Hráč Kuneš Jan

Kuneš Jan

User Pic
Jméno: Kuneš Jan
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1850
Elo mezinárodní: 1838
ID: 1736
FIDE ID: 323764
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1838 1850 Láska Tomáš ŠK Lomnice n.P. 1838 1885 0
2018/2019 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1844 1850 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p.O. 1578 1583 ½
2018/2019 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 1838 1850 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1781 1783 ½
2018/2019 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1850 Picek Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 0 0 1
2017/2018 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1827 1868 Šroll Boris ŠK Česká Skalice 1720 1766 1
2017/2018 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1868 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 0
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1846 1868 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1916 1927 0
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1846 1868 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1853 1842 1
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1864 1868 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1801 1781 ½
2017/2018 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1864 1868 Mata Michal ŠK Červený Kostelec A 1712 1692 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1868 Vít Jakub Sokol Hradec Králové A 1713 1698 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1868 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod C 1798 1788 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1868 Halámka Radek DDM Třebechovice p. O. B 1716 1825 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1868 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 0
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1923 1916 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1767 1802 ½
2017/2018 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 1827 1868 Gorecki Janusz TJ Hronov 1822 0 1
2017/2018 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1845 1868 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1818 1820 ½
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1845 1868 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1781 1774 0
2017/2018 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1846 1868 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Králové C 1731 1733 ½
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1864 1868 Portych Václav ŠK Lípa B 1861 1852 0
2017/2018 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1864 1868 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1790 1785 0
2017/2018 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1845 1868 Dusbaba Petr TJ Náchod B 1798 1788 ½
2017/2018 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1845 1868 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1954 1916 0
2017/2018 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1845 1868 Blažek Martin Spartak Vrchlabí 1804 1782 ½
2017/2018 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1923 1916 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1681 1692 ½
2016/2017 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 ½
2016/2017 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1655 1669 1
2016/2017 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Havrda Josef ŠK Česká Skalice 1812 1797 1
2016/2017 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 1
2016/2017 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec 1709 1698 1
2016/2017 6 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Klíma David Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 1
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1727 1727 ½
2016/2017 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Barvínek Milan ŠK Lípa C 1857 1897 1
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kn. B 1718 1684 0
2016/2017 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 1
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Halámka Radek DDM Třebechovice pod Orebem 1852 1882 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Urválek Tomáš TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1739 1773 ½
2015/2016 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Chmelař Vítězslav Region Panda B 1815 1842 ½
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1957 1965 0
2015/2016 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 0
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 1
2015/2016 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Kosař Matěj ŠK Lípa B 1773 1749 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1928 1936 0
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Čáp Jaroslav Slovan Broumov A 1825 1828 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 ½
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Velecký Vladimír TJ Jiskra Česká Skalice 1777 1789 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 1
2015/2016 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 1
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1706 1717 1
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové B 1608 1487 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1843 1949 0
2015/2016 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 1
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 ½
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1748 1
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. L. 1901 1913 1
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 2001 1988 0
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1788 1768 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové 1959 ½
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Matěka Kristian Slovan Broumov 1000 1
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Schejbal Josef TJ Hronov 1906 1927 0
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod 1734 1751 1
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř B 1973 2019 1
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1732 1758 ½
2014/2015 11 B TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1718 1634 ½
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 ½
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Němec Otakar ŠK Lípa C 1834 1854 ½
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 0
2014/2015 7 B TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 1
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 1
2014/2015 5 B TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1942 1942 0
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1720 1720 ½
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1784 1797 1
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 ½
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem B 1857 1832 ½
2013/2014 11 B Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1851 1853 ½
2013/2014 9 Č Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1837 ½
2013/2014 8 B Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Pinkava Josef PŠ TJ Náchod C 1895 1897 1
2013/2014 7 Č Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1962 1982 0
2013/2014 6 B Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Šolín Václav ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1660 1
