Hráč Mácha Martin

Mácha Martin

User Pic
Jméno: Mácha Martin
Oddíl: Sokol Lázně Bohdaneč
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1478
Elo mezinárodní: 1466
ID: 7873
FIDE ID: 330728
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1493 1492 Starý Vojtěch Jiskra Heřmanův Městec 1460 1673 ½
2019/2020 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1493 1492 2222 ŠK Polabiny E 0
2019/2020 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1483 1492 Indra Antonín ŠO Hlinsko B 1468 1573 1
2019/2020 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1476 1492 Vinš Karel ŠK Rapid Pardubice C 1382 1409 1
2019/2020 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1476 1485 Luzar Bohumír Spartak Choceň 0 0 1
2019/2020 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1465 1485 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B 1505 1541 ½
2019/2020 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1465 1485 Zelený František TJ ŠO Chrudim B 1469 1499 1
2019/2020 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1465 1485 Hong Yana ŠK Rapid Pardubice B 0 1016 1
2018/2019 11 Rapid Pardubice D 1422 1470 Kvapil Pavel SK Bohemia Pardubice C 1498 1503 0
2018/2019 10 Rapid Pardubice D 1435 1470 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotebor C 1335 1306 0
2018/2019 9 Rapid Pardubice D 1435 1470 Jambor Ladislav Rapid G + DDM Prelouc 0 1772 ½
2018/2019 8 Rapid Pardubice D 1422 1470 Mottl Jan TJ Sokol Krucemburk 1597 1579 1
2018/2019 7 Rapid Pardubice D 1422 1470 Macek Ondřej Rapid Pardubice F 1860 1892 0
2018/2019 6 Rapid Pardubice D 1445 1470 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny G 1505 1513 0
2018/2019 5 Rapid Pardubice D 1445 1470 Nešpůrek Jakub Zelezne hory C 1249 1270 0
2018/2019 4 Rapid Pardubice D 1426 1464 Vojáček Jan Zelezne hory B 1437 1437 1
2018/2019 3 Rapid Pardubice D 1415 1464 Němec Bohumil TJ SO Chrudim C 1824 1814 ½
2018/2019 2 Rapid Pardubice D 1415 1464 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice E 1543 1542 0
2018/2019 1 Rapid Pardubice D 1424 1464 Králová Gabriela NOPO Miretice 1476 1472 0
2018/2019 7 Sokol Lazne Bohdanec 1445 1470 Beneš Daniel SK Bohemia Pardubice B 0 1665 ½
2018/2019 5 Sokol Lazne Bohdanec 1426 1464 Jura Jiří Zelezne hory 1547 1562 ½
2018/2019 4 Sokol Lazne Bohdanec 1426 1464 Krys Jan TJ SO Chrudim B 1619 1660 ½
2018/2019 2 Sokol Lazne Bohdanec 1415 1464 Stodola Josef TJ Stefanydes Policka C 1397 1417 1
2017/2018 11 Sokol Lazne Bohdanec 1440 1483 Kvapil Jan 2222 SK Polabiny F 1507 0 ½
2017/2018 9 Sokol Lazne Bohdanec 1434 1483 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1432 1420 ½
2017/2018 8 Sokol Lazne Bohdanec 1434 1483 Rožek Jan Zelezne hory 1281 1249 1
2017/2018 7 Sokol Lazne Bohdanec 1437 1483 Londin Milan SO Hlinsko B 1724 1746 0
2017/2018 2 Sokol Lazne Bohdanec 1440 1483 Stodola Jakub TJ Stefanydes Policka C 1728 1739 0
2017/2018 1 Sokol Lazne Bohdanec 1444 1486 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotebor B 1254 1224 1
2015/2016 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1517 1524 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1670 1691 ½
2015/2016 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1517 1524 Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř B 1306 1338 0
2015/2016 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1517 1524 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko 1441 1459 1
2015/2016 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1517 1524 TJ Štefanydes Polička D 1
2014/2015 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1491 1519 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny D 1267 1
2014/2015 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1491 1519 Urválek Michal Jiskra Heřmanův Městec 1000 0
2014/2015 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1491 1519 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice E ½
2014/2015 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1491 1519 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1686 1636 0
2014/2015 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1491 1519 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice D 1203 1203 ½
2013/2014 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny G 1417 1
2013/2014 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 Marcinko Patrik Rapid Pardubice F 1767 1791 0
2013/2014 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 Fiala Jan Rapid Pardubice G 1402 1402 1
2013/2014 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1505 ½
2013/2014 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 Jareš Ondřej TJ Energetik Chvaletice 1451 1
2013/2014 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny H 1250 0
2012/2013 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1481 1499 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny G 1562 1634 ½
2012/2013 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1481 1499 Štěpán Josef Rapid Pardubice G 1551 1
2012/2013 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1481 1499 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1
2012/2013 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1481 1499 Joukl Jakub ŠK Rapid Kids 1
2012/2013 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1481 1499 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1380 1
2012/2013 11 Rapid Pardubice D 1481 1499 Beneš Daniel ŠK Bohemia Pardubice B 1680 0
2012/2013 10 Rapid Pardubice D 1481 1499 Joukl Martin ŠK Rapid Teenagers 1266 1
2012/2013 8 Rapid Pardubice D 1481 1499 Siegel Josef TJ Spartak Choceň 1731 ½
2011/2012 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1515 Bodlák Stanislav ŠK Rapid Pardubice F 0
