Hráč Kacálek Karel

Kacálek Karel

User Pic
Jméno: Kacálek Karel
Oddíl: SK Žamberk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1789
Elo mezinárodní: 1789
ID: 6352
FIDE ID: 340049
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 SK + Sokol Žamberk 1789 1795 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř B 1546 1555 1 soutěž
2019/2020 9 SK + Sokol Žamberk 1789 1795 Kalousová Julie TJ Lanškroun B 1602 1613 ½ soutěž
2019/2020 3 SK + Sokol Žamberk 1786 1793 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1989 1986 ½ soutěž
2019/2020 2 SK + Sokol Žamberk 1786 1793 Petrík Peter ŠK při DDM Litomyšl 1831 1788 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1794 1795 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová 1705 1708 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1786 1793 Dušek Adam ŠO Horní Čermná 1305 1280 1 soutěž
2019/2020 6 SK+Sokol Žamberk B 1794 1795 Matoulek Václav ŠS Červená Voda 1521 1509 1 soutěž
2019/2020 5 SK+Sokol Žamberk B 1794 1793 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí D 1948 1961 0 soutěž
2019/2020 1 SK+Sokol Žamberk B 1789 1793 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1684 1721 ½ soutěž
2018/2019 10 SK+Sokol Zamberk 1803 1794 Petrík Peter SK pri DDM Litomysl 1791 1783 0 soutěž
2018/2019 9 SK+Sokol Zamberk 1803 1794 Švub Jan TJ Lanskroun 1874 1862 ½ soutěž
2018/2019 8 SK+Sokol Zamberk 1788 1794 Jareš Michal 2222 SK Polabiny D 1970 1910 1 soutěž
2018/2019 5 SK+Sokol Zamberk 1788 1794 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici A 1958 1947 0 soutěž
2018/2019 1 SK+Sokol Zamberk 1801 1806 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice 1647 1676 ½ soutěž
2018/2019 11 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1803 1794 Šilar Josef SO Horni Cermna 1546 1593 ½ soutěž
2018/2019 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1788 1794 Simon Jakub TJ Stefanydes Policka B 1639 1629 1 soutěž
2018/2019 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1797 1806 Píše Michal SK Usti nad Orlici D 1276 1310 1 soutěž
2018/2019 3 SK+Sokol Zamberk B 1797 1806 Dušek Josef Sokol Mistrovice C 1734 1700 0 soutěž
2018/2019 2 SK+Sokol Zamberk B 1797 1806 Filip Libor TJ Jablonne nad Orlici 1835 1831 ½ soutěž
2017/2018 7 SK + Sokol Zamberk B 1778 1799 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice C 1773 1831 1 soutěž
2017/2018 5 SK + Sokol Zamberk B 1790 1799 Krčmář Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 ½ soutěž
2017/2018 1 SK + Sokol Zamberk B 1779 1791 Filip Libor TJ Jablonne nad Orlici 1843 1840 ½ soutěž
2017/2018 11 SK+Sokol Zamberk 1795 1799 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2017 2042 ½ soutěž
2017/2018 9 SK+Sokol Zamberk 1788 1799 Jun Rudolf SO Hlinsko 2061 1947 ½ soutěž
2017/2018 6 SK+Sokol Zamberk 1790 1799 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1964 1968 0 soutěž
2017/2018 3 SK+Sokol Zamberk 1788 1799 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1692 1727 1 soutěž
2015/2016 10 SK + Sokol Žamberk 1797 1813 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1868 1864 ½ soutěž
2015/2016 6 SK + Sokol Žamberk 1797 1813 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 0 soutěž
2015/2016 4 SK + Sokol Žamberk 1797 1813 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1613 1611 ½ soutěž
2015/2016 2 SK + Sokol Žamberk 1797 1813 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová B 1408 1549 ½ soutěž
2015/2016 1 SK + Sokol Žamberk 1797 1813 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1654 1689 ½ soutěž
2015/2016 5 SK + Sokol Žamberk B 1797 1813 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1671 1643 ½ soutěž
2015/2016 4 SK + Sokol Žamberk B 1797 1813 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1560 1499 1 soutěž
2014/2015 11 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 0 soutěž
2014/2015 10 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 ½ soutěž
2014/2015 9 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1716 1664 0 soutěž
2014/2015 8 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Kotva Milan ŠK Svitavy 2069 2068 0 soutěž
2014/2015 7 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná 1684 1684 ½ soutěž
2014/2015 6 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1744 1759 ½ soutěž
2014/2015 5 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 ½ soutěž
2014/2015 4 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1765 ½ soutěž
2014/2015 3 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná 1841 1841 1 soutěž
2014/2015 2 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1860 1837 ½ soutěž
2014/2015 1 SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald 1728 1640 1 soutěž
2014/2015 11 SK + Sokol Žamberk 1782 1817 Kovář Václav Proplast Česká Třebová 1708 1708 ½ soutěž
2014/2015 9 SK + Sokol Žamberk 1782 1817 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 1869 1933 1 soutěž
