Hráč Beneš Karel

Beneš Karel

User Pic
Jméno: Beneš Karel
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1659
Elo mezinárodní: 1659
ID: 11125
FIDE ID: 332380
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Šachový klub Příbram Baník B 1656 1656 Effenberger Vítězslav Mníšek pod Brdy 0 0 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 1656 1656 Tománek Karel JAWA Brodce B 1362 1343 1
2018/2019 4 Šachový klub Příbram Baník B 1656 1656 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany B 1496 1517 0
2018/2019 6 Šachový klub Příbram - Baník D 1656 1656 Čuvala Ota ŠK Zdice B 0 1531 1
2018/2019 2 Šachový klub Příbram - Baník D 1656 1656 Šos Václav ŠK při MěÚ Hostomice 0 0 1
2018/2019 1 Šachový klub Příbram - Baník D 1656 1656 Truksa Martin ŠK Rakovník B 1686 1677 1
2017/2018 11 ŠK Bohnice D 1659 1659 Mahrla Josef ŠK Mahrla Praha C 1597 1711 0
2017/2018 10 ŠK Bohnice D 1659 1659 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1739 1753 1
2017/2018 9 ŠK Bohnice D 1659 1659 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1719 1692 ½
2017/2018 6 ŠK Bohnice D 1659 1659 Prachař Josef GROP E 1804 1813 0
2017/2018 4 ŠK Bohnice D 1659 1659 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1838 1870 0
2017/2018 3 ŠK Bohnice D 1659 1659 Hampel Rudolf TJ Kobylisy G 1623 1642 0
2017/2018 2 ŠK Bohnice D 1659 1659 Slunský Petr TJ Zora Praha z.s. 1549 1559 ½
2017/2018 1 ŠK Bohnice D 1659 1659 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1882 1872 0
2017/2018 5 Příbram Baník A 1684 1642 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1892 1862 0
2017/2018 3 Příbram Baník A 1679 1642 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 0
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník C 1679 1642 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 0 1927 0
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník C 1679 1642 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1672 1708 ½
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník C 1679 1642 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany B 1765 1753 1
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník C 1684 1642 Králík Vladimír Šachový klub Příbram Baník B 0 1772 0
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník C 1679 1642 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 ½
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník C 1687 1644 Soural Karel TJ Sokol Struhařov A 1949 1983 ½
2016/2017 11 Příbram Baník A 1644 1651 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1
2016/2017 8 Příbram Baník A 1644 1651 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1655 1662 ½
2016/2017 3 Příbram Baník A 1644 1651 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1870 1869 ½
2016/2017 1 Příbram Baník A 1644 1651 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1712 1754 ½
2015/2016 8 ŠK Příbram-Baník D 1644 1651 Civín Dominik ŠK Řevnice B 1778 1733 0
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník D 1644 1651 Špalek Patrik TJ Jince C 1000 1
2015/2016 5 ŠK Příbram-Baník D 1644 1651 Mareš Václav ŠK Hostomice A 1929 1927 0
2015/2016 1 ŠK Příbram-Baník D 1644 1651 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník C 1708 1667 1
2015/2016 8 Šachový klub Příbram Baník 1644 1651 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 ½
2015/2016 7 Šachový klub Příbram Baník 1644 1651 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk 1880 1913 0
2015/2016 6 Šachový klub Příbram Baník 1644 1651 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1929 1937 0
2015/2016 4 Šachový klub Příbram Baník 1644 1651 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 1961 1936 0
2015/2016 2 Šachový klub Příbram Baník 1644 1651 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1727 1758 ½
2015/2016 5 ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 Řeřábek Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 E 1721 1632 0
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 Konopka Aleš Stříbrná Skalice 1611 1
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 1
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 0
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 ½
2014/2015 9 ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 Bauer Ondřej TJ Český Lev Kolešovice B 1858 1885 ½
2014/2015 7 ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1741 0
2014/2015 6 ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 ½
2014/2015 5 ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 Šmejkal Jakub TJ Jince C 1070 1
2014/2015 4 ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník D 1930 1822 0
2014/2015 1 ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 Poldauf Petr TJ Jince B 1314 1
2014/2015 10 ŠK Příbram Baník A 1648 1648 Veselský Jan TJ Sokol Hostivice B 1640 1681 1
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1648 1648 Maršálek Miroslav TJ Jince A 1562 1
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1648 1648 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1510 ½
2014/2015 6 ŠK Příbram Baník A 1648 1648 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1420 ½
2014/2015 1 ŠK Příbram Baník A 1648 1648 Hanzlík Adam ŠK Řevnice B 1458 1
2013/2014 11 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Řezníček Jiří Sokol Hostivice B 1642 1
