Hráč Hofner František

Hofner František

User Pic
Jméno: Hofner František
Oddíl: SK DDM Slaný
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1786
Elo mezinárodní: 1743
ID: 6247
FIDE ID: 368741
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Velvary 1743 1786 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1904 1691 1
2018/2019 3 ŠK Velvary 1754 1786 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1774 1737 ½
2018/2019 2 ŠK Velvary 1754 1786 Bednár Jan TJ Hostivice B 1689 1656 0
2018/2019 1 ŠK Velvary 1760 1786 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno A 0 1808 0
2018/2019 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1743 1786 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1785 1752 1
2018/2019 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1754 1786 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1716 1700 0
2018/2019 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1760 1786 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1915 1923 0
2017/2018 9 ŠK Velvary A 1742 1755 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2082 2068 0
2017/2018 8 ŠK Velvary A 1738 1755 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1901 1938 0
2017/2018 7 ŠK Velvary A 1738 1755 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice C 1672 1677 ½
2017/2018 6 ŠK Velvary A 1723 1755 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1904 1738 1
2017/2018 5 ŠK Velvary A 1723 1755 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad A 0 1600 ½
2017/2018 4 ŠK Velvary A 1742 1755 Bidovský Petr ŠK Zlonice A 1647 1666 1
2017/2018 3 ŠK Velvary A 1742 1755 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1639 1746 1
2017/2018 2 ŠK Velvary A 1742 1755 Kural Jaroslav ŠK Kladno B 1902 1870 0
2017/2018 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1749 1755 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1790 1800 1
2017/2018 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1742 1755 Štván Marek Caissa Roztoky B 1648 1602 1
2017/2018 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1738 1755 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1835 1834 1
2017/2018 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1738 1755 Dbalý Václav TJ Hostivice A 1787 1783 0
2017/2018 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1723 1755 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1876 1865 1
2017/2018 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1723 1755 Konvalinka Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1757 1791 ½
2017/2018 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1742 1755 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1809 1806 0
2017/2018 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1742 1755 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1851 1899 1
2017/2018 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1742 1755 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1718 1739 ½
2016/2017 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2122 2143 0
2016/2017 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 0
2016/2017 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1939 1952 0
2016/2017 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 0
2016/2017 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Vrána Karel TJ Neratovice D 1683 ½
2016/2017 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1781 1780 0
2016/2017 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1573 1462 1
2016/2017 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 1
2016/2017 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 0
2016/2017 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1714 1744 ½
2016/2017 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 0
2015/2016 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 0
2015/2016 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1833 1852 1
2015/2016 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 0
2015/2016 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1952 1947 0
