Hráč Petrák Robert

Petrák Robert

User Pic
Jméno: Petrák Robert
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2008
Elo mezinárodní: 2019
ID: 754
FIDE ID: 309699
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 AERO Odolena Voda A 2004 2008 Slanec Jan TJ Hostivice A 1969 1949 1 soutěž
2021/2022 2 AERO Odolena Voda A 2004 2008 Kantořík Radovan Český Lev Kolešovice B 1850 1834 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Smíchov A 2021 2021 Molkanov Oleg TJ Kobylisy D 2048 2049 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Smíchov A 2021 2021 Karas Marek ŠK DP Praha D - EA Hotels 2232 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Smíchov A 2021 2021 Strnad Pavel Sokol Vršovice C 1889 1925 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Smíchov A 2021 2021 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha C 2067 2079 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Smíchov A 2021 2021 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1846 1844 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Smíchov A 2021 2021 Pták Pavel Dukla C 2047 2062 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Smíchov A 2021 2021 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 2089 0 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Smíchov A 2021 2021 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2165 2156 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Smíchov A 2021 2021 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2195 2186 0 soutěž
2019/2020 9 TJ AERO Odolena Voda A 2021 2021 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou B 2065 2076 0 soutěž
2019/2020 8 TJ AERO Odolena Voda A 2021 2021 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice D 2080 2056 1 soutěž
2019/2020 7 TJ AERO Odolena Voda A 2021 2021 Přibyl Jaroslav Caissa Roztoky A 1912 1910 1 soutěž
2019/2020 6 TJ AERO Odolena Voda A 2021 2021 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2141 2127 0 soutěž
2019/2020 5 TJ AERO Odolena Voda A 2030 2022 Stojkovic Andreja Sokol Hostivice A 1929 0 0 soutěž
2019/2020 4 TJ AERO Odolena Voda A 2033 2022 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1794 1805 1 soutěž
2019/2020 3 TJ AERO Odolena Voda A 2033 2022 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2050 2053 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ AERO Odolena Voda A 2033 2022 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1905 1899 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ AERO Odolena Voda A 2023 2022 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2039 2013 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Smíchov A 2041 2039 Hostička František ŠK Mahrla B 2118 2094 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Smíchov A 2041 2039 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha E 1877 1889 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Smíchov A 2041 2039 Lamser Jan Unichess D 2134 2129 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Smíchov A 2041 2039 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2066 2063 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Smíchov A 2041 2039 Kopta Pavel TJ Kobylisy C 2201 2194 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Smíchov A 2041 2039 Hackel Luděk TJ Kobylisy E 1932 1957 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Smíchov A 2041 2039 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2113 2118 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov A 2041 2039 Döring Robert ŠO Praga Praha A 2172 2159 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Smíchov A 2041 2039 Mašek Jan Dukla D 1883 1879 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Smíchov A 2041 2039 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2110 2114 0 soutěž
2018/2019 11 TJ AERO Odolena Voda A 2047 2039 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1912 1918 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ AERO Odolena Voda A 2047 2039 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1966 1978 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ AERO Odolena Voda A 2029 2039 Baran Peter TJ Neratovice D 1987 2022 1 soutěž
2018/2019 8 TJ AERO Odolena Voda A 2029 2039 Civín Dominik ŠK Zdice A 1983 1956 1 soutěž
2018/2019 7 TJ AERO Odolena Voda A 2041 2039 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1910 1906 0 soutěž
2018/2019 6 TJ AERO Odolena Voda A 2041 2039 Jerman Richard Český Lev Kolešovice B 2081 2069 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ AERO Odolena Voda A 2029 2025 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1889 1936 1 soutěž
2018/2019 4 TJ AERO Odolena Voda A 2029 2025 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1886 1865 1 soutěž
2018/2019 2 TJ AERO Odolena Voda A 2019 2025 Blümel Otto ŠK KDJS Sedlčany A 2008 2004 1 soutěž
2018/2019 1 TJ AERO Odolena Voda A 2022 2025 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1901 1957 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠS Bechyně 2013 2032 Hostička František Tatran Prachatice 2115 2102 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠS Bechyně 1998 2032 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1909 1894 1 soutěž
2017/2018 8 ŠS Bechyně 1998 2032 Bican Dominik Šachklub Písek B 1807 1782 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠS Bechyně 2022 2032 Zeman Matyáš ČZ Strakonice A 2210 2207 0 soutěž
