Hráč Richterová Julie

Richterová Julie

User Pic
Jméno: Richterová Julie
Oddíl: TJ Náměšť n/Oslavou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1711
ID: 35727
FIDE ID: 371998
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 TJ Namest n/Oslavou 1711 1734 Kubíče Jakub SK Svetla nad Sazavou 1743 1732 1
2019/2020 3 TJ Namest n/Oslavou 1711 1734 Rokoš Filip SK Lipa A - Ortex Hradec Kralove 2065 2096 ½
2019/2020 2 TJ Namest n/Oslavou 1711 1734 Šádek Vojtěch SK Lipa B - DDM Hradec Kralove 1846 1788 1
2019/2020 1 TJ Namest n/Oslavou 1711 1734 Brožka Karel 2222 SK Polabiny C 1940 1920 ½
2018/2019 11 ŠK Kuřim A 1747 1788 Gemsová Tereza TJ Ostrava 1388 1455 0
2018/2019 10 ŠK Kuřim A 1747 1788 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov 1541 1575 ½
2018/2019 9 ŠK Kuřim A 1747 1788 Tobolík Kamil ŠK Staré Město B 1167 1302 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim A 1747 1788 Mohapl Tomáš SK Prostějov 1617 1678 1
2018/2019 7 ŠK Kuřim A 1799 1788 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole 1804 1771 0
2018/2019 6 ŠK Kuřim A 1799 1788 Vařecha Vojtěch ŠK Kuřim C 1127 1183 1
2018/2019 5 ŠK Kuřim A 1786 1739 Brückmann Jan Gregor SK Slavia Orlová B 1184 1386 1
2018/2019 2 ŠK Kuřim A 1769 1739 Bjolek Jan BŠŠ Frýdek-Místek C 1276 1276 1
2018/2019 11 TJ Namest n/Oslavou 1755 1788 Wünsch Radek Lokomotiva Brno 1825 1845 0
2018/2019 10 TJ Namest n/Oslavou 1755 1788 Kokeš Bohuslav TJ SO Chrudim 1997 1968 0
2018/2019 9 TJ Namest n/Oslavou 1755 1788 Košut Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1870 1853 ½
2018/2019 8 TJ Namest n/Oslavou 1755 1788 Vávra Radim Rapid Pardubice 2034 2039 0
2018/2019 7 TJ Namest n/Oslavou 1799 1788 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 2046 2017 0
2018/2019 6 TJ Namest n/Oslavou 1799 1788 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutna Hora 2055 2046 ½
2018/2019 5 TJ Namest n/Oslavou 1786 1739 Maslíková Veronika Moravska Slavia Brno B 0
2018/2019 4 TJ Namest n/Oslavou 1786 1739 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2067 2066 1
2018/2019 3 TJ Namest n/Oslavou 1761 1739 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2020 2013 1
2018/2019 2 TJ Namest n/Oslavou 1761 1739 Moulis Mojmír OREL Orechov 2062 2070 0
2018/2019 1 TJ Namest n/Oslavou 1769 1739 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 1880 1893 0
2017/2018 6 Ratíškovice 1877 1908 Kašpárek Zdeněk Ježov 0 1451 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1824 1908 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary 1872 1719 1
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1824 1908 Steinbauer Filip ŠA VŠTE České Budějovice 1879 1839 ½
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1912 1908 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1827 1820 0
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1877 1908 Pilch David SK Slavia Orlová 1715 1671 ½
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1736 1732 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1642 1659 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1877 1908 Skula Jindřich ASK Blansko 0 1712 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1877 1908 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 0 1646 0
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1736 1732 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "C" 1564 1614 1
2017/2018 7 Ratíškovice 1877 1908 Londin Martin Vacenovice 0 1935 0
2017/2018 4 Ratíškovice 1877 1908 Šuráň Jakub Strážnice B 1788 1788 1
2017/2018 3 Ratíškovice 1877 1908 Skalka Michal Veselí C 1733 1800 0
2017/2018 2 Ratíškovice 1877 1908 Budín Marek Prušánky C 0 1552 1
2017/2018 1 Ratíškovice 1736 1732 Kašpárek Zdeněk Ježov 0 1451 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1912 1908 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1827 1820 0
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1912 1908 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 2097 2096 0
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1877 1908 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1933 1894 0
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1736 1732 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 ½
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1736 1732 Pilch David SK Slavia Orlová 1675 1651 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1736 1732 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1642 1659 1
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1736 1732 Nguyen Thai Dai Vinh Interchess Frýdek-Místek 1921 1948 1
2016/2017 5 ŠK Střelice B 1616 1552 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2004 2000 0
2016/2017 4 ŠK Střelice B 1616 1552 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 0
2016/2017 3 ŠK Střelice B 1616 1552 Šustr Radomil TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1884 1884 1
