Hráč Kretschmer Jaroslav

Kretschmer Jaroslav

User Pic
Jméno: Kretschmer Jaroslav
Oddíl: CAISSA Roztoky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1703
Elo mezinárodní: 1737
ID: 6473
FIDE ID: 332607
Rok narození: 1952
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 CAISSA Roztoky "B" 1737 1737 Hofner František ŠK Velvary "A" 1819 1814 0 soutěž
2019/2020 8 CAISSA Roztoky "B" 1737 1737 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad "B" 1678 1692 1 soutěž
2019/2020 5 CAISSA Roztoky "B" 1738 1754 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice "C" 0 1591 0 soutěž
2019/2020 3 CAISSA Roztoky "B" 1760 1754 Tvaroh Vítězslav Sokol Buštěhrad "C" 1339 1420 0 soutěž
2019/2020 2 CAISSA Roztoky "B" 1760 1754 Fejtek Petr ŠK Kladno "B" 1725 1699 ½ soutěž
2019/2020 1 CAISSA Roztoky "B" 1760 1754 Rezek Jaroslav ŠO TP Nova Kladno "A" 0 1690 0 soutěž
2019/2020 7 Caissa Roztoky A 1738 1737 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1693 1704 ½ soutěž
2019/2020 4 Caissa Roztoky A 1760 1754 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1703 1722 0 soutěž
2019/2020 3 Caissa Roztoky A 1760 1754 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1714 1682 0 soutěž
2018/2019 9 Caissa Roztoky A 1768 1765 Beneš Matěj SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1422 1531 ½ soutěž
2018/2019 7 Caissa Roztoky A 1773 1765 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1894 1838 0 soutěž
2018/2019 6 Caissa Roztoky A 1773 1765 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1822 1828 ½ soutěž
2018/2019 3 Caissa Roztoky A 1791 1779 Svoboda Jan JAWA Brodce A 1270 1372 0 soutěž
2017/2018 11 Caissa Roztoky A 1804 1810 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1895 1897 0 soutěž
2017/2018 10 Caissa Roztoky A 1817 1810 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 2036 2056 0 soutěž
2017/2018 7 Caissa Roztoky A 1821 1810 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2027 2008 0 soutěž
2017/2018 6 Caissa Roztoky A 1836 1810 Hinz František Český lev Kolešovice A 1911 1922 0 soutěž
2017/2018 5 Caissa Roztoky A 1836 1810 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 1961 1947 ½ soutěž
2017/2018 11 Caissa Roztoky B 1804 1810 Malý Filip KŠ Říčany 1925 D 1977 1939 0 soutěž
2017/2018 10 Caissa Roztoky B 1817 1810 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1877 1892 0 soutěž
2017/2018 9 Caissa Roztoky B 1821 1810 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 ½ soutěž
2017/2018 8 Caissa Roztoky B 1821 1810 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1835 1834 ½ soutěž
2017/2018 7 Caissa Roztoky B 1836 1810 Koranda Stanislav TJ Hostivice A 1813 1782 ½ soutěž
2017/2018 6 Caissa Roztoky B 1836 1810 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1845 1840 0 soutěž
2017/2018 5 Caissa Roztoky B 1817 1810 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1764 1811 0 soutěž
2017/2018 3 Caissa Roztoky B 1817 1810 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1904 1850 0 soutěž
2017/2018 2 Caissa Roztoky B 1817 1810 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1807 1808 1 soutěž
2017/2018 1 Caissa Roztoky B 1830 1810 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice B 1786 1799 1 soutěž
2016/2017 11 Caissa Úholičky B 1870 1869 Verner Jan TJ Neratovice C 1804 1791 ½ soutěž
2016/2017 10 Caissa Úholičky B 1870 1869 Kliment Jiří TJ Neratovice D 1577 ½ soutěž
2016/2017 9 Caissa Úholičky B 1870 1869 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 1 soutěž
2016/2017 8 Caissa Úholičky B 1870 1869 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1736 1829 0 soutěž
2016/2017 7 Caissa Úholičky B 1870 1869 Bednár Jan Sokol Hostivice A 1748 1643 ½ soutěž
