Hráč Pechoč Bohumil

Pechoč Bohumil

User Pic
Jméno: Pechoč Bohumil
Oddíl: ŠK Kovohutě Příbram
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1893
Elo mezinárodní: 1930
ID: 1395
FIDE ID: 321834
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1893 Máslo Robert ŠK Medvědí Zvole B 0 1458 1
2019/2020 3 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1893 Čuvala Tibor Šachový klub Zdice C 1355 1366 1
2019/2020 2 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1893 Švach Jan ŠK Řevnice A 1861 1832 1
2019/2020 1 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1893 Effenberger Vítězslav ŠK Mníšek pod Brdy B 0 0 1
2018/2019 7 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 Hrubý Matěj Šachový klub Příbram - Baník D 0 1305 1
2018/2019 6 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1393 1559 ½
2018/2019 5 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1614 1
2018/2019 4 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 0 1724 0
2018/2019 3 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 Novák Milan Šachový klub Příbram - Baník C 1925 1876 0
2018/2019 2 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 Vengrin Filip Český lev Kolešovice D 0 1100 1
2018/2019 1 ŠK Kovohutě Příbram 1930 1916 Vošický David TJ Jince 0 1022 1
2017/2018 9 Cayman Pharma Neratovice E 1930 1925 Hanzlík Jiří Sokol Mladá Boleslav C 1643 1535 1
2017/2018 8 Cayman Pharma Neratovice E 1930 1925 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1427 1
2017/2018 7 Cayman Pharma Neratovice E 1930 1925 Martinec Karel TJ Kralupy nad Vltavou B 1768 1764 ½
2017/2018 6 Cayman Pharma Neratovice D 1938 1925 Hála Viktor Sokol Kolín B 2023 2012 0
2016/2017 11 TJ Neratovice C 1940 1927 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 ½
2016/2017 10 TJ Neratovice C 1940 1927 Švach Jan ŠK Řevnice A 1884 1881 ½
2016/2017 9 TJ Neratovice C 1940 1927 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 1
2016/2017 8 TJ Neratovice C 1940 1927 Rynt Pavel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1887 1888 1
2016/2017 7 TJ Neratovice C 1940 1927 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1727 1704 1
2016/2017 4 TJ Neratovice C 1940 1927 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 0
2016/2017 3 TJ Neratovice C 1940 1927 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 1
2016/2017 2 TJ Neratovice C 1940 1927 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1655 1662 ½
2015/2016 10 TJ Neratovice C 1940 1927 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2072 2055 0
2015/2016 9 TJ Neratovice C 1940 1927 Rynt Pavel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1887 1888 ½
2015/2016 8 TJ Neratovice C 1940 1927 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0
2015/2016 7 TJ Neratovice C 1940 1927 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1910 1940 1
2015/2016 6 TJ Neratovice C 1940 1927 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1913 1910 ½
2015/2016 4 TJ Neratovice C 1940 1927 Štván Marek Caissa Úholičky B 1690 1646 1
2015/2016 3 TJ Neratovice C 1940 1927 Churavý Vratislav ŠK Medvědi Zvole 1680 1
2015/2016 1 TJ Neratovice C 1940 1927 Třešňák Lukáš Sokol Buštěhrad B 1837 1858 ½
2014/2015 11 SK Pyrit Příbram 1934 1930 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 0
2014/2015 10 SK Pyrit Příbram 1934 1930 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk 1995 2007 0
2014/2015 8 SK Pyrit Příbram 1934 1930 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 ½
2014/2015 7 SK Pyrit Příbram 1934 1930 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice 1607 1794 ½
2014/2015 4 SK Pyrit Příbram 1934 1930 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2058 2067 0
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram 1944 1926 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2030 2022 0
2013/2014 8 SK Pyrit Příbram 1944 1926 Pitra Karel Dolní Kralovice 1635 1
2013/2014 7 SK Pyrit Příbram 1944 1926 Skalný Petr Šachklub města Dobrovice 1697 1
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram 1944 1926 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1743 1792 ½
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram B 1944 1926 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice 1758 1