2015/2016 11 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Dvořák Martin TJ Zbrojovka Vsetín 1424 1206 ½
2015/2016 10 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Hartingerová Martina Sokol Hošťálková 1694 1679 0
2015/2016 9 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Szotkowski David Interchess FM 1670 1470 1
2015/2016 8 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 0
2015/2016 7 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Obšivačová Jana A64 Grygov 1157 1157 1
2015/2016 5 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "C" 1135 1103 1
2015/2016 4 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "B" 1269 1324 ½
2015/2016 2 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim "A" 1616 1552 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 ½
2015/2016 9 ŠK Kuřim C 1616 1552 Diviš Libor TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1887 1869 0
2015/2016 8 ŠK Kuřim C 1616 1552 Šaršon Otakar ŠK Lokomotiva Brno E 1728 1700 ½
2015/2016 5 ŠK Kuřim C 1616 1552 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 0
2015/2016 4 ŠK Kuřim C 1616 1552 Hotař Petr ŠK Střelice A 1574 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim C 1616 1552 Absolín Ladislav Univerzita Brno B 1668 0
2015/2016 2 Šachy Zastávka "B" 1616 1552 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1792 0
2015/2016 1 Šachy Zastávka "B" 1616 1552 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 2051 0
2014/2015 8 ŠK Kuřim C 1561 1564 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1848 ½
2014/2015 6 ŠK Kuřim C 1561 1564 Prokeš Karel ŠK Tetčice B 1674 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim C 1561 1564 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno E 1457 0
2014/2015 1 ŠK Kuřim C 1561 1564 Porč Pavel ŠK Střelice A 1764 1732 ½
2014/2015 9 Šachy Zastávka 1561 1564 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "E" 1386 0
2014/2015 8 Šachy Zastávka 1561 1564 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 1
2014/2015 7 Šachy Zastávka 1561 1564 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1250 1508 0
2014/2015 6 Šachy Zastávka 1561 1564 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "C" 1429 1407 0
2014/2015 5 Šachy Zastávka 1561 1564 Němec David ŠK Kuřim "B" 1506 1559 ½
2014/2015 4 Šachy Zastávka 1561 1564 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 ½
2014/2015 3 Šachy Zastávka 1561 1564 Martyniuk Vladislav Makkabi Boskovice 1000 ½
2014/2015 2 Šachy Zastávka 1561 1564 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1274 ½
2014/2015 1 Šachy Zastávka 1561 1564 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "H" 1399 1450 ½
2014/2015 11 ŠK Kuřim 1561 1564 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 0
2014/2015 10 ŠK Kuřim 1561 1564 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 0
2014/2015 9 ŠK Kuřim 1561 1564 Krejčok Tobiáš Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 0
2014/2015 8 ŠK Kuřim 1561 1564 Filip Tomáš Interchess FM 1716 1780 0
2014/2015 7 ŠK Kuřim 1561 1564 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 ½
2014/2015 6 ŠK Kuřim 1561 1564 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 0
2014/2015 5 ŠK Kuřim 1561 1564 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1674 1698 1
2014/2015 4 ŠK Kuřim 1561 1564 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1680 1767 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim 1561 1564 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1526 1613 1
2014/2015 2 ŠK Kuřim 1561 1564 Opluštil David Sokol Postoupky 1495 1624 0
2014/2015 1 ŠK Kuřim 1561 1564 Procházka Ludvík Slavia Kroměříž 1798 1865 ½
2014/2015 13 Šachy Zastávka "B" 1561 1564 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 1
2014/2015 10 Šachy Zastávka "B" 1561 1564 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "D" 1573 ½
2014/2015 7 Šachy Zastávka "B" 1561 1564 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 1
2014/2015 6 Šachy Zastávka "B" 1561 1564 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1351 ½
2014/2015 3 Šachy Zastávka "B" 1561 1564 Buček Miloslav ŠK Kuřim "D" 1522 1
2014/2015 2 Šachy Zastávka "B" 1561 1564 Hotař Petr ŠK Střelice "B" 1576 1
2014/2015 1 Šachy Zastávka "B" 1561 1564 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1643 0
2013/2014 3 Šachy Zastávka 1444 1561 Kocí Tereza Šachový klub Lokomotiva Brno D 1439 1569 0
2013/2014 2 Šachy Zastávka 1444 1561 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 ½
2013/2014 1 Šachy Zastávka 1444 1561 Žitný Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 0
2013/2014 7 Šachy Zastávka 1444 1561 Kocí Tereza Šachový klub Lokomotiva Brno D 1439 1569 0
2013/2014 6 Šachy Zastávka 1444 1561 Skřivánek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 1
2013/2014 5 Šachy Zastávka 1444 1561 Němec David ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 1