2015/2016 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole 1854 1854 ½
2015/2016 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Žamboch Roman ŠK Kralupy A 2006 1983 0
2015/2016 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad B 1542 1500 1
2015/2016 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1714 1744 1
2015/2016 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 0
2015/2016 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 2067 2099 0
2015/2016 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0
2015/2016 9 ŠK Velvary A 1788 1764 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad C 1653 1567 ½
2015/2016 8 ŠK Velvary A 1788 1764 Kohout Josef ŠK Rakovník A 1992 1970 0
2015/2016 7 ŠK Velvary A 1788 1764 Veselský Jan TJ Hostivice B 1676 1691 ½
2015/2016 6 ŠK Velvary A 1788 1764 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1961 1790 ½
2015/2016 5 ŠK Velvary A 1788 1764 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 0
2015/2016 4 ŠK Velvary A 1788 1764 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 ½
2015/2016 3 ŠK Velvary A 1788 1764 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad D 1735 1790 ½
2015/2016 2 ŠK Velvary A 1788 1764 Bulva Stanislav ŠK Kralupy C 1825 ½
2015/2016 1 ŠK Velvary A 1788 1764 Urban Tomáš TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 1
2014/2015 11 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Švach Jan ŠK Řevnice A 1827 1812 0
2014/2015 10 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1776 1743 1
2014/2015 9 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1974 1922 ½
2014/2015 8 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 0
2014/2015 7 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1923 1928 0
2014/2015 6 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1908 1925 0
2014/2015 5 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1840 1858 ½
2014/2015 4 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Veselý Jiří TJ Neratovice C 1787 0
2014/2015 3 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1891 1906 1
2014/2015 2 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1798 1796 0
2014/2015 1 DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1938 1912 ½
2014/2015 10 ŠK Velvary A 1838 Bulva Stanislav ŠK Kralupy C 1822 0
2014/2015 9 ŠK Velvary A 1838 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1691 1847 0
2014/2015 8 ŠK Velvary A 1838 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2031 2025 0
2014/2015 7 ŠK Velvary A 1838 Halla Jiří Caissa Úholičky C 1815 1825 ½
2014/2015 6 ŠK Velvary A 1838 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2113 2111 0
2014/2015 5 ŠK Velvary A 1838 Palas Aleš ŠK Kralupy B 1949 1965 0
2014/2015 4 ŠK Velvary A 1838 Minařík Petr ŠK Merkur Kladno B 1743 0
2014/2015 3 ŠK Velvary A 1838 Nachtigal Vlastimil ŠK Rakovník C 1768 0
2014/2015 2 ŠK Velvary A 1838 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice A 2055 2041 0
2014/2015 1 ŠK Velvary A 1838 Vaněček Jiří ŠK Zlonice A 2015 1987 0
2013/2014 11 ŠO Stochov 1854 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1709 0
2013/2014 10 ŠO Stochov 1854 Vaněček Jiří SK DDM Slaný B 2015 1990 0
2013/2014 9 ŠO Stochov 1854 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1787 1756 ½
2013/2014 8 ŠO Stochov 1854 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad E 1659 1686 1
2013/2014 7 ŠO Stochov 1854 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1722 1
2013/2014 6 ŠO Stochov 1854 Žák Jiří ŠK Velvary 1777 1772 1
2013/2014 5 ŠO Stochov 1854 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1879 1808 0
2013/2014 4 ŠO Stochov 1854 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1792 1840 0
2013/2014 11 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1639 0
2013/2014 10 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1723 1
2013/2014 9 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1820 1761 ½
2013/2014 8 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Krupanský Jaromír ŠK Příbram Baník A 1708 1734 1