2014/2015 5 SK + Sokol Žamberk 1782 1817 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 1 soutěž
2013/2014 11 SK + Sokol Žamberk 1727 1789 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2020 2002 1 soutěž
2013/2014 8 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 ½ soutěž
2013/2014 7 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1570 1 soutěž
2013/2014 6 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Kozák David ŠK Svitavy 1797 1754 1 soutěž
2013/2014 5 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Krupica Zdeněk ŠO K a. s. Kunvald 1522 ½ soutěž
2013/2014 4 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 1 soutěž
2013/2014 3 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1866 ½ soutěž
2013/2014 2 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1608 1 soutěž
2013/2014 1 SK + Sokol Žamberk B 1727 1789 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1834 1895 ½ soutěž
2012/2013 9 SK+Sokol Žamberk B 1795 Kovář Václav Loko Česká Třebová B 1662 ½ soutěž
2012/2013 8 SK+Sokol Žamberk B 1795 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1787 ½ soutěž
2012/2013 7 SK+Sokol Žamberk B 1795 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1828 1856 ½ soutěž
2012/2013 6 SK+Sokol Žamberk B 1795 Riedl Vladimír ŠK Svitavy A 1675 ½ soutěž
2012/2013 5 SK+Sokol Žamberk B 1795 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1858 1826 ½ soutěž
2012/2013 3 SK+Sokol Žamberk B 1795 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 ½ soutěž
2012/2013 2 SK+Sokol Žamberk B 1795 Chvojka Antonín TJ Slovan M. Třebová 1827 0 soutěž
2012/2013 1 SK+Sokol Žamberk B 1795 Pecháček Tomáš ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 1 soutěž
2011/2012 10 SK+Sokol Žamberk B 1816 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 ½ soutěž
2011/2012 9 SK+Sokol Žamberk B 1816 John Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1634 ½ soutěž
2011/2012 8 SK+Sokol Žamberk B 1816 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 ½ soutěž
2011/2012 4 SK+Sokol Žamberk B 1816 Havelka Josef TJ Lanškroun 1737 1776 ½ soutěž
2011/2012 3 SK+Sokol Žamberk B 1816 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1697 1777 0 soutěž
2011/2012 2 SK+Sokol Žamberk B 1816 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1836 1780 0 soutěž
2011/2012 1 SK+Sokol Žamberk B 1816 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 ½ soutěž
2010/2011 11 SK + Sokol Žamberk "B" 1823 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 ½ soutěž
2010/2011 10 SK + Sokol Žamberk "B" 1823 Šulc Marek TJ Jiskra Litomyšl "B" 1443 1 soutěž
2010/2011 9 SK + Sokol Žamberk "B" 1823 Palla Stanislav TJ Lanškroun "B" 1701 ½ soutěž
2010/2011 7 SK + Sokol Žamberk "B" 1823 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1718 0 soutěž
2010/2011 5 SK + Sokol Žamberk "B" 1823 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1622 1 soutěž
2010/2011 3 SK + Sokol Žamberk "B" 1823 Halbrštát Karel Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1485 ½ soutěž
2010/2011 8 SK + Sokol Žamberk 1823 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 ½ soutěž
2010/2011 7 SK + Sokol Žamberk 1823 Havelka Josef TJ Lanškroun 1524 1 soutěž
2010/2011 5 SK + Sokol Žamberk 1823 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny "C" 1903 1 soutěž
2009/2010 10 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička B"" 1747 ½ soutěž
2009/2010 9 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 1 soutěž
2009/2010 8 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 ½ soutěž
2009/2010 7 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 1 soutěž
2009/2010 6 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1703 ½ soutěž
2009/2010 5 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1859 1 soutěž
2009/2010 4 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B"" 1918 ½ soutěž
2009/2010 3 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 ½ soutěž
2009/2010 2 SK + Sokol Žamberk B"" 1806 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk C"" 1611 ½ soutěž
2008/2009 10 SK+Sokol Žamberk B 1794 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1518 ½ soutěž
2008/2009 9 SK+Sokol Žamberk B 1794 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1741 ½ soutěž
2008/2009 8 SK+Sokol Žamberk B 1794 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1615 1 soutěž
2008/2009 7 SK+Sokol Žamberk B 1794 Halbrštát David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1799 1 soutěž
2008/2009 6 SK+Sokol Žamberk B 1794 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 ½ soutěž
2008/2009 5 SK+Sokol Žamberk B 1794 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1640 1 soutěž
2008/2009 1 SK+Sokol Žamberk B 1794 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk C 1769 ½ soutěž
