Hráč Müller Jan

Müller Jan

User Pic
Jméno: Müller Jan
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1710
Elo mezinárodní: 1777
ID: 4171
FIDE ID: 339741
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Český Lev Kolešovice "C" 1777 1710 Hofner František ŠK Velvary "A" 1812 1799 0
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice "C" 1777 1710 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad "B" 1471 1497 1
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice "C" 1777 1710 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1805 1846 ½
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice "C" 1777 1710 Vengrin Filip Český Lev Kolešovice "D" 0 1110 1
2019/2020 4 Český Lev Kolešovice B 1777 1710 Pobříslová Ivana TJ AERO Odolena Voda A 0 1219 1
2018/2019 6 Český Lev Kolešovice B 1785 1733 Skýpala Jan TJ AERO Odolena Voda A 1125 1220 ½
2018/2019 4 Český Lev Kolešovice B 1788 1739 Truksa Martin ŠK Rakovník A 1686 1677 ½
2018/2019 2 Český Lev Kolešovice B 1796 1739 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1874 1866 0
2018/2019 8 Český lev Kolešovice C 1777 1733 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad B 0 1272 ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice C 1785 1733 Dbalý Václav TJ Hostivice B 1824 1826 0
2018/2019 5 Český lev Kolešovice C 1785 1733 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno A 0 1808 ½
2018/2019 4 Český lev Kolešovice C 1788 1739 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1817 1831 ½
2018/2019 3 Český lev Kolešovice C 1796 1739 Buriánek Petr ŠK Liběhrad B 1840 1842 0
2018/2019 2 Český lev Kolešovice C 1796 1739 Krafka Jan ŠK Kladno B 1913 1800 0
2018/2019 1 Český lev Kolešovice C 1796 1739 Bidovský Petr ŠK Zlonice 1647 1666 1
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice C 1796 1766 Mišičko Ján ŠK Kladno B 2065 2064 0
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice C 1788 1766 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2075 2068 0
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice C 1788 1766 Žák Jiří ŠK Velvary A 1706 1734 0
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice C 1794 1766 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1935 1938 0
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice C 1794 1766 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1723 1737 ½
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice C 1796 1766 Dbalý Václav TJ Hostivice B 1791 1783 0
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice C 1796 1766 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1901 1938 0
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice C 1796 1766 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1678 1699 0
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice C 1803 1771 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1640 1658 1
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice B 1788 1766 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1724 1737 1
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice B 1794 1766 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1809 1806 0
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice B 1794 1766 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1914 1850 ½
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice B 1796 1766 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 0
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice B 1796 1766 Zamrazil Jan KŠ Říčany 1925 D 1909 1864 0
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice B 1796 1766 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1710 1734 1
2016/2017 5 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Vrána Karel TJ Neratovice D 1683 0
2016/2017 1 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 1
2015/2016 11 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2053 2071 0
2015/2016 10 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Popelka Pavel ŠK Kralupy A 1898 1898 ½
2015/2016 9 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1810 1736 0
2015/2016 8 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad B 1653 1567 ½
2015/2016 7 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1833 1852 ½
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1760 1729 1
2015/2016 5 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1821 1835 ½
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 ½
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 1831 ½
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Bouda Karel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 ½
