Hráč Krupica Pavel

Krupica Pavel

User Pic
Jméno: Krupica Pavel
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1847
Elo mezinárodní: 1871
ID: 2351
FIDE ID: 314951
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Kuřim D 1871 1847 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov B 0 1673 1
2019/2020 1 ŠK Kuřim C 1871 1847 Lukáš František ŠK Lokomotiva Brno C 1859 1859 1
2018/2019 10 ŠK Kuřim E 1884 1854 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno E 1514 1577 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim E 1884 1854 Žaža Martin Šachy Zastávka B 1234 1328 1
2018/2019 7 ŠK Kuřim E 1884 1854 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov B 0 1702 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim E 1879 1854 Krystl Jaromír Slovan Ivančice B 1548 1738 1
2018/2019 5 ŠK Kuřim E 1879 1854 Pokorný Radovan ŠK Střelice B 0 1690 ½
2018/2019 4 ŠK Kuřim E 1879 1854 Beseda Robert Šachy Zastávka A 0 1908 0
2018/2019 3 ŠK Kuřim E 1879 1854 Gubáš Jan ŠK Tišnov A 2071 1992 ½
2018/2019 2 ŠK Kuřim E 1879 1854 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim K 1880 1841 ½
2018/2019 1 ŠK Kuřim E 1879 1854 Kříž Tomáš ŠK Kuřim F 1495 1658 ½
2017/2018 9 ŠK Kuřim "C" 1878 1869 Matuška Jan Sokol Rudice 0 1810 0
2017/2018 8 ŠK Kuřim "C" 1878 1869 Píše Jan Spartak Adamov "B" 2020 1996 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim "C" 1878 1869 Marek Jiří Slavia Boskovice 1907 1938 0
2017/2018 6 ŠK Kuřim "C" 1878 1869 Moc Martin ASK Blansko 0 1793 0
2017/2018 5 ŠK Kuřim "C" 1896 1869 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1805 1
2017/2018 4 ŠK Kuřim "C" 1896 1869 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1742 1761 ½
2017/2018 3 ŠK Kuřim "C" 1896 1869 Zikan Karel ŠK Lipůvka 1712 1709 1
2017/2018 2 ŠK Kuřim "C" 1896 1869 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 0 1727 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim "C" 1878 1869 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1792 1805 0
2017/2018 8 ŠK Kuřim "D" 1896 1869 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1768 ½
2017/2018 7 ŠK Kuřim "D" 1878 1869 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1880 1850 1
2017/2018 6 ŠK Kuřim "D" 1878 1869 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "F" 1747 1836 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim "D" 1878 1869 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1834 1813 1
2017/2018 4 ŠK Kuřim "D" 1896 1869 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 0
2017/2018 3 ŠK Kuřim "D" 1896 1869 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1312 1333 1
2017/2018 2 ŠK Kuřim "D" 1896 1869 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "K" 1800 1822 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim "D" 1878 1869 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "E 1488 1996 1
2017/2018 10 ŠK Kuřim 1896 1869 Moštěk Jan TJ Vlčnov 1810 1750 1
2016/2017 9 ŠK Duras BVK D 1908 1849 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 ½
2016/2017 7 ŠK Duras BVK D 1908 1849 Ševčík Jakub ŠK Bystrc Oilers 1994 2022 ½
2016/2017 6 ŠK Duras BVK D 1908 1849 Sojka Oldřich ŠK Střelice B 1569 1609 1
2016/2017 4 ŠK Duras BVK D 1908 1849 Krystl Jaromír TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1806 1
2016/2017 3 ŠK Duras BVK D 1908 1849 Forman Robert ŠK Sebranci RH 1662 1
2016/2017 1 ŠK Duras BVK D 1908 1849 Přibyl Radek Jezdci Jundrov C 1923 1911 ½
2016/2017 9 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 1
2016/2017 7 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Vašek Michael ŠK Kuřim "C" 1822 1
2016/2017 6 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1890 1924 0
2016/2017 5 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "J" 1632 1663 0
2016/2017 4 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "E" 1323 1
2016/2017 3 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 1
2016/2017 2 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Doležal Petr TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1679 ½
2016/2017 1 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1716 1
2016/2017 2 �K Ku�im 1908 1849 Zuziak Petr �K Duras BVK B 1985 1945 0
2015/2016 9 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Mižák Ján ŠK GARDE Lipovec "B" 1944 1923 ½
2015/2016 5 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Moc Roman ASK Blansko 1866 1
