Hráč Míšek Jiří

Míšek Jiří

User Pic
Jméno: Míšek Jiří
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1932
Elo mezinárodní: 1905
ID: 1202
FIDE ID: 379786
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Kladno B 1905 1942 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1882 1805 ½
2018/2019 6 ŠK Kladno B 1905 1942 Balek Filip Sokol Buštěhrad A 1718 1672 1
2018/2019 4 ŠK Kladno B 1905 1942 Hataš Radim ŠK Liběhrad B 1679 1712 ½
2018/2019 2 ŠK Kladno B 1905 1942 Kantořík Radovan Český lev Kolešovice C 0 0 ½
2018/2019 1 ŠK Kladno B 1905 1942 Bednár Jan TJ Hostivice B 1709 1656 ½
2015/2016 11 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1
2015/2016 9 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2054 2034 0
2015/2016 8 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1719 1901 0
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Zámorský Ladislav TJ Neratovice C 1809 1865 0
2015/2016 6 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 0
2015/2016 5 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole 1904 1934 0
2015/2016 4 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2054 2066 1
2015/2016 3 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Rujder Tibor Sokol Buštěhrad B 1855 1871 ½
2015/2016 2 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 0
2015/2016 1 ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1831 1944 ½
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Holub Milan JAWA Brodce A 2045 2016 1
2014/2015 10 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Rynt Pavel DDM Slaný-ŠK Velvary 1956 1925 1
2014/2015 9 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 ½
2014/2015 8 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1929 1947 ½
2014/2015 7 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Sladovník Tomáš ŠK Zdice A 2010 1961 ½
2014/2015 6 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1838 1906 0
2014/2015 5 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2061 2023 1
2014/2015 4 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2050 2094 0
2014/2015 3 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2029 2016 0
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2016 2012 0
2014/2015 1 ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 Havelka Jan ŠK Řevnice A 2034 2019 0
2013/2014 11 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 1980 ½
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Švach Jan ŠK Řevnice A 1838 1818 1
2013/2014 9 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1985 ½
2013/2014 8 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1828 1918 ½
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Hánl František ŠK Liběhrad Libčice A 1969 1989 1
2013/2014 6 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1909 1917 1
2013/2014 5 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 0
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 0
2013/2014 3 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Vávra Jan JAWA Brodce A 2058 2056 ½
2013/2014 2 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1923 1926 ½
2013/2014 1 ŠK Merkur Kladno A 1985 2013 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 ½
2012/2013 11 ŠK Merkur Kladno A 2021 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1927 1929 ½
2012/2013 10 ŠK Merkur Kladno A 2021 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1835 1846 0
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno A 2021 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 ½
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno A 2021 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1955 1919 ½
2012/2013 7 ŠK Merkur Kladno A 2021 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2040 2039 ½
2012/2013 6 ŠK Merkur Kladno A 2021 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2026 2054 1
2012/2013 5 ŠK Merkur Kladno A 2021 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2097 2084 0
2012/2013 4 ŠK Merkur Kladno A 2021 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2053 2083 ½
2012/2013 3 ŠK Merkur Kladno A 2021 Drahorád Daniel ŠK Řevnice A 2008 1996 ½
2012/2013 2 ŠK Merkur Kladno A 2021 Cvikl Michal Caissa Úholičky B 2011 1972 1
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno A 2021 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1894 1882 ½
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Doležal Vít ŠOTP NOVA Kladno "A" 2070 2073 1
2011/2012 10 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Rosenbaum Vít ŠK Zdice "A" 2061 2076 0
2011/2012 9 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1931 0
2011/2012 8 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2038 ½
2011/2012 7 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Paukert Jindřich ŠK Řevnice "A" 1914 1935 1
2011/2012 6 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Jerman Richard ŠK Kladno "C" 2096 2117 0
2011/2012 4 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Novák Milan ŠK Příbram - Baník "A" 1974 1921 0
2011/2012 3 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Urban Tomáš ŠK Rakovník "B" 1788 1845 1
2011/2012 2 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad "B" 1923 1916 ½
2011/2012 1 ŠK Merkur Kladno "A" 2033 Halla Jiří Caissa Úholičky "C" 1896 1880 1
2010/2011 11 ŠK Merkur Kladno 2030 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1448 1
2010/2011 10 ŠK Merkur Kladno 2030 Dlohoš Štěpán Caissa Úholičky C 1340 1
2010/2011 9 ŠK Merkur Kladno 2030 Buk Pavel Sokol Buštěhrad 1635 1
2010/2011 8 ŠK Merkur Kladno 2030 Macas Vladimír ŠO TP NOVA Kladno 1776 1
2010/2011 7 ŠK Merkur Kladno 2030 Kopecký Petr TJ Sokol Brandýs nad Labem 1759 1
2010/2011 5 ŠK Merkur Kladno 2030 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1559 1
2010/2011 3 ŠK Merkur Kladno 2030 Mišičko Ján ŠK Kladno C 1551 1
2010/2011 2 ŠK Merkur Kladno 2030 Vrána Karel TJ Neratovice C 1683 0