Hráč Bureš Stanislav

Bureš Stanislav

User Pic
Jméno: Bureš Stanislav
Oddíl: TJ Lokomotiva Beroun
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1561
Elo mezinárodní: 0
ID: 6069
FIDE ID: 360228
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad B 1557 0
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1635 1600 0
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1589 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Kubovic Jan ŠK Merkur Kladno B 1338 1
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Beneš Miroslav ŠK Rakovník B 1735 1
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Červíček Bohumil TJ Sokol Hostivice B 1412 0
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1592 0
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Beroun A 1601 Zadina Tomáš TJ Jince A 1517 0
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Hakl David ŠK Zdice B 1309 1
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice B 1608 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Zeisek Václav TJ Jince A 1542 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1619 1638 0
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1594 0
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Kraisl Vlastimil ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1658 0
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1694 0
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1590 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Kroča Karel TJ Jince B 1100 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Kuba Milan SK Pyrit Příbram C 1544 1
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1614 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1579 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1614 Pospíšil Petr ŠOTP NOVA Kladno "A" 1734 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1614 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník "A" 1464 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1614 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1626 1
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Beroun "A" 1614 Krejčí Patrik ŠK Řevnice "A" 1594 0
2010/2011 11 Lokomotiva Beroun B 1583 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1581 1
2010/2011 10 Lokomotiva Beroun B 1583 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1587 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Beroun B 1583 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice 1669 0
2010/2011 8 Lokomotiva Beroun B 1583 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1582 1
2010/2011 7 Lokomotiva Beroun B 1583 Třešňák Lukáš ŠK Zdice B 1824 0
2010/2011 6 Lokomotiva Beroun B 1583 Kováč Martin TJ Jince A 1740 ½
2010/2011 5 Lokomotiva Beroun B 1583 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1694 1
2010/2011 4 Lokomotiva Beroun B 1583 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1771 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Beroun B 1583 Veselý Roman ŠK Řevnice B 1786 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Beroun B 1583 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1723 0
2010/2011 1 Lokomotiva Beroun B 1583 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1612 1
2009/2010 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Noha Petr SK Pyrit Příbram C 1723 0
2009/2010 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1711 ½
2009/2010 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Brabec Jaroslav ŠK Mníšek pod Brdy 1635 1
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 1563 0
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Sladovník Roman TJ Jince B 1412 ½
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice C 1432 1
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1671 0
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1510 1
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1428 1
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1671 0
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1564 Turický David ŠK Zdice B 1678 ½
2009/2010 10 Lokomotiva Beroun A 1564 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1566 0
2009/2010 6 Lokomotiva Beroun A 1564 Klosse Vladimír Český Lev Kolešovice A 1704 ½
2009/2010 4 Lokomotiva Beroun A 1564 Homola Karel ŠK Rakovník B 1676 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Beroun A 1564 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1629 ½
2009/2010 2 Lokomotiva Beroun A 1564 Růžička Václav ŠK Kladno C 1631 0
2009/2010 1 Lokomotiva Beroun A 1564 Horáková Jana ŠK Merkur Kladno 1483 1
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1506 0
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Třešňák Lukáš ŠK Zdice B 1740 0
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1689 ½
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Válek Martin ŠK Řevnice B 1619 0
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Sladovník Roman TJ Jince A 1414 1
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Klán František ŠK MěÚ Hostomice 1549 0
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1460 ½
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Mráz Vojtěch ŠK Pyrit Příbram D 1462 1
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1606 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1535 ½
2008/2009 10 Lokomotiva Beroun A 1606 Sasyn Stanislav ŠK Příbram-Baník A 1573 0
2008/2009 3 Lokomotiva Beroun A 1606 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A ½