2015/2016 4 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1998 ½
2015/2016 3 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1955 2006 0
2015/2016 2 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Ševčík David ŠK GARDE Lipovec "C" 1887 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim "D" 1908 1849 Vitula Jan ŠK Kuřim "B" 1908 1940 ½
2015/2016 10 ŠK Kuřim 1908 1849 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK B 2215 2215 0
2015/2016 8 ŠK Kuřim 1908 1849 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1971 2013 0
2015/2016 7 ŠK Kuřim 1908 1849 Londin Šimon SK Prostějov 1607 1624 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim 1908 1849 Šeráková Taťána TJ Podlužan Prušánky 1661 1652 1
2015/2016 9 ŠK Kuřim "G" 1908 1849 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 1
2015/2016 8 ŠK Kuřim "G" 1908 1849 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1748 0
2015/2016 7 ŠK Kuřim "G" 1908 1849 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 1648 1
2015/2016 5 ŠK Kuřim "G" 1908 1849 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1789 1754 0
2015/2016 4 ŠK Kuřim "G" 1908 1849 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice "B" 1806 0
2015/2016 2 ŠK Kuřim "G" 1908 1849 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1801 1816 ½
2014/2015 9 ŠK Kuřim B 1931 1946 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno D 1946 1943 ½
2014/2015 8 ŠK Kuřim B 1931 1946 Grepl Pavel ŠK Jevíčko 1858 1857 0
2014/2015 7 ŠK Kuřim B 1931 1946 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1788 1
2014/2015 6 ŠK Kuřim B 1931 1946 Jakubčík Jiří MKS Vyškov B 1823 ½
2014/2015 5 ŠK Kuřim B 1931 1946 Veselý Jindřich TJ Sloup 1829 1
2014/2015 4 ŠK Kuřim B 1931 1946 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2016 1929 1
2014/2015 3 ŠK Kuřim B 1931 1946 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1969 1874 0
2014/2015 2 ŠK Kuřim B 1931 1946 Saida Jan ASK Blansko 1817 0
2014/2015 1 ŠK Kuřim B 1931 1946 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec C 1904 1888 1
2014/2015 13 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1797 1797 0
2014/2015 11 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1820 1821 1
2014/2015 10 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1738 0
2014/2015 7 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 0
2014/2015 6 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1797 1797 0
2014/2015 5 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Dumková Daniela Šachy Zastávka "B" 1776 1825 1
2014/2015 4 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1820 1821 1
2014/2015 3 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1699 0
2014/2015 2 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1704 0
2014/2015 1 ŠK Kuřim "E" 1931 1946 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1719 ½
2013/2014 11 ŠK Kuřim 1948 1938 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2135 2133 0
2013/2014 8 ŠK Kuřim 1948 1938 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla 1933 1922 ½
2013/2014 1 ŠK Kuřim 1948 1938 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 0
2013/2014 9 Sokol Rudice 1948 1938 Petlák Josef TJ Znojmo 1986 1965 ½
2013/2014 8 Sokol Rudice 1948 1938 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2056 2015 ½
2013/2014 7 Sokol Rudice 1948 1938 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1905 1876 1
2013/2014 6 Sokol Rudice 1948 1938 Sysel Jiří ŠK Tetčice 2028 2019 0
2013/2014 5 Sokol Rudice 1948 1938 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 2032 2031 ½
2013/2014 4 Sokol Rudice 1948 1938 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2121 2126 ½
2013/2014 3 Sokol Rudice 1948 1938 Lamser Miroslav Vinohrady Brno 2069 2025 ½
2013/2014 1 Sokol Rudice 1948 1938 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 ½
2013/2014 9 ŠK Kuřim B 1948 1938 Jireš Jiří MKS Vyškov C 1880 1897 0
2013/2014 7 ŠK Kuřim B 1948 1938 Saida Jan ASK Blansko 1815 1
2013/2014 6 ŠK Kuřim B 1948 1938 Sedláček Petr ŠK Brno 64 2090 2084 0
2013/2014 5 ŠK Kuřim B 1948 1938 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1788 1
2013/2014 4 ŠK Kuřim B 1948 1938 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1910 1
2013/2014 2 ŠK Kuřim B 1948 1938 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2089 ½
