Hráč Hůrka Jiří

Hůrka Jiří

User Pic
Jméno: Hůrka Jiří
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1751
Elo mezinárodní: 0
ID: 5268
FIDE ID: 342939
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B ŠK Kladno B 0 1756 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1628 1612 ½
2017/2018 5 B ŠK Kladno B 0 1756 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 1970 1781 ½
2017/2018 3 B ŠK Kladno B 0 1756 Sladká Hana ŠK Zlonice A 0 1624 ½
2015/2016 11 Č ŠK Merkur Kladno B 1740 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1961 1790 ½
2015/2016 8 Č ŠK Merkur Kladno B 1740 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad D 1886 1879 1
2015/2016 6 Č ŠK Merkur Kladno B 1740 Urban Tomáš TJ Český lev Kolešovice B 1763 1784 ½
2015/2016 5 B ŠK Merkur Kladno B 1740 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1870 1869 1
2015/2016 4 Č ŠK Merkur Kladno B 1740 Leník Jiří ŠK Velvary A 1610 ½
2014/2015 11 B ŠK Merkur Kladno B 1777 Hataš Radim Caissa Úholičky C 1657 1699 ½
2014/2015 10 Č ŠK Merkur Kladno B 1777 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1897 1854 0
2014/2015 9 B ŠK Merkur Kladno B 1777 Košičár Milan ŠK Kralupy B 1699 ½
2014/2015 6 B ŠK Merkur Kladno B 1777 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice A 1811 1825 0
2014/2015 5 Č ŠK Merkur Kladno B 1777 Ulrych Radek ŠK Zlonice A 1775 1794 ½
2014/2015 3 Č ŠK Merkur Kladno B 1777 Smolík Aleš ŠK Kralupy C 1459 1613 0
2014/2015 2 B ŠK Merkur Kladno B 1777 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad B 1626 1628 0
2013/2014 11 B ŠK Merkur Kladno B 1783 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1705 1810 ½
2013/2014 9 B ŠK Merkur Kladno B 1783 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1777 1772 0
2013/2014 8 Č ŠK Merkur Kladno B 1783 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad C 1654 ½
2013/2014 7 Č ŠK Merkur Kladno B 1783 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1688 1658 1
2013/2014 5 Č ŠK Merkur Kladno B 1783 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 2001 ½
2013/2014 4 B ŠK Merkur Kladno B 1783 Zadina Jaroslav ŠK Jince A 1605 ½
2013/2014 3 Č ŠK Merkur Kladno B 1783 Čermák Pavel ŠK Zlonice A 1439 1
2013/2014 2 B ŠK Merkur Kladno B 1783 Černý Milan ŠK Zdice B 1662 ½
2012/2013 11 B ŠK Merkur Kladno B 1806 Koranda Stanislav TJ Sokol Hostivice B 1804 1818 0
2012/2013 10 Č ŠK Merkur Kladno B 1806 Králík Vladimír ŠK Příbram Baník A 1779 0
2012/2013 7 B ŠK Merkur Kladno B 1806 Placheta Rostislav TJ Lokomotiva Beroun A 1809 ½
2012/2013 6 Č ŠK Merkur Kladno B 1806 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad B 1683 1677 0
2012/2013 5 B ŠK Merkur Kladno B 1806 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1000 1
2012/2013 4 Č ŠK Merkur Kladno B 1806 Paukert Jindřich ŠK Řevnice B 1858 1803 0
2012/2013 3 B ŠK Merkur Kladno B 1806 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1507 1
2012/2013 1 Č ŠK Merkur Kladno B 1806 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1852 1
2011/2012 9 Č ŠK Kladno "C" 1807 Spilka Jiří ŠK Rakovník "B" 2017 1853 0
2011/2012 7 Č ŠK Kladno "C" 1807 Vorm Petr Caissa Úholičky "C" 1652 1
2011/2012 6 B ŠK Kladno "C" 1807 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno "A" 1985 1830 0
2011/2012 5 Č ŠK Kladno "C" 1807 Rujder Tibor ŠK Zdice "A" 1932 1906 1
2011/2012 3 Č ŠK Kladno "C" 1807 Bouda Karel SK DDM Slaný 1762 ½
2010/2011 11 Č ŠK Kladno C 1821 Veselý Jiří TJ Neratovice C 1534 0
2010/2011 9 Č ŠK Kladno C 1821 Korbel Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1448 1
2010/2011 6 B ŠK Kladno C 1821 Klein Eduard ŠO TP NOVA Kladno 1788 ½
2010/2011 3 Č ŠK Kladno C 1821 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno 1845 0
2010/2011 1 B ŠK Kladno C 1821 Homola Karel ŠK Rakovník B 1706 1
2009/2010 9 B ŠK Kladno B 1801 Pechoč Bohumil Pyrit Příbram 2042 1
2009/2010 7 B ŠK Kladno C 1801 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1687 1
