Hráč Režný Zdeněk

Režný Zdeněk

User Pic
Jméno: Režný Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1746
Elo mezinárodní: 1705
ID: 6861
FIDE ID: 340367
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1887 1864 0
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1828 1801 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1531 1504 ½
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1887 1894 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice D 1788 1791 0
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Kouba Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1827 1819 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1856 1888 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 Tyč Miroslav Šachový spolek Železné hory 1711 1738 ½
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička D 1726 1775 ½
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1913 1913 1
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1625 1643 1
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 Štorek Luboš ŠO Hlinsko A 1660 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 Vašková Marie ŠO Hlinsko B 1242 ½
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1820 1829 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice E 1741 1785 Michal Milan TJ CHS Chotěboř C 1759 1790 0
2013/2014 9 Rapid Pardubice G 1782 1793 Kubelka Libor NOPO Miřetice 1400 1
2013/2014 4 Rapid Pardubice G 1782 1793 Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim D 1515 1
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1870 1
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1553 1612 1
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1651 1750 0
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 0
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Přibyl Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1846 1871 0
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1695 ½
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1866 1856 0
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1655 1
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice E 1782 1793 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1700 1743 1
2012/2013 11 Rapid Pardubice E 1796 Janeček František TJ Spartak Choceň 1763 1737 0
2012/2013 10 Rapid Pardubice E 1796 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1738 1788 0
2012/2013 9 Rapid Pardubice E 1796 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1827 1823 1
2012/2013 8 Rapid Pardubice E 1796 Šindelář Petr TJ ŠO Chrudim C 1829 1
2012/2013 7 Rapid Pardubice E 1796 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2010 1895 0
2012/2013 6 Rapid Pardubice E 1796 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1865 1846 0
2012/2013 4 Rapid Pardubice E 1796 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1748 1685 1
2012/2013 3 Rapid Pardubice E 1796 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2031 2005 0
2012/2013 2 Rapid Pardubice E 1796 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 0
2012/2013 11 ŠK Rapid Aggressors 1796 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1975 1955 1
2011/2012 11 Rapid Pardubice E 1808 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim C 1650 0
2011/2012 9 Rapid Pardubice E 1808 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny E 1704 0
2011/2012 8 Rapid Pardubice E 1808 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1839 1795 1
2011/2012 7 Rapid Pardubice E 1808 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1971 1946 0
2011/2012 6 Rapid Pardubice E 1808 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1828 1802 ½
2011/2012 5 Rapid Pardubice E 1808 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1668 1
2011/2012 4 Rapid Pardubice E 1808 Seidl Zdeněk Rapid Pardubice D 1866 0
2011/2012 3 Rapid Pardubice E 1808 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 ½
2011/2012 2 Rapid Pardubice E 1808 Hanus Michal ŠO DDM Hlinsko 1922 1865 ½
2011/2012 1 Rapid Pardubice E 1808 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1940 1930 ½
2010/2011 11 ŠK Rapid Matadors 1813 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1791 0
2010/2011 10 ŠK Rapid Matadors 1813 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny "D" 1881 0
2010/2011 8 ŠK Rapid Matadors 1813 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička "C" 1681 0
2010/2011 7 ŠK Rapid Matadors 1813 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny "E" 1790 1
2010/2011 6 ŠK Rapid Matadors 1813 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice "B" 1820 1
2010/2011 5 ŠK Rapid Matadors 1813 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1916 0
2010/2011 4 ŠK Rapid Matadors 1813 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1706 1
2010/2011 3 ŠK Rapid Matadors 1813 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim "C" 1682 1
2010/2011 2 ŠK Rapid Matadors 1813 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny "F" 1250 1
2010/2011 1 ŠK Rapid Matadors 1813 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1807 ½
2009/2010 10 ŠK Rapid Rangers 1791 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1951 1
2009/2010 9 ŠK Rapid Rangers 1791 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice 1902 1
2009/2010 8 ŠK Rapid Rangers 1791 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1635 0
2009/2010 7 ŠK Rapid Rangers 1791 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 0
2009/2010 6 ŠK Rapid Rangers 1791 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1816 1
2009/2010 5 ŠK Rapid Rangers 1791 Kučera Jan Spartak Choceň 1943 ½
2009/2010 4 ŠK Rapid Rangers 1791 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička C"" 2087 0