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2142 2130 ½
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1962 1975 1
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno A 2223 2233 ½
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Staněk Stanislav Moravská Slavia Brno 2011 2034 ½
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou 1887 1907 ½
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Donnert Milan ŠK Duras BVK B 2144 2150 ½
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Meduna Eduard ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 0
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Trávníček Petr TJ Podlužan Prušánky 2119 2099 0
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2078 2071 0
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim 1977 1963 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2098 2087 0
2012/2013 11 ŠK 64 Brno 1977 1963 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1909 1911 1
2012/2013 10 ŠK 64 Brno 1977 1963 Lamser Miroslav SK Tetčice 2073 2054 ½
2012/2013 9 ŠK 64 Brno 1977 1963 Kubíček Pavel Orel Ořechov 1971 1932 0
2012/2013 8 ŠK 64 Brno 1977 1963 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1977 1981 ½
2012/2013 7 ŠK 64 Brno 1977 1963 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2039 2039 0
2012/2013 6 ŠK 64 Brno 1977 1963 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 ½
2012/2013 5 ŠK 64 Brno 1977 1963 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 1945 2087 ½
2012/2013 4 ŠK 64 Brno 1977 1963 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2086 2099 ½
2012/2013 2 ŠK 64 Brno 1977 1963 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2078 2071 ½
2012/2013 1 ŠK 64 Brno 1977 1963 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2077 2071 0
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 Hlavinka Zdeněk ŠK Vinohrady Brno 1975 1865 ½
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1976 1973 ½
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers 1949 1865 ½
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1900 1861 1
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 1908 1943 1
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim 1948 1932 Všetečka Milan ŠK 64 Brno 1716 1
2011/2012 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Hnilička Michal Sokol Rudice 1874 1800 1
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1785 1750 ½
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Tichý Miroslav MKS Vyškov "A" 2000 1999 0
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Sedlák Ivo TJ Sloup 1714 1
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1621 1
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "B" 2072 1
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1776 ½
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "C" 1620 1
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Polách Josef ASK Blansko 1726 0
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1948 1932 Ležák Petr Spartak Adamov "B 1666 1614 1
2010/2011 11 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Součková Marie ŠK Lokomotiva Brno B 1581 1
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1888 1
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 1935 1
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1968 ½
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Vávra Michal ŠK 64 Brno 1994 0
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1791 ½
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Rada Michal ŠK Garde Lipovec 2103 ½
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Porč Pavel Orel Ořechov 1800 ½
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim 1874 Řehůřek Jiří ŠK Bystrc Oilers 1728 1
2010/2011 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Polách Josef ASK Blansko 1734 1
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Němec Karel TJ Sloup 1712 1
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Gruber Josef Spartak Adamov "B" 1461 1
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "B" 1780 ½
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Grim Marian ŠK Garde Lipovec "C" 1480 ½
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1890 1
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1758 0
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Horák Jan ŠK Jevíčko 1705 1