2013/2014 10 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Buk Václav Sokol Buštěhrad B 1797 0
2013/2014 9 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1761 ½
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Bouda Karel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1811 0
2013/2014 7 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Hůrka Jiří ŠK Merkur Kladno B 1783 0
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad C 1500 1
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Strnad Pavel ŠO TP Nova Kladno A 1847 1794 1
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Zadina Jaroslav ŠK Jince A 1605 ½
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník A 1688 1658 Placheta Rostislav ŠK Zdice B 1680 1766 0
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník B 1688 1658 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice 1758 0
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník B 1688 1658 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1799 1
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník B 1688 1658 Zeisek Václav TJ Jince B 1556 ½
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník B 1688 1658 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1817 ½
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník B 1688 1658 Civín Dominik SK Zdice C 1600 1704 0
2012/2013 7 ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1836 1860 ½
2012/2013 6 ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 1
2012/2013 5 ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 Zadina Tomáš TJ Jince B 1517 0
2012/2013 4 ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 Civín Dominik SK Zdice B 1609 1
2012/2013 3 ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1694 ½
2012/2013 1 ŠK Příbram - Baník B 1670 1693 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1430 0
2012/2013 11 ŠK Příbram Baník A 1670 1693 Chudáček Cyril ŠK Mníšek pod Brdy 1293 1
2012/2013 8 ŠK Příbram Baník A 1670 1693 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1661 ½
2012/2013 6 ŠK Příbram Baník A 1670 1693 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1749 1738 ½
2012/2013 5 ŠK Příbram Baník A 1670 1693 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1564 ½
2012/2013 4 ŠK Příbram Baník A 1670 1693 Placheta Rostislav TJ Lokomotiva Beroun A 1809 ½
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1670 1693 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1564 0
2012/2013 1 ŠK Příbram Baník A 1670 1693 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1470 1551 1
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1740 ½
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Turický David ŠK Zdice B 1767 ½
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Bureš Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1614 1
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Zeisek Václav TJ Jince A 1542 1
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Kuba Milan SK Pyrit Příbram C 1544 ½
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1546 0
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1718 1
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 Bažant Tomáš TJ Jince B 1000 1
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Zelenka Pavel ŠK Kladno "C" 1653 ½
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1767 0
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Macas Vladimír ŠOTP NOVA Kladno "A" 2047 1791 ½
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad "B" 1588 0
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1669 1
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno "A" 1681 0
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Sladká Hana Slovan Velvary 1655 1
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 Rada Roman SK DDM Slaný 1611 1
2010/2011 11 ŠK Příbram Baník A 1612 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice A 1813 0
2010/2011 10 ŠK Příbram Baník A 1612 Jirk Jindřich Joly Lysá nad Labem E 1800 0
2010/2011 9 ŠK Příbram Baník A 1612 Filip Lukáš Spartak Dolní Kralovice A 1665 1
2010/2011 8 ŠK Příbram Baník A 1612 Šmídl Petr Klub šachistů Říčany 1925 F 1000 0
2010/2011 7 ŠK Příbram Baník A 1612 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1765 ½
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1612 Hájek Lukáš SK Pyrit Příbram C 1420 1
2010/2011 5 ŠK Příbram Baník A 1612 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1777 0
2010/2011 4 ŠK Příbram Baník A 1612 Houdek Daniel TJ Spartak Vlašim B 1742 1
2010/2011 3 ŠK Příbram Baník A 1612 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 E 1623 ½
2010/2011 2 ŠK Příbram Baník A 1612 Pavelka Vladimír TJ Sokol Benešov A 1647 0
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1612 Hoke Miloslav Sokol Neveklov A 1311 1
2010/2011 11 ŠK Příbram - Baník B 1612 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1507 1
2010/2011 10 ŠK Příbram - Baník B 1612 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1841 1
2010/2011 9 ŠK Příbram - Baník B 1612 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice B 1701 1
2010/2011 8 ŠK Příbram - Baník B 1612 Zeisek Václav TJ Jince B 1530 0
2010/2011 6 ŠK Příbram - Baník B 1612 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1860 ½
2010/2011 5 ŠK Příbram - Baník B 1612 Turický David ŠK Zdice B 1649 0
2010/2011 4 ŠK Příbram - Baník B 1612 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1582 0
