Hráč Pálka Bronislav

Pálka Bronislav

User Pic
Jméno: Pálka Bronislav
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1968
Elo mezinárodní: 1927
ID: 13921
FIDE ID: 359793
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Zlín-Malenovice A 1927 1968 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1931 1953 1
2018/2019 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1927 1968 Krča Milan ŠK Staré Město E 1970 1965 0
2018/2019 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1927 1968 Havránek Michal SK Boršice B 1979 1984 1
2018/2019 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1927 1968 Malůš Petr ŠO Kunovice B 1825 1866 0
2018/2019 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1927 1968 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1856 1931 0
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1935 1953 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2121 2105 0
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1946 1953 Mikulčík Josef TJ Bojkovice 1847 1815 1
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1925 1953 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice A 1957 2036 1
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1940 1953 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1926 ½
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1946 1953 Hronek Martin ŠK Zlín C 1868 1857 1
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1946 1953 Hasík Karel TJ Vlčnov B 1843 1833 1
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1946 1953 Šudřich Radek Slavia Kroměříž D 1995 1982 ½
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1913 1933 Kaňovský David ŠO Kunovice B 2401 2383 0
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1935 1953 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2004 2009 0
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1946 1953 Petržela Pavel ŠK Holešov A 1994 1981 0
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1946 1953 Fiala Václav SK Boršice A 2310 2248 0
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1925 1953 Vavruška Antonín ŠK Staré Město C 2069 2072 1
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1925 1953 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1833 1889 1
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1940 1953 Hronek Martin ŠK Zlín B 1859 1857 0
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1940 1953 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2251 2257 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1946 1953 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2063 2080 1
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1946 1953 Partyš Petr ŠK Staré Město D 2039 2060 1
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1913 1933 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2299 2330 0
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Skalský Alexandr ŠK Staré Město E 2004 1857 0
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Krajsa Ivan TJ Spartak Uherský Brod 1958 1974 ½
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Navrátil Jiří TJ Bojkovice 2016 1929 1
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 2122 2041 1
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2136 2115 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Partyš Petr TJ Vlčnov B 2053 2052 0
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 Havránek Michal SK Boršice B 2039 2073 1
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2017 2007 0
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 0
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 0
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2008 2033 0
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1823 1885 1
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Petržela Pavel ŠK Holešov A 1999 1996 ½
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2121 2111 0
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 0
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí A 1949 1899 1
2015/2016 8 Spartak Uherský Brod 1930 1908 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 1
2015/2016 4 Spartak Uherský Brod 1930 1908 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 1
2015/2016 3 Spartak Uherský Brod 1930 1908 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 0
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Húsek Martin ŠK Staré Město D 2086 2111 ½
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1823 1885 ½
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1980 1980 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1985 2013 1
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1953 1938 0
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Pfeffer Erik SK Boršice A 1904 1892 1
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Krča Milan ŠK Staré Město C 1961 2004 0
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1931 1953 0
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Vrátný Radim Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 0
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2023 2027 1
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 0