2013/2014 7 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Vimmer Miloš ŠO TP Nova Kladno A 1918 1890 1
2013/2014 6 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Kozlovský Libor ŠK Rakovník B 2006 1957 ½
2013/2014 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Zadina Jiří ŠK Jince A 1822 0
2013/2014 4 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1664 1
2012/2013 10 ŠO Stochov 1842 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník C 1930 1852 1
2012/2013 9 ŠO Stochov 1842 Žák Jiří ŠK Zlonice B 1673 ½
2012/2013 8 ŠO Stochov 1842 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad F 1557 1
2012/2013 7 ŠO Stochov 1842 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1868 1801 1
2012/2013 6 ŠO Stochov 1842 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno B 1723 ½
2012/2013 5 ŠO Stochov 1842 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1527 1
2012/2013 4 ŠO Stochov 1842 Šulitka Oldřich Český Lev Kolešovice B 1548 1
2012/2013 3 ŠO Stochov 1842 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1702 1697 ½
2012/2013 2 ŠO Stochov 1842 Přibyl Martin TJ Sokol Lány 2333 2323 0
2012/2013 1 ŠO Stochov 1842 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2020 0
2012/2013 11 TJ Slovan Velvary A 1842 Kasal Kamil ŠK Spartak Čelákovice A 1961 1919 0
2012/2013 10 TJ Slovan Velvary A 1842 Kovářová Oxana Caissa Úholičky C 1647 1710 1
2012/2013 9 TJ Slovan Velvary A 1842 Břečka František TcJ Sokol na Mělníce B 1928 1938 1
2012/2013 8 TJ Slovan Velvary A 1842 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1918 1918 ½
2012/2013 7 TJ Slovan Velvary A 1842 Morávek Jakub ŠK Kralupy C 1598 1
2012/2013 5 TJ Slovan Velvary A 1842 Bouda Karel ŠK Zlonice A 1774 ½
2012/2013 4 TJ Slovan Velvary A 1842 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1847 ½
2012/2013 3 TJ Slovan Velvary A 1842 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1800 0
2012/2013 2 TJ Slovan Velvary A 1842 Hatašová Michaela Sokol Buštěhrad C 1627 1731 1
2012/2013 1 TJ Slovan Velvary A 1842 Popelka Pavel ŠK Kralupy B 1933 1944 0
2011/2012 11 ŠO Stochov 1871 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 2092 0
2011/2012 10 ŠO Stochov 1871 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1697 1
2011/2012 9 ŠO Stochov 1871 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad E 1250 1
2011/2012 8 ŠO Stochov 1871 Hataš Ondřej Caissa Úholičky D 1676 1594 ½
2011/2012 7 ŠO Stochov 1871 Přibyl Martin TJ Sokol Lány 2343 2315 0
2011/2012 6 ŠO Stochov 1871 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1752 1690 ½
2011/2012 5 ŠO Stochov 1871 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1624 1
2011/2012 4 ŠO Stochov 1871 Nachtigal Vlastimil ŠK Rakovník D 1749 ½
2011/2012 3 ŠO Stochov 1871 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1839 0
2011/2012 2 ŠO Stochov 1871 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1588 1
2011/2012 1 ŠO Stochov 1871 Krejčík Miroslav ŠK Merkur Kladno B 1912 ½
2011/2012 11 Slovan Velvary 1871 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad "B" 1782 1801 1
2011/2012 10 Slovan Velvary 1871 Kovářová Oxana Caissa Úholičky "C" 1653 1674 ½
2011/2012 9 Slovan Velvary 1871 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno "A" 1968 1938 1
2011/2012 8 Slovan Velvary 1871 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 0
2011/2012 7 Slovan Velvary 1871 Holovčák Jiří ŠOTP NOVA Kladno "A" 2001 1831 ½
2011/2012 6 Slovan Velvary 1871 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1904 0
2011/2012 5 Slovan Velvary 1871 Paukert Jan ŠK Řevnice "A" 1911 1872 0
2011/2012 4 Slovan Velvary 1871 Hochman Jan ŠK Kladno "C" 2008 1933 0
2011/2012 3 Slovan Velvary 1871 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 ½
2011/2012 2 Slovan Velvary 1871 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník "A" 1871 1
2011/2012 1 Slovan Velvary 1871 Homola Karel ŠK Rakovník "B" 1723 1
2010/2011 11 Slovan Velvary 1853 Voráček Pavel SK DDM Slaný 1827 1
2010/2011 10 Slovan Velvary 1853 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1842 0
2010/2011 9 Slovan Velvary 1853 Verner Jan TJ Neratovice C 1654 1
