov ½
2008/2009 2 B Jiskra Jaroměř 1894 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 ½
2008/2009 1 Č Jiskra Jaroměř 1894 Humlíček Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové C 1958 ½
2007/2008 11 Č Jiskra Jaroměř 1883 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1742 ½
2007/2008 10 B Jiskra Jaroměř 1883 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2113 ½
2007/2008 9 Č Jiskra Jaroměř 1883 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1873 ½
2007/2008 8 B Jiskra Jaroměř 1883 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1876 ½
2007/2008 7 Č Jiskra Jaroměř 1883 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1756 1
2007/2008 6 B Jiskra Jaroměř 1883 Šafařík Jakub Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1772 1
2007/2008 5 Č Jiskra Jaroměř 1883 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou B 1804 ½
2007/2008 4 B Jiskra Jaroměř 1883 Kohout Jan Šachklub AD Jičín 2001 ½
2007/2008 3 B Jiskra Jaroměř 1883 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1859 ½
2007/2008 1 B Jiskra Jaroměř 1883 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1730 ½
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř 1875 Michel Ladislav TJ Hronov 1873 ½
2006/2007 10 B Jiskra Jaroměř 1875 Kříž Milan ŠK AD Jičín 1770 1
2006/2007 9 B Jiskra Jaroměř 1875 Šípek Vítězslav Panda Rychnov nad Kněžnou B 1879 ½
2006/2007 8 Č Jiskra Jaroměř 1875 Plodek Petr TJ Dvůr Králové nad Labem 1871 ½
2006/2007 6 Č Jiskra Jaroměř 1875 Vágner Patrik Sokol Náchod 1678 ½
2006/2007 5 B Jiskra Jaroměř 1875 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2063 ½
2006/2007 3 B Jiskra Jaroměř 1875 Mareš Ilja TJ Nová Paka 1882 ½
2006/2007 1 B Jiskra Jaroměř 1875 Kuchař Jiří Sněžka TJ Náchod 2011 ½
2005/2006 11 Č Jiskra Jaroměř 1892 Zatloukal Václav Panda RWT Rychnov n.K. B 1953 0
2005/2006 10 B Jiskra Jaroměř 1892 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1868 0
2005/2006 9 Č Jiskra Jaroměř 1892 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1978 ½
2005/2006 8 B Jiskra Jaroměř 1892 Baláž René Jiskra Hořice v Podkr. 2029 1
2005/2006 7 B Jiskra Jaroměř 1892 Volf Michal ŠK Lípa C 1644 1
2005/2006 6 Č Jiskra Jaroměř 1892 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n.L. 1930 0
2005/2006 5 B Jiskra Jaroměř 1892 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2112 ½
2005/2006 4 Č Jiskra Jaroměř 1892 Ruda Ondřej ŠK Lípa A 2084 0
2005/2006 3 B Jiskra Jaroměř 1892 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2028 0
2005/2006 2 Č Jiskra Jaroměř 1892 Vrňata Jiří Sokol Náchod 2092 0
2005/2006 1 B Jiskra Jaroměř 1892 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2172 0
2004/2005 11 B Jiskra Jaroměř 1887 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1770 ½
2004/2005 10 Č Jiskra Jaroměř 1887 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1947 1
2004/2005 9 Č Jiskra Jaroměř 1887 Portych Václav ŠK Lípa B 1853 ½
2004/2005 8 B Jiskra Jaroměř 1887 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 0
2004/2005 7 Č Jiskra Jaroměř 1887 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 1
2004/2005 6 B Jiskra Jaroměř 1887 Soural Karel Sokol Náchod 2008 ½
2004/2005 5 Č Jiskra Jaroměř 1887 Daniel Jiří Panda Rychnov B 2049 0
2004/2005 4 B Jiskra Jaroměř 1887 Michel Ladislav TJ Hronov 1884 ½
2004/2005 3 Č Jiskra Jaroměř 1887 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2065 ½
2004/2005 2 B Jiskra Jaroměř 1887 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 0
2004/2005 1 Č Jiskra Jaroměř 1887 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové 2001 0
2003/2004 13 B Jiskra Jaroměř Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou ½
2003/2004 12 Č Jiskra Jaroměř Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem ½
2003/2004 11 Č Jiskra Jaroměř Fikr Lukáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1
2003/2004 10 B Jiskra Jaroměř Splítek Luboš ŠK Lípa B ½
2003/2004 9 Č Jiskra Jaroměř Tajovský Martin Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 8 B Jiskra Jaroměř Turčín Jan ŠK AD Jičín 0
2003/2004 7 Č Jiskra Jaroměř 1886 Duczynski Petr Sokol Nová Paka 2034 ½
2003/2004 6 B Jiskra Jaroměř 1886 Kvasničák Josef DDM Lokomotiva Trutnov 1900 1
2003/2004 5 Č Jiskra Jaroměř 1886 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2197 0
2003/2004 4 B Jiskra Jaroměř 1886 Pražák Luděk Sokol Náchod 1939 0
2003/2004 2 B Jiskra Jaroměř 1886 Miler Jiří Slovan Broumov 1928 0
2003/2004 1 Č Jiskra Jaroměř 1886 Šípek Vítězslav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1863 1