2009/2010 5 B ŠK Kladno C 1801 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1526 1
2008/2009 10 B ŠK Kladno "B" 1800 Sedlák Luděk Caissa Úholičky "B" 1918 ½
2008/2009 8 B ŠK Kladno "B" 1800 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1882 0
2008/2009 7 Č ŠK Kladno "B" 1800 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce "B" 1687 1
2008/2009 6 B ŠK Kladno "B" 1800 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "A" 1769 ½
2008/2009 5 Č ŠK Kladno "B" 1800 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1256 1
2008/2009 4 B ŠK Kladno "B" 1800 Hataš Radim Caissa Úholičky "C" 1616 1
2008/2009 3 Č ŠK Kladno "B" 1800 Vokatý František SK DDM Slaný "A" 1799 0
2008/2009 2 B ŠK Kladno "B" 1800 Netík Josef TJ Aero Odolena Voda 1923 ½
2007/2008 7 Č ŠK Kladno B 1782 Pospěch Roman Biomedica Říčany B 1987 ½
2007/2008 11 Č ŠK Kladno C 1782 Pacovský Ota TJ Sokol Hostivice A 1832 1
2007/2008 9 Č ŠK Kladno C 1782 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1921 0
2007/2008 8 B ŠK Kladno C 1782 Čížek Ondřej ŠK Alva Příbram C 1770 ½
2007/2008 6 Č ŠK Kladno C 1782 Zoubek Vladimír Šachový klub Příbram-Baník A 1691 1
2007/2008 5 B ŠK Kladno C 1782 Mrnka Václav ŠO Stochov 1654 1
2007/2008 4 Č ŠK Kladno C 1782 Kovář Jiří TJ Lokomotiva Beroun A 1743 ½
2007/2008 3 B ŠK Kladno C 1782 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1753 1
2007/2008 2 Č ŠK Kladno C 1782 Růžička Václav ŠK Kladno D 1804 0
2006/2007 10 Č ŠK Kladno D 1783 Hrbáč Petr Spartak Žebrák B 1
2006/2007 8 Č ŠK Kladno D 1783 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 1866 0
2006/2007 7 Č ŠK Kladno D 1783 Strnad Pavel NOVA Kladno A 1696 1
2006/2007 6 B ŠK Kladno D 1783 Zoubek Vladimír ŠK Příbram - Baník A 1638 0
2006/2007 4 B ŠK Kladno D 1783 Štufka Karel ŠK Alva Pb Příbram C 1722 1
2006/2007 3 Č ŠK Kladno D 1783 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1651 1
2006/2007 2 B ŠK Kladno D 1783 Doubek Martin ŠK Kladno C 1739 ½
2005/2006 9 B ŠK Kladno 1800 Vlček Josef TJ Bonex Teplice 1933 0
2005/2006 10 B ŠK Kladno B 1800 Gruber Miloš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1878 ½
2005/2006 8 B ŠK Kladno B 1800 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad J. 1938 0
2005/2006 7 Č ŠK Kladno B 1800 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice 1827 0
2005/2006 6 B ŠK Kladno B 1800 Parpel Petr TJ Sokol Mělník A 1798 ½
2005/2006 5 Č ŠK Kladno B 1800 Gášek Stanislav Alva Pb Příbram B 1819 1
2005/2006 4 B ŠK Kladno B 1800 Bauer Jindřich Spartak Žebrák A 1762 ½
2005/2006 3 Č ŠK Kladno B 1800 Mintěl Milan Caissa Úholičky A 1974 0
2005/2006 2 B ŠK Kladno B 1800 Klain Václav S.E. Ml.Boleslav B 1945 0
2004/2005 11 B ŠK Rakovník B 1818 Doležel Radovan Alva Pb Příbram B 2087 0
2004/2005 9 Č ŠK Rakovník B 1818 Bargel Martin TJ Neratovice B 2136 0
2004/2005 8 B ŠK Rakovník B 1818 Rujder Tibor TJ Loko Beroun A 1963 ½
2004/2005 7 Č ŠK Rakovník B 1818 Maršálek Luboš E.E.Kralupy n.V. A 1969 ½
2004/2005 6 B ŠK Rakovník B 1818 Kabát Josef TJ Sokol Mělník A 1851 0
2004/2005 5 Č ŠK Rakovník B 1818 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1940 0
2004/2005 4 B ŠK Rakovník B 1818 Postupa Pavel Joly Lysá n.L. B 2128 0
2004/2005 3 Č ŠK Rakovník B 1818 Kryšpín Libor AŠ Ml.Boleslav A 2067 0
2004/2005 2 B ŠK Rakovník B 1818 Horák Otakar S.Emerge Ml.Bol. B 2145 0
2004/2005 1 Č ŠK Rakovník B 1818 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2118 0
2003/2004 11 B SK Kladno C 1839 Břečka František SK Mělník 1885 1995 0
2003/2004 10 Č SK Kladno C 1839 Formánek Jan Spol. Neratovice B 1681 ½
2003/2004 9 B SK Kladno C 1839 Framberk Jan Caissa Uholicky 2139 ½
2003/2004 8 Č SK Kladno C 1839 Zadina Jiří TJ CeSTV Jince 1502 1
2003/2004 7 Č SK Kladno C 1839 Humenjuk Pavel TJ Loko Beroun 1869 0
2003/2004 5 Č SK Kladno C 1839 Kočí Václav AS Mlada Boleslav 1853 0
2003/2004 4 B SK Kladno C 1839 Kozlovský Libor SK Rakovnik 2002 ½
2003/2004 3 Č SK Kladno C 1839 Soukal Roman Alva Pb Pribram B 1758 0
2003/2004 1 Č SK Kladno C 1839 Otruba Pavel Easy Engl. Kralupy 1976 0