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "A" 2067 0
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1726 1
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1874 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1713 0
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2058 0
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 Trmač Radek TJ Spartak Adamov 1748 ½
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno E 1752 1
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 Jelen Jiří TJ Znojmo 1920 1
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 Fridrich Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou 1889 1
2009/2010 3 ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1918 0
2009/2010 1 ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 Hrdina Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 1
2009/2010 11 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Kosina Vladimír SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1862 ½
2009/2010 10 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Něnička Jakub TJ SLOVAN IVANCICE 1570 1
2009/2010 9 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Kopkan Pavel BYSTRC OILERS 1933 0
2009/2010 8 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Doležal Ladislav TJ ZNOJMO "B" 1879 1
2009/2010 7 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Fuchs Stanislav SOKOL STRELICE 1869 1
2009/2010 6 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Kačal Jiří TJ HODONICE 1462 ½
2009/2010 5 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Šaršon Ondřej SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 ½
2009/2010 4 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Koblížek Antonín SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1999 ½
2009/2010 3 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Páral Adam VINOHRADY BRNO 1961 ½
2009/2010 2 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Lapúník Michal BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1602 ½
2009/2010 1 SK KME-DDM KURIM "C" 1944 Všetečka Milan SK 64 BRNO "B" 1742 1
2008/2009 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Pučálka Vojtěch ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1943 ½
2008/2009 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Diviš Libor ŠK Tetčice 1891 0
2008/2009 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1947 1
2008/2009 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2085 0
2008/2009 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Kopkan Pavel ŠK Průkopník Petria Bystrc 1923 1
2008/2009 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Soukop Pavel ŠK HPM TEC Hustopeče 1855 ½
2008/2009 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Porč Pavel Pila Ořechov B 1625 1
2008/2009 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Nekula Richard TJ Znojmo 2011 1
2008/2009 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1942 0
2008/2009 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2027 0
2008/2009 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 2014 ½
2008/2009 11 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Konrád František TJ Sokol Zaječice A 1735 1
2008/2009 10 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2091 ½
2008/2009 9 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč A 2005 0
2008/2009 8 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava B 2032 0
2008/2009 7 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Pekárková Eva ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1928 ½
2008/2009 6 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Obůrka Vladislav TJ Žďár n. Sázavou A 1817 ½
2008/2009 5 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny B 1937 ½
2008/2009 4 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Mikulů Lukáš SPgŠ+G Znojmo A 1881 ½
2008/2009 3 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč B 1790 ½
2008/2009 2 ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 Pehal Luděk Pila Ořechov A 1663 ½
2007/2008 11 ŠK Tetčice 1915 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 2039 0
2007/2008 7 ŠK Tetčice 1915 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2104 ½
2007/2008 6 ŠK Tetčice 1915 Šimbera Jiří Orel Ořechov B 2055 ½
2007/2008 5 ŠK Tetčice 1915 Vrtal Jaroslav ŠK pod Věží Strážnice 2128 0
