Hráč Kořínek Pavel

Kořínek Pavel

User Pic
Jméno: Kořínek Pavel
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1946
ID: 9744
FIDE ID: 331139
Rok narození: 1982
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Řetůvka 1946 1941 Merta Michal ŠO Horní Čermná 1741 1760 ½ soutěž
2021/2022 1 TJ CIS Lázně Bělohrad 1946 1941 Pinkava Josef TJ Hronov 1889 1881 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Řetůvka 1942 1950 Verdiyan Bagrat ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1876 1918 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Řetůvka 1942 1950 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1887 1916 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Řetůvka 1938 1950 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí C 1941 1931 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Řetůvka 1954 1950 Pecháček Tomáš ŠO Horní Čermná 1805 1807 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Řetůvka 1956 1951 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1762 1748 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ CIS Lázně Bělohrad 1942 1950 Ret Adam Josef Šachový klub Jičín B 2028 1935 1 soutěž
2019/2020 10 TJ CIS Lázně Bělohrad 1942 1950 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2149 2143 0 soutěž
2019/2020 8 TJ CIS Lázně Bělohrad 1938 1950 Cibulka Josef TJ Hronov 1945 1901 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ CIS Lázně Bělohrad 1938 1950 Vágner Patrik TJ Dvůr Králové nad Labem 1685 1681 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ CIS Lázně Bělohrad 1954 1950 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1913 1905 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ CIS Lázně Bělohrad 1954 1951 Špinka Petr ŠK Lomnice nad Popelkou 1928 1951 0 soutěž
2019/2020 4 TJ CIS Lázně Bělohrad 1952 1951 Chmelař Vítězslav DDM Třebechovice pod Orebem 1847 1840 1 soutěž
2019/2020 3 TJ CIS Lázně Bělohrad 1956 1951 Hála Bohumil TJ Spartak Plchot Vrchlabí 2209 2209 0 soutěž
2019/2020 1 TJ CIS Lázně Bělohrad 1955 1951 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1973 1969 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ CIS Lázně Bělohrad 1956 1966 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1803 1812 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ CIS Lázně Bělohrad 1956 1966 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1750 1783 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ CIS Lázně Bělohrad 1959 1966 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1866 1864 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ CIS Lázně Bělohrad 1969 1966 Novotný Jan TJ Nová Paka 1572 1593 1 soutěž
2018/2019 6 TJ CIS Lázně Bělohrad 1969 1966 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1898 1901 0 soutěž
2018/2019 5 TJ CIS Lázně Bělohrad 1963 1967 Láska Tomáš Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1838 1885 1 soutěž
2018/2019 4 TJ CIS Lázně Bělohrad 1963 1967 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1903 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ CIS Lázně Bělohrad 1958 1967 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1724 1817 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ CIS Lázně Bělohrad 1958 1967 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1976 1973 1 soutěž
2018/2019 1 TJ CIS Lázně Bělohrad 1968 1967 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1975 1972 0 soutěž
2018/2019 8 TJ L. Bělohrad B-Choteč 1959 1966 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 0 1645 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ L. Bělohrad B-Choteč 1969 1966 Horný Tomáš TJ LOKO Trutnov B 0 1017 1 soutěž
2018/2019 1 TJ L. Bělohrad B-Choteč 1968 1967 Pražák Dominik TJ Sokol Dubenec 0 1347 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1958 1957 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1963 1957 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1950 1957 Fojt Petr TJ Nová Paka 1826 1820 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1955 1957 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1780 1840 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1958 1957 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1883 1899 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1982 1975 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2060 2069 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Lázně Bělohrad 1958 1957 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2019 2019 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Lázně Bělohrad 1958 1957 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř 1907 1908 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Lázně Bělohrad 1950 1957 Kaisler Martin ŠK Lípa B 2056 2040 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Lázně Bělohrad 1950 1957 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1900 1911 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Lázně Bělohrad 1955 1957 Pinkava Josef TJ Náchod B 1856 1857 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Lázně Bělohrad 1955 1957 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2060 2059 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Lázně Bělohrad 1958 1957 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 1936 1941 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Lázně Bělohrad 1958 1957 Macháň Jan TJ Dvůr Králové n.L. 2281 2283 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Lázně Bělohrad 1958 1957 Velecký Viktor TJ Hronov 2091 2072 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Lázně Bělohrad 1982 1975 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2175 2162 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 Barták Pavel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2019 2037 0 soutěž
2016/2017 9 TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 2062 2023 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 1924 1964 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1996 1984 Štolc Martin ŠK AD Jičín F 2047 2043 0 soutěž
