Hráč Rosenbaumová Eva

Rosenbaumová Eva

User Pic
Jméno: Rosenbaumová Eva
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1479
Elo mezinárodní: 0
ID: 28110
FIDE ID: 333654
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 ŠK Zdice B 0 1472 Kadeřábek Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 1321 1433 1
2017/2018 10 Zdice B 0 1470 Moulík Jakub KDJS Sedlčany C 1429 1299 1
2017/2018 8 Zdice B 0 1470 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 0 1697 0
2015/2016 8 ŠK Zdice B 1465 Kočárek Ondřej TJ Jince C 1076 1
2015/2016 7 ŠK Zdice B 1465 Kovářík Vojtěch ŠK Příbram-Baník D 1377 0
2015/2016 5 ŠK Zdice B 1465 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1603 1
2015/2016 3 ŠK Zdice B 1465 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1708 ½
2014/2015 9 ŠK Zdice C 1454 Lev Pavel ŠK Rakovník D 1549 0
2014/2015 8 ŠK Zdice C 1454 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1464 ½
2014/2015 5 ŠK Zdice C 1454 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice B 1792 1709 1
2014/2015 3 ŠK Zdice C 1454 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1617 ½
2014/2015 1 ŠK Zdice C 1454 Lísková Tereza TJ Jince C 1095 1
2013/2014 9 SK Zdice C 1454 Šilhánek Martin TJ Jince B 1292 0
2013/2014 7 SK Zdice C 1454 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1571 1
2013/2014 4 SK Zdice C 1454 Vejr Václav TJ Jince C 1100 1
2012/2013 7 SK Zdice B 1444 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1809 0
2012/2013 6 SK Zdice B 1444 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1301 1
2012/2013 4 SK Zdice B 1444 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1459 1
2012/2013 3 SK Zdice B 1444 Klán Ladislav MěÚ Hostomice 1334 0
2012/2013 2 SK Zdice B 1444 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram B 1878 0
2012/2013 1 SK Zdice B 1444 Slavík Antonín TJ Jince B 1344 1
2011/2012 11 ŠK Zdice B 1429 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1634 1
2011/2012 7 ŠK Zdice B 1429 Klán Ladislav ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1286 1
2011/2012 5 ŠK Zdice B 1429 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1567 0
2011/2012 4 ŠK Zdice B 1429 Šilhánek Martin TJ Jince B 1000 1
2011/2012 1 ŠK Zdice B 1429 Burynak Milan ŠK Kovohutě Příbram 1577 ½
2010/2011 9 ŠK Zdice A 1427 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1583 0
2010/2011 11 ŠK Zdice B 1427 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 1000 1
2010/2011 9 ŠK Zdice B 1427 Zadina Jiří TJ Jince A 1600 0
2010/2011 4 ŠK Zdice B 1427 Burynak Milan ŠK Kovohutě Příbram 1605 1
2009/2010 11 ŠK Zdice A 1432 Folbr Martin ŠK Rakovník B 1381 ½
2009/2010 10 ŠK Zdice A 1432 Krejčí Patrik ŠK Řevnice A 1486 0
2009/2010 8 ŠK Zdice A 1432 Bačo Ján ŠK Merkur Kladno 1694 0
2009/2010 10 ŠK Zdice C 1432 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1565 0
2009/2010 8 ŠK Zdice C 1432 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1578 ½
2009/2010 7 ŠK Zdice C 1432 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1687 0
2009/2010 6 ŠK Zdice C 1432 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1564 0
2009/2010 5 ŠK Zdice C 1432 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1510 ½
2009/2010 4 ŠK Zdice C 1432 Krenželok Karel ŠK Řevnice B 1000 ½
2009/2010 3 ŠK Zdice C 1432 Zadina Jiří TJ Jince A 1731 0
2009/2010 2 ŠK Zdice C 1432 Třešňák Lukáš ŠK Zdice B 1791 0
2009/2010 1 ŠK Zdice C 1432 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1736 0
2008/2009 9 ŠK Zdice B 1408 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1570 0
2008/2009 8 ŠK Zdice B 1408 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1657 0
2008/2009 1 ŠK Zdice B 1408 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1436 ½
2008/2009 11 ŠK Zdice A 1408 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B ½
2008/2009 9 ŠK Zdice A 1408 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1607 0
2008/2009 6 ŠK Zdice A 1408 Fairaisl Dušan Lokomotiva Beroun A 1762 0
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Zdice B 1430 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1250 0
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Zdice B 1430 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1706 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Zdice B 1430 Müller Jan ŠK Rakovník B 1828 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Zdice B 1430 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1389 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Zdice B 1430 Meduna Pavel ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 ½
2006/2007 9 Lokomotiva Zdice A 1439 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1985 0
2006/2007 11 Lokomotiva Zdice B 1439 Zeisek Václav TJ Jince B 1581 0
2006/2007 8 Lokomotiva Zdice B 1439 Šinágl Martin SK Liteň 1431 0
2006/2007 7 Lokomotiva Zdice B 1439 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1786 0
2006/2007 6 Lokomotiva Zdice B 1439 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice 1733 0
2006/2007 4 Lokomotiva Zdice B 1439 Valter Karel ŠK Alva Pb Příbram D 1250 1
2006/2007 3 Lokomotiva Zdice B 1439 Zadina Václav Zadinovi Jince 1311 1
2006/2007 2 Lokomotiva Zdice B 1439 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1561 0
2005/2006 11 Lokomotiva Zdice B 1250 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 0
2005/2006 10 Lokomotiva Zdice B 1250 Král Jaroslav ŠK Rakovník C 1000 0
2005/2006 9 Lokomotiva Zdice B 1250 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram A 1920 1
2005/2006 8 Lokomotiva Zdice B 1250 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1536 0
2005/2006 7 Lokomotiva Zdice B 1250 Švach Jan ŠK Řevnice A 1250 0
2005/2006 6 Lokomotiva Zdice B 1250 Klán František ŠK Hostomice A 1602 0
2005/2006 5 Lokomotiva Zdice B 1250 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1733 0
2005/2006 4 Lokomotiva Zdice B 1250 Sladovník Roman TJ Jince B 1391 0
2005/2006 3 Lokomotiva Zdice B 1250 Vančát Ondřej ŠK Alva Pb Příbram E 1354 0
2005/2006 2 Lokomotiva Zdice B 1250 Kasl Tomáš Lokomotiva Zdice A 1856 0
2005/2006 1 Lokomotiva Zdice B 1250 Beneš Karel TJ SOU Příbram B 1566 0
2004/2005 9 Loko Zdice Loko Beroun B 1
2004/2005 7 Loko Zdice Hlavsa Miroslav SOU Dubno B 1500 ½
2004/2005 6 Loko Zdice Dlugoš Marcel TJ Jince C 1
2004/2005 4 Loko Zdice Bauer Jindřich Spartak Žebrák B ½