Hráč Bartas Pavel

Bartas Pavel

User Pic
Jméno: Bartas Pavel
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1923
Elo mezinárodní: 1868
ID: 14426
FIDE ID: 335797
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 SK Boršice A 1881 1923 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1724 0
2018/2019 1 SK Boršice A 1868 1923 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1962 1900 1
2018/2019 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1868 1923 Nekarda Jan ŠK Staré Město E 1714 1746 1
2018/2019 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1881 1923 Ludvíček Josef SK Boršice B 1747 1788 ½
2018/2019 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1881 1923 Zemčík Jan ŠO Kunovice B 0 1615 ½
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1877 1904 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1877 ½
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1904 Volčík Luděk SK Boršice B 2106 2095 0
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1855 1904 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2130 2073 ½
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1877 1904 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1767 1754 1
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1868 1916 Knotek Josef ŠO Kunovice B 1947 1987 1
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1873 1904 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2069 2094 0
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1877 1904 Volčík Luděk SK Boršice A 2109 2095 0
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1904 Mrkus František ŠK Staré Město C 2048 2024 ½
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1904 Bierská Adéla ŠK Zbrojovka Vsetín B 1682 1662 1
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1855 1904 Palica Jiří ŠK Zlín B 1928 1953 1
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1877 1904 Večeřa Petr Sokol Postoupky A 2013 2013 0
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1877 1904 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2013 2000 0
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1877 1904 Viták Pavel TJ Sokol Valašská Bystřice A 2267 2249 0
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1868 1916 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1947 1987 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž D 1976 1976 1
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2009 2014 ½
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2157 2144 1
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 1976 1976 0
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 ½
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 1
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 1
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1400 1458 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 0
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1913 1
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1870 ½
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 ½
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 1991 1950 0
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 1
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Skalka Josef SK Boršice A 1786 1777 ½
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1717 1754 1
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Stojan František ŠK Zlín B 1811 1808 1
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1876 1897 1
2014/2015 11 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1931 1927 1
2014/2015 9 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1883 0
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1960 2042 ½
2014/2015 7 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Krča Milan ŠK Staré Město F 2054 2023 ½
2014/2015 5 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1937 ½
2014/2015 4 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Míša Stanislav SK Boršice B 1983 ½
2014/2015 3 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Ploch Petr SK EMKaD Holešov A 1864 1896 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1858 1890 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1900 1894 ½
2014/2015 10 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1807 1867 ½
2014/2015 9 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Šebela Ladislav SK Boršice A 1822 1853 0
2014/2015 7 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1838 1802 0
2014/2015 6 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1853 1798 ½
2014/2015 5 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Krejča Jakub Sokol Hošťálková A 1887 1923 ½
2014/2015 3 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1814 1
2014/2015 2 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1988 1966 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 1967 1970 1
2013/2014 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1896 ½
2013/2014 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1898 ½
2013/2014 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1803 1839 ½
2013/2014 8 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 1
2013/2014 6 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 ½
2013/2014 5 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2134 2126 ½
2013/2014 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Volčík Luděk SK Boršice B 2045 2027 1
2013/2014 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1853 1868 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 0
2013/2014 4 ŠK Zlínterm Zlín A 1853 1868 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. A 1881 1878 1
2013/2014 3 ŠK Zlínterm Zlín A 1853 1868 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1697 ½
2013/2014 7 TJ FS Napajedla 1853 1868 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 0
2013/2014 6 TJ FS Napajedla 1853 1868 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2214 2211 0
2013/2014 3 TJ FS Napajedla 1853 1868 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 ½
2013/2014 1 TJ FS Napajedla 1853 1868 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2045 2072 0
2012/2013 11 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim 1900 1896 ½
2012/2013 9 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1993 1961 ½
2012/2013 8 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Zavadil Michal ŠK Duras BVK B 2078 2078 0
2012/2013 7 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 1924 1935 ½
2012/2013 6 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2006 2014 0
2012/2013 5 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 ŠK Staré Město B 1
2012/2013 4 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 0
2012/2013 3 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou 2000 1995 1
2012/2013 2 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 1
2012/2013 1 TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 2047 2004 0
2012/2013 8 Napajedla B 1876 1909 Slámečka Karel Slavičín A 1882 0
2012/2013 6 Napajedla B 1876 1909 Siegl Jiří Brumov-Bylnice B 1679 1
2012/2013 5 Napajedla B 1876 1909 Schwab Zdeněk Zlínterm B 1630 1
2012/2013 3 Napajedla B 1876 1909 Gottwald Pavel Napajedla C 1420 1
2012/2013 2 Napajedla B 1876 1909 Krajíček Miroslav Pozlovice 1954 1
2012/2013 1 Napajedla B 1876 1909 Žáček Jaroslav Horní Lhota 1422 0
2011/2012 11 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky A 1902 1893 0
2011/2012 10 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Číhal František ŠK Staré Město D 1807 1
2011/2012 9 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Javor Jan TJ Vlčnov A 1845 1719 1
2011/2012 8 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Petřík Petr ŠK Holešov A 1953 2007 0
2011/2012 7 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín A 1760 1826 ½
2011/2012 6 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1923 1
2011/2012 5 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1764 1882 1
2011/2012 4 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1853 ½
2011/2012 3 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Foukal František ŠK Zlín D 2035 1916 ½
2011/2012 2 TJ FS Napajedla A 1876 1895 Gargulák Jaroslav TJ Sokol Francova Lhota A 1707 1
2010/2011 11 TJ FS Napajedla A 1877 Zajíček Radek ŠK Holešov B 1804 ½
2010/2011 10 TJ FS Napajedla A 1877 Foukal František ŠK Zlín D 1898 ½
2010/2011 9 TJ FS Napajedla A 1877 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1834 1
2010/2011 8 TJ FS Napajedla A 1877 Zajíček Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 2047 1
2010/2011 7 TJ FS Napajedla A 1877 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková A 1990 1
2010/2011 6 TJ FS Napajedla A 1877 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1949 ½
2010/2011 5 TJ FS Napajedla A 1877 Gargulák Jaroslav ŠO TJ Francova Lhota A 1708 ½
2010/2011 4 TJ FS Napajedla A 1877 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2006 0
2010/2011 2 TJ FS Napajedla A 1877 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1818 0
2010/2011 1 TJ FS Napajedla A 1877 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1952 ½
2009/2010 11 SO Slavia-Fatra 1917 Trubačík Josef SK Stare Mesto E 1879 0
2009/2010 9 SO Slavia-Fatra 1917 Volčík Stanislav SK Borsice B 1887 ½
2009/2010 8 SO Slavia-Fatra 1917 Malčánek Jan CHESSMONT Roznov 1907 0
2009/2010 6 SO Slavia-Fatra 1917 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2022 0
2009/2010 5 SO Slavia-Fatra 1917 Vávra Antonín SK Stare Mesto D 1962 ½
2009/2010 4 SO Slavia-Fatra 1917 Náplava Pavel SK Borsice A 1914 1
2009/2010 3 SO Slavia-Fatra 1917 Tomečková Aneta SK Zlin C 1802 0
2009/