2010/2011 8 Slovan Velvary 1853 Müller Jan ŠK Rakovník B 1838 ½
2010/2011 7 Slovan Velvary 1853 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1693 ½
2010/2011 6 Slovan Velvary 1853 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1708 1
2010/2011 5 Slovan Velvary 1853 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1751 1
2010/2011 4 Slovan Velvary 1853 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno 1809 0
2010/2011 3 Slovan Velvary 1853 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 ½
2010/2011 2 Slovan Velvary 1853 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1908 1
2010/2011 1 Slovan Velvary 1853 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno 1892 1
2010/2011 11 ŠO Stochov 1853 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad D 1751 1
2010/2011 10 ŠO Stochov 1853 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1509 ½
2010/2011 9 ŠO Stochov 1853 Hejda Václav Český lev Kolešovice B 1819 ½
2010/2011 8 ŠO Stochov 1853 Matoušek Richard ŠK Rakovník D 1573 1
2010/2011 7 ŠO Stochov 1853 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky D 1866 0
2010/2011 4 ŠO Stochov 1853 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1835 1
2010/2011 1 ŠO Stochov 1853 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1809 ½
2009/2010 11 Slovan Velvary 1853 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1932 1
2009/2010 10 Slovan Velvary 1853 Sladká Hana Šachový klub Zlonice 1669 1
2009/2010 9 Slovan Velvary 1853 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda 2011 0
2009/2010 8 Slovan Velvary 1853 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1795 1
2009/2010 7 Slovan Velvary 1853 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad 1924 ½
2009/2010 6 Slovan Velvary 1853 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky C 1810 ½
2009/2010 5 Slovan Velvary 1853 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1711 1
2009/2010 4 Slovan Velvary 1853 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1981 0
2009/2010 3 Slovan Velvary 1853 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 2010 0
2009/2010 2 Slovan Velvary 1853 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno 1721 ½
2009/2010 1 Slovan Velvary 1853 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1922 0
2009/2010 11 ŠO Stochov 1853 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1677 1
2009/2010 10 ŠO Stochov 1853 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno B 1721 0
2009/2010 9 ŠO Stochov 1853 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1708 1
2009/2010 8 ŠO Stochov 1853 Buriánek Petr Caissa Úholičky D 1869 1
2009/2010 7 ŠO Stochov 1853 Horáková Jana ŠK Merkur Kladno B 1483 1
2009/2010 6 ŠO Stochov 1853 Beneš Miroslav ŠK Rakovník D 1818 ½
2009/2010 5 ŠO Stochov 1853 Černý Michal Sokol Buštěhrad B 1491 1
2009/2010 4 ŠO Stochov 1853 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný B 1618 ½
2009/2010 2 ŠO Stochov 1853 Čáp Adam ŠK Kladno D 1628 ½
2009/2010 1 ŠO Stochov 1853 Bauer Ondřej ŠK Rakovník E 1100 1
2008/2009 11 ŠO Stochov 1847 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 1
2008/2009 10 ŠO Stochov 1847 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 ½
2008/2009 9 ŠO Stochov 1847 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 ½
2008/2009 8 ŠO Stochov 1847 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 ½
2008/2009 7 ŠO Stochov 1847 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1921 0
2008/2009 6 ŠO Stochov 1847 Cozl David ŠK Řevnice A 1930 0
2008/2009 5 ŠO Stochov 1847 Novák Milan ŠK Příbram-Baník A 1962 ½
2008/2009 4 ŠO Stochov 1847 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1841 ½
2007/2008 11 ŠO Stochov 1860 Sokol Roman ŠK Kladno D 1935 0
2007/2008 10 ŠO Stochov 1860 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1879 1
2007/2008 8 ŠO Stochov 1860 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1888 ½
2007/2008 7 ŠO Stochov 1860 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1968 ½
2007/2008 6 ŠO Stochov 1860 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1866 0