2014/2015 11 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Krmela Aleš Sokol Hošťálková A 2054 2040 0
2014/2015 10 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1942 1945 1
2014/2015 9 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Palica Jiří ŠK Zlín C 2008 2008 1
2014/2015 8 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1999 2008 1
2014/2015 7 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2043 2038 ½
2014/2015 6 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2010 2010 ½
2014/2015 5 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Bačák Petr Sokol Postoupky B 2036 2042 1
2014/2015 4 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Náplava Pavel SK Boršice A 2040 2095 0
2014/2015 3 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1988 1966 ½
2014/2015 2 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2105 0
2014/2015 1 ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 Pukl Rostislav ŠK Staré Město D 1974 2000 0
2014/2015 11 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1865 1910 0
2014/2015 9 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 ½
2014/2015 8 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Šašek Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1700 1835 1
2014/2015 7 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2017 0
2014/2015 6 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Húsek Martin ŠK Staré Město E 1883 1944 1
2014/2015 5 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1931 1927 ½
2014/2015 4 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2036 2107 0
2014/2015 3 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Frýbort Pavel SK Boršice B 1853 1866 ½
2014/2015 2 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1846 ½
2014/2015 1 Spartak Uherský Brod 1913 1905 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1887 1981 0
2013/2014 11 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 1
2013/2014 10 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1650 1
2013/2014 9 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Ludvík Roman TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1684 0
2013/2014 8 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí A 1682 1
2013/2014 7 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Šebela Ladislav SK Boršice B 1822 1832 1
2013/2014 5 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1647 1
2013/2014 4 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Čapka Hynek ŠK Zlín D 1634 1
2013/2014 3 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Major Robert TJ Bojkovice A 1809 1
2013/2014 2 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1813 0
2013/2014 1 Spartak Uherský Brod 1781 1806 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město F 1580 1599 1
2013/2014 4 TJ Dolní Němčí B 1781 1806 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1717 1763 1
2013/2014 3 TJ Dolní Němčí B 1781 1806 Míša Stanislav TJ Polešovice 1948 0
2013/2014 2 TJ Dolní Němčí B 1781 1806 Macků Lubomír ŠK-KK Osvětimany 1570 1
2013/2014 11 ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1850 1866 1
2013/2014 10 ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 Matúš Erik TJ Sokol Francova Lhota A 1000 ½
2013/2014 9 ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1932 ½
2013/2014 8 ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1824 1
2013/2014 7 ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1887 1894 1
2013/2014 6 ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1875 1944 0
2013/2014 5 ŠK Zlínterm Zlín A 1781 1806 Opluštil David Sokol Postoupky B 1479 1692 1
2012/2013 11 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Stodůlka Václav SK Boršice D 1640 1
2012/2013 10 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1750 1
2012/2013 9 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Růčka Pavel ŠO Kunovice 1750 1711 1
2012/2013 8 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice B 1837 1660 1
2012/2013 6 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Růsek Jaroslav TJ Vlčnov C 1515 1
2012/2013 5 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Plevák Pavel Velehrad 1716 1
2012/2013 2 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1675 ½
2012/2013 1 TJ Dolní Němčí 1781 1799 Přibyl Tomáš ŠK Staré Město G 1534 1
2012/2013 11 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky B 1935 1930 0
2012/2013 10 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1630 1
2012/2013 8 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 ½
2012/2013 7 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Lessy Tomáš ŠK Staré Město F 1644 1590 1
2012/2013 6 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Mazouch Roman KK-ŠK Osvětimany 1587 ½
2012/2013 5 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Ludvíček Josef SK Boršice C 1857 1833 0
2012/2013 4 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1634 1
2012/2013 2 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1859 1793 0
2012/2013 1 Spartak Uherský Brod 1781 1799 Náplava Michal TJ Polešovice 1706 0
2011/2012 10 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1788 0
