Hráč Rojar Libor

Rojar Libor

User Pic
Jméno: Rojar Libor
Oddíl: ŠO Kunovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1906
Elo mezinárodní: 1898
ID: 3110
FIDE ID: 303860
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Staré Město D 1900 1869 Cverna Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1829 1836 ½
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 1909 1869 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1937 1961 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město D 1865 1869 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1906 1922 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 1869 1873 Vraj Karel ŠK Zlín B 1964 1968 ½
2018/2019 9 ŠO Kunovice 1879 1869 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2094 2110 1
2018/2019 8 ŠO Kunovice 1879 1869 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2059 2075 1
2018/2019 7 ŠO Kunovice 1865 1869 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2134 2151 0
2018/2019 6 ŠO Kunovice 1865 1869 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2115 2096 ½
2018/2019 5 ŠO Kunovice 1872 1873 Boháček Milan SK Podlužan Prušánky z.s. 2111 2091 0
2018/2019 4 ŠO Kunovice 1872 1873 Urbanová Daniela SK Prostějov 1757 1810 ½
2018/2019 3 ŠO Kunovice 1869 1873 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2052 2051 ½
2018/2019 2 ŠO Kunovice 1869 1873 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2079 2078 0
2018/2019 1 ŠO Kunovice 1875 1873 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov 2154 2166 0
2018/2019 11 ŠO Kunovice B 1909 1869 Ludvíček Josef SK Boršice B 1738 1781 1
2018/2019 10 ŠO Kunovice B 1909 1869 Petržela Pavel ŠK Holešov B 2026 1989 ½
2017/2018 11 ŠO Kunovice B 1887 1870 Jandl Miroslav TJ Bojkovice 0 1768 1
2017/2018 10 ŠO Kunovice B 1943 1870 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1982 1
2017/2018 9 ŠO Kunovice B 1903 1870 Šaňák František SK Boršice B 1828 1808 1
2017/2018 8 ŠO Kunovice B 1903 1870 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 0 1876 ½
2017/2018 4 ŠO Kunovice B 1943 1870 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2004 2045 0
2017/2018 2 ŠO Kunovice B 1943 1870 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B 1810 1810 ½
2017/2018 1 ŠO Kunovice B 1962 1876 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1708 1
2017/2018 11 ŠO Kunovice A 1887 1870 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2028 2035 0
2017/2018 10 ŠO Kunovice A 1943 1870 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1894 1957 0
2017/2018 9 ŠO Kunovice A 1943 1870 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1685 1748 0
2017/2018 8 ŠO Kunovice A 1903 1870 Krča Milan ŠK Staré Město D 1966 1968 1
2017/2018 7 ŠO Kunovice A 1903 1870 Peterka Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1829 1811 1
2017/2018 6 ŠO Kunovice A 1934 1870 Bierská Adéla ŠK Zbrojovka Vsetín B 1656 1662 0
2017/2018 5 ŠO Kunovice A 1934 1870 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1968 1964 ½
2017/2018 4 ŠO Kunovice A 1943 1870 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1846 1851 1
2017/2018 3 ŠO Kunovice A 1943 1870 Míša Stanislav SK Boršice A 1977 1953 0
2017/2018 2 ŠO Kunovice A 1943 1870 Kučera Pavel ŠK Staré Město C 0 0 1
2017/2018 1 ŠO Kunovice A 1962 1876 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1877 1873 0
2016/2017 11 ŠO Kunovice A 1962 1876 Zpěváková Kateřina TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 1
2016/2017 10 ŠO Kunovice A 1962 1876 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1774 1
2016/2017 9 ŠO Kunovice A 1962 1876 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 1
2016/2017 7 ŠO Kunovice A 1962 1876 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 0
2016/2017 6 ŠO Kunovice A 1962 1876 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 ½
2016/2017 5 ŠO Kunovice A 1962 1876 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1836 1861 ½
2016/2017 4 ŠO Kunovice A 1962 1876 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 0
2016/2017 3 ŠO Kunovice A 1962 1876 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 1870 1
2016/2017 2 ŠO Kunovice A 1962 1876 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 0
2016/2017 1 ŠO Kunovice A 1962 1876 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2025 2079 1
2015/2016 11 ŠO Kunovice A 1962 1876 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 1
2015/2016 10 ŠO Kunovice A 1962 1876 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 1
2015/2016 9 ŠO Kunovice A 1962 1876 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1870 0
2015/2016 8 ŠO Kunovice A 1962 1876 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž D 1976 1976 0
2015/2016 7 ŠO Kunovice A 1962 1876 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 0
2015/2016 6 ŠO Kunovice A 1962 1876 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1890 ½
2015/2016 5 ŠO Kunovice A 1962 1876 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1974 1
2015/2016 4 ŠO Kunovice A 1962 1876 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½
2015/2016 3 ŠO Kunovice A 1962 1876 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 0
2015/2016 2 ŠO Kunovice A 1962 1876 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 0
2015/2016 1 ŠO Kunovice A 1962 1876 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 1
2014/2015 11 ŠO Kunovice A 1962 1900 Kolouch Jiří TJ Vlčnov B 1883 1890 ½
2014/2015 10 ŠO Kunovice A 1962 1900 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1626 ½
2014/2015 9 ŠO Kunovice A 1962 1900 Sýkorová Soňa TJ Vlčnov C 1411 1
2014/2015 8 ŠO Kunovice A 1962 1900 Volčík Stanislav SK Boršice C 1779 1778 ½
2014/2015 7 ŠO Kunovice A 1962 1900 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1950 1944 ½
2014/2015 6 ŠO Kunovice A 1962 1900 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1657 ½
2014/2015 5 ŠO Kunovice A 1962 1900 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1775 1
2014/2015 4 ŠO Kunovice A 1962 1900 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1883 0
2014/2015 3 ŠO Kunovice A 1962 1900 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 0
2014/2015 2 ŠO Kunovice A 1962 1900 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí B 1845 1845 ½
2014/2015 1 ŠO Kunovice A 1962 1900 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město H 1480 1483 1
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2172 2180 0
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 1954 1961 ½
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1896 0
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1898 ½
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1803 1839 0
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Bartas Pavel TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 ½
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1843 1900 1
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 ½
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2134 2126 ½
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Volčík Luděk SK Boršice B 2045 2027 0
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 Vrána František ŠK Staré Město E 2261 2252 0
