Hráč Přibyl Viktor

Přibyl Viktor

User Pic
Jméno: Přibyl Viktor
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1991
Elo mezinárodní: 1933
ID: 37174
FIDE ID: 371971
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 2042 2030 Vavřínková Eliška ŠK Staré Město 1845 1819 0
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 2042 2030 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1998 2022 ½
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 2042 2030 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2222 2082 0
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 2042 2030 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek A 1991 2072 0
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 2020 2030 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1983 1992 1
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 2076 1997 Polanský Adam Luboš ŠK AD Jičín 2004 2011 1
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 2006 1997 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2099 2111 0
2018/2019 11 Český lev Kolešovice A 2042 2030 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2165 2199 0
2018/2019 10 Český lev Kolešovice A 2097 2030 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1897 1924 0
2018/2019 9 Český lev Kolešovice A 2097 2030 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 2017 2033 0
2018/2019 8 Český lev Kolešovice A 2089 2030 Vrkota Miloš DDM Sokol Nymburk A 2049 2046 1
2018/2019 5 Český lev Kolešovice A 2020 2030 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 1986 1981 1
2018/2019 4 Český lev Kolešovice A 2076 1997 Janáček Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2033 2010 0
2018/2019 3 Český lev Kolešovice A 2083 1997 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1927 1945 1
2018/2019 2 Český lev Kolešovice A 2083 1997 Vanka Miloslav TJ Kralupy nad Vltavou A 2134 2131 ½
2018/2019 1 Český lev Kolešovice A 2006 1997 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1980 2002 1
2018/2019 9 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2089 2030 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1901 1896 ½
2018/2019 7 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2020 2030 Košťál Jindřich ŠK UNION Louny 1868 1864 1
2018/2019 5 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2076 1997 Volák Jan CHESS Most 1909 1894 0
2018/2019 4 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2076 1997 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 1996 2005 1
2018/2019 3 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2083 1997 Gutman Petr ŠK Kladno 2125 2118 ½
2018/2019 2 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2083 1997 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2019 1985 0
2018/2019 1 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2006 1997 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1805 1824 1
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 2020 2030 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1941 1938 1
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 2020 2030 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1983 1992 1
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 2076 1997 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2065 2111 0
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 2006 1997 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1702 1780 1
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 2006 1997 Polanský Adam Luboš ŠK AD Jičín 1992 2011 1
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 2006 1997 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1896 1884 1
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 2006 1997 Finěk Václav Desko Liberec 1822 1858 1
2017/2018 11 Český lev Kolešovice A 2021 1983 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav B 2111 2066 ½
2017/2018 10 Český lev Kolešovice A 2041 1983 Stluka Petr Příbram Baník A 2151 2160 ½
2017/2018 8 Český lev Kolešovice A 2056 1983 Blümel Otto Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 1996 0
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 2056 1983 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 B 1975 1972 1
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 2011 1983 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1905 1916 1