2015/2016 11 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Matěka Kristian Slovan Broumov A 1896 1894 1 soutěž
2015/2016 10 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod A 2194 2186 0 soutěž
2015/2016 9 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Sedláček Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 1 soutěž
2015/2016 8 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2026 2042 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Pavlíček Miroslav Region Panda B 2054 2043 0 soutěž
2015/2016 5 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín D 2127 2145 1 soutěž
2015/2016 4 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 2112 2121 0 soutěž
2015/2016 3 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1973 1960 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Kuzmin Sergej ŠK Lípa B 1893 1900 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ CIS Lázně Bělohrad A 1996 1984 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1929 0 soutěž
2014/2015 11 TJ CIS Lázně Bělohrad 1996 1984 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1889 1854 1 soutěž
2014/2015 10 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1844 1909 1 soutěž
2014/2015 9 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Novotný Jan TJ Nová Paka 1640 1640 1 soutěž
2014/2015 8 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 1997 2007 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Turčín Jan ŠK AD Jičín E 1860 1913 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1912 1936 1 soutěž
2014/2015 5 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1982 1935 1 soutěž
2014/2015 4 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1780 1744 1 soutěž
2014/2015 3 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1996 1987 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1812 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ CIS Lázně Bělohrad 1966 1960 Hlavatý Jaroslav TJ SKP Valdice 1675 1685 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Lázně Bělohrad 1949 1942 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1641 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Lázně Bělohrad 1949 1942 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1990 1991 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Lázně Bělohrad 1949 1942 Koza Misha ŠK Lípa C 1896 1858 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Lázně Bělohrad 1949 1942 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové B 1647 1631 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Dvůr Králové n.L. 1967 1962 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1823 1846 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Dvůr Králové n.L. 1967 1962 Portych Václav ŠK Lípa B 1829 1820 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Dvůr Králové n.L. 1967 1962 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1932 1911 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Dvůr Králové n.L. 1967 1962 Najman Jan ŠK Sobotka 1908 1949 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1959 1967 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1893 1862 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1822 1808 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1845 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2025 2028 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Lázně Bělohrad 1967 1962 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1848 1894 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2050 2066 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Cerha Michal Lokomotiva Trutnov 2121 2088 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1993 1987 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa D 1909 1915 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2017 2007 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1850 1851 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Lázně Bělohrad 1976 1970 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1804 1783 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Lázně Bělohrad 1929 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1820 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Lázně Bělohrad 1929 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Lázně Bělohrad 1929 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1873 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Lázně Bělohrad 1929 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1729 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Lázně Bělohrad 1929 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1915 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Lázně Bělohrad 1929 Cerha Michal TJ Loko Trutnov 2077 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Lázně Bělohrad 1929 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Lázně Bělohrad 1929 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Hořice B 1929 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Hořice B 1929 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2039 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Hořice B 1929 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1872 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Hořice B 1929 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2079 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Hořice A 1968 Duch Robert TJ Hronov 1871 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Hořice A 1968 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Hořice A 1968 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Jiskra Hořice A 1968 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1883 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Hořice A 1968 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1485 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Hořice A 1968 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1902 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Hořice A 1968 