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 1792 1775 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole 1595 1734 ½
2015/2016 11 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad C 1435 1417 1
2015/2016 9 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Nemastil Lubomír TJ Hostivice B 1625 ½
2015/2016 8 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 1
2015/2016 7 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Katzer Radovan ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1854 1854 ½
2015/2016 6 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Zelenka Pavel ŠK Merkur Kladno B 1640 1640 1
2015/2016 5 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad D 1504 1625 0
2015/2016 4 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Šperlich Antonín ŠK Kralupy C 1680 ½
2015/2016 2 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Aron Oto Caissa Úholičky C 1758 1786 1
2015/2016 1 TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 Leník Jiří ŠK Velvary A 1610 0
2014/2015 10 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1840 1858 0
2014/2015 9 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Parpel Petr TJ Neratovice C 1774 1836 1
2014/2015 8 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1974 1922 ½
2014/2015 7 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1904 1882 0
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1707 1696 0
2014/2015 5 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Švach Jan ŠK Řevnice A 1827 1812 1
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1776 1743 ½
2014/2015 3 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Žák Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 1776 1753 1
2014/2015 2 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Havlíček Pavel KŠ Říčany 1925 E 1685 1638 1
2014/2015 1 Český Lev Kolešovice A 1786 1782 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1919 1950 0
2014/2015 10 ŠK Rakovník B 1786 1782 Kolařík Leoš ŠK Řevnice B 1649 1
2014/2015 9 ŠK Rakovník B 1786 1782 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 ½
2014/2015 8 ŠK Rakovník B 1786 1782 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice B 1900 1953 0
2014/2015 7 ŠK Rakovník B 1786 1782 Zadina Jiří TJ Jince A 1832 0
2014/2015 6 ŠK Rakovník B 1786 1782 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 0
2014/2015 4 ŠK Rakovník B 1786 1782 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1852 1843 0
2014/2015 3 ŠK Rakovník B 1786 1782 Hroník Petr JAWA Brodce B 1951 1989 0
2014/2015 2 ŠK Rakovník B 1786 1782 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1803 1881 0
2014/2015 1 ŠK Rakovník B 1786 1782 Rujder Tibor ŠK Zdice B 1858 1845 1
2013/2014 11 ŠK Rakovník B 1756 1817 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 1455 ½
2013/2014 10 ŠK Rakovník B 1756 1817 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1777 1839 ½
2013/2014 9 ŠK Rakovník B 1756 1817 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1693 1800 0
2013/2014 8 ŠK Rakovník B 1756 1817 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2068 2075 0
2013/2014 7 ŠK Rakovník B 1756 1817 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1894 1867 ½
2013/2014 6 ŠK Rakovník B 1756 1817 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 0
2013/2014 5 ŠK Rakovník B 1756 1817 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1897 1877 ½
2013/2014 4 ŠK Rakovník B 1756 1817 Pelikán Tomáš ŠK Příbram Baník A 1890 0
2013/2014 3 ŠK Rakovník B 1756 1817 Jerman Richard ŠO TP Nova Kladno A 2104 2132 0
2013/2014 2 ŠK Rakovník B 1756 1817 Hataš Radim Sokol Buštěhrad C 1695 1727 ½
2013/2014 1 ŠK Rakovník B 1756 1817 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2006 2040 0
2013/2014 11 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1890 1866 ½
2013/2014 10 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 D 1852 1782 1
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Havelka Petr Spartak Vlašim B 1865 1838 0
2013/2014 8 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Král Pavel JAWA Brodce A 1751 0
2013/2014 7 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Koranda Stanislav Sokol Hostivice A 1818 1828 ½
2013/2014 6 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1804 ½
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 C 1743 1792 ½
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1832 1794 ½
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Kasl Tomáš ŠK Zdice A 1792 ½