2013/2014 5 Č Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1919 1906 1
2013/2014 4 B Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1757 1720 ½
2013/2014 3 Č Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Bielavský Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1997 1997 1
2013/2014 2 B Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Kuru Martin TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1849 1858 0
2013/2014 1 Č Jiskra Česká Skalice 1885 1883 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 1
2013/2014 11 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Slavík Libor DDM Třebechovice p. Orebem 1795 1791 ½
2013/2014 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 ½
2013/2014 9 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2007 2008 0
2013/2014 8 B TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1838 1764 ½
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1967 1964 1
2013/2014 6 B TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1885 0
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1856 1811 ½
2013/2014 4 B TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1971 1929 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Matěka Kristian Slovan Broumov 1000 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř B 1551 1573 ½
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1885 1883 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1779 1933 0
2012/2013 10 B TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2009 2008 0
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Slavík Libor DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 ½
2012/2013 8 B TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1782 1933 1
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 1
2012/2013 6 B TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín C 1513 1675 0
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1823 1846 1
2012/2013 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1748 1733 1
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Sedláček Jiří Slovan Broumov 1564 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1759 1732 0
2012/2013 1 B TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 1561 1
2012/2013 11 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1574 1
2012/2013 10 B JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Šolín Václav DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1658 1
2012/2013 9 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1653 ½
2012/2013 8 B JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Brát Libor SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1806 1807 ½
2012/2013 7 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Rojíková Lenka ŠK LÍPA C 1866 1897 0
2012/2013 6 B JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Kánský Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1842 1783 ½
2012/2013 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Palla Rostislav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 1
2012/2013 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Krtička Václav TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 1
2012/2013 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Labík Jaroslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1563 1703 ½
2012/2013 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Velecký Vladimír JISKRA ČESKÁ SKALICE 1859 1859 1
2012/2013 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 Drašnarová Marta P.Š. TJ NÁCHOD D 1850 1
2011/2012 11 B JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Plachetka Milan SPARTAK RYCHNOV A 1658 1
2011/2012 10 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 1
2011/2012 9 B JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1792 1785 0
2011/2012 6 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Matouš Lubomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1832 1775 ½
2011/2012 5 B JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Martinec Pavel TŘEBECHOVICE B 1655 1
2011/2012 4 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Pultar Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1795 1840 1
2011/2012 3 B JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Vochozka Jindřich SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 ½
2011/2012 2 Č JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Velecký Vladimír ČESKÁ SKALICE A 1748 0
2011/2012 1 B JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 Procházka Jan TJ HRONOV B 1849 ½
2011/2012 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 2051 1870 ½
2011/2012 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Rojíková Lenka ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 1
2011/2012 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín C 1420 1634 1
2011/2012 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové 1891 1
2011/2012 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Miler Jan Slovan Broumov 1960 0
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1929 1934 ½
2011/2012 5 B TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1824 1799 ½
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1812 1794 ½
2011/2012 3 B TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 0
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1709 1742 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 Malík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněžnou B 1724 1692 1
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Procházka Jan TJ Hronov B 1843 ½
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 ½
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Gol Jan Slovan Broumov B 1630 1
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1846 0
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1655 1
2010/2011 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1704 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Macháček Jiří ŠK Polymar Lípa D 1665 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1734 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Jaroměř B 1815 Baťka Jan DDM Třebechovice p.Or. 1864 ½
2010/2011 11 B TJ Jiskra Jaroměř 1815 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1925 ½
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Jaroměř 1815 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1
2010/2011 9 B TJ Jiskra Jaroměř 1815 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1813 1
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Jaroměř 1815 Schejbal Josef TJ Hronov 1998 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Jaroměř 1815 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa B 1834 1
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 1815 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1802 0
2010/2011 4 B TJ Jiskra Jaroměř 1815 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2007 0
2010/2011 3 Č TJ Jiskra Jaroměř 1815 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice B 1781 1
2010/2011 2 B TJ Jiskra Jaroměř 1815 Hanzlík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněžnou B 1680 0
2010/2011 1 Č TJ Jiskra Jaroměř 1815 Gersenson Jesse ŠK Polymar Lípa A 1750 1
2009/2010 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RnK B 1659 ½