2017/2018 4 ŠS Bechyně 2011 2032 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2064 2032 1 soutěž
2017/2018 3 ŠS Bechyně 2011 2032 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2005 2005 1 soutěž
2017/2018 2 ŠS Bechyně 1993 2012 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2129 2134 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ AERO Odolena Voda A 2013 2032 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1968 1944 0 soutěž
2017/2018 10 TJ AERO Odolena Voda A 2011 2032 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2091 2036 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ AERO Odolena Voda A 1998 2032 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1979 1932 1 soutěž
2017/2018 7 TJ AERO Odolena Voda A 2022 2032 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1971 2067 0 soutěž
2017/2018 5 TJ AERO Odolena Voda A 2011 2032 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ AERO Odolena Voda A 2011 2032 Sedlák Luděk Caissa Roztoky B 1902 1897 1 soutěž
2017/2018 2 TJ AERO Odolena Voda A 2011 2032 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2112 2111 1 soutěž
2017/2018 1 TJ AERO Odolena Voda A 1993 2012 Veselský Michal TJ Hostivice A 2046 2070 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha-Smíchov 1998 2032 Krajíc Karel CHESS Most 2046 2051 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha-Smíchov 2022 2032 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2113 2115 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha-Smíchov 2011 2032 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2122 2141 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1900 1920 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Hackel Luděk ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Daniel Martin TJ Bohemians Praha C 2049 2065 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Kubík Jaroslav Sokol Kobylisy D 1936 1888 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2025 2022 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1873 1846 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1974 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Bečvář Pavel TJ Praga Praha C 1638 1724 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1912 1926 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha F 1871 1917 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Brndiar Pavel Viktoria Žižkov C 1727 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2063 2037 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Miturová Magdaléna ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Gáj Miloš Unichess E 1978 1992 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 Šrámek Jiří TJ Praga Praha D 1943 1889 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1874 1849 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad D 1250 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 SK OAZA Praha B 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1919 1897 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1957 1965 1 soutěž
2015/2016 9 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Matějka Radek Šk Písek B 2044 2037 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 1928 1960 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2070 2051 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Havlík Jan Tatran Prachatice 2389 2373 0 soutěž
2015/2016 4 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2163 2131 1 soutěž
2015/2016 3 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Šimeček Alexej DDM Písek B 2038 2097 1 soutěž
2015/2016 2 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Valenz Miroslav Hraničář Horní Stropnice 2110 2076 1 soutěž
2015/2016 1 ŠSRH Bechyně 2007 2015 Nagy Ladislav QCC Č.Budějovice B 1816 1876 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov B 2037 2026 Šimek Václav SK Lokomotiva Radlice B 1766 1746 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov B 2037 2026 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1847 1836 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov B 2037 2026 Táborská Veronika Viktoria Žižkov C 2011 1961 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov B 2037 2026 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2094 2083 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov B 2037 2026 Popper Tomáš Unichess ČSOB F 1998 1954 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov B 2037 2026 Nosek Filip Bohemians Praha F 1999 2002 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov A 2037 2026 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1885 1846 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov A 2037 2026 Kubíková Alena Sokol Kobylisy C 2100 2088 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov A 2037 2026 Krejbich Miloslav SK LISA A 2006 2010 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov A 2037 2026 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2132 2139 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov A 2037 2026 Sviták David SK OAZA Praha B 2001 1991 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov A 2037 2026 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1892 1969 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov A 2037 2026 Kusalík Roman ŠK Bohnice B 1968 2005 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov A 2037 2026 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov A 2037 2026 Vacek Radomír GROP Classic.Chess 2015 2011 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov A 2037 2026 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2024 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov A 2037 2026 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 1 soutěž
