Hráč Zděnek Pavel

Zděnek Pavel

User Pic
Jméno: Zděnek Pavel
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1790
Elo mezinárodní: 1821
ID: 17193
FIDE ID: 320102
Rok narození: 1992
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1825 1778 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1937 ½ soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1825 1778 Souček Milan Sokol Kolín C 1952 1934 1 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1825 1778 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1897 1900 0 soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1831 1787 Soural Karel TJ SOKOL Struhařov A 1948 1904 0 soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1845 1787 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice, z.s. B 1813 1844 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1845 1787 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1980 1924 ½ soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1845 1787 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1879 ½ soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1845 1787 Day Tobiáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1807 1752 ½ soutěž
2019/2020 9 KŠ Říčany 1925 E 1825 1778 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1985 1957 0 soutěž
2019/2020 8 KŠ Říčany 1925 E 1825 1778 Mazánek David Joly Lysá nad Labem E 1897 1900 ½ soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 E 1831 1778 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice A 1578 1654 ½ soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 E 1845 1787 Tománek Karel TJ JAWA Brodce B 1407 1451 ½ soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 E 1845 1787 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1627 1635 ½ soutěž
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 F 1843 1791 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1996 2016 ½ soutěž
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 F 1843 1791 Moravec Vít ŠK Český Brod A 2185 2162 0 soutěž
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 F 1842 1791 Vrabec Miloš ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2135 2118 0 soutěž
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 F 1842 1791 Běloušek Michal Sokol Sendražice A 2001 2013 ½ soutěž
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 F 1842 1791 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2059 2070 0 soutěž
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 F 1842 1791 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 2007 2029 ½ soutěž
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 F 1833 1788 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2025 2029 0 soutěž
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 F 1833 1788 Drahorád Daniel KŠ Říčany 1925 E 1982 1986 1 soutěž
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 F 1845 1788 Husárik Braňko Joly Lysá nad Labem F 2113 2087 0 soutěž
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 F 1845 1788 Žigmund David Sokol Kolín B 1891 1884 0 soutěž
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 F 1843 1788 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1897 1853 ½ soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1842 1791 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany B 2085 2101 0 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1842 1791 Brezmen Pavel TJ SOKOL Struhařov A 2100 2065 ½ soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1842 1791 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 0 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1842 1791 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1838 1841 ½ soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1845 1788 Bečvář Pavel Mníšek pod Brdy 1669 1708 ½ soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1843 1788 Němec Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1614 1646 0 soutěž
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1794 1780 ½ soutěž
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Starýchfojtů Josef KŠ Stříbrná Skalice A 1769 1825 0 soutěž
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1981 1967 ½ soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Zvolenský David JAWA Brodce B 1890 1874 0 soutěž
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Novák Milan Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 1 soutěž
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Brezmen Pavel TJ Sokol Struhařov A 2079 2061 ½ soutěž
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1944 ½ soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1775 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 G 1775 1751 ½ soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 0 soutěž
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 0 soutěž
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Hroník Petr JAWA Brodce B 1904 1924 0 soutěž
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Král Pavel Sokol Neveklov A 1820 1812 0 soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Zadina Jiří ŠK Jince A 1850 0 soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Chromovský Hynek Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 0 soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice 1679 1648 ½ soutěž
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Vilímová Julie Stříbrná Skalice 1725 1791 1 soutěž
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1983 1962 ½ soutěž
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2067 2099 0 soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1916 1913 1 soutěž
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1971 1941 ½ soutěž
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Novák Václav TJ Bohemia Poděbrady A 2027 2033 0 soutěž
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. E 1955 1965 0 soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1745 ½ soutěž
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Horák Martin Sokol Český Brod A 2066 1978 0 soutěž
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Nosek Filip Sokol Struhařov A 1999 2002 0 soutěž
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1992 1958 ½ soutěž
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1865 1871 1 soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 ½ soutěž
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 ½ soutěž