2009/2010 2 ŠK Rapid Rangers 1791 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1930 ½
2009/2010 1 ŠK Rapid Rangers 1791 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B"" 2048 0
2008/2009 11 AKIS Pardubice 1794 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1562 1
2008/2009 10 AKIS Pardubice 1794 Kroupa Tomáš 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2008/2009 9 AKIS Pardubice 1794 Janoušek Martin Spartak Choceň B 1606 1
2008/2009 8 AKIS Pardubice 1794 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1727 1
2008/2009 7 AKIS Pardubice 1794 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1629 0
2008/2009 6 AKIS Pardubice 1794 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1461 1
2008/2009 5 AKIS Pardubice 1794 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1881 0
2008/2009 4 AKIS Pardubice 1794 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2046 0
2008/2009 3 AKIS Pardubice 1794 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1709 1
2008/2009 2 AKIS Pardubice 1794 Zelený František TJ ŠO a DDM Chrudim C 1545 1
2008/2009 9 ŠK Rapid Matadors 1794 Svítil Radek ŠK Rapid Talents 1555 1
2008/2009 8 ŠK Rapid Matadors 1794 Kraus Ondřej ŠK Rapid Knights 1595 1
2008/2009 7 ŠK Rapid Matadors 1794 Janáček Tomáš TJ Sokol Krucemburk 1463 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Matadors 1794 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice C 1749 0
2008/2009 5 ŠK Rapid Matadors 1794 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim D 1000 ½
2008/2009 3 ŠK Rapid Matadors 1794 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny G 1444 1
2008/2009 2 ŠK Rapid Matadors 1794 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1684 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Matadors 1794 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E 1609 1
2007/2008 8 SYNPO Pardubice 1809 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 0
2007/2008 7 SYNPO Pardubice 1809 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1819 0
2007/2008 6 SYNPO Pardubice 1809 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1786 ½
2007/2008 3 SYNPO Pardubice 1809 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2021 0
2007/2008 2 SYNPO Pardubice 1809 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 1792 0
2007/2008 1 SYNPO Pardubice 1809 Mazura Miloš SK Žamberk 1908 1
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice E 1809 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1891 0
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice E 1809 Marinov Peter Spartak Choceň A 1760 1
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice E 1809 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice E 1809 Honek Jan SK Holcim Prachovice 1811 0
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice E 1809 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 1792 0
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice E 1809 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň B 1644 1
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice E 1809 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny E 1800 1
2006/2007 10 Dymák Heřmanův Městec 1751 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1880 0
2006/2007 9 Dymák Heřmanův Městec 1751 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice G 1854 1
2006/2007 8 Dymák Heřmanův Městec 1751 Juchelka Petr Kavárna Evropa Pardubice 1000 1
2006/2007 7 Dymák Heřmanův Městec 1751 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1825 ½
2006/2007 6 Dymák Heřmanův Městec 1751 Navrátil Václav Spartak Choceň A 1767 1
2006/2007 5 Dymák Heřmanův Městec 1751 Hlaváček Bedřich TJ ŠO Chrudim D 1541 1
2006/2007 4 Dymák Heřmanův Městec 1751 Šindelář Petr SK Holcim Prachovice 1851 1
2006/2007 3 Dymák Heřmanův Městec 1751 Mrha Jan ŠO Chrudim C 1831 1
2006/2007 2 Dymák Heřmanův Městec 1751 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1755 1
2006/2007 1 Dymák Heřmanův Městec 1751 Šlégr Miloslav Spartak Choceň B 1497 ½
2006/2007 9 Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1815 1
2006/2007 8 Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D"" 1298 1
2006/2007 7 Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1506 1
2006/2007 6 Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F"" 1744 1
2006/2007 5 Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 Koutný Ludvík Cyclo Content Pardubice 1620 1
2006/2007 4 Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E"" 1378 ½
2006/2007 2 Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1825 ½
2005/2006 8 Jiskra Heřmanův Městec 1736 Koutný Ludvík SYNPO Pardubice 1640 1
2005/2006 7 Jiskra Heřmanův Městec 1736 Müller Petr Holcim Prachovice 1771 0
2005/2006 6 Jiskra Heřmanův Městec 1736 Zelený František TJ+DDM Chrudim D 1498 1
2005/2006 5 Jiskra Heřmanův Městec 1736 Krys Jan TJ+DDM Chrudim C 1463 1
2005/2006 1 Jiskra Heřmanův Městec 1736 Šebek Pavel TJ DDM Hlinsko B 1716 0
2005/2006 9 Jiskra Heřmanův Městec B 1736 Kouba Petr Holcim Prachovice B 1784 1
2005/2006 8 Jiskra Heřmanův Městec B 1736 Hromádko Martin Sokol Zaječice B 2038 1
2005/2006 6 Jiskra Heřmanův Městec B 1736 Kafka Roman Sokol Krucemburk 1547 1
2005/2006 5 Jiskra Heřmanův Městec B 1736 Voldan Beno Sokol Krouna 1382 1
2005/2006 2 Jiskra Heřmanův Městec B 1736 Kučera Aleš CycloContent Pardubice 1678 ½
2005/2006 1 Jiskra Heřmanův Městec B 1736 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1813 0
2003/2004 9 H. Městec 1757 Janda Lubomír Hlinsko 1736 ½
2003/2004 8 H. Městec 1757 Nečas Jan Infinity E 1818 1
2003/2004 7 H. Městec 1757 Vala Filip Kámen 1575 ½
2003/2004 6 H. Městec 1757 Kůs Martin Chrudim D 1
2003/2004 5 H. Městec 1757 Bartoš Martin Chrudim C 1652 0
2003/2004 5 H. Městec B 1757 Drlík Stanislav Chrudim E 1633 1