2008/2009 2 Lokomotiva Beroun A 1606 Kuba Milan ŠK Pyrit Příbram C 1504 ½
2008/2009 1 Lokomotiva Beroun A 1606 Felkl Karel ŠK Hotel Merkur Kladno 1699 0
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1476 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram 1706 1
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Saxlová Markéta ŠK Alva Příbram D 1632 0
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1797 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Zadina Jaroslav Zadinovi Jince 1582 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Fairaisl Dušan ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1755 0
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Turický David TJ Lokomotiva Zdice B 1584 ½
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice B 1964 ½
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1914 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1607 Kraisl Vlastimil Jince A 1745 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1000 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Minařík Petr ŠK Kladno D 1735 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice A 1470 0
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Zvára Tomáš TJ Sokol Hostivice A 1662 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1789 1
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1801 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Valter Karel ŠK Alva Příbram C 1580 0
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1672 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Hlavsa Miroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1476 ½
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Tůma Robert ŠO Stochov 1578 ½
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun A 1607 Procházka Bedřich TJ Český Lev Kolešovice A 0
2006/2007 11 Lokomotiva Beroun A 1617 Spartak Žebrák B 1
2006/2007 10 Lokomotiva Beroun A 1617 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1672 0
2006/2007 9 Lokomotiva Beroun A 1617 Haman Martin ŠK Kladno D 1592 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Beroun A 1617 Žáček Petr NOVA Kladno A 1360 1
2006/2007 7 Lokomotiva Beroun A 1617 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník A 1610 1
2006/2007 6 Lokomotiva Beroun A 1617 Vaněček Ivo Caissa Úholičky B 1735 0
2006/2007 5 Lokomotiva Beroun A 1617 Sedláček Pavel ŠK Alva Pb Příbram C 1560 1
2006/2007 4 Lokomotiva Beroun A 1617 Prcín Ivo Lokomotiva Zdice A 1250 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Beroun A 1617 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1862 ½
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun A 1617 Kantořík Pavel TJ Český lev Kolešovice 1658 0
2006/2007 1 Lokomotiva Beroun A 1617 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A ½
2005/2006 11 Lokomotiva BerounA 1636 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1728 ½
2005/2006 10 Lokomotiva BerounA 1636 Stehlík Jakub SK DDM Slaný A 1
2005/2006 9 Lokomotiva BerounA 1636 Pospíšil Petr NOVA Kladno A 1667 0
2005/2006 8 Lokomotiva BerounA 1636 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 1882 1
2005/2006 7 Lokomotiva BerounA 1636 Šlégr Josef TJ Kolešovice 1675 ½
2005/2006 6 Lokomotiva BerounA 1636 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1717 0
2005/2006 5 Lokomotiva BerounA 1636 Hock Branislav ŠK Alva Příbram C 1554 0
2005/2006 4 Lokomotiva BerounA 1636 Vataha Josef ŠO Stochov 1534 1
2005/2006 3 Lokomotiva BerounA 1636 Radovský Pavel SOU Příbram A 1000 1
2005/2006 2 Lokomotiva BerounA 1636 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1762 0
2005/2006 1 Lokomotiva BerounA 1636 Čermák Petr ŠK Kladno D 1534 1
2005/2006 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1582 ½
2005/2006 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Hlavsa Miroslav TJ SOU Příbram B 1485 1
2005/2006 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Kolařík Leoš ŠK Liteň A 1684 0
2005/2006 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Brada Zdeněk ŠK Rakovník C 1411 1
2005/2006 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Batík Jan ŠK Kovohutě Příbram A 1495 1
2005/2006 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Jurčovský Zdeněk ŠK Alva Pb Příbram D 1593 1
2005/2006 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Prcín Ivo Lokomotiva Zdice B 1250 1
2005/2006 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Budil Jiří ŠK Hostomice A 1425 1
2005/2006 3 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1761 ½
2005/2006 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Sladovník Roman TJ Jince B 1391 0
2005/2006 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1636 Mejzr Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 0
2004/2005 10 Loko Beroun B 1628 ŠK Liteň 1
2004/2005 9 Loko Beroun B 1628 Bohdanecký Rudolf Loko Zdice 1567 ½
2004/2005 8 Loko Beroun B 1628 Slavík Antonín TJ Jince B 1448 1
2004/2005 7 Loko Beroun B 1628 Budil Stanislav ŠK OB Hostomice 1
2004/2005 6 Loko Beroun B 1628 Bishof Jaromír Alva Příbram D 1443 1
2004/2005 4 Loko Beroun B 1628 Vošmik Milan Kovohutě Příbram 1618 1
2004/2005 2 Loko Beroun B 1628 Kuldánek Jiří TJ Jince C 1
2004/2005 1 Loko Beroun B 1628 Vančát Ondřej Alva Příbram E 1303 1
2003/2004 4 Spartak Žebrák A 1635 Agartanov Vladimír Rakovník B 1775 0
2003/2004 3 Spartak Žebrák A 1635 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1813 0
2003/2004 2 Spartak Žebrák A 1635 Vančát Milan ALVA Příbram D 1432 1
2003/2004 1 Spartak Žebrák A 1635 Poláček Karel Řevnice A 1