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad A 1676 1574 1
2013/2014 1 Český Lev Kolešovice A 1756 1817 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice A 1647 ½
2012/2013 10 ŠK Rakovník B 1735 1877 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice B 1685 1831 0
2012/2013 9 ŠK Rakovník B 1735 1877 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1966 1932 0
2012/2013 8 ŠK Rakovník B 1735 1877 Vlček Vilém Klub šachistů Říčany 1925 F 1864 1823 0
2012/2013 7 ŠK Rakovník B 1735 1877 Zadina Jiří TJ Jince A 1763 0
2012/2013 6 ŠK Rakovník B 1735 1877 Mruškovič Radoslav TJ Lokomotiva Beroun A 1977 1
2012/2013 5 ŠK Rakovník B 1735 1877 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1799 1967 0
2012/2013 4 ŠK Rakovník B 1735 1877 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 0
2012/2013 3 ŠK Rakovník B 1735 1877 Franc Ondřej ŠK Řevnice B 1803 1931 0
2012/2013 2 ŠK Rakovník B 1735 1877 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1704 1728 ½
2012/2013 1 ŠK Rakovník B 1735 1877 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 0
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Parpel Petr TJ Neratovice B 1761 1800 0
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 ½
2012/2013 9 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1803 1931 ½
2012/2013 8 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1874 1861 ½
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1833 1907 0
2012/2013 6 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda A 1808 1808 1
2012/2013 5 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Turický David ŠK Zdice A 1804 1
2012/2013 4 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 0
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Kameník Robert Sokol na Mělníce A 1972 1897 0
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 1
2012/2013 1 Český Lev Kolešovice A 1735 1877 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1917 1922 0
2011/2012 3 ŠK Rakovník "B" 1880 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 1985 1830 ½
2011/2012 1 ŠK Rakovník "B" 1880 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1626 ½
2011/2012 11 Šachový klub Rakovník 1880 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk 1974 1917 1
2011/2012 10 Šachový klub Rakovník 1880 Stluka František SK Pyrit Příbram 2089 2069 0
2011/2012 9 Šachový klub Rakovník 1880 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 ½
2011/2012 8 Šachový klub Rakovník 1880 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1997 2015 ½
2011/2012 7 Šachový klub Rakovník 1880 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1726 ½
2011/2012 6 Šachový klub Rakovník 1880 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav A 2046 2051 0
2011/2012 5 Šachový klub Rakovník 1880 Franc Lubor Sokol Kolín B 1930 1868 ½
2011/2012 4 Šachový klub Rakovník 1880 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1877 1906 0
2011/2012 3 Šachový klub Rakovník 1880 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2026 2039 ½
2011/2012 2 Šachový klub Rakovník 1880 Šmíd Miroslav JOLY Lysá nad Labem C 2176 2168 0
2011/2012 1 Šachový klub Rakovník 1880 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1814 1
2010/2011 11 ŠK Rakovník B 1838 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno 1732 1
2010/2011 10 ŠK Rakovník B 1838 Červinka Pavel TJ Neratovice C 1913 1
2010/2011 9 ŠK Rakovník B 1838 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1785 1
2010/2011 8 ŠK Rakovník B 1838 Hofner František Slovan Velvary 1853 ½
2010/2011 7 ŠK Rakovník B 1838 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1784 ½
2010/2011 6 ŠK Rakovník B 1838 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou C 1783 1
2010/2011 5 ŠK Rakovník B 1838 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1926 ½
2010/2011 4 ŠK Rakovník B 1838 Vaněček Ivo Caissa Úholičky C 1719 1
2010/2011 3 ŠK Rakovník B 1838 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1925 1
2010/2011 2 ŠK Rakovník B 1838 Černý Michal Sokol Buštěhrad 1947 ½
2010/2011 1 ŠK Rakovník B 1838 Růžička Václav ŠK Kladno C 1666 ½
2009/2010 3 ŠK Rakovník E 1825 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 0
2009/2010 10 ŠK Rakovník B 1825 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1708 1
2009/2010 9 ŠK Rakovník B 1825 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1671 1
2009/2010 7 ŠK Rakovník B 1825 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1752 0
2009/2010 6 ŠK Rakovník B 1825 Čáp Adam ŠK Kladno C 1628 1