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1847 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Lázně Bělohrad 1968 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1886 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Lázně Bělohrad 1968 Portych Václav ŠK Polymar Lípa C 1857 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Lázně Bělohrad 1968 Šafařík Jakub Sokol Hradec Králové 1960 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Lázně Bělohrad 1968 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1694 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Lázně Bělohrad 1968 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1961 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Lázně Bělohrad 1968 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1942 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Lázně Bělohrad 1968 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2033 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Lázně Bělohrad 1968 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 1796 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Lázně Bělohrad 1968 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1898 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Lázně Bělohrad 1982 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1770 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Lázně Bělohrad 1982 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1955 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Lázně Bělohrad 1982 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2004 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Lázně Bělohrad 1982 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Lázně Bělohrad 1982 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1816 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Lázně Bělohrad 1982 Krám Jiří Šachový klub Lípa D 1975 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Lázně Bělohrad 1982 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2089 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Lázně Bělohrad 1982 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1951 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Lázně Bělohrad 1982 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov 1878 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Lázně Bělohrad 1982 Kmiecik Wojciech TJ Baník Žacléř ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Lázně Bělohrad 1982 Novák Luděk Šachový klub Lípa C 1973 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Hořice 1982 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1943 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Hořice 1982 Doseděl Jiří ŠK Lípa A 2083 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Hořice 1982 Buchar Petr Šachklub AD Jičín B 2026 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Hořice 1982 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1837 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Hořice 1982 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod C 1666 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Hořice 1982 Zatloukal Václav ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2028 0 soutěž
2007/2008 9 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Miler Jiří Slovan Broumov 1941 0 soutěž
2007/2008 8 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Zatloukal Václav Panda Rychnov nad Kněžnou B 2046 0 soutěž
2007/2008 7 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Štolc Martin Šachklub AD Jičín 1946 1 soutěž
2007/2008 6 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Kudr Roman Jiskra Jaroměř 2008 0 soutěž
2007/2008 5 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Mareš Ilja TJ Hronov 1836 1 soutěž
2007/2008 3 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Geissel Josef TJ Nová Paka 1866 1 soutěž
2007/2008 2 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Doseděl Jiří ŠK Lípa 2078 ½ soutěž
2007/2008 1 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1975 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1981 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Lázně Bělohrad 1975 Portych Václav ŠK Lípa B 1865 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Lázně Bělohrad 1975 Jurkowski Marcin Baník Žacléř 1965 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Lázně Bělohrad 1975 Kaisler Martin ŠK Lípa C 2020 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Lázně Bělohrad 1975 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1765 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Lázně Bělohrad 1975 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1790 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Lázně Bělohrad 1975 Kučera Daniel TJ Tatran Hostinné 1696 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Lázně Bělohrad 1975 Čermák Miroslav ORTEX RETA Hradec Králové 1739 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Lázně Bělohrad 1975 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1784 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Lázně Bělohrad 1975 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1772 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Lázně Bělohrad 1975 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1751 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Lázně Bělohrad 1975 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1790 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Lázně Bělohrad 2049 Jedlička Luboš ŠK Lípa C 2042 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Lázně Bělohrad 2049 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2006 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Lázně Bělohrad 2049 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice B 1886 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Lázně Bělohrad 2049 Pištěk Marcel SK policie Valdice 1681 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Lázně Bělohrad 2049 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov 1998 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Lázně Bělohrad 2049 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1962 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Lázně Bělohrad 2049 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 2027 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Lázně Bělohrad 2049 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1795 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Lázně Bělohrad 2049 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové E 1930 ½ soutěž
