Hráč Habran Ivo

Habran Ivo

User Pic
Jméno: Habran Ivo
Oddíl: ŠK Merkur Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1823
Elo mezinárodní: 0
ID: 15439
FIDE ID: 379735
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 7 Č ŠK Merkur Kladno B 1823 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1817 1806 0
2013/2014 6 B ŠK Merkur Kladno B 1823 Vimmer Miloš ŠO TP Nova Kladno A 1918 1890 0
2013/2014 5 Č ŠK Merkur Kladno B 1823 Kozlovský Libor ŠK Rakovník B 2006 1957 0
2013/2014 4 B ŠK Merkur Kladno B 1823 Zadina Jiří ŠK Jince A 1822 1
2013/2014 3 Č ŠK Merkur Kladno B 1823 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1730 1709 1
2013/2014 2 B ŠK Merkur Kladno B 1823 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1792 ½
2013/2014 1 Č ŠK Merkur Kladno B 1823 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1693 1800 1
2012/2013 11 B ŠK Merkur Kladno B 1820 Kaláb Jaromír TJ Sokol Hostivice B 1822 ½
2012/2013 9 B ŠK Merkur Kladno B 1820 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 ½
2012/2013 5 B ŠK Merkur Kladno B 1820 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1808 1822 ½
2012/2013 3 B ŠK Merkur Kladno B 1820 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1564 ½
2012/2013 10 Č ŠK Merkur Kladno A 1820 Turický David ŠK Zdice A 1804 ½
2012/2013 9 B ŠK Merkur Kladno A 1820 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1725 1
2012/2013 8 Č ŠK Merkur Kladno A 1820 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1765 1767 0
2012/2013 7 B ŠK Merkur Kladno A 1820 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 C 1857 1796 ½
2012/2013 4 B ŠK Merkur Kladno A 1820 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1673 1
2012/2013 3 Č ŠK Merkur Kladno A 1820 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1772 ½
2012/2013 2 B ŠK Merkur Kladno A 1820 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1716 1
2011/2012 10 Č ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Stolz Lubor ŠK Zdice "A" 1890 1899 0
2011/2012 9 B ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Leník Jiří Slovan Velvary 1653 1
2011/2012 8 Č ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1642 ½
2011/2012 6 Č ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Hataš Radim ŠK Kladno "C" 1752 1690 1
2011/2012 5 B ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 0
2011/2012 3 B ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Beneš Miroslav ŠK Rakovník "B" 1768 1
2011/2012 2 Č ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad "B" 1756 0
2011/2012 1 B ŠK Merkur Kladno "A" 1847 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1669 0
2010/2011 11 Č ŠK Merkur Kladno 1845 Seiner František ŠK Kralupy nad Vltavou C 1801 1
2010/2011 10 B ŠK Merkur Kladno 1845 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1691 ½
2010/2011 9 Č ŠK Merkur Kladno 1845 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad 1571 1
2010/2011 8 B ŠK Merkur Kladno 1845 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno 1732 1
2010/2011 5 B ŠK Merkur Kladno 1845 Beneš Miroslav ŠK Rakovník B 1801 0
2010/2011 4 Č ŠK Merkur Kladno 1845 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1618 1
2010/2011 3 B ŠK Merkur Kladno 1845 Hůrka Jiří ŠK Kladno C 1821 1
2010/2011 2 Č ŠK Merkur Kladno 1845 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1805 ½
2010/2011 1 B ŠK Merkur Kladno 1845 Červenka Antonín Slovan Velvary 1788 0
2009/2010 11 B ŠK Merkur Kladno 1857 Žbánek Jan SK Pyrit Příbram B 1736 ½
2009/2010 10 Č ŠK Merkur Kladno 1857 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1504 1
2009/2010 9 B ŠK Merkur Kladno 1857 Řezníček Jiří Sokol Hostivice B 1716 1
2009/2010 8 Č ŠK Merkur Kladno 1857 Babouček Vavřinec ŠK Zdice A 1484 1
2009/2010 7 B ŠK Merkur Kladno 1857 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1708 0
2009/2010 6 Č ŠK Merkur Kladno 1857 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1687 ½
2009/2010 5 B ŠK Merkur Kladno 1857 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1910 ½
2009/2010 4 Č ŠK Merkur Kladno 1857 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1752 0
2009/2010 3 B ŠK Merkur Kladno 1857 Minařík Petr ŠK Kladno C 1782 1
2009/2010 1 Č ŠK Merkur Kladno 1857 Placheta Rostislav Lokomotiva Beroun A 1857 ½
2008/2009 3 B ŠK Hotel Merkur Kladno 1849 Hovorka Jakub ŠK Zdice A 1859 1
2007/2008 11 B ŠK Hotel Merkur Kladno Kastner Jan ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 0
2007/2008 8 Č ŠK Hotel Merkur Kladno Beneš Martin DDM Mělník 1527 ½
2007/2008 7 B ŠK Hotel Merkur Kladno Staněk Václav TJ Aero Odolena Voda 1852 1
2007/2008 6 Č ŠK Hotel Merkur Kladno Břečka František TJ Sokol na Mělníce 1952 1
2007/2008 5 B ŠK Hotel Merkur Kladno Vokatý František SK DDM Slaný 1784 ½
2007/2008 4 Č ŠK Hotel Merkur Kladno Černoušková Alena Caissa Úholičky "C" 1657 1
2007/2008 3 Č ŠK Hotel Merkur Kladno Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 2021 0
2007/2008 2 B ŠK Hotel Merkur Kladno Vrána Karel Šachklub města Dobrovice "B" 1726 0
2007/2008 1 Č ŠK Hotel Merkur Kladno Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1853 1