2009/2010 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 2001 0
2009/2010 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1665 0
2009/2010 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1902 ½
2009/2010 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Palij Lubomír TJ Jiskra Hořice B 1908 ½
2009/2010 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1837 1
2009/2010 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 0
2009/2010 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 0
2009/2010 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 ½
2009/2010 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1846 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1880 ½
2009/2010 11 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa C 1817 1
2009/2010 10 B TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1987 0
2009/2010 9 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 ½
2009/2010 8 B TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1774 0
2009/2010 7 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Jurkowski Marcin TJ Baník Žacléř 1
2009/2010 6 B TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 0
2009/2010 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Horák Jiří TJ Loko Trutnov 1679 ½
2009/2010 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1818 1
2009/2010 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1796 ½
2009/2010 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1692 0
2009/2010 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1846 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1886 0
2008/2009 11 Č Slavia Hradec Králové D 1915 Soural Karel Sokol Červený Kostelec A 2099 0
2008/2009 1 B Slavia Hradec Králové D 1915 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1746 ½
2008/2009 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1915 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2096 ½
2008/2009 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1915 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov ½
2007/2008 11 B TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Horníček Pavel SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1595 1
2007/2008 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1719 ½
2007/2008 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Vágner Patrik Masporex TJ Náchod D 1733 1
2007/2008 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 1
2007/2008 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1933 0
2007/2008 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Sciranka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1931 0
2007/2008 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Michel Ladislav TJ Hronov B 1903 ½
2007/2008 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Pinkava Josef Niki TJ Náchod C 1959 ½
2007/2008 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1774 ½
2007/2008 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Kánský Josef Sokol Vrchoviny A 1870 1
2007/2008 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1876 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 1
2007/2008 11 B Slavia Hradec Králové C 1876 Šafařík Jakub Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1772 ½
2007/2008 10 Č Slavia Hradec Králové C 1876 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 2016 0
2007/2008 9 B Slavia Hradec Králové C 1876 Buchar Petr Šachklub AD Jičín 2087 ½
2007/2008 8 Č Slavia Hradec Králové C 1876 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1883 ½
2007/2008 7 B Slavia Hradec Králové C 1876 Fuchs František TJ Hronov 1992 0
2007/2008 6 Č Slavia Hradec Králové C 1876 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1705 1
2007/2008 5 B Slavia Hradec Králové C 1876 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1742 1
2007/2008 4 Č Slavia Hradec Králové C 1876 Fiedler Bedřich ŠK Lípa 2113 ½
2007/2008 3 B Slavia Hradec Králové C 1876 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1870 ½
2007/2008 2 Č Slavia Hradec Králové C 1876 Kruczynski Marek Slovan Broumov ½
2007/2008 1 Č Slavia Hradec Králové C 1876 Neubauer Vilém TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 1
2006/2007 11 B Slavia Hradec Králové E 1920 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 1886 ½
2006/2007 10 Č Slavia Hradec Králové E 1920 Frank Miroslav SK policie Valdice 1888 1
2006/2007 8 Č Slavia Hradec Králové E 1920 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1746 1
2006/2007 7 B Slavia Hradec Králové E 1920 Flora Tomáš ŠK AD Jičín B 1822 0
2006/2007 6 Č Slavia Hradec Králové E 1920 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 2027 1
2006/2007 5 B Slavia Hradec Králové E 1920 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1847 ½
2006/2007 4 Č Slavia Hradec Králové E 1920 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1891 ½
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové E 1920 Doseděl Jiří ŠK Lípa C 2059 0
2006/2007 2 B Slavia Hradec Králové E 1920 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1789 0
2006/2007 1 Č Slavia Hradec Králové E 1920 Baláž René TJ Lázně Bělohrad 2008 0
2006/2007 11 B Slavia Hradec Králové C 1920 Kaisler Martin ŠK Lípa 2009 ½
2006/2007 8 Č Slavia Hradec Králové C 1920 Slovan Broumov 1
2006/2007 7 B Slavia Hradec Králové C 1920 Geissel Josef TJ Nová Paka 1863 ½
2006/2007 6 Č Slavia Hradec Králové C 1920 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1983 0
2006/2007 4 B Slavia Hradec Králové C 1920 Michel Ladislav TJ Hronov 1873 1
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové C 1920 Buchar Petr ŠK AD Jičín 2020 0
2006/2007 2 B Slavia Hradec Králové C 1920 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1933 ½
2005/2006 11 B TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Gogela Jan TJ Hronov A 1908 ½
2005/2006 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 ½
2005/2006 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 1
2005/2006 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 1
2005/2006 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1864 ½
2005/2006 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Macháček Jiří ŠK Lípa E 1740 1
2005/2006 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Jakl Jaroslav Niki TJ Náchod 1
2005/2006 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 ½
2005/2006 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Halámka Radek DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 1
2005/2006 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1856 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice A 1850 ½
2005/2006 11 Č Slavia Hradec Králové C 1856 Fuchs František Sokol Náchod 2039 0
2005/2006 10 B Slavia Hradec Králové C 1856 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 1963 ½
2005/2006 9 Č Slavia Hradec Králové C 1856 Daniel Jiří Panda RWT Rychnov n.K. B 2028 0
2005/2006 7 Č Slavia Hradec Králové C 1856 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín 1785 1
2005/2006 6 B Slavia Hradec Králové C 1856 Bukvic Jiří Jiskra Hořice v Podkr. 1754 1
2005/2006 5 Č Slavia Hradec Králové C 1856 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1571 1
2005/2006 3 B Slavia Hradec Králové C 1856 Tatár Miroslav ŠK Lípa C 1454 1
2005/2006 1 B Slavia Hradec Králové C 1856 Pyka Roman Slovan Broumov 2111 0