2011/2012 9 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Chabiča Pavel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 1
2011/2012 7 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky B 1651 1549 0
2011/2012 6 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1957 1849 1
2011/2012 5 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla B 1744 ½
2011/2012 4 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2023 1953 0
2011/2012 3 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Kratochvílová Magdalena TJ Dolní Němčí 1681 1
2011/2012 2 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1800 1738 ½
2011/2012 1 Spartak Uherský Brod 1781 1819 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1767 0
2010/2011 11 Spartak Uherský Brod 1834 Veselský František TJ Sokol Hošťálková A 1961 0
2010/2011 10 Spartak Uherský Brod 1834 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 ½
2010/2011 9 Spartak Uherský Brod 1834 Bartas Pavel TJ FS Napajedla A 1877 0
2010/2011 8 Spartak Uherský Brod 1834 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1945 0
2010/2011 7 Spartak Uherský Brod 1834 Krčmář Milan ŠO TJ Francova Lhota A 1961 0
2010/2011 6 Spartak Uherský Brod 1834 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1979 0
2010/2011 5 Spartak Uherský Brod 1834 Náplava Pavel SK Boršice B 1901 ½
2010/2011 4 Spartak Uherský Brod 1834 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1818 ½
2010/2011 3 Spartak Uherský Brod 1834 Konvička Martin CHESSMONT Rožnov p.R. A 1000 0
2010/2011 1 Spartak Uherský Brod 1834 Kašný Miroslav ŠK Zlín D 1950 0
2010/2011 11 TJ Dolní Němčí 1834 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky B 1781 0
2010/2011 10 TJ Dolní Němčí 1834 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2090 0
2010/2011 9 TJ Dolní Němčí 1834 Míša Stanislav TJ Polešovice 1895 0
2010/2011 8 TJ Dolní Němčí 1834 Kašpárek Ondřej TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 1
2010/2011 7 TJ Dolní Němčí 1834 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1858 0
2010/2011 6 TJ Dolní Němčí 1834 Šebela Ladislav SK Boršice C 1828 1
2010/2011 5 TJ Dolní Němčí 1834 Fusková Martina ŠK Staré Město F 1785 1
2010/2011 4 TJ Dolní Němčí 1834 Vacula Pavel TJ Vlčnov A 2013 ½
2010/2011 2 TJ Dolní Němčí 1834 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1855 1
2010/2011 1 TJ Dolní Němčí 1834 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1845 1
2009/2010 9 Dolní Němčí 1479 Tománek Pavel Boršice D 1337 1
2009/2010 8 Dolní Němčí 1479 Burda Vratislav Velehrad 1388 1
2009/2010 7 Dolní Němčí 1479 Staňa Michael Vlčnov C 1562 1
2009/2010 6 Dolní Němčí 1479 Novák Zbyněk Bojkovice B 1538 1
2009/2010 4 Dolní Němčí 1479 Stuchlý Ondřej Staré Město G 1542 1
2009/2010 3 Dolní Němčí 1479 Hráček Jiří Kunovice B 1
2009/2010 2 Dolní Němčí 1479 Stojnov Vladimír Osvětimany 1459 1
2009/2010 11 Spartak Uherský Brod 1479 Tomášů Robin SK Boršice C 1734 1
2009/2010 10 Spartak Uherský Brod 1479 Frýbort Pavel TJ Polešovice 1814 ½
2009/2010 9 Spartak Uherský Brod 1479 Jura Drahomír Dům kultury Kroměříž 1426 1
2009/2010 7 Spartak Uherský Brod 1479 Ficenc Libor TJ Vlčnov A 0
2009/2010 6 Spartak Uherský Brod 1479 Fusková Martina ŠK Staré Město F 1694 1
2009/2010 5 Spartak Uherský Brod 1479 Šťuka Josef TJ Lokom. Uherský Ostroh 1697 1
2009/2010 4 Spartak Uherský Brod 1479 Bednařík Vratislav TJ Sokol Kvasice 1668 1
2009/2010 3 Spartak Uherský Brod 1479 Grygerová Martina ŠO Kunovice A 1648 1
2009/2010 2 Spartak Uherský Brod 1479 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1777 0
2009/2010 1 Spartak Uherský Brod 1479 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1475 1
2008/2009 9 Spartak Uherský Brod 1473 Pospíšil Josef Dům Kultury Kroměříž 1719 ½
2008/2009 6 Spartak Uherský Brod 1473 Pfeffer Erik SK Boršice C 1769 0
2008/2009 5 Spartak Uherský Brod 1473 Staněk Petr TJ Sokol Postoupky B 1815 1
2008/2009 4 Spartak Uherský Brod 1473 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1844 0
2008/2009 3 Spartak Uherský Brod 1473 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1661 0
2008/2009 2 Spartak Uherský Brod 1473 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1820 0
2008/2009 1 Spartak Uherský Brod 1473 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1686 0
2007/2008 8 Spartak Uherský Brod 1458 Romaňák Jan ŠK Zlín E 1413 1
2007/2008 5 Spartak Uherský Brod 1458 Javor Jan TJ Vlčnov A 1845 1
2007/2008 4 Spartak Uherský Brod 1458 Mašek Luboš Fatra-Slavia Napajedla B 1651 0
2007/2008 3 Spartak Uherský Brod 1458 Kucián Miloš DK Kroměříž 1706 0
2006/2007 7 Spartak Uherský Brod 1464 Náplava Jan TJ Polešovice 1
2006/2007 6 Spartak Uherský Brod 1464 Látal Stanislav TJ Sokol Postoupky A 1803 0
2006/2007 4 Spartak Uherský Brod 1464 Volčík Stanislav SK Boršice B 1833 0
2006/2007 2 Spartak Uherský Brod 1464 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1692 0
2005/2006 10 Spartak Uherský Brod 1461 ŠO TJ Zborovice 1
2005/2006 7 Spartak Uherský Brod 1461 Konečný Otto LOKO Uherský Ostroh B 1315 1
2005/2006 3 Spartak Uherský Brod 1461 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1743 0