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1805 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1592 1607 0 soutěž
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1805 Štufka Karel SK Pyrit Příbram 1841 1827 1 soutěž
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice A 2069 2083 0 soutěž
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1827 1852 1 soutěž
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 2003 2012 ½ soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1864 1914 ½ soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Král Pavel JAWA Brodce A 1751 ½ soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1871 1946 ½ soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1957 1925 0 soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 ½ soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1896 1936 ½ soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1759 1831 0 soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad A 1825 1860 0 soutěž
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1837 1804 Netušil Jaroslav TJ Neratovice B 2013 2030 ½ soutěž
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1840 1794 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov 1947 1944 ½ soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Makeš Martin Dolní Kralovice A 2084 2042 0 soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1987 1962 0 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1947 1899 ½ soutěž
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Souček Milan Sokol Kolín C 2079 2096 ½ soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1810 1814 ½ soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Mrázek Vladimír Sokol Sendražice A 1943 1894 ½ soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 0 soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Vávra Jan JAWA Brodce A 2040 2040 0 soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1974 1933 ½ soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1862 1894 1 soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 Daniel Jiří JOLY Lysá n.Labem D 1943 1922 0 soutěž
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1962 1914 ½ soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Innemann František Spartak Vlašim B 1888 1853 ½ soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Štegl Petr Sokol Pečky A 1758 1787 0 soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2048 2029 1 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Pauch Jan JOLY Lysá n.L. D 1977 2054 ½ soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1783 1783 ½ soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Franc Lubor Sokol Kolín C 1930 1868 ½ soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Král Pavel JAWA Brodce A 1683 0 soutěž
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.l. B 2080 2025 0 soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 0 soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1857 1886 0 soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2056 0 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 Wimmer Jaroslav TJ Bohemia Poděbrady 1862 1 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 0 soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 Teska Jan Stadion Kutná Hora B 1000 ½ soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1921 0 soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 Všetečka Jiří Sokol Nymburk A 1737 ½ soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 Suchý Ladislav Kostelec nad Č.l. B 1709 ½ soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 ½ soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 Mareš Vladimír SK Pyrit Příbram B 1987 0 soutěž
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 Sochor Martin Sokol Pečky A 1876 0 soutěž
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany E 1833 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1851 1 soutěž
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany E 1833 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1959 0 soutěž
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany E 1833 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov 1711 1 soutěž
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany E 1833 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 1502 ½ soutěž
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany E 1833 Koller Martin Sokol Český Brod B 1723 ½ soutěž
2009/2010 6 BIOMEDICA Říčany E 1833 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1872 ½ soutěž
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany E 1833 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.l. 1895 ½ soutěž
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany E 1833 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1660 ½ soutěž
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany E 1833 Stehlík Jiří TJ Sokol Sendražice A 1838 0 soutěž
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany E 1833 Košata František BIOMEDICA Říčany D 1862 1 soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1972 Karlík Ondřej ŠK Zlín 1905 ½ soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1972 Gabriel Adam SK Boršice 2000 1 soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1972 Vala Filip Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2057 ½ soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1972 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1956 0 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1972 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 0 soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1972 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 ½ soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1972 Půlpán Jakub Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1957 0 soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany C 1972 Pyrit Příbram B 1 soutěž
