Hráč Pelikán Tomáš

Pelikán Tomáš

User Pic
Jméno: Pelikán Tomáš
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1841
Elo mezinárodní: 0
ID: 2456
FIDE ID: 376663
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Šachový klub Příbram - Baník C 0 1852 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 0 1676 0
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník B 0 1851 Houda Stanislav TJ Kavalier Sázava A 0 1466 1
2015/2016 3 ŠK Příbram-Baník C 1878 Hanzlík Adam ŠK Řevnice B 1435 1533 0
2015/2016 3 Šachový klub Příbram Baník 1878 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 0
2015/2016 2 Šachový klub Příbram Baník 1878 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1736 1829 0
2014/2015 3 ŠK Příbram Baník A 1885 Čermák Vít ŠK Zdice B 1833 0
2014/2015 2 ŠK Příbram Baník A 1885 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1571 1
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník A 1890 Müller Jan ŠK Rakovník B 1756 1817 1
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník B 1890 Veselý Roman ŠK Řevnice C 1752 1719 0
2012/2013 7 ŠK Příbram - Baník B 1893 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1638 1732 ½
2012/2013 5 ŠK Příbram - Baník B 1893 Zadina Jiří TJ Jince B 1593 1
2012/2013 3 ŠK Příbram - Baník B 1893 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1823 1823 0
2012/2013 2 ŠK Příbram - Baník B 1893 Kraisl Vlastimil MěÚ Hostomice 1730 1
2012/2013 11 ŠK Příbram Baník A 1893 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1704 1728 0
2012/2013 10 ŠK Příbram Baník A 1893 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 1
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1893 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1808 1822 1
2012/2013 1 ŠK Příbram Baník A 1893 Franc Ondřej ŠK Řevnice B 1803 1931 ½
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník B 1871 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram C 1673 0
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník B 1871 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1859 ½
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník "A" 1871 Paukert Jan ŠK Řevnice "A" 1911 1872 1
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník "A" 1871 Hofner František Slovan Velvary 1871 0
2010/2011 10 ŠK Příbram Baník A 1883 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem E 1952 0
2010/2011 7 ŠK Příbram Baník A 1883 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 2006 0
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1883 Bodický Michal SK Pyrit Příbram C 1731 1
2010/2011 5 ŠK Příbram Baník A 1883 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1976 0
2010/2011 3 ŠK Příbram Baník A 1883 Adamík František Klub šachistů Říčany 1925 E 1928 1
2010/2011 2 ŠK Příbram Baník A 1883 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1995 1
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1883 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1741 ½
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1871 Bauer Jindřich Český Lev Kolešovice A 1877 0
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1871 Abraham Karel ŠK Kladno C 1875 ½
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1871 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno 1918 1
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1871 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1866 ½
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1871 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1
2009/2010 2 ŠK Příbram Baník A 1871 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 1715 1
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1871 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1884 ½
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1861 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun A 1657 1
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1861 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1285 1
2008/2009 8 ŠK Příbram-Baník A 1861 Farář Jakub ŠK Pyrit Příbram C 1363 1
2008/2009 5 ŠK Příbram-Baník A 1861 Vataha Josef ŠO Stochov 1532 1
2007/2008 9 ŠK Příbram - Baník B 1894 Šilhavý Miroslav TJ Lokomotiva Zdice B 1333 ½
2007/2008 4 ŠK Příbram - Baník B 1894 Kvapil Petr ŠK Kovohutě Příbram 1894 ½
2007/2008 1 ŠK Příbram - Baník B 1894 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1541 0
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1894 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1968 0
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1894 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1866 ½
2007/2008 1 Šachový klub Příbram-Baník A 1894 Růžička Václav ŠK Kladno D 1920 0
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník A 1885 Sedláček Pavel ŠK Alva Pb Příbram C 1560 1
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1885 Franc Ondřej Lokomotiva Zdice A 1405 1
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník B 1885 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram E 2137 ½
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník B 1885 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1786 ½
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník B 1885 Šilhavý Miroslav Lokomotiva Zdice B 1000 1
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník B 1885 Kvapil Petr Kovohutě Příbram 1922 1
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník B 1885 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1745 1
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník B 1885 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1525 1
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník B 1885 Kvasnička Ladislav SK Liteň 1597 0
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník B 1885 Zeisek Václav TJ Jince B 1581 1
2005/2006 1 SOU Příbram A 1876 Vančát Milan ŠK Alva Příbram C 1753 ½
2005/2006 11 TJ SOU Příbram B 1876 Placheta Rostislav ŠK Hostomice A 1860 ½
2005/2006 9 TJ SOU Příbram B 1876 Kováč Martin TJ Jince B 1737 ½
2005/2006 8 TJ SOU Příbram B 1876 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram E 2121 0
2005/2006 7 TJ SOU Příbram B 1876 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2007 0
2005/2006 6 TJ SOU Příbram B 1876 Horák Vojtěch ŠK Řevnice A 1880 1
2005/2006 5 TJ SOU Příbram B 1876 Ratušny Arsen ŠK Liteň A 1983 ½
2005/2006 4 TJ SOU Příbram B 1876 Duda Michal ŠK Rakovník C 1475 1
2005/2006 3 TJ SOU Příbram B 1876 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram A 1760 1
2005/2006 2 TJ SOU Příbram B 1876 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1758 1
2005/2006 1 TJ SOU Příbram B 1876 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice B 1578 1
2004/2005 9 TJ SOU Příbram A 1873 Müller Petr Dolní Kralovice A 1370 1
2004/2005 7 TJ SOU Příbram A 1873 Šimek Zdeněk ŠK KDJS Sedlčany A 1397 1
2004/2005 2 TJ SOU Příbram A 1873 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1
2004/2005 1 TJ SOU Příbram A 1873 Mikeš Vlastislav ŠK ALVA Příbram C 1465 1
2004/2005 9 SOU Dubno B 1873 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1
2003/2004 3 SOU Příbram A 1854 Kysilko Jaroslav Řevnice A 1794 1
2003/2004 2 SOU Příbram A 1854 Boštík Vladimír KDJS Sedlčany A 1841 1
2003/2004 1 SOU Příbram A 1854 Hejda Václav Kolešovice A 1785 1