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 2011 1983 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem E 1984 1978 1
2017/2018 4 Český lev Kolešovice A 2041 1983 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2097 2092 0
2017/2018 3 Český lev Kolešovice A 2041 1983 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2146 2129 1
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 2041 1983 Novák Jindřich Kostelec nad Černými lesy A 2050 2092 ½
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 1986 1982 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 1997 1976 0
2017/2018 7 ŠK Zdice A 2011 1983 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1941 1944 ½
2017/2018 3 ŠK Zdice A 2041 1983 Zvolenský David JAWA Brodce A 1928 1874 1
2017/2018 2 ŠK Zdice A 2041 1983 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2021 2024 ½
2017/2018 11 ŠK PORG Praha 2021 1983 Zeman Lukáš Spartak Vlašim B 1443 1434 1
2017/2018 10 ŠK PORG Praha 2021 1983 Štěpán Vojtěch JAWA Brodce 1706 1575 1
2017/2018 9 ŠK PORG Praha 2021 1983 Kurek Pavel KŠ Říčany B 1583 1611 ½
2017/2018 8 ŠK PORG Praha 2021 1983 Rezek Filip OAZA Praha B 1316 1370 1
2017/2018 7 ŠK PORG Praha 2011 1983 Hanzlík Adam ŠK Řevnice 1585 1616 1
2017/2018 6 ŠK PORG Praha 2011 1983 Nechutný Michal ŠK Dvorec 1758 1654 1
2017/2018 5 ŠK PORG Praha 2041 1983 Heinrich Dominik ŠK 64 Plzeň B 1313 1385 1
2017/2018 4 ŠK PORG Praha 2041 1983 Kresl Filip ŠK 64 Plzeň A 1339 1465 1
2017/2018 3 ŠK PORG Praha 1986 1982 Postránecká Zuzana Sokol Vyšehrad 1347 1421 1
2017/2018 2 ŠK PORG Praha 1986 1982 Asatryan Manvel VŠTE České Budějovice B 1572 1617 1
2017/2018 1 ŠK PORG Praha 1986 1982 Fuciman Ondřej ŠACHklub Tábor 1510 1576 1
2017/2018 11 Sokol Kolin 2021 1983 Kratochvíl Jakub TJ Pankrac B 2087 2088 1
2017/2018 8 Sokol Kolin 2056 1983 Mazánek David Eurovia Praha 1897 1897 ½
2017/2018 4 Sokol Kolin 2041 1983 Krejčí Martin Klub sachistu Ricany 1925 2072 2092 ½
2017/2018 1 Sokol Kolin 1986 1982 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2061 2096 0
2016/2017 11 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1736 1829 ½
2016/2017 10 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 ½
2016/2017 8 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 7 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 1
2016/2017 5 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 ½
2016/2017 4 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Katzer Radovan ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1854 1854 1
2016/2017 3 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 ½
2016/2017 2 Sokol Buštěhrad A 1641 1821 Černý Karel TJ Neratovice D 1762 ½
2015/2016 5 ŠK PORG Praha 1887 1796 Kühnl Eduard ŠK Bohnice C 1708 1
2015/2016 4 ŠK PORG Praha 1887 1796 Krobot Jan TJ Bohemians Praha G 1709 1691 ½
2015/2016 3 ŠK PORG Praha 1887 1796 Trojánek Jan USK Praha C 1485 1
2015/2016 2 ŠK PORG Praha 1887 1796 Chaloupka Josef TJ Praga Praha E 1689 0
2015/2016 1 ŠK PORG Praha 1887 1796 Plicka Jiří ŠK Dopravní podnik Praha C 1893 ½
2015/2016 11 Sokol Buštěhrad D 1641 1821 Votruba Petr TJ Hostivice B 1831 1944 1
2015/2016 9 Sokol Buštěhrad D 1641 1821 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2077 2061 0
2015/2016 5 Sokol Buštěhrad D 1641 1821 Cozl David TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 0
2015/2016 3 Sokol Buštěhrad D 1641 1821 Žák Jiří ŠK Velvary A 1671 1723 0
2015/2016 2 Sokol Buštěhrad D 1641 1821 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad C 1719 1901 0
2015/2016 11 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 1
2015/2016 10 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole 1904 1934 0
2015/2016 9 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1964 1945 ½
2015/2016 8 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2067 2099 0
2015/2016 7 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 1
2015/2016 4 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 0
2015/2016 2 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2109 2064 0
2015/2016 1 Sokol Buštěhrad B 1641 1821 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 0
2014/2015 11 ŠK PORG A 1491 1665 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy A 1726 1