2013/2014 4 SK Pyrit Příbram B 1944 1926 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1817 1
2013/2014 3 SK Pyrit Příbram B 1944 1926 Sklenka Jan ŠK Řevnice C 1613 1
2013/2014 2 SK Pyrit Příbram B 1944 1926 Šilhavý Miroslav SK Zdice C 1781 1734 ½
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram B 2004 1992 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1984 1919 0
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram B 2004 1992 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany B 1889 1861 ½
2012/2013 2 SK Pyrit Příbram B 2004 1992 Šilhavý Miroslav SK Zdice B 1775 1757 1
2012/2013 11 SK Pyrit Příbram 2004 1992 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2169 ½
2012/2013 10 SK Pyrit Příbram 2004 1992 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1902 1853 0
2012/2013 4 SK Pyrit Příbram 2004 1992 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1954 0
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram 2004 1992 Mrňa Vladimír Šachklub města Dobrovice 2087 2052 0
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav A 2126 2115 ½
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2058 2050 0
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Macek Kamil TJ Bohemia Poděbrady 2006 1981 ½
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1898 2030 0
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Košnář Martin JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 0
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1929 1920 0
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk 2002 1985 0
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Eisner Michal Sokol Kolín B 2083 2067 ½
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2014 2013 1
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2128 2132 0
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram 2084 2065 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 1977 2000 0
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 1927 1964 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1819 1837 ½
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Evan Jan Sokol Struhařov A 2044 2008 0
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1914 1895 0
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Pauch Jan JOLY Lysá n.L. D 1977 2054 ½
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2026 2012 0
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Kovář Karel JAWA Brodce A 2049 2060 1
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. B 1959 1962 1
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram B 2084 2065 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 ½
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram 2067 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 A 2016 0
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram 2067 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1979 ½
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram 2067 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1882 1
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram 2067 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 ½
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram 2067 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2029 0
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram 2067 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2056 0
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram 2067 Smolka Josef JAWA Brodce 1914 1
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram 2067 Dočekal Vladimír Šachový klub Rakovník 1890 1
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram 2067 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1904 1
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram B 2067 Koyš Milan Kostelec nad Č.l. B 2079 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram B 2067 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1886 ½
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram B 2067 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1977 1
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram B 2067 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 ½