2011/2012 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1515 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1250 ½
2011/2012 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1515 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1558 0
2011/2012 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1515 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1554 0
2011/2012 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1515 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny G 1443 1
2010/2011 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1512 Burda Vojtěch 2222 ŠK Polabiny "H" 1000 ½
2010/2011 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1512 Felcman Ladislav ŠK Rapid Talents 1000 1
2010/2011 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1512 Štěpán Josef ŠK Rapid Knights 1000 ½
2010/2011 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1512 Urválek Michal TJ ŠO Chrudim "D" 1000 0
2010/2011 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1512 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1000 ½
2010/2011 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1512 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "E" 1505 1
2010/2011 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1512 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny "I" 1657 0
2009/2010 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Čoček Oldřich ŠK Rapid Teenagers 1436 ½
2009/2010 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Hofmanová Vilma 2222 ŠK Polabiny G"" 1000 0
2009/2010 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Žejdlík Erik ŠO DDM Hlinsko B"" 1000 1
2009/2010 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1535 ½
2009/2010 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Halousek Jakub ŠK Rapid Talents 1284 0
2009/2010 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny F"" 1405 ½
2009/2010 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Vašek Aleš Sokol Krucemburk 1000 1
2009/2010 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1465 0
2009/2010 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1538 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1000 ½
2008/2009 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Štorek Ladislav TJ Sokol Krucemburk 1000 0
2008/2009 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Voldánová Barbora ŠK Bohemia Pardubice C 1294 1
2008/2009 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Půlpán Matěj TJ ŠO a DDM Chrudim D 1416 1
2008/2009 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Drnec Josef NOPO Miřetice 1000 1
2008/2009 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Indra Antonín 2222 ŠK Polabiny G 1000 ½
2008/2009 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Halousek Jakub ŠK Rapid Talents 1000 ½
2008/2009 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim E 1545 0
2008/2009 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Král Miloš ŠK Rapid Matadors 1691 ½
2008/2009 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1536 Ryzner Jiří ŠK Rapid Knights 1485 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice F 1392 0
2007/2008 7 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 Jakoubek Jakub ŠK Rapid Pardubice G 1000 1
2007/2008 6 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1468 0
2007/2008 4 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 Prachařová Kateřina 2222 ŠK Polabiny G 1000 1
2007/2008 3 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 Starý Vladimír ŠK Holcim Prachovice B 1424 0
2007/2008 2 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim E 1499 1
2007/2008 1 TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1546 Hrančík Jaroslav Sokol Krucemburk 1500 ½
2006/2007 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Tunega František Dymák Heřmanův Městec B"" 1767 ½
2006/2007 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C"" 1530 ½
2006/2007 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1569 0
2006/2007 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička D"" 1000 1
2006/2007 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Hrančík Martin TJ Sokol Krucemburk 1250 0
2006/2007 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny F"" 1738 0
2006/2007 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Cvrček Michal Cyclo Content Pardubice 1250 ½
2006/2007 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Trkal Tomáš TJ Štefanydes Polička E"" 1000 1
2006/2007 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1556 Sedlák Petr SK Holcim Prachovice B"" 1553 ½
2005/2006 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1548 Přiklopil Jiří Sokol Krucemburk 1100 1
2005/2006 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1548 Grimm Jan Sokol Krouna 1000 1
2005/2006 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1548 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny D 1416 1
2005/2006 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1548 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1250 1
2005/2006 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1548 Michlian Štefan CycloContent Pardubice 1100 0
2005/2006 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1548 Sedlák Petr Holcim Prachovice B 1531 0
2005/2006 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1548 Kocek Lukáš Jiskra Heřmanův Městec B 1100 1
2003/2004 7 Bohdaneč 1536 Horník Jaromír Infinity F 1732 ½
2003/2004 6 Bohdaneč 1536 Lesňák Jiří Synthesia D 1000 1
2003/2004 4 Bohdaneč 1536 Honek Ondřej Prachovice B 0
2003/2004 3 Bohdaneč 1536 Grimm Jan Krouna 1
2003/2004 1 Bohdaneč 1536 Bureš Zbyněk Chrudim E 1