2014/2015 10 ŠK PORG A 1491 1665 Veselý Vladislav Bohemians Praha G 1724 1
2014/2015 9 ŠK PORG A 1491 1665 Marek Roman ŠK Praha 4 B 1736 1
2014/2015 8 ŠK PORG A 1491 1665 Krotký David Kbelská šachová reprezentace B 1565 1
2014/2015 6 ŠK PORG A 1491 1665 Vejsada Ondřej TJ Praga Praha G 1497 1
2014/2015 5 ŠK PORG A 1491 1665 Chloupek Petr Sokol Kobylisy F 1663 0
2014/2015 2 ŠK PORG A 1491 1665 Hroděj Karel ŠK Smíchov D 1650 0
2014/2015 11 TJ Sokol Lány 1491 1665 Tichý Rudolf ŠK Liběhrad Libčice B 1601 1
2014/2015 10 TJ Sokol Lány 1491 1665 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad E 1651 1639 1
2014/2015 9 TJ Sokol Lány 1491 1665 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad C 1706 1
2014/2015 8 TJ Sokol Lány 1491 1665 Šťastný Adam ŠK Kralupy D 1088 1
2014/2015 5 TJ Sokol Lány 1491 1665 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad D 1283 1
2014/2015 4 TJ Sokol Lány 1491 1665 Hrnčíř František Caissa Úholičky D 1659 1
2014/2015 3 TJ Sokol Lány 1491 1665 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1961 1826 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Lány 1491 1665 Kabát Jiří ŠO Stochov 1749 ½
2013/2014 8 ŠK PORG E 1488 1482 ŠK Aurora A 1
2013/2014 6 ŠK PORG E 1488 1482 Voříšek Jakub Bohemians Praha G 1633 1772 0
2013/2014 5 ŠK PORG E 1488 1482 Katzer Radovan Holdia DP Praha D 1767 1859 0
2013/2014 4 ŠK PORG E 1488 1482 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn A 1905 0
2013/2014 2 ŠK PORG E 1488 1482 Hamral Čestmír TJ Praga Praha D 1745 1
2013/2014 1 ŠK PORG E 1488 1482 Kuncman Karel SK Újezd nad Lesy A 1413 1
2013/2014 11 TJ Sokol Lány 1488 1482 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1695 1727 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Lány 1488 1482 Margaritov Margarit ŠK Velvary 1609 0
2013/2014 9 TJ Sokol Lány 1488 1482 Mišičko Ján ŠK Kladno B 1525 1626 1
2013/2014 8 TJ Sokol Lány 1488 1482 Vaňková Veronika ŠK Rakovník D 1312 1412 0
2013/2014 7 TJ Sokol Lány 1488 1482 Lang David Sokol Buštěhrad F 1250 1
2013/2014 6 TJ Sokol Lány 1488 1482 Šulitka Oldřich Český Lev Kolešovice B 1549 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Lány 1488 1482 Beran Pavel ŠK Zlonice B 1503 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Lány 1488 1482 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný B 1691 1
2013/2014 2 TJ Sokol Lány 1488 1482 Tůma Robert ŠO Stochov 1563 0
2013/2014 1 TJ Sokol Lány 1488 1482 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad E 1419 1
2012/2013 11 TJ Sokol Lány 1324 Kasl Petr ŠK Zlonice B 1000 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Lány 1324 Týmalová Marie Sokol Buštěhrad F 1100 1
2012/2013 9 TJ Sokol Lány 1324 Křížek Jaroslav ŠK Kladno B 1639 0
2012/2013 8 TJ Sokol Lány 1324 Knejfl Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1000 1
2012/2013 7 TJ Sokol Lány 1324 Truksa Martin ŠK Rakovník D 1380 1
2012/2013 6 TJ Sokol Lány 1324 Rédl Václav Český Lev Kolešovice B 1562 0
2012/2013 5 TJ Sokol Lány 1324 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad D 1100 1
2012/2013 3 TJ Sokol Lány 1324 Rada Roman SK DDM Slaný 1610 0
2012/2013 2 TJ Sokol Lány 1324 Tůma Robert ŠO Stochov 1565 0
2012/2013 1 TJ Sokol Lány 1324 Verner Jaromír ŠK Rakovník C 1387 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Lány 1250 Žák Jiří ŠK Zlonice A 1625 0
2011/2012 9 TJ Sokol Lány 1250 Kubovic Jan ŠK Merkur Kladno B 1343 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Lány 1250 Rédl Václav Český Lev Kolešovice B 1560 0
2011/2012 7 TJ Sokol Lány 1250 Tůma Robert ŠO Stochov 1590 0
2011/2012 6 TJ Sokol Lány 1250 ŠK Zlonice B 1
2011/2012 5 TJ Sokol Lány 1250 Truksa Martin ŠK Rakovník D 1100 0
2011/2012 4 TJ Sokol Lány 1250 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad E 1100 1
2011/2012 3 TJ Sokol Lány 1250 Liška Vojtěch Caissa Úholičky D 1100 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Lány 1250 Zvolenský Michal ŠO TP NOVA Kladno B 1397 0
2011/2012 1 TJ Sokol Lány 1250 Mezera Matěj Sokol Buštěhrad D 1100 1
2011/2012 9 ŠK PORG Praha 1250 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1306 0
2011/2012 8 ŠK PORG Praha 1250 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1100 0
2011/2012 5 ŠK PORG Praha 1250 Mühlstein Pavel Jiskra RMSK N. Bydžov 1000 1