2008/2009 9 Biomedica Říčany C 1972 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1898 1 soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany C 1972 Vozábal Petr Sokol Struhařov 1923 ½ soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany C 1972 Cozl David Spartak Žebrák 1930 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany C 1972 Vitouš Milan Biomedica Říčany D 1917 ½ soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany C 1972 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1995 0 soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany C 1972 Bílek Roman Caissa Úholičky 1926 0 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany C 1972 Satranský Jaroslav Rakovník 2206 0 soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany C 1972 Hlavnička Karel Biomedica Říčany B 1953 ½ soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany C 1972 Holub Milan JAWA Brodce A 2102 ½ soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany F 1972 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1467 ½ soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1972 Körschner Miroslav ŠK Most 2201 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1972 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 0 soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1972 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0 soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1972 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 ½ soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1972 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 0 soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1972 Půlpán Jakub Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1957 0 soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1972 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Walek Pavel BŠŠ Frýdek-Místek B 1943 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Sikora Lukáš Šachový klub Lokomotiva Brno 1613 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Fusková Martina ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Bareš Jáchym A64 Grygov 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1366 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Šafařík Kamil Jiskra Hořice 1 soutěž
2007/2008 11 Biomedica Říčany C 1653 Mareš Jiří Spartak Žebrák 1839 1 soutěž
2007/2008 10 Biomedica Říčany C 1653 Vondra Zbyněk ŠK Kladno A 2101 0 soutěž
2007/2008 7 Biomedica Říčany C 1653 Berg Antonín Sokol Struhařov 1877 ½ soutěž
2007/2008 3 Biomedica Říčany C 1653 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1921 0 soutěž
2007/2008 2 Biomedica Říčany C 1653 Havlík František Biomedica Říčany B 2065 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1834 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 Kruška Vladimír Sokol Kolín C 1862 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice B 1789 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1994 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1677 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany D 1653 Hlaváčová Lucie TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1366 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany A 1653 Šafařík Kamil Jiskra Hořice 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov Praha 1727 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 Tichý Jan ŠK Sokol Vyšehrad A 1426 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 Fidrmuc Ladislav SK OAZA Praha B 1871 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 Seidl Antonín Sokol Bedřichov - Jihlava 1796 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1842 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno A 1794 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1326 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1503 1 soutěž
2006/2007 10 BIOMEDICA Říčany D 1326 Vokolek Jaroslav TJ Stadion Kutná Hora B 1916 0 soutěž
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany D 1326 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1 soutěž
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany D 1326 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky B 1677 ½ soutěž
2006/2007 6 BIOMEDICA Říčany D 1326 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 0 soutěž
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany D 1326 Fulín Václav TJ Sokol Benešov B 1 soutěž
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany D 1326 Pech Hynek Sokol Kolín C 1790 1 soutěž
2006/2007 3 BIOMEDICA Říčany D 1326 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1450 1 soutěž
2006/2007 2 BIOMEDICA Říčany D 1326 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1987 ½ soutěž
2006/2007 1 BIOMEDICA Říčany D 1326 TJ Spartak Vlašim B 1 soutěž
2006/2007 11 Biomedica Říčany B 1326 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady 1801 ½ soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany 1326 Smolíková Barbora Montako Kralupy 1490 ½ soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany 1326 Grussová Helena Šachový klub Most A 1668 ½ soutěž
2006/2007 5 Biomedica Říčany 1326 Kopřiva Martin TJ Union Plzeň 4 1 soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany 1326 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 1756 ½ soutěž
2005/2006 11 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1293 Miřátský Petr TJ Spartak Pelhřimov 1100 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1293 Melounová Ivana TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1250 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1293 Otta Jiří ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1250 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1293 Mádlová Tereza TRW autoelektronika Vlašim 1100 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1293 Glaserová Lucie Slavoj České Budějovice B 1100 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1293 Wágner Adam Slavoj České Budějovice A 1250 ½ soutěž
2004/2005 11 Biomedica Říčany 1314 Řemdih Strmilov 1 soutěž
2004/2005 10 Biomedica Říčany 1314 Čech Bohuslav Sokol Bedřichov 1416 0 soutěž
2004/2005 9 Biomedica Říčany 1314 Špačková Martina Sokol Klatovy 1345 0 soutěž
2004/2005 8 Biomedica Říčany 1314 Braun Michal ŠK Líně 1 soutěž
2004/2005 7 Biomedica Říčany 1314 Skamene Stanislav Č.Budějovice C 1 soutěž
2004/2005 6 Biomedica Říčany 1314 Partlová Adéla Č.Budějovice B 1 soutěž
2004/2005 5 Biomedica Říčany 1314 Kuldánek Jiří Jince 1 soutěž
2004/2005 4 Biomedica Říčany 1314 Kyselka Daniel ŠK Smíchov 1 soutěž
2004/2005 3 Biomedica Říčany 1314 Vopěnka Jan Spartak Vlašim 0 soutěž
2004/2005 2 Biomedica Říčany 1314 Soukupová Anežka OAZA Praha B 1 soutěž
2004/2005 1 Biomedica Říčany 1314 Kaftan Petr Sokol Kobylisy 1 soutěž
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany E 1314 Már Tomáš BIOMEDICA Říčany D 1522 1 soutěž