2016/2017 6 Caissa Úholičky B 1870 1869 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 ½ soutěž
2016/2017 5 Caissa Úholičky B 1870 1869 Gruber Tomáš Sokol na Mělníce A 1588 1642 1 soutěž
2016/2017 4 Caissa Úholičky B 1870 1869 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice A 1910 1940 0 soutěž
2016/2017 3 Caissa Úholičky B 1870 1869 Beneš Karel Příbram Baník A 1644 1651 ½ soutěž
2016/2017 2 Caissa Úholičky B 1870 1869 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany A 1596 1582 ½ soutěž
2016/2017 1 Caissa Úholičky B 1870 1869 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1795 1775 1 soutěž
2015/2016 11 Caissa Úholičky C 1870 1869 Leník Jiří ŠK Velvary A 1610 0 soutěž
2015/2016 10 Caissa Úholičky C 1870 1869 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad C 1600 1604 ½ soutěž
2015/2016 9 Caissa Úholičky C 1870 1869 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník A 1590 1607 1 soutěž
2015/2016 8 Caissa Úholičky C 1870 1869 Bednár Jan TJ Hostivice B 1748 1643 ½ soutěž
2015/2016 7 Caissa Úholičky C 1870 1869 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1645 1 soutěž
2015/2016 6 Caissa Úholičky C 1870 1869 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1851 1807 0 soutěž
2015/2016 5 Caissa Úholičky C 1870 1869 Hůrka Jiří ŠK Merkur Kladno B 1740 0 soutěž
2015/2016 4 Caissa Úholičky C 1870 1869 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad D 1735 1790 0 soutěž
2015/2016 3 Caissa Úholičky C 1870 1869 Smolík Aleš ŠK Kralupy C 1549 1638 1 soutěž
2015/2016 2 Caissa Úholičky C 1870 1869 Hinz František TJ Český lev Kolešovice B 1924 1855 0 soutěž
2015/2016 11 Caissa Úholičky B 1870 1869 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1500 1399 1 soutěž
2015/2016 10 Caissa Úholičky B 1870 1869 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1760 1729 1 soutěž
2015/2016 9 Caissa Úholičky B 1870 1869 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1763 1779 ½ soutěž
2015/2016 8 Caissa Úholičky B 1870 1869 Rada Roman SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1615 0 soutěž
2015/2016 7 Caissa Úholičky B 1870 1869 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1785 1790 1 soutěž
2015/2016 5 Caissa Úholičky B 1870 1869 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1795 1775 ½ soutěž
2015/2016 4 Caissa Úholičky B 1870 1869 Parpel Petr TJ Neratovice C 1787 1813 ½ soutěž
2015/2016 1 Caissa Úholičky B 1870 1869 Martinec Karel ŠK Kralupy A 1895 1841 ½ soutěž
2014/2015 8 Caissa Úholičky B 1771 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1814 1814 1 soutěž
2014/2015 6 Caissa Úholičky B 1771 Jiroušek Tadeáš KŠ Říčany 1925 E 1377 0 soutěž
2014/2015 11 Caissa Úholičky C 1771 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1668 0 soutěž
2014/2015 9 Caissa Úholičky C 1771 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 1 soutěž
2014/2015 8 Caissa Úholičky C 1771 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1857 ½ soutěž
2014/2015 7 Caissa Úholičky C 1771 Linhart Stanislav ŠK Velvary A 1722 ½ soutěž
2014/2015 6 Caissa Úholičky C 1771 Karafiát Zdeněk ŠK Kralupy C 1667 ½ soutěž
2014/2015 5 Caissa Úholičky C 1771 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad B 1482 1552 ½ soutěž
2014/2015 4 Caissa Úholičky C 1771 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1881 1862 ½ soutěž
2014/2015 1 Caissa Úholičky C 1771 Košičár Milan ŠK Kralupy B 1699 0 soutěž
2014/2015 10 Caissa Úholičky 1771 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1639 1 soutěž
2013/2014 11 Caissa Úholičky C 1757 Katzer Radovan ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1767 1859 ½ soutěž
2013/2014 9 Caissa Úholičky C 1757 Bulva Stanislav TJ Kralupy nad Vltavou C 1839 1 soutěž