2007/2008 4 ŠK Tetčice 1915 Nekula Richard TJ Znojmo 2040 1
2007/2008 2 ŠK Tetčice 1915 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 2054 0
2007/2008 1 ŠK Tetčice 1915 Fojtík Tomáš SPgŠ a G Znojmo 2065 0
2007/2008 11 SK KME-DDM Kurim B 1915 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno E 1955 1
2007/2008 10 SK KME-DDM Kurim B 1915 Novotný Milan TJ Spartak Adamov 1813 ½
2007/2008 9 SK KME-DDM Kurim B 1915 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1570 0
2007/2008 7 SK KME-DDM Kurim B 1915 Fránek Stanislav Sokol Rudice B 1617 1
2007/2008 6 SK KME-DDM Kurim B 1915 Nečas Michal SK Garde Lipovec B 1742 ½
2007/2008 5 SK KME-DDM Kurim B 1915 Drochytka Josef TJ Sloup 1722 1
2007/2008 4 SK KME-DDM Kurim B 1915 Antošovský Vlastimil SK Jevicko 1712 ½
2007/2008 3 SK KME-DDM Kurim B 1915 Čuprová Iva MKS Vyskov A 1702 ½
2007/2008 2 SK KME-DDM Kurim B 1915 Slepánek Jan MKS Vyskov B 1757 1
2007/2008 1 SK KME-DDM Kurim B 1915 Sedlář Vít KS TJ Bucovice 1553 1
2006/2007 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec B 1777 1
2006/2007 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 ŠK TJ Komořany 1
2006/2007 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Tihon Vladimír ŠK Jevíčko 1492 1
2006/2007 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1445 1
2006/2007 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1810 1
2006/2007 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Tůma Hynek TJ Sloup 1
2006/2007 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov A 1742 ½
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Odrazil Luděk MKS Vyškov A 1710 ½
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Dočkal Stanislav MKS Vyškov B 1741 1
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1849 Kosík Zbyněk ŠK Lokomotiva Brno F 1804 1
2006/2007 9 ŠK Tetčice 1849 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 0
2006/2007 8 ŠK Tetčice 1849 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 2026 1
2006/2007 7 ŠK Tetčice 1849 Loubal Pavel Sokol Rudice 1991 0
2006/2007 6 ŠK Tetčice 1849 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2041 ½
2006/2007 5 ŠK Tetčice 1849 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1995 0
2006/2007 3 ŠK Tetčice 1849 Češek Liboslav ŠK Lokomotiva Brno E 2005 1
2005/2006 8 KME-DDM KUŘIM B 1855 Tichý Miroslav MKS VYŠKOV A 1965 ½
2005/2006 7 KME-DDM KUŘIM B 1855 Nečas Aleš SOKOL RUDICE B 1907 ½
2005/2006 6 KME-DDM KUŘIM B 1855 Hyrš Martin DURAS BRNO E 1928 ½
2005/2006 5 KME-DDM KUŘIM B 1855 Orálek Radek TJ KOMOŘANY 1754 1
2005/2006 4 KME-DDM KUŘIM B 1855 Ševčík Leoš MAKKABI BOSKOVICE 1799 0
2005/2006 3 KME-DDM KUŘIM B 1855 Horák Jan ŠK JEVÍČKO 1740 1
2005/2006 2 KME-DDM KUŘIM B 1855 Sedlák Ivo TJ SLOUP 1740 1
2005/2006 1 KME-DDM KUŘIM B 1855 Řehůřek Karel MORAVSKÁ SLAVIA A 1986 0
2005/2006 8 ŠK KME DDM Kuřim 1855 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 1993 0
2005/2006 2 ŠK KME DDM Kuřim 1855 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná B 1779 0
2004/2005 9 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Hladil Ivo Lokomotiva BrnoG"" 1838 0
2004/2005 8 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Kunderka Miroslav ŠK Bydo ZakřanyB"" 1849 1
2004/2005 7 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1899 0
2004/2005 6 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Kučera Vladislav Sokol Střelice B"" 1987 0
2004/2005 5 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Plašil Lubomír ŠK Sokol TišnovB"" 1900 ½
2004/2005 4 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Mudra Petr ŠK Tetčice B"" 1543 1
2004/2005 3 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Buček Miloslav ŠKKME-DDM KuřimC"" 1551 1
2004/2005 2 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Kubíček Pavel Orel Ořechov B"" 1891 0
2004/2005 1 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 Křena Bohuslav ŠK Židlochovice 1818 1
2003/2004 9 KME DDM Kuřim 1876 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1884 ½
2003/2004 4 KME DDM Kuřim 1876 Novák Jaromír I. brněnská Brno 1970 0
2003/2004 2 KME DDM Kuřim 1876 Čajka Petr ŠK Hodonín 1656 ½
2003/2004 7 ŠK KME DDM Kuřim B 1876 Makovetskyi Maksym Lokomotiva Brno G 1842 1
2003/2004 6 ŠK KME DDM Kuřim B 1876 Křena Bohuslav ŠK Židlochovice 1807 0
2003/2004 5 ŠK KME DDM Kuřim B 1876 Hampel David ŠK Tetčice B" 1796 ½