Hráč Navrátil Ladislav

Navrátil Ladislav

User Pic
Jméno: Navrátil Ladislav
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1758
Elo mezinárodní: 1746
ID: 10160
FIDE ID: 340227
Rok narození: 1971
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Štefanydes Polička B 1745 1753 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice B 1662 1635 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Štefanydes Polička B 1745 1753 Starý Vojtěch Jiskra Heřmanův Městec 1460 1673 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Štefanydes Polička B 1764 1753 Tyč Miroslav ŠS Železné hory 1740 1738 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Štefanydes Polička B 1745 1753 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko B 1607 1632 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Štefanydes Polička B 1745 1753 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice C 1531 1528 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Štefanydes Polička B 1739 1761 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1641 1651 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Štefanydes Polička B 1754 1761 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1802 1784 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Štefanydes Polička E 1764 1753 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1800 1821 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Štefanydes Polička E 1764 1753 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1732 1775 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Štefanydes Polička E 1764 1753 Pazderský Jiří ŠK Svitavy B 1372 1377 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Štefanydes Polička E 1745 1753 Nikolinko Tomáš Proplast Česká Třebová B 1181 1171 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Štefanydes Polička E 1745 1761 Štorek Luboš TJ Sokol Krouna 1608 1627 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Štefanydes Polička E 1742 1761 Bulva František ŠK Svitavy C 1589 1575 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Štefanydes Polička E 1739 1761 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička D 1511 1547 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Štefanydes Polička E 1739 1761 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička C 1710 1685 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Štefanydes Polička E 1754 1761 Štěrba Bohumír ŠO Hlinsko C 1511 1511 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Stefanydes Policka C 1736 1752 Vojanec Hynek SO Hlinsko B 1609 1678 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Stefanydes Policka C 1736 1752 Švanda Pavel Zelezne hory 2041 2054 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Stefanydes Policka C 1747 1752 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1945 1943 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Stefanydes Policka C 1747 1752 Kraus Ondřej Eurobit 1959 1962 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Stefanydes Policka C 1733 1752 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1814 1807 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Stefanydes Policka C 1729 1734 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1876 1881 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka C 1726 1734 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1758 1774 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Stefanydes Policka C 1726 1734 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1723 1738 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Stefanydes Policka C 1706 1734 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1899 1954 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Stefanydes Policka D 1747 1752 Maděra Stanislav SK Svitavy B 1675 1685 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Stefanydes Policka D 1733 1752 Pěkník Milan TJ Sokol Nemcice 1808 1833 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka D 1726 1734 Holík Pavel TJ Sokol Krouna 1386 1390 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Stefanydes Policka D 1706 1734 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova B 1507 1529 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Stefanydes Policka C 1703 1732 Ďoubal Petr TJ CHS Chotebor B 1689 1725 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka C 1717 1732 Stoček Martin 2222 SK Polabiny G 1584 1545 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka C 1722 1732 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny F 1539 1535 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Stefanydes Policka C 1701 1732 Macek Ondřej SK Rapid Pardubice B 1580 1550 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Stefanydes Policka C 1701 1732 Mazura Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1871 1866 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka C 1717 1732 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1808 1822 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka C 1717 1732 Bartoš Martin TJ SO Chrudim B 1723 1735 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Stefanydes Policka C 1717 1732 Vančura Milan Zelezne hory 1632 1703 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Stefanydes Policka C 1717 1732 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1729 1753 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Stefanydes Policka C 1719 1749 Janda Lubomír SO Hlinsko B 1790 1813 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Stefanydes Policka B 1699 1742 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 1938 1923 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Stefanydes Policka B 1699 1742 Sabolová Gabriela SK Vysoke Myto B 1881 1878 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Stefanydes Policka 1699 1742 Novák Luděk SK Lipa 1935 1924 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1858 1897 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1920 1919 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1925 2012 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice D 1915 1897 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1732 1785 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička D 1699 1742 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1757 1801 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička B 1699 1742 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1762 1766 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1649 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Kotva Milan ŠK Svitavy 2069 2068 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová B 1923 1935 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1846 1871 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1901 1916 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1889 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1777 1729 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1792 1788 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1983 1966 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1866 1856 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1801 1818 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Vavroušek Petr ŠK Vysoké Mýto C 1786 1675 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1910 1902 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny E 1619 1654 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1664 1707 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Krmenčík Roman ŠK Rapid Pardubice D 1773 1853 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička D 1771 1779 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1861 1876 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Štefanydes Polička C 1685 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim C 1664 1662 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička C 1685 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1769 1728 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička C 1685 Ryzner Jiří ŠK Rapid Teenagers 1719 1724 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička C 1685 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1660 1693 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička C 1685 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1929 1890 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička C 1685 Konrád František ŠK Vysoké Mýto C 1920 1912 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička C 1685 Jouza Petr Rapid Pardubice E 1726 1726 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička C 1685 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1710 1722 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička C 1685 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1812 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička C 1685 Janko Jan