2013/2014 8 Caissa Úholičky C 1757 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 ½ soutěž
2013/2014 7 Caissa Úholičky C 1757 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 0 soutěž
2013/2014 6 Caissa Úholičky C 1757 Verner Jan Cayman Pharma D 1714 0 soutěž
2013/2014 5 Caissa Úholičky C 1757 Jeřábek Jindřich Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 2047 1984 0 soutěž
2013/2014 3 Caissa Úholičky C 1757 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 1 soutěž
2013/2014 2 Caissa Úholičky C 1757 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1778 ½ soutěž
2013/2014 1 Caissa Úholičky C 1757 Gruber Miloš TcJ Sokol na Mělníce B 1932 1910 0 soutěž
2013/2014 10 Caissa Úholičky B 1757 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 0 soutěž
2013/2014 8 Caissa Úholičky B 1757 Krejčí Patrik ŠK Řevnice A 1639 1 soutěž
2013/2014 7 Caissa Úholičky B 1757 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1791 1839 1 soutěž
2013/2014 6 Caissa Úholičky B 1757 Turický David ŠK Zdice A 1778 1784 ½ soutěž
2012/2013 11 Caissa Úholičky C 1716 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy C 1800 1749 1 soutěž
2012/2013 10 Caissa Úholičky C 1716 Trejbal Jindřich TJ Slovan Velvary A 1972 ½ soutěž
2012/2013 9 Caissa Úholičky C 1716 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1868 1 soutěž
2012/2013 8 Caissa Úholičky C 1716 Partl Miloslav TJ Sokol Brandýs n. L. A 1867 1799 0 soutěž
2012/2013 7 Caissa Úholičky C 1716 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1976 1984 ½ soutěž
2012/2013 6 Caissa Úholičky C 1716 Hataš Radim Sokol Buštěhrad C 1702 1697 ½ soutěž
2012/2013 5 Caissa Úholičky C 1716 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1908 1913 1 soutěž
2012/2013 4 Caissa Úholičky C 1716 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1827 ½ soutěž
2012/2013 2 Caissa Úholičky C 1716 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1765 1767 0 soutěž
2012/2013 1 Caissa Úholičky C 1716 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1993 1837 ½ soutěž
2012/2013 11 Caissa Úholičky B 1716 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1673 ½ soutěž
2012/2013 9 Caissa Úholičky B 1716 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1685 1831 1 soutěž
2012/2013 8 Caissa Úholičky B 1716 Spilka Jiří Český Lev Kolešovice A 1992 1837 0 soutěž
2012/2013 4 Caissa Úholičky B 1716 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1765 1767 ½ soutěž
2012/2013 3 Caissa Úholičky B 1716 Vít Martin Klub šachistů Říčany 1925 C 1903 1943 0 soutěž
2012/2013 2 Caissa Úholičky B 1716 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno A 1820 0 soutěž
2012/2013 1 Caissa Úholičky B 1716 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1976 1984 1 soutěž
2011/2012 2 Caissa Úholičky B 1697 Lánský Petr ŠK Kralupy n.Vlt.B 1817 1758 ½ soutěž
2011/2012 11 Caissa Úholičky "C" 1697 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 0 soutěž
2011/2012 9 Caissa Úholičky "C" 1697 Vítek Jan SK DDM Slaný 1871 ½ soutěž
2011/2012 8 Caissa Úholičky "C" 1697 Paukert Jan ŠK Řevnice "A" 1911 1872 0 soutěž
2011/2012 7 Caissa Úholičky "C" 1697 Hatašová Michaela ŠK Kladno "C" 1628 1619 0 soutěž
2011/2012 6 Caissa Úholičky "C" 1697 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 1 soutěž
2011/2012 5 Caissa Úholičky "C" 1697 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník "A" 1691 1 soutěž
2011/2012 4 Caissa Úholičky "C" 1697 Spilka Jiří ŠK Rakovník "B" 2017 1853 1 soutěž
2011/2012 3 Caissa Úholičky "C" 1697 Černý Michal Sokol Buštěhrad "B" 1806 1856 0 soutěž
2011/2012 2 Caissa Úholičky "C" 1697 Vimmer Miloš ŠOTP NOVA Kladno "A" 1829 ½ soutěž
2011/2012 1 Caissa Úholičky "C" 1697 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 ½ soutěž
