Hráč Pilný Jiří

Pilný Jiří

User Pic
Jméno: Pilný Jiří
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1927
Elo mezinárodní: 1946
ID: 12200
FIDE ID: 368032
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1944 1935 Diviš Jaroslav Šachklub města Dobrovice A 2021 2017 ½
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1950 1935 Urbánek Štěpán Český lev Kolešovice A 2033 2042 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1950 1935 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou B 1998 2008 0
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1948 1935 Žamboch Roman TJ Kralupy nad Vltavou A 2029 2037 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1947 1932 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice C 2029 2047 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1955 1932 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1901 1905 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1955 1932 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2019 2023 ½
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1932 Plášek Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1999 1990 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1959 1935 Novák Martin ČZ Strakonice 1923 1929 0
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1955 1932 Mareš Vladimír Šachový klub Příbram-Baník 1954 1971 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1955 1932 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2026 2036 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1961 1932 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2066 2047 0
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1970 1972 Novák Jindřich Kostelec nad Černými lesy A 2050 2092 0
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1970 1972 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1922 1965 ½
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1975 1972 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2056 1983 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1973 1972 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 2060 2056 ½
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1970 1972 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1959 1959 1
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 1975 1972 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2059 2091 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Rigo Imrich Sokol Mladá Boleslav B 1980 1999 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Vevera Radek Caissa Úholičky 1997 2014 ½
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Stolz Lubor Šachový klub Zdice 1885 1910 ½
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Bodický Michal Šachový klub Příbram Baník 1961 1991 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2003 1984 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 2068 2061 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2066 2103 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1978 1963 Paukert Jan ŠK Řevnice 1904 1874 ½
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 D 1985 1974 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2006 1989 0
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 D 1985 1974 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 0
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 D 1985 1974 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1795 1848 0
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 D 1985 1974 Brezmen Pavel Sokol Struhařov A 2095 2094 ½
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 D 1985 1974 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2060 2103 ½
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 D 1985 1974 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 1889 1949 0
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2206 2209 ½
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 Zvára David Spartak Vlašim B 2103 2100 ½
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 Körschner Miroslav Cayman Pharma Neratovice B 2078 2059 ½
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 Framberk Jan Caissa Úholičky 2027 2022 ½
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 ½
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1981 1975 ½
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2154 2150 0
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2104 2132 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 2008 2028 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 2006 2040 0
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1951 1967 0
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1955 1951 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1864 1914 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1982 2002 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1968 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2160 2160 1
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1977 1968 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1953 1923 0
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1963 1948 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2023 2025 ½
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1963 1948 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1902 1853 1
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1963 1948 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1963 1948 Michálek František Sokol Kolín A 2059 2063 ½
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1899 1878 ½
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1725 1
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1908 1913 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Krejčík Miroslav ŠK Merkur Kladno A 1858 1859 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1976 1984 1
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 ½
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1779 1833 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Fiala Jan Caissa Úholičky B 1852 1
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1735 1877 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1655 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1798 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Havelka Petr ŠK Pravonín 1927 1911 ½
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Jirásek Michael Sokol Český Brod B 1623 1
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov 1711 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Mráz Zdeněk TJ Sparta Kutná Hora B 1900 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Gabriel Jan Sokol Kolín D 1761 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Kastner Kamil Dolní Kralovice A 1961 1941 1
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1849 1777 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 Král Pavel Sokol Neveklov 1683 ½
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1759 Sládek Oldřich JAWA Brodce A 1996 2023 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1759 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 1
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 1759 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2081 2088 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1759 Čížek Ondřej SK Pyrit Příbram B 1848 1859 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Štufka Karel SK Pyrit Příbram C 1810 ½
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1899 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Havelka Petr TJ Spartak Vlašim B 1914 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Kastner Kamil Spartak Dolní Kralovice A 1960 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Král Martin TJ Sokol Benešov A 1000 ½
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1464 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1978 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem E 1870 0
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Zoubek Vladimír ŠK Příbram Baník A 1637 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 F 1736 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 Weiner Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2032 0
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany D 1622 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 ½
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany D 1622 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1533 ½
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany D 1622 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice A 1701 ½
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany D 1622 Fokt Michele Sokol Český Brod B 1443 1
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany D 1622 Blümel Michal BIOMEDICA Říčany E 1697 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany F 1590 Čutík Jan Sokol Český Brod B 4 1
2008/2009 10 Biomedica Říčany F 1590 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim B 1617 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany F 1590 Pech Hynek Sokol Kolín C 1800 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany F 1590 Kubíček Miloš Sokol Pečky A 1644 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany F 1590 Sysel Jan Sokol Benešov A 1708 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany F 1590 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1462 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany F 1590 Hruban Vladimír Slavoj Čáslav 1483 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany F 1590 Biomedica Říčany E 1
2008/2009 1 Biomedica Říčany F 1590 Suchý Ladislav Kostelec nad Černými lesy B 1676 ½
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Zvára David Spartak Vlašim B 1750 0
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1875 ½
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1539 1
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Tyko Josef Sokol Kolín C 1892 ½
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice B 1845 ½
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Hroník Petr JAWA Brodce B 1954 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov A 1993 ½
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1631 ½
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 Vitouš Milan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 0
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany D Jelínek Václav TJ Stadion Kutná Hora B 1701 0
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany D Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany E 1599 1
2006/2007 11 Biomedica Říčany G Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1663 1
2006/2007 10 Biomedica Říčany G Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1362 1
2006/2007 8 Biomedica Říčany G Voříšek Martin Sokol Benešov C 1478 0
2006/2007 7 Biomedica Říčany G Daneš Filip Kavalier Sázava 1878 ½
2006/2007 6 Biomedica Říčany G Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole B 1689 ½
2006/2007 5 Biomedica Říčany G Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1789 0
2006/2007 3 Biomedica Říčany G Vykouk Pavel Sokol Postupice 1679 1
2006/2007 2 Biomedica Říčany G Vlček Jan Biomedica Říčany F 1673 0
2006/2007 1 Biomedica Říčany G Berchtold Petr Sokol Struhařov B 1746 0