2008/2009 9 SK + Sokol Žamberk 1794 Janko Jan Synpo Pardubice 1836 ½ soutěž
2008/2009 3 SK + Sokol Žamberk 1794 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1783 ½ soutěž
2008/2009 1 SK + Sokol Žamberk 1794 Mužík Ferdinand TJ ŠO a DDM Chrudim B 1613 1 soutěž
2007/2008 8 SK Žamberk 1822 Heger Miroslav TJ Lanškroun 1671 1 soutěž
2007/2008 4 SK Žamberk 1822 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 1986 0 soutěž
2007/2008 2 SK Žamberk 1822 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1756 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Žamberk B 1822 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1736 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Žamberk B 1822 Petrážová Kateřina TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1601 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Žamberk B 1822 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1624 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Žamberk B 1822 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1581 ½ soutěž
2006/2007 11 SK Žamberk B 1825 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1736 ½ soutěž
2006/2007 10 SK Žamberk B 1825 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1548 1 soutěž
2006/2007 9 SK Žamberk B 1825 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1622 ½ soutěž
2006/2007 6 SK Žamberk B 1825 Seidl Pavel TJ Sokol Horní Čermná 1000 1 soutěž
2006/2007 5 SK Žamberk B 1825 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1575 ½ soutěž
2006/2007 4 SK Žamberk B 1825 Křemenák Jiří Lokomotiva Česká Třebová A 1759 ½ soutěž
2006/2007 2 SK Žamberk B 1825 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 1 soutěž
2006/2007 1 SK Žamberk B 1825 Felcman Tomáš TJ Jablonné nad Orlicí 1597 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Žamberk B 1839 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1849 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Žamberk B 1839 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1610 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Žamberk B 1839 Smejkal Jan Štefanydes Polička B 1875 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Žamberk B 1839 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1629 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Žamberk B 1839 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1821 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Žamberk B 1839 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1581 ½ soutěž
2005/2006 10 SK Žamberk 1839 Bartoš Martin TJ + DDM Chrudim B 1658 1 soutěž
2005/2006 6 SK Žamberk 1839 Janko Jan Kavárna Evropa Pardubice 1803 0 soutěž
2005/2006 3 SK Žamberk 1839 Petrželka Karel Jiskra Ústí nad Orlicí 1908 ½ soutěž
2005/2006 2 SK Žamberk 1839 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička 1991 0 soutěž
2004/2005 8 SK Žamberk B 1816 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1561 1 soutěž
2004/2005 7 SK Žamberk B 1816 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1826 1 soutěž
2004/2005 6 SK Žamberk B 1816 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 1675 1 soutěž
2004/2005 5 SK Žamberk B 1816 Šváb Jiří Jiskra Litomyšl 1855 1 soutěž
2004/2005 3 SK Žamberk B 1816 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1741 1 soutěž
2004/2005 2 SK Žamberk B 1816 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad 1659 0 soutěž
2004/2005 1 SK Žamberk B 1816 Flos Petr Spartak Choceň 1677 1 soutěž
2004/2005 11 SK Žamberk 1816 Švub Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 ½ soutěž
2004/2005 9 SK Žamberk 1816 Klíma Ladislav Štefanydes Polička B 1501 1 soutěž
2004/2005 7 SK Žamberk 1816 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Polabiny B 2010 0 soutěž
2004/2005 1 SK Žamberk 1816 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto 1797 ½ soutěž
2003/2004 10 SK Žamberk B 1806 Dvořák Eduard ZD Kunvald 1772 1 soutěž
2003/2004 7 SK Žamberk B 1806 Brynda Stanislav Štefanydes Polička C 1250 1 soutěž
2003/2004 6 SK Žamberk B 1806 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 1 soutěž
2003/2004 4 SK Žamberk B 1806 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad 1591 0 soutěž
2003/2004 3 SK Žamberk B 1806 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1761 1 soutěž
2003/2004 2 SK Žamberk B 1806 Siegel Josef Spartak Choceň 1795 1 soutěž
2003/2004 1 SK Žamberk B 1806 Bělohlávek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1794 ½ soutěž
2003/2004 11 SK Žamberk 1806 Michal Milan CHS Chotěboř 1782 ½ soutěž
2003/2004 7 SK Žamberk 1806 Procházka Petr TJ Lanškroun 1926 0 soutěž
2003/2004 6 SK Žamberk 1806 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 ½ soutěž
2003/2004 3 SK Žamberk 1806 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 ½ soutěž
2003/2004 2 SK Žamberk 1806 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1525 0 soutěž