2010/2011 11 Caissa Úholičky C 1708 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1908 0 soutěž
2010/2011 9 Caissa Úholičky C 1708 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1925 0 soutěž
2010/2011 8 Caissa Úholičky C 1708 Růžička Václav ŠK Kladno C 1666 1 soutěž
2010/2011 6 Caissa Úholičky C 1708 Hofner František Slovan Velvary 1853 0 soutěž
2010/2011 4 Caissa Úholičky C 1708 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1587 0 soutěž
2010/2011 3 Caissa Úholičky C 1708 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 ½ soutěž
2010/2011 2 Caissa Úholičky C 1708 Smirskyj Oleg ŠO TP NOVA Kladno 1737 ½ soutěž
2010/2011 1 Caissa Úholičky C 1708 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1785 0 soutěž
2010/2011 10 Caissa Úholičky B 1708 Šoltysová Andrea Šachklub města Dobrovice A 1587 1 soutěž
2010/2011 8 Caissa Úholičky B 1708 Benda Martin ŠK Kralupy B 1000 0 soutěž
2010/2011 7 Caissa Úholičky B 1708 Černý Michal ŠK Kladno B 1947 0 soutěž
2010/2011 6 Caissa Úholičky B 1708 Jilemnický Jaromír ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1553 1 soutěž
2009/2010 11 Caissa Úholičky B 1721 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1651 1 soutěž
2009/2010 10 Caissa Úholičky B 1721 Rada Roman SK DDM Slaný 1546 ½ soutěž
2009/2010 8 Caissa Úholičky B 1721 Čížkovský Ota Šachový klub Zlonice 0 soutěž
2009/2010 7 Caissa Úholičky B 1721 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda 1750 ½ soutěž
2009/2010 6 Caissa Úholičky B 1721 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce B 1713 0 soutěž
2009/2010 4 Caissa Úholičky B 1721 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1682 ½ soutěž
2009/2010 3 Caissa Úholičky B 1721 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1409 0 soutěž
2009/2010 2 Caissa Úholičky B 1721 Vrána Karel TJ Neratovice B 1658 1 soutěž
2008/2009 11 Caissa Úholičky "B" 1732 Gýra Jiří TJ Aero Odolena Voda 1754 ½ soutěž
2008/2009 10 Caissa Úholičky "B" 1732 Nedvěd Pavel ŠK Kladno "B" 1758 1 soutěž
2008/2009 8 Caissa Úholičky "B" 1732 Klein Eduard NOVA Kladno "A" 1815 0 soutěž
2008/2009 7 Caissa Úholičky "B" 1732 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1771 0 soutěž
2008/2009 6 Caissa Úholičky "B" 1732 Vondruška Milan Slovan Velvary 1625 ½ soutěž
2008/2009 5 Caissa Úholičky "B" 1732 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce "B" 1687 1 soutěž
2008/2009 4 Caissa Úholičky "B" 1732 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad "A" 1724 ½ soutěž
2008/2009 3 Caissa Úholičky "B" 1732 Morávek Jakub ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1499 1 soutěž
2008/2009 2 Caissa Úholičky "B" 1732 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1780 0 soutěž
2008/2009 1 Caissa Úholičky "B" 1732 Bouda Karel SK DDM Slaný "A" 1751 0 soutěž
2007/2008 11 Caissa Úholičky B 1762 Urban Tomáš TJ Český Lev Kolešovice A 1565 1 soutěž
2007/2008 10 Caissa Úholičky B 1762 Noha Petr ŠK Alva Příbram C 1746 0 soutěž
2007/2008 9 Caissa Úholičky B 1762 Littmann Jiří ŠK Kladno C 1718 1 soutěž
2007/2008 8 Caissa Úholičky B 1762 Dupák Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1813 ½ soutěž
2007/2008 7 Caissa Úholičky B 1762 Honzík Jiří ŠO Stochov 1566 1 soutěž
2007/2008 6 Caissa Úholičky B 1762 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1754 0 soutěž
2007/2008 5 Caissa Úholičky B 1762 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1413 0 soutěž
2007/2008 4 Caissa Úholičky B 1762 Minařík Petr ŠK Kladno D 1735 ½ soutěž
2007/2008 3 Caissa Úholičky B 1762 Turický David Lokomotiva Zdice A 1584 1 soutěž
2007/2008 2 Caissa Úholičky B 1762 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 ½ soutěž
2007/2008 1 Caissa Úholičky B 1762 Tóth Václav NOVA Kladno A 1682 0 soutěž