2010/2011 2 ŠK Příbram - Baník B 1612 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1874 0
2010/2011 1 ŠK Příbram - Baník B 1612 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun B 1583 0
2009/2010 11 ŠK Příbram - Baník B 1687 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1857 0
2009/2010 10 ŠK Příbram - Baník B 1687 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1906 ½
2009/2010 9 ŠK Příbram - Baník B 1687 Zeisek Václav TJ Jince B 1514 ½
2009/2010 8 ŠK Příbram - Baník B 1687 Turický David ŠK Zdice B 1678 0
2009/2010 7 ŠK Příbram - Baník B 1687 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice C 1432 1
2009/2010 6 ŠK Příbram - Baník B 1687 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram C 1979 0
2009/2010 5 ŠK Příbram - Baník B 1687 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1756 0
2009/2010 4 ŠK Příbram - Baník B 1687 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1711 0
2009/2010 3 ŠK Příbram - Baník B 1687 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1653 0
2009/2010 2 ŠK Příbram - Baník B 1687 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1635 ½
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1687 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1840 0
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1687 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1910 1
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1687 Hůrka Jiří ŠK Kladno C 1801 0
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1687 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno 1857 ½
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1687 Placheta Rostislav Lokomotiva Beroun A 1857 0
2009/2010 4 ŠK Příbram Baník A 1687 Soukal Roman SK Pyrit Příbram B 1937 0
2009/2010 2 ŠK Příbram Baník A 1687 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1640 1
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1687 Mareš Jiří ŠK Zdice A 1823 0
2008/2009 7 ŠK Příbram - Baník B 1610 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice B 1590 1
2008/2009 6 ŠK Příbram - Baník B 1610 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1681 0
2008/2009 5 ŠK Příbram - Baník B 1610 Matějka Vladimír ŠK Řevnice B 1787 0
2008/2009 3 ŠK Příbram - Baník B 1610 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1715 0
2008/2009 2 ŠK Příbram - Baník B 1610 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1843 0
2008/2009 1 ŠK Příbram - Baník B 1610 Stluka František ŠK Pyrit Příbram D 2138 0
2008/2009 11 ŠK Příbram-Baník A 1610 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1864 0
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1610 Fairaisl Dušan Lokomotiva Beroun A 1762 ½
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1610 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1377 1
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1610 Bačo Ján ŠK Hotel Merkur Kladno 1686 0
2008/2009 6 ŠK Příbram-Baník A 1610 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1531 ½
2008/2009 5 ŠK Příbram-Baník A 1610 Honzík Jiří ŠO Stochov 1571 0
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1610 Haman Jakub ŠK Kladno C 1878 1
2008/2009 2 ŠK Příbram-Baník A 1610 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1775 0
2008/2009 1 ŠK Příbram-Baník A 1610 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1740 0
2007/2008 11 ŠK Příbram - Baník B 1599 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun B 1723 1
2007/2008 10 ŠK Příbram - Baník B 1599 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1851 0
2007/2008 9 ŠK Příbram - Baník B 1599 Šinágl Martin TJ Lokomotiva Zdice B 1428 1
2007/2008 8 ŠK Příbram - Baník B 1599 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice B 1891 1
2007/2008 7 ŠK Příbram - Baník B 1599 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1914 0
2007/2008 6 ŠK Příbram - Baník B 1599 Pokorný Zdeněk Jince A 1950 1
2007/2008 5 ŠK Příbram - Baník B 1599 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1250 0
2007/2008 3 ŠK Příbram - Baník B 1599 Saxlová Markéta ŠK Alva Příbram D 1632 ½
2007/2008 2 ŠK Příbram - Baník B 1599 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1876 0
2007/2008 1 ŠK Příbram - Baník B 1599 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1389 1
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Rosenbaumová Anna Lokomotiva Zdice A 1365 1
2007/2008 10 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice A 1728 ½
2007/2008 9 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Žáček Petr NOVA Kladno A 1364 0
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Hrubec Miloš Caissa Úholičky B 1608 0
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Kuba Milan ŠK Alva Příbram C 1481 0
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Čermák Petr ŠK Kladno C 1570 1
2007/2008 5 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Kantořík Pavel TJ Český Lev Kolešovice A 1656 0
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1386 ½
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1754 1
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1599 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1413 ½
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník A 1610 Netík Jiří TJ Český lev Kolešovice 1734 ½