Rapid Pardubice D 1827 1807 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Štefanydes Polička C 1659 Hon Jiří Rapid Pardubice D 1872 1867 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Štefanydes Polička C 1659 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1765 1766 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička C 1659 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1869 1832 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička C 1659 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička C 1659 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1708 1708 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička C 1659 Král Miloš Rapid Pardubice E 1667 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička C 1659 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny E 1704 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička C 1659 Janeček František TJ Spartak Choceň 1817 1775 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička C 1659 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička C 1659 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička D 1507 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny "E" 1756 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice "B" 1715 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Matadors 1591 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Starý Stanislav TJ Spartak Choceň 1412 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim "C" 1651 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny "F" 1329 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1698 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Ryzner Jiří ŠK Rapid Teenagers 1656 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny "D" 1598 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička "B" 1675 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička "C" 1602 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička 1675 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1740 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krouna 1479 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Navrátil Václav Spartak Choceň 1712 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 1732 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Marcinko Patrik ŠK Rapid Predators 1837 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Kadlec Pavel ŠO DDM Hlinsko 1905 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Král Miloš ŠK Rapid Rangers 1676 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1898 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1594 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička C"" 1677 Jouza Petr ŠK Rapid Pardubice 1653 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička B 1695 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička B 1695 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny E 1839 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička B 1695 Kadlec Pavel ŠO DDM Hlinsko 1906 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička B 1695 Ždímal Petr TJ ŠO a DDM Chrudim C 1690 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička B 1695 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1997 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička B 1695 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1901 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička B 1695 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1000 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička B 1695 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1758 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička B 1695 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 1934 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Štefanydes Polička B 1695 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1579 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička 1695 Michal Milan CHS Chotěboř 1778 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Štefanydes Polička B 1705 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1800 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Štefanydes Polička C 1705 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1000 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Štefanydes Polička C 1705 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice E 1392 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Štefanydes Polička C 1705 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1551 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička C 1705 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň B 1644 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička C 1705 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1822 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička C 1705 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1730 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička C 1705 Půlpán David ŠO Chrudim C 1000 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Štefanydes Polička C 1705 Kůs Miroslav ŠO Chrudim D 1450 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Štefanydes Polička C 1705 Navrátil Václav Spartak Choceň A 1760 0 soutěž
2006/2007 11 TJ Štefanydes Polička C 1755 Kůs Martin ŠO Chrudim C 1661 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Štefanydes Polička C 1755 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1446 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička C 1755 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1533 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička C 1755 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1640 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička C 1755 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1748 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Štefanydes Polička C 1755 Horáček Michal Kavárna Evropa Pardubice 1628 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička C 1755 Hanus Michal ŠO DDM Hlinsko 1936 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Štefanydes Polička C 1755 Jindrásek Mojmír Spartak Choceň A 1806 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Štefanydes Polička C 1755 Režný Zdeněk Dymák Heřmanův Městec 1751 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Štefanydes Polička C 1755 Šindelář Petr SK Holcim Prachovice 1851 0 soutěž
2005/2006 11 Štefanydes Polička B 1760 Janeček František Spartak Choceň 1715 0 soutěž
2005/2006 10 Štefanydes Polička B 1760 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1632 ½ soutěž
2005/2006 9 Štefanydes Polička B 1760 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 1 soutěž
2005/2006 7 Štefanydes Polička B 1760 Cedzo Štěpán Slovan Moravská Třebová 1765 ½ soutěž
2005/2006 5 Štefanydes Polička B 1760 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 0 soutěž
2005/2006 4 Štefanydes Polička B 1760 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 ½ soutěž
2005/2006 3 Štefanydes Polička B 1760 Motl Josef Sokol Horní Čermná 1637 ½ soutěž
2005/2006 2 Štefanydes Polička B 1760 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1617 1 soutěž
2005/2006 1 Štefanydes Polička B 1760 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1788 1 soutěž
2005/2006 6 Štefanydes Polička 1760 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1000 0 soutěž
2004/2005 11 Štefanydes Polička C 1763 Toman Aleš SK Žamberk C 1694 1 soutěž
2004/2005 10 Štefanydes Polička C 1763 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1901 0 soutěž
2004/2005 9 Štefanydes Polička C 1763 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1775 0 soutěž
2004/2005 7 Štefanydes Polička C 1763 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1406 ½ soutěž
2004/2005 5 Štefanydes Polička C 1763 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1644 ½ soutěž
2004/2005 4 Štefanydes Polička C 1763 Horský Josef Lokomotiva Česká Třebová C 1625 1 soutěž
2004/2005 2 Štefanydes Polička C 1763 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1623 1 soutěž
2004/2005 8 Štefanydes Polička B 1763 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1905 0 soutěž
2004/2005 3 Štefanydes Polička B 1763 Kolář Josef Sokol Zaječice 1722 1 soutěž
2003/2004 11 Štefanydes Polička C 1765 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1801 ½ soutěž
2003/2004 8 Štefanydes Polička C 1765 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1763 0 soutěž
2003/2004 4 Štefanydes Polička C 1765 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1797 1 soutěž
2003/2004 3 Štefanydes Polička C 1765 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 0 soutěž
2003/2004 2 Štefanydes Polička C 1765 Keprta Stanislav ZD Kunvald 1841 0 soutěž
2003/2004 1 Štefanydes Polička C 1765 Komárek David Štefanydes Polička B 2158 ½ soutěž