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Volčík Stanislav SK Boršice C 1796 1797 0
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1880 0
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Kunc Pavel KK-ŠK Osvětimany 1733 0
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1864 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Rakušan Dan TJ Vlčnov A 1928 ½
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Havránek Michal SK Boršice B 2055 2054 0
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1892 0
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1803 1
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky B 1802 1904 1
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2028 2102 1
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1948 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1978 1936 ½
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Hlúšek Pavel SK Boršice C 1923 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 0
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla B 2112 2125 1
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2102 2100 0
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1877 1
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1926 2077 1
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1891 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1866 1935 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2274 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 2015 1944 ½
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1979 0
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Knotek Josef ŠO Kunovice A 2009 0
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1772 ½
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1901 0
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Petrželka Josef TJ Polešovice 2272 ½
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1915 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Frýbort Pavel SK Boršice C 1835 1
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1865 0
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1981 0
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 Macura Emil ZLÍNTERM Zlín A 1971 1
2009/2010 11 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1879 ½
2009/2010 10 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Plšek Miroslav TJ Sokol Kvasice 2130 0
2009/2010 9 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1885 ½
2009/2010 8 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Gabriel Adam SK Boršice C 2049 0
2009/2010 7 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Chutný Aleš Dům kultury Kroměříž 1739 ½
2009/2010 6 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1948 1
2009/2010 5 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1838 1
2009/2010 4 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1889 ½
2009/2010 3 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Pastyřík Vladimír TJ Mařatice 1703 1
2009/2010 2 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Petrželka Josef TJ Polešovice 2264 0
2009/2010 1 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1948 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1970 ½
2008/2009 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Fiala Václav SK Boršice C 2154 0
2008/2009 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1908 0
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2019 0
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Podešva Antonín TJ Mařatice 1895 ½
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Petrželka Josef TJ Polešovice 2245 0
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1782 0
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Beil Martin TJ Sokol Postoupky C 2181 0
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Fusek Lukáš ŠK Staré Město F 1938 1
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Bártek Jan Dům Kultury Kroměříž 1860 1
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Kunc Miroslav TJ Fatra Slavia Napajedla B 2115 ½
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1865 1
2007/2008 10 Loko Uherský Ostroh 1846 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2027 0
2007/2008 9 Loko Uherský Ostroh 1846 Kičmer Petr ŠK Zlín C 2198 0
2007/2008 8 Loko Uherský Ostroh 1846 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1895 ½
2007/2008 7 Loko Uherský Ostroh 1846 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1960 ½
2007/2008 6 Loko Uherský Ostroh 1846 Rafaja Marek MKS Holešov B 2020 1
2007/2008 5 Loko Uherský Ostroh 1846 Bartas Pavel ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 1
2007/2008 4 Loko Uherský Ostroh 1846 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. 2088 0
2007/2008 3 Loko Uherský Ostroh 1846 Partyš Petr SK Boršice B 1951 1
2007/2008 2 Loko Uherský Ostroh 1846 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2162 0
2007/2008 1 Loko Uherský Ostroh 1846 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1965 1
2006/2007 11 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Šenkýř Martin ŠK Zlin D 2117 0
2006/2007 10 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Flekač Milan TJ Vlčnov 1873 0
2006/2007 9 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Pagáč Jaroslav TJ Rožnov pod Radh. 1900 ½
2006/2007 8 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Partyš Petr ŠK Staré Město D 1978 0
2006/2007 7 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2018 ½
2006/2007 6 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Vymětal Milan MKS Holešov B 1969 0
2006/2007 5 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Konečný Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1994 ½
2006/2007 4 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Zádrapa Radek ŠK Zbrojovka Vsetín 2156 0
2006/2007 3 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2064 ½
2006/2007 2 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1907 1
2006/2007 1 TJ Loko Uh. Ostroh 1841 Vidlář Pavel Fatra-Slavia Napajedla 1846 ½
2005/2006 3 TJ Loko Uherský Ostroh 1830 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2084 0
2005/2006 1 TJ Loko Uherský Ostroh 1830 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1912 0
2005/2006 11 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1978 1
2005/2006 10 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Havránek Michal SK Boršice B 2029 0
2005/2006 9 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 1927 1
2005/2006 8 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2095 0
2005/2006 7 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1936 1
2005/2006 6 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2229 0
2005/2006 5 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2001 ½
2005/2006 4 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2157 0
2005/2006 3 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Prachař David ŠO TJ Zborovice 1250 1
2005/2006 2 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Petrželka Josef TJ Polešovice 2239 0
2005/2006 1 LOKO Uherský Ostroh B 1830 Plšek Miroslav TJ Napajedla 2117 0