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník A 1610 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 0
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník A 1610 Hrbáč Petr Spartak Žebrák B 1
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník A 1610 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun A 1617 0
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1610 Čermák Petr ŠK Kladno D 1580 ½
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník A 1610 Tóth Václav NOVA Kladno A 1679 0
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1610 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1672 0
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník A 1610 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1707 1
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník A 1610 Kalivoda Libor ŠK Alva Pb Příbram C 1878 ½
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1610 Švach Jan Lokomotiva Zdice A 1447 1
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník B 1610 Mejzr Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1494 ½
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník B 1610 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1737 0
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník B 1610 Turický David Lokomotiva Zdice B 1486 ½
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník B 1610 Láska Zdeněk Kovohutě Příbram 1649 1
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník B 1610 Valter Karel ŠK Alva Pb Příbram D 1250 1
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník B 1610 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1250 ½
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník B 1610 Komaško Alexandr Lokomotiva Beroun B 1250 0
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník B 1610 Placheta Rostislav ŠK Hostomice 1849 0
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník B 1610 Paukert Jan ŠK Řevnice 1895 ½
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník B 1610 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1561 0
2005/2006 11 SOU Příbram A 1566 Vataha Josef ŠO Stochov 1534 ½
2005/2006 10 SOU Příbram A 1566 Kantořík Pavel TJ Kolešovice 1679 0
2005/2006 9 SOU Příbram A 1566 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1762 0
2005/2006 8 SOU Příbram A 1566 Růžička Václav ŠK Kladno D 1633 1
2005/2006 7 SOU Příbram A 1566 Zeisek Václav TJ Jince A 1555 1
2005/2006 6 SOU Příbram A 1566 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný A 1612 0
2005/2006 5 SOU Příbram A 1566 Strnad Pavel NOVA Kladno A 1704 1
2005/2006 4 SOU Příbram A 1566 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1668 ½
2005/2006 3 SOU Příbram A 1566 Šmíd Ondřej Lokomotiva BerounA 1777 1
2005/2006 2 SOU Příbram A 1566 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1783 0
2005/2006 11 TJ SOU Příbram B 1566 Klán František ŠK Hostomice A 1602 0
2005/2006 9 TJ SOU Příbram B 1566 Slavík Antonín TJ Jince B 1407 1
2005/2006 8 TJ SOU Příbram B 1566 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1566 ½
2005/2006 7 TJ SOU Příbram B 1566 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1582 0
2005/2006 6 TJ SOU Příbram B 1566 Válek Martin ŠK Řevnice A 1653 1
2005/2006 5 TJ SOU Příbram B 1566 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 1
2005/2006 3 TJ SOU Příbram B 1566 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram A 1920 0
2005/2006 2 TJ SOU Příbram B 1566 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram D 1536 ½
2005/2006 1 TJ SOU Příbram B 1566 Rosenbaumová Eva Lokomotiva Zdice B 1250 1
2004/2005 11 TJ SOU Příbram A 1551 Růžička Tomáš TJ Jince A 1471 1
2004/2005 9 TJ SOU Příbram A 1551 Lalouček Miroslav Dolní Kralovice A 1725 ½
2004/2005 8 TJ SOU Příbram A 1551 Kudrna Ivo TJ Sokol Benešov B 1487 ½
2004/2005 7 TJ SOU Příbram A 1551 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1534 ½
2004/2005 6 TJ SOU Příbram A 1551 Čihák Karel ŠK Řevnice A 0
2004/2005 5 TJ SOU Příbram A 1551 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák A 1746 0
2004/2005 4 TJ SOU Příbram A 1551 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1502 0
2004/2005 3 TJ SOU Příbram A 1551 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim B 1508 1
2003/2004 9 SOU Příbram A 1551 Agartanov Vladimír Rakovník B 1775 0
2003/2004 8 SOU Příbram A 1551 Čtvrtník Jiří Spartak Žebrák A 1425 1
2003/2004 7 SOU Příbram A 1551 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1813 ½
2003/2004 6 SOU Příbram A 1551 Čížek Ondřej ALVA Příbram C 1599 1
2003/2004 5 SOU Příbram A 1551 Sedláček Pavel ALVA Příbram D 1326 1
2003/2004 4 SOU Příbram A 1551 Chvojka David ŠK Liteň 1
2003/2004 3 SOU Příbram A 1551 Hršel Václav Řevnice A 0
2003/2004 2 SOU Příbram A 1551 Moravec Tomáš KDJS Sedlčany A 1
2003/2004 10 SOU Dubno B 1551 Vančát Milan Alva Příbram E 1432 0
2003/2004 9 SOU Dubno B 1551 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice 1449 1
2003/2004 7 SOU Dubno B 1551 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1804 0
2003/2004 6 SOU Dubno B 1551 Knecht Arnošt ŠK Hostomice 1318 1
2003/2004 5 SOU Dubno B 1551 Vančát Milan Alva Příbram E 1432 0
2003/2004 4 SOU Dubno B 1551 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice 1477 ½
2003/2004 2 SOU Dubno B 1551 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1737 0
2003/2004 1 SOU Dubno B 1551 Klán František ŠK Hostomice 1563 0