2006/2007 11 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1895 ½ soutěž
2006/2007 10 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 1 soutěž
2006/2007 9 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové C 1837 ½ soutěž
2006/2007 8 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2034 ½ soutěž
2006/2007 6 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Krňávek Michal ŠK AD Jičín 2011 ½ soutěž
2006/2007 5 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1933 1 soutěž
2006/2007 4 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1725 ½ soutěž
2006/2007 3 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Jedlička Luboš ŠK Lípa 2042 0 soutěž
2006/2007 2 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Hepnar David Sokol Náchod 1752 0 soutěž
2006/2007 1 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 Šípek Vítězslav Panda Rychnov nad Kněžnou B 1879 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Lázně Bělohrad 1866 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem B 2172 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Lázně Bělohrad 1866 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov 1885 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Lázně Bělohrad 1866 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2113 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Lázně Bělohrad 1866 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1890 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Lázně Bělohrad 1866 Andrejs Stanislav ŠK HSM Trutnov 1784 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Lázně Bělohrad 1866 Doseděl Jiří ŠK Lípa D 2038 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Lázně Bělohrad 1866 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1700 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Lázně Bělohrad 1866 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1810 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Lázně Bělohrad 1866 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1854 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Lázně Bělohrad 1866 Urlich Martin SK policie Valdice 0 soutěž
2005/2006 11 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 1789 ½ soutěž
2005/2006 10 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1902 0 soutěž
2005/2006 9 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Macháček Jiří ŠK Lípa C 1740 1 soutěž
2005/2006 8 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1840 0 soutěž
2005/2006 6 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Bielavský Jiří Slavia Hradec Králové C 2021 1 soutěž
2005/2006 5 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Palij Lubomír ŠK Lípa A 1864 1 soutěž
2005/2006 4 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2028 0 soutěž
2005/2006 3 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Fuchs František Sokol Náchod 2039 1 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Tejkal Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 2117 0 soutěž
2005/2006 1 Jiskra Hořice v Podkr. 1866 Dvořák Miloš Panda RWT Rychnov n.K. B 1681 1 soutěž
2004/2005 7 TJ L.Bělohrad B 1815 Pištěk Marcel SKP Valdice A 1666 1 soutěž
2004/2005 4 TJ L.Bělohrad B 1815 Láska Tomáš TJ Lomnice n/P B 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Lázně Bělohrad 1815 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1715 ½ soutěž
2004/2005 10 TJ Lázně Bělohrad 1815 Zedníček Jiří TJ Nová Paka B 1594 1 soutěž
2004/2005 9 TJ Lázně Bělohrad 1815 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1589 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Lázně Bělohrad 1815 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1827 1 soutěž
2004/2005 7 TJ Lázně Bělohrad 1815 Urválek Tomáš TJ Tatran Hostinné 1521 1 soutěž
2004/2005 6 TJ Lázně Bělohrad 1815 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 1654 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Lázně Bělohrad 1815 Kiss Jiří TJ Dvůr Král.n.L.B 1713 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Lázně Bělohrad 1815 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice B 1538 1 soutěž
2004/2005 2 TJ Lázně Bělohrad 1815 Špinka Petr TJ Lomnice n.P. 1870 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Lázně Bělohrad 1815 Syrůček Petr Baník Žacléř 1762 1 soutěž
2003/2004 11 Lázně Bělohrad 1798 Paroulek Pavel Jiskra Hořice B 1609 1 soutěž
2003/2004 10 Lázně Bělohrad 1798 Kobrle Karel Sokol Nová Paka "B" 1795 1 soutěž
2003/2004 9 Lázně Bělohrad 1798 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1794 1 soutěž
2003/2004 8 Lázně Bělohrad 1798 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1857 0 soutěž
2003/2004 7 Lázně Bělohrad 1798 Juřík Zdeněk ŠK Lípa C 2004 ½ soutěž
2003/2004 6 Lázně Bělohrad 1798 Pražák Pavel Sokol Hradec Králové "B" 1787 1 soutěž
2003/2004 5 Lázně Bělohrad 1798 Janák Jaroslav Tatran Hostinné 1806 ½ soutěž
2003/2004 4 Lázně Bělohrad 1798 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1700 0 soutěž
2003/2004 3 Lázně Bělohrad 1798 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové "B" 1717 ½ soutěž
2003/2004 2 Lázně Bělohrad 1798 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2025 0 soutěž
2003/2004 1 Lázně Bělohrad 1798 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1734 ½ soutěž
2003/2004 12 Sokol Nová Paka Schejbal Josef Sokol Náchod ½ soutěž
2003/2004 9 Sokol Nová Paka Palla Rostislav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1 soutěž