2007/2008 5 ŠO Stochov 1860 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1977 0
2007/2008 4 ŠO Stochov 1860 Saxl Jiří Šachový klub Příbram-Baník A 1857 ½
2007/2008 3 ŠO Stochov 1860 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1890 ½
2007/2008 2 ŠO Stochov 1860 Adolf Petr TJ Lokomotiva Beroun A 1951 0
2007/2008 1 ŠO Stochov 1860 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1883 0
2006/2007 11 ŠO Stochov 1851 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice 1967 0
2006/2007 10 ŠO Stochov 1851 Plicka Petr Sokol Libčice n/Vl 1806 1
2006/2007 9 ŠO Stochov 1851 Němec David TJ Slovan Velvary 1900 0
2006/2007 8 ŠO Stochov 1851 Kučera Tomáš DDM Mělník 1963 0
2006/2007 7 ŠO Stochov 1851 Velík Jan AERO Odolena Voda 1976 ½
2006/2007 6 ŠO Stochov 1851 Palas Aleš ŠK Kralupy n/Vlt B 2038 ½
2006/2007 5 ŠO Stochov 1851 Červinka Pavel TJ Neratovice B 1856 1
2006/2007 4 ŠO Stochov 1851 Soukop Pavel SK DDM Slaný 1845 1
2006/2007 3 ŠO Stochov 1851 Framberk Jan Caissa Úholičky C 2017 0
2006/2007 2 ŠO Stochov 1851 Balavajder Michael ŠK Dobrovice B 1777 1
2006/2007 1 ŠO Stochov 1851 Žamboch Roman ŠK Kralupy n/Vlt C 1997 0
2005/2006 11 ŠO Stochov 1863 Dupák Jaroslav SOU Příbram A 1905 0
2005/2006 10 ŠO Stochov 1863 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1860 1
2005/2006 9 ŠO Stochov 1863 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1750 1
2005/2006 8 ŠO Stochov 1863 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1948 0
2005/2006 7 ŠO Stochov 1863 Henrych Miroslav SK DDM Slaný A 1880 0
2005/2006 6 ŠO Stochov 1863 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 0
2005/2006 5 ŠO Stochov 1863 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 1
2005/2006 4 ŠO Stochov 1863 Šos Václav Lokomotiva BerounA 1870 ½
2005/2006 3 ŠO Stochov 1863 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1957 ½
2005/2006 2 ŠO Stochov 1863 Soukal Roman ŠK Alva Příbram C 1884 0
2004/2005 11 ŠO Stochov 1842 Plicka Petr Sokol Libčice 1818 1
2004/2005 10 ŠO Stochov 1842 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1883 ½
2004/2005 9 ŠO Stochov 1842 Plháček Václav Sokol Hostivice 1870 0
2004/2005 8 ŠO Stochov 1842 Lavrinčík Pavel Easy E Kralupy B 1937 0
2004/2005 7 ŠO Stochov 1842 Fojtík Václav Č. Lev Kolešovice 1857 ½
2004/2005 6 ŠO Stochov 1842 Krafka Jan ŠK Kladno C 1877 1
2004/2005 5 ŠO Stochov 1842 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1793 1
2004/2005 4 ŠO Stochov 1842 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1732 1
2004/2005 3 ŠO Stochov 1842 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1881 ½
2004/2005 2 ŠO Stochov 1842 Kittler Jiří Easy E Kralupy C 1721 ½
2004/2005 1 ŠO Stochov 1842 Jargoyhen Roger ŠK Kladno D 1819 1
2003/2004 11 Slovan Velvary 1892 Hackel Luděk SK Mělník 1885 B" 2020 0
2003/2004 10 Slovan Velvary 1892 Holovčák Jiří NOVA Kladno A" 1837 ½
2003/2004 9 Slovan Velvary 1892 Šavrda Jan EasyE Kralupy C" 1596 0
2003/2004 7 Slovan Velvary 1892 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1955 0
2003/2004 6 Slovan Velvary 1892 Nipča Miroslav Sokol Hostivice 1986 ½
2003/2004 5 Slovan Velvary 1892 Pšenička Oldřich AERO Odolena Voda 1893 ½
2003/2004 4 Slovan Velvary 1892 Krafka Jan ŠK Kladno D" 1890 0
2003/2004 2 Slovan Velvary 1892 Seman Miroslav Libčice n/Vltavou 2027 0
2003/2004 1 Slovan Velvary 1892 Dvořák Tomáš ŠK Kladno E" 1892 1
2003/2004 11 SK Kladno C 1892 Semerdžiev Stefan SK Mělník 1885 2001 0
2003/2004 10 SK Kladno C 1892 Červinka Pavel Spol. Neratovice B 1799 1
2003/2004 9 SK Kladno C 1892 Čenkovič Tomáš Caissa Uholicky 2003 0
2003/2004 8 SK Kladno C 1892 Maršálek Aleš TJ CeSTV Jince 1585 1
2003/2004 7 SK Kladno C 1892 Vicka Václav TJ Loko Beroun 1783 1
2003/2004 6 SK Kladno C 1892 Richter Martin Sokol Bakov n.J. 1962 0
2003/2004 5 SK Kladno C 1892 Hložek Jan AS Mlada Boleslav 1861 0
2003/2004 4 SK Kladno C 1892 Volf Jaromír SK Rakovnik 2000 0
2003/2004 3 SK Kladno C 1892 Kalivoda Libor Alva Pb Pribram B 1821 ½
2003/2004 1 SK Kladno C 1892 Kopecký Jiří Easy Engl. Kralupy 1858 0