2006/2007 11 Caissa Úholičky B 1726 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1651 1 soutěž
2006/2007 10 Caissa Úholičky B 1726 Hochman Jan ŠK Kladno C 1752 ½ soutěž
2006/2007 9 Caissa Úholičky B 1726 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice 1702 ½ soutěž
2006/2007 8 Caissa Úholičky B 1726 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1742 ½ soutěž
2006/2007 7 Caissa Úholičky B 1726 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1738 0 soutěž
2006/2007 6 Caissa Úholičky B 1726 Veselý Stanislav Lokomotiva Beroun A 1746 ½ soutěž
2006/2007 5 Caissa Úholičky B 1726 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1678 1 soutěž
2006/2007 4 Caissa Úholičky B 1726 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1827 1 soutěž
2006/2007 3 Caissa Úholičky B 1726 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník A 1617 1 soutěž
2006/2007 2 Caissa Úholičky B 1726 Müller Jan ŠK Rakovník B 1820 0 soutěž
2006/2007 1 Caissa Úholičky B 1726 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram C 1745 0 soutěž
2005/2006 11 Caissa Úholičky B 1771 Hrubčík Martin Spartak Čelákovice 1470 1 soutěž
2005/2006 10 Caissa Úholičky B 1771 Rádl Josef Brandýs n/Labem 1502 0 soutěž
2005/2006 9 Caissa Úholičky B 1771 Kacafírek Miroslav Sokol Tišice 1943 0 soutěž
2005/2006 8 Caissa Úholičky B 1771 Garšic Petr Bakov n/Jizerou B 2144 0 soutěž
2005/2006 7 Caissa Úholičky B 1771 Gýra Jiří Aero Odolena Voda 1743 ½ soutěž
2005/2006 6 Caissa Úholičky B 1771 Veselý Jiří DIAREA Neratovice 1289 ½ soutěž
2005/2006 5 Caissa Úholičky B 1771 Popelka Pavel Kralupy n/Vlt B 1852 ½ soutěž
2005/2006 4 Caissa Úholičky B 1771 Paluka Jiří Kralupy n/Vlt C 1295 1 soutěž
2005/2006 3 Caissa Úholičky B 1771 Beneš Martin DDM Mělník 1505 0 soutěž
2005/2006 2 Caissa Úholičky B 1771 Tichý Rudolf Libčice n/Vltavou 1645 ½ soutěž
2005/2006 1 Caissa Úholičky B 1771 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1684 ½ soutěž
2005/2006 8 Caissa Úholičky A 1771 Buriánek Tomáš S.E. Ml.Boleslav B 1929 0 soutěž
2005/2006 4 Caissa Úholičky A 1771 Sedláček Pavel Alva Pb Příbram B 1515 ½ soutěž
2004/2005 11 Caissa Úholičky B 1793 Hinz František Sokol Hostivice 1941 0 soutěž
2004/2005 10 Caissa Úholičky B 1793 Kopecký Jiří Easy E Kralupy B 1952 0 soutěž
2004/2005 9 Caissa Úholičky B 1793 Kočí Stanislav Č. Lev Kolešovice 1658 1 soutěž
2004/2005 8 Caissa Úholičky B 1793 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 2038 0 soutěž
2004/2005 7 Caissa Úholičky B 1793 Němec David SK DDM Slaný 1853 0 soutěž
2004/2005 6 Caissa Úholičky B 1793 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1732 0 soutěž
2004/2005 5 Caissa Úholičky B 1793 Hofner František ŠO Stochov 1842 0 soutěž
2004/2005 4 Caissa Úholičky B 1793 Sýkora Kamil Easy E Kralupy C 1763 1 soutěž
2004/2005 3 Caissa Úholičky B 1793 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1752 0 soutěž
2004/2005 2 Caissa Úholičky B 1793 Plicka Petr Sokol Libčice 1818 ½ soutěž
2004/2005 1 Caissa Úholičky B 1793 Strnad Pavel NOVA Kladno A 1737 1 soutěž
2003/2004 8 Caissa Úholičky B 1813 Müller Jan Rakovník B 1792 1 soutěž
2003/2004 7 Caissa Úholičky B 1813 Beneš Karel SOU Příbram A 1551 ½ soutěž
2003/2004 6 Caissa Úholičky B 1813 Kuba Milan ALVA Příbram D 1487 1 soutěž
2003/2004 5 Caissa Úholičky B 1813 Ledvinka Jiří Řevnice A 1784 1 soutěž
2003/2004 4 Caissa Úholičky B 1813 Rédl Václav Kolešovice A 1624 1 soutěž
2003/2004 3 Caissa Úholičky B 1813 Bureš Stanislav Spartak Žebrák A 1635 1 soutěž
2003/2004 2 Caissa Úholičky B 1813 Čížek Ondřej ALVA Příbram C 1599 ½ soutěž
2003/2004 1 Caissa Úholičky B 1813 Šinágl David ŠK Liteň 1563 0 soutěž
2003/2004 9 Caissa Uholicky 1813 Doubek Martin SK Kladno C 1651 ½ soutěž