2013/2014 4 Šachy Zastávka 1444 1561 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1454 0
2013/2014 3 Šachy Zastávka 1444 1561 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 ½
2013/2014 2 Šachy Zastávka 1444 1561 Glozar Petr ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1431 1
2013/2014 1 Šachy Zastávka 1444 1561 Žitný Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 0
2013/2014 8 Šachy Zastávka 1444 1561 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1481 1547 ½
2013/2014 7 Šachy Zastávka 1444 1561 Svoboda Filip ŠK Kuřim "E" 1439 0
2013/2014 6 Šachy Zastávka 1444 1561 ŠK Kuřim "D" 1
2013/2014 5 Šachy Zastávka 1444 1561 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1000 1
2013/2014 3 Šachy Zastávka 1444 1561 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1
2013/2014 2 Šachy Zastávka 1444 1561 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1372 1385 1
2013/2014 1 Šachy Zastávka 1444 1561 ŠK Střelice "B" 1
2013/2014 11 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1626 1713 0
2013/2014 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Chytil Petr SK Řetězárna Česká Ves 1719 1739 ½
2013/2014 9 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Funiok Richard TJ Slovan Havířov 1670 1677 0
2013/2014 8 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1626 ½
2013/2014 7 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1765 1831 0
2013/2014 6 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1743 1817 0
2013/2014 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Jiříček Jakub Zbrojovka Vsetín 1633 1740 ½
2013/2014 2 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Spaček Oliver ŠK Staré Město "A" 2041 1779 0
2013/2014 1 ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 Húsek Martin ŠK Staré Město "B" 1670 1699 0
2012/2013 11 TJ Sokol Zastávka 1403 Zabloudil Radek SK Vyškov 1398 1
2012/2013 10 TJ Sokol Zastávka 1403 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Zastávka 1403 Marek Jakub SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1430 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Zastávka 1403 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim C 1256 0
2012/2013 7 TJ Sokol Zastávka 1403 Dobeš Adam - Vlad. ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1100 1
2012/2013 6 TJ Sokol Zastávka 1403 Mizera Petr ŠK Lokomotiva Brno E 1100 1
2012/2013 5 TJ Sokol Zastávka 1403 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno D 1250 1
2012/2013 4 TJ Sokol Zastávka 1403 Škorpík Josef ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1250 1
2012/2013 3 TJ Sokol Zastávka 1403 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim B 1330 1
2012/2013 2 TJ Sokol Zastávka 1403 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1364 0
2012/2013 1 TJ Sokol Zastávka 1403 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou 1538 0
2012/2013 13 Sokol Zastávka 1403 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 ½
2012/2013 9 Sokol Zastávka 1403 Zavřel Petr ŠK Sokol Tišnov "B" 1605 1
2012/2013 6 Sokol Zastávka 1403 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 0
2012/2013 5 Sokol Zastávka 1403 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 0
2012/2013 3 Sokol Zastávka 1403 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice "B" 1301 1
2012/2013 1 Sokol Zastávka 1403 Sokol Střelice "B" 1
2011/2012 9 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 Glozar Tomáš ŠK DURAS BVK C 1100 1
2011/2012 8 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 Domská Veronika Sportovní klub Vyškov 1000 1
2011/2012 7 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1000 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kurim A 1100 0
2011/2012 5 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1
2011/2012 4 TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 Řehoř Dominik Sokol Vranovice 1000 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Zastávka 1000 Zavřel Petr ŠK Sokol Tišnov "B" 1615 0
2011/2012 8 TJ Sokol Zastávka 1000 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1333 0
2011/2012 7 TJ Sokol Zastávka 1000 Sádlík Pavel ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1000 0
2011/2012 5 TJ Sokol Zastávka 1000 Sedláček Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1507 1
2011/2012 5 Sokol Zastávka 1000 Vondruška Viktor ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0
2011/2012 4 Sokol Zastávka 1000 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 ½
2011/2012 3 Sokol Zastávka 1000 Lepka Dominik ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 0
2011/2012 2 Sokol Zastávka 1000 Vondruška Viktor ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1
2010/2011 3 Sokol Zastávka 1000 Matoulek Petr ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 0
2010/2011 8 Sokol Zastávka 1000 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice B 1100 0