2014/2015 10 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Trepka Jan Sokol Tábor 2207 2195 0 soutěž
2014/2015 9 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Kůta Miroslav ČZ Strakonice B 1821 1794 ½ soutěž
2014/2015 8 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Příborský Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 2358 2345 0 soutěž
2014/2015 7 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2091 2072 0 soutěž
2014/2015 6 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2004 2016 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1852 1874 ½ soutěž
2014/2015 4 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1971 1951 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Spal Milan ČZ Strakonice A 2199 2196 ½ soutěž
2014/2015 1 Šachový spolek Reality Bechyně A 2037 2026 Grill Roman Šachklub Písek B 2149 2149 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Smíchov B 2037 2015 Líška Milan SK Loko Praha D 1849 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov B 2037 2015 Kukačka Martin Sokol Praha-Vršovice C 2005 2008 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Smíchov B 2037 2015 Galandauer Jan SK Motorlet Praha A 1907 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Smíchov B 2037 2015 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1871 1946 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov B 2037 2015 Vass Peter USK Praha B 1925 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov B 2037 2015 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov C 1832 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov B 2037 2015 Klimeš Petr Bohemians Praha E 1910 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov B 2037 2015 Herdin Stanislav Stavby mostů Praha B 1810 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Smíchov A 2037 2015 Soukup Karel USK Praha A 1889 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Smíchov A 2037 2015 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha B 1753 1765 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov A 2037 2015 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha B 1798 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Smíchov A 2037 2015 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov A 2037 2015 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1982 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov A 2037 2015 Gáj Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2002 2058 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov A 2037 2015 Pachmann Otakar SK Loko Praha B 2072 1943 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov A 2037 2015 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 1989 1980 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov A 2037 2015 Kuneš Vladimír Stavby mostů Praha A 1786 1 soutěž
2013/2014 11 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Grill Roman Šachklub Písek B 2148 2147 1 soutěž
2013/2014 10 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Pouch Milan Traxler Veselí nad Lužnicí A 1857 0 soutěž
2013/2014 8 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Šourek Martin TJ Silon Sezimovo Ústí 1856 1902 ½ soutěž
2013/2014 7 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Růžička Vojtěch DDM Písek B 1961 0 soutěž
2013/2014 5 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 2056 2017 1 soutěž
2013/2014 4 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Mindl Josef Sokol Tábor B 2069 2064 ½ soutěž
2013/2014 3 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Punčochář Jiří Qcc České Budějovice B 1993 1994 1 soutěž
2013/2014 2 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1883 1896 1 soutěž
2013/2014 1 Šs Reality Horňák Bechyně A 2037 2015 Papáček Štěpán Slovan Jindřichův Hradec 2278 2238 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Vršovice 2149 Mišičko Ján ŠK Kladno 2068 1 soutěž
2004/2005 4 Sokol Vršovice 2149 Koubek Václav Viktoria Žižkov 2122 0 soutěž
2004/2005 2 Sokol Vršovice 2149 Balcar Martin Sokol Domažlice 2079 0 soutěž
2004/2005 1 Sokol Vršovice 2149 Káňa Pavel Sokol Plzeň I C 2132 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK SmíchovA" 2012 Košnar Pavel ŠK Čes.LípaA" 2019 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK SmíchovA" 2012 Kurka František Bonex TepliceA" 2138 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK SmíchovA" 2012 Valeš Václav SK Demas DěčínA" 2213 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK SmíchovA" 2012 Cichý Miroslav TJ Loko MostA" 2096 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK SmíchovA" 2012 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2066 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK SmíchovA" 2012 Baran Peter TJ Spol.Neratovice 2169 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK SmíchovA" 2012 Groh Jiří Desko LiberecA" 1962 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK SmíchovA" 2012 Novotný Roman Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK SmíchovA" 2012 Melich Jindřich TJ Pankrác B" 2096 1 soutěž