Hráč Halbrštát David

Halbrštát David

User Pic
Jméno: Halbrštát David
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1790
Elo mezinárodní: 1794
ID: 12157
FIDE ID: 330868
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1789 Slabý Miloš 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1799 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1794 0
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1799 Baláž Jindřich ŠK Svitavy B 1539 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1799 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1909 0
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1799 Merta Michal ŠO K a.s. Kunvald 1793 0
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1799 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk C 1769 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová 1799 Synpo Pardubice 1
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová 1799 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1865 ½
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová 1799 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1923 0
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová 1799 Tesař Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1858 1
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička B 1720 1
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Matouš Radek SYNPO Pardubice 1962 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1800 ½
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1800 ½
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1956 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Culek Karel ŠO Chrudim B 1829 1
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Pyskatý Jiří AKIS Pardubice 1842 ½
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1991 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1706 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2064 0
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Hodek Roman ŠK Kunvald 1675 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1944 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1631 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Felcman Martin ŠK Žamberk C 1439 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Martinec Jan ŠK Žamberk B 1734 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1626 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1736 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1706 Petrželka Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1901 ½
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1576 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Novotný Karel FYGR Lanškroun 1596 ½
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná 1524 1
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1575 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Křemenák Jiří Lokomotiva Česká Třebová A 1759 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1698 0
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1747 1
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Felcman Tomáš TJ Jablonné nad Orlicí 1597 0
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Jeništa Jiří SK Žamberk B 1796 1
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2153 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1910 0
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1755 0
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Juchelka Petr KONTAX Pardubice 1000 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1720 ½
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Kapoun Milan TJ Jiskra Litomyšl 1803 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Janko Jan SYNPO Pardubice 1830 0
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 Vondra Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí A 1990 ½
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1908 ½
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1581 ½
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Marek Michal FYGR Lanškroun 1818 0
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Weis Ladislav Spartak Choceň 1802 ½
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Slavíček Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1765 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Petráček Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1403 1
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1842 0
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Urbášek Oleg Slovan Moravská Třebová 2051 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 1
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Fabian Karel TJ Lanškroun B 1612 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1729 0
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Mazura Jaroslav ŠK Žamberk C 1579 1
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Maštalíř Josef Jiskra Ústí nad Orlicí D 1587 1
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Palla Květoslav Tropic Lanškroun 1575 1
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Klíma Ladislav Štefanydes Polička C 1509 0
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1686 0
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald B 1514 1
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1649 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1690 1
2005/2006 2 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1649 Boráň Tomáš BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1818 0
2005/2006 1 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1649 Štukner Šimon BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 ½
2004/2005 11 Loko Ceska Trebova 1603 Erbrt Jan Jiskra Horice 0
2004/2005 10 Loko Ceska Trebova 1603 Vaníček Lukáš Jis. RMKS N.Bydzov 1
2004/2005 7 Loko Ceska Trebova 1603 Svoboda Pavel SS Brno Vinohrady 0
2004/2005 6 Loko Ceska Trebova 1603 Plch Josef TJ Sokol Jedovnice 1
2004/2005 5 Loko Ceska Trebova 1603 Kosek Marek DDM Karosa V.Myto 1405 1
2004/2005 2 Loko Ceska Trebova 1603 Kotík Miloš TJ Zdas Zdar/Sazav 0
2004/2005 1 Loko Ceska Trebova 1603 Žák Josef TJ Namest/Oslavou 1420 1
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1700 0
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Janeček Miroslav SK Žamberk C 1553 1
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1618 1
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1681 0
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Driemer Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 0
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1406 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Marek Michal TJ Lanškroun FYGR 1811 0
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1431 0
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1581 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1603 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1709 ½
2003/2004 4 Loko C. Trebova 1549 Mareckova Martina Panda Rychnov nad Kněžnou 1531 0
2003/2004 3 Loko C. Trebova 1549 Ulip Viktor Jiskra Jaromer 1
2003/2004 2 Loko C. Trebova 1549 Vanicek Lukas Jiskra Novy Bydzov 1
2003/2004 1 Loko C. Trebova 1549 Rosenbaum Vit Sokol Joly Lysá nad Labem 1
2003/2004 11 Loko Česká Třebová B 1549 Cedzo Štěpán Slovan Moravská Třebová 1789 ½
2003/2004 10 Loko Česká Třebová B 1549 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1750 0
2003/2004 9 Loko Česká Třebová B 1549 Motl Josef Sokol Horní Čermná 1628 1
2003/2004 8 Loko Česká Třebová B 1549 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1679 ½
2003/2004 7 Loko Česká Třebová B 1549 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1625 1
2003/2004 6 Loko Česká Třebová B 1549 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1591 1
2003/2004 5 Loko Česká Třebová B 1549 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1581 ½
2003/2004 4 Loko Česká Třebová B 1549 Štěpán Stanislav ZD Kunvald B 1638 0
2003/2004 3 Loko Česká Třebová B 1549 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1250 ½
2003/2004 2 Loko Česká Třebová B 1549 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1654 1
2003/2004 1 Loko Česká Třebová B 1549 Mačka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1422 0