2009/2010 4 ŠK Rakovník B 1825 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1756 ½
2009/2010 3 ŠK Rakovník B 1825 Soukal Roman SK Pyrit Příbram B 1937 1
2009/2010 2 ŠK Rakovník B 1825 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1504 1
2008/2009 11 ŠK Rakovník B 1817 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1749 1
2008/2009 10 ŠK Rakovník B 1817 Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1
2008/2009 9 ŠK Rakovník B 1817 Noha Petr ŠK Pyrit Příbram C 1695 1
2008/2009 7 ŠK Rakovník B 1817 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 1
2008/2009 6 ŠK Rakovník B 1817 Zoubek Vladimír ŠK Příbram-Baník A 1687 ½
2008/2009 5 ŠK Rakovník B 1817 Hájek Jiří Sokol Hostivice B ½
2008/2009 4 ŠK Rakovník B 1817 Sokol Roman ŠK Kladno C 2013 0
2007/2008 10 ŠK Rakovník B 1828 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1250 0
2007/2008 9 ŠK Rakovník B 1828 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1389 1
2007/2008 7 ŠK Rakovník B 1828 Klán František ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1576 1
2007/2008 6 ŠK Rakovník B 1828 Rosenbaumová Eva TJ Lokomotiva Zdice B 1430 1
2007/2008 5 ŠK Rakovník B 1828 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice B 1850 0
2007/2008 4 ŠK Rakovník B 1828 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1250 1
2007/2008 3 ŠK Rakovník B 1828 Kováč Martin Jince A 1741 0
2007/2008 2 ŠK Rakovník B 1828 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1476 1
2007/2008 1 ŠK Rakovník B 1828 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram 1873 ½
2007/2008 7 ŠK Rakovník Nováček Jan ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 5 ŠK Rakovník Král David TJ Bonex Teplice 0
2007/2008 2 ŠK Rakovník Krutina Ivan ŠK DA Praha A ½
2007/2008 1 ŠK Rakovník Bicek Richard ŠK Karlovy Vary A 0
2006/2007 5 ŠK Rakovník B 1820 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice 1702 ½
2006/2007 3 ŠK Rakovník B 1820 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1689 1
2006/2007 2 ŠK Rakovník B 1820 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1726 1
2006/2007 1 ŠK Rakovník B 1820 Šrubař Pavel Spartak Žebrák B 1800 ½
2005/2006 3 ŠK Rakovník 1821 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2043 ½
2005/2006 11 ŠK Rakovník B 1821 Voráček Pavel SK DDM Slaný A 1762 0
2005/2006 10 ŠK Rakovník B 1821 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 0
2005/2006 8 ŠK Rakovník B 1821 Šos Václav Lokomotiva BerounA 1870 ½
2005/2006 7 ŠK Rakovník B 1821 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1861 1
2005/2006 6 ŠK Rakovník B 1821 Brychta Vladimír ŠK Alva Příbram C 1900 0
2005/2006 5 ŠK Rakovník B 1821 Mrnka Václav ŠO Stochov 1682 1
2005/2006 4 ŠK Rakovník B 1821 Saxl Jiří SOU Příbram A 1791 0
2005/2006 3 ŠK Rakovník B 1821 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1991 0
2005/2006 2 ŠK Rakovník B 1821 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1750 1
2005/2006 1 ŠK Rakovník B 1821 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1728 1
2004/2005 11 ŠK Rakovník B 1796 Pechoč Bohumil Alva Pb Příbram B 2006 ½
2004/2005 10 ŠK Rakovník B 1796 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. A 2133 1
2004/2005 9 ŠK Rakovník B 1796 Netušil Jaroslav TJ Neratovice B 2019 0
2004/2005 8 ŠK Rakovník B 1796 Šos Václav TJ Loko Beroun A 1872 ½
2004/2005 7 ŠK Rakovník B 1796 Jarrah Kamal E.E.Kralupy n.V. A 2057 0
2004/2005 6 ŠK Rakovník B 1796 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1966 1
2004/2005 5 ŠK Rakovník B 1796 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1901 ½
2004/2005 4 ŠK Rakovník B 1796 Pauch Jan Joly Lysá n.L. B 2098 0
2004/2005 3 ŠK Rakovník B 1796 Žáček Zdeněk AŠ Ml.Boleslav A 2039 0
2004/2005 2 ŠK Rakovník B 1796 Crha Josef S.Emerge Ml.Bol. B 2121 ½
2004/2005 1 ŠK Rakovník B 1796 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2012 0
2003/2004 9 Rakovník B 1792 Zoubek Vladimír SOU Příbram A 1599 ½
2003/2004 8 Rakovník B 1792 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1813 0
2003/2004 6 Rakovník B 1792 Synek Pavel Řevnice A 1
2003/2004 5 Rakovník B 1792 Špaňhel Antonín Kolešovice A 1687 1
2003/2004 4 Rakovník B 1792 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák A 1720 ½
2003/2004 3 Rakovník B 1792 Quach Hoang Binh ALVA Příbram C 1602 1
2003/2004 2 Rakovník B 1792 Baťková Zuzana ŠK Liteň 1
2003/2004 1 Rakovník B 1792 Maroušek Jiří KDJS Sedlčany A 1736 1
2003/2004 8 SK Rakovnik 1792 Žamboch Roman Easy Engl. Kralupy 1961 ½
2003/2004 6 SK Rakovnik 1792 Krůta Jaroslav Spol. Neratovice B 1705 ½