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram B 2067 Holub Milan JAWA Brodce B 2047 1
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram B 2067 Evan Jan Sokol Struhařov A 1951 0
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram B 2067 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1832 1
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram B 2067 Vocilka Jiří Stadion Kutná Hora B 1892 1
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram B 2067 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1754 1
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram B 2067 Valenta Zdeněk JOLY Lysá n.Labem D 1946 1
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram B 2067 Masák Radim Sokol Nymburk A 1987 1
2009/2010 11 Pyrit Příbram 2042 Stoklasa Jan TRW autoel. Vlašim 2148 0
2009/2010 10 Pyrit Příbram 2042 Sokol Struhařov 1
2009/2010 9 Pyrit Příbram 2042 Hůrka Jiří ŠK Kladno B 1801 0
2009/2010 8 Pyrit Příbram 2042 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1924 1
2009/2010 7 Pyrit Příbram 2042 Hánl František Kralupy n.Vltavou B 1345 1
2009/2010 6 Pyrit Příbram 2042 Biomedica Říčany C 1
2009/2010 5 Pyrit Příbram 2042 Jirkovský Tomáš Rakovník 1994 0
2009/2010 4 Pyrit Příbram 2042 Dbalý Václav Sokol Hostivice 1840 1
2009/2010 3 Pyrit Příbram 2042 Halla Jiří Caissa Úholičky 1912 1
2009/2010 2 Pyrit Příbram 2042 Maršálek Luboš Kralupy n.Vltavou A 1966 1
2009/2010 11 SK Pyrit Příbram B 2042 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno 1918 ½
2009/2010 10 SK Pyrit Příbram B 2042 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1756 1
2009/2010 8 SK Pyrit Příbram B 2042 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1354 1
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram B 2042 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2008 0
2009/2010 5 SK Pyrit Příbram B 2042 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1840 1
2009/2010 4 SK Pyrit Příbram B 2042 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1671 1
2009/2010 2 SK Pyrit Příbram B 2042 Nepožítek Svatomír ŠK Řevnice A 1857 1
2009/2010 1 SK Pyrit Příbram B 2042 Abraham Karel ŠK Kladno C 1875 1
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram A 2055 Palková Kateřina Sokol Klatovy A 2050 ½
2008/2009 2 Pyrit Příbram B 2055 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák 2064 0
2008/2009 1 Pyrit Příbram B 2055 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A 0
2007/2008 11 Alva Příbram B 2030 Framberk Jan Caissa Úholičky 1968 1
2007/2008 10 Alva Příbram B 2030 Havlík František Biomedica Říčany B 2065 1
2007/2008 9 Alva Příbram B 2030 Holub Milan JAWA Brodce 2116 0
2007/2008 8 Alva Příbram B 2030 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany C 2028 0
2007/2008 7 Alva Příbram B 2030 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2069 ½
2007/2008 6 Alva Příbram B 2030 Jarrah Kamal MONTAKO Kralupy n.V. A 2042 ½
2007/2008 5 Alva Příbram B 2030 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2172 1
2007/2008 4 Alva Příbram B 2030 Grečný Karol Sokol Struhařov 2031 ½
2007/2008 3 Alva Příbram B 2030 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2062 0
2007/2008 2 Alva Příbram B 2030 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1908 1
2007/2008 1 Alva Příbram B 2030 Lavrinčík Pavel MONTAKO Kralupy n.V. B 1839 1
2007/2008 9 ŠK ALVA Pb Příbram A 2030 Koubek Václav Viktoria Žižkov Praha A 2099 1
2007/2008 7 ŠK ALVA Pb Příbram A 2030 Kellner Petr Sokol Platan Písek A 1904 0
2007/2008 6 ŠK ALVA Pb Příbram A 2030 Bernáth Štefan Sokol Tábor A 1970 1
2007/2008 5 ŠK ALVA Pb Příbram A 2030 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1996 1
2007/2008 3 ŠK ALVA Pb Příbram A 2030 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná A 2029 ½
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Bauer Jindřich TJ Spartak Žebrák A 1738 1
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Zelenka Pavel ŠK Kladno "B" 1712 1
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1823 1
2006/2007 8 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Framberk Jan Caissa Úholičky A 2017 1
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Horák Otakar Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 1
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Plíva Vojtěch ŠK Kladno "A" 2052 0
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1947 ½
2006/2007 3 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1946 ½
2006/2007 2 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Netušil Jaroslav Sokol Tišice "A" 2070 0
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram - B 2010 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá n.L. B 2119 0
2005/2006 11 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Mindl Josef Sokol Tábor 2067 ½
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Koloušek Pavel QCC DKV České Budějovice 1848 0
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 1
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Routner Jakub TJ Sokol Praha Kobylisy 2114 0
2005/2006 4 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Sodoma Jan Bohemians Praha 2239 0
2005/2006 3 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 0
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Doležal Martin TJ Sokol Domažlice 2069 0
2005/2006 1 ŠK Alva Pb Příbram 1984 Zedek Alois Praga Praha 2141 1
2005/2006 11 Alva Pb Příbram B 1984 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 1
2005/2006 10 Alva Pb Příbram B 1984 Stolz Lubor Spartak Žebrák A 1967 1
2005/2006 9 Alva Pb Příbram B 1984 Maláč Petr S.E. Ml.Boleslav B 2129 ½
2005/2006 8 Alva Pb Příbram B 1984 Baran Peter NeratoviceVyvolení 2129 0
2005/2006 7 Alva Pb Příbram B 1984 Košnář Martin ŠK Joly Lysá n.L.B 2083 0
2005/2006 6 Alva Pb Příbram B 1984 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice 1827 1
2005/2006 5 Alva Pb Příbram B 1984 Hochman Jan ŠK Kladno B 1713 ½
2005/2006 4 Alva Pb Příbram B 1984 Vaněček Jiří Caissa Úholičky A 2068 0
2005/2006 1 Alva Pb Příbram B 1984 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad J. 2140 ½
2004/2005 11 Alva Pb Příbram B 2006 Müller Jan ŠK Rakovník B 1796 ½
2004/2005 10 Alva Pb Příbram B 2006 Jandourek Lukáš TJ Neratovice B 2199 0
2004/2005 9 Alva Pb Příbram B 2006 Rujder Tibor TJ Loko Beroun A 1963 ½
2004/2005 7 Alva Pb Příbram B 2006 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1851 ½
2004/2005 6 Alva Pb Příbram B 2006 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1901 1
2004/2005 5 Alva Pb Příbram B 2006 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2018 0
2004/2005 4 Alva Pb Příbram B 2006 Kryšpín Libor AŠ Ml.Boleslav A 2067 0
2004/2005 3 Alva Pb Příbram B 2006 Jaček Miloslav S.Emerge Ml.Bol. B 2143 1
2004/2005 2 Alva Pb Příbram B 2006 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník A 2118 ½
2004/2005 1 Alva Pb Příbram B 2006 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. A 2035 0
2004/2005 11 ŠK Alva Pb Příbram 2006 Soukup Václav Viktoria Žižkov 2128 0
2004/2005 8 ŠK Alva Pb Příbram 2006 Káňa Pavel Sokol Plzeň I C 2132 0
2004/2005 5 ŠK Alva Pb Příbram 2006 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 1989 0
2004/2005 4 ŠK Alva Pb Příbram 2006 Kazimour František ŠK Kladno 2011 1
2004/2005 3 ŠK Alva Pb Příbram 2006 Holub Milan Sokol Vršovice 2079 1
2004/2005 2 ŠK Alva Pb Příbram 2006 Erban Tomáš Sokol Rekol Písek 2152 0
2004/2005 1 ŠK Alva Pb Příbram 2006 Šott Pavel Šachklub Sokol Klatovy 2082 0
2003/2004 11 ŠK Alva Příbram 2007 Profant Tibor DP Holdia Praha B 2218 0
2003/2004 9 ŠK Alva Příbram 2007 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2010 0
2003/2004 3 ŠK Alva Příbram 2007 Matějka Petr Bohemians Praha B 2066 1
2003/2004 1 ŠK Alva Příbram 2007 Balcar Martin Sokol Domažlice 2113 1
2003/2004 11 Alva Pb Pribram B 2007 Lachman Václav AS Mlada Boleslav 1992 ½
2003/2004 10 Alva Pb Pribram B 2007 Jirkovský Tomáš SK Rakovnik 2059 1
2003/2004 9 Alva Pb Pribram B 2007 Čábelka Rolf TJ CeSTV Jince 1805 ½
2003/2004 8 Alva Pb Pribram B 2007 Gutman Petr SK Kladno B 2102 ½
2003/2004 7 Alva Pb Pribram B 2007 Rynt Pavel Easy Engl. Kralupy 2108 1
2003/2004 6 Alva Pb Pribram B 2007 Umanec Filip SK Mělník 1885 1956 1
2003/2004 5 Alva Pb Pribram B 2007 Purnoch Josef Spol. Neratovice B 2154 0
2003/2004 4 Alva Pb Pribram B 2007 Hruška Tomáš Caissa Uholicky 2113 1
2003/2004 3 Alva Pb Pribram B 2007 Krafka Jan SK Kladno C 1890 1
2003/2004 2 Alva Pb Pribram B 2007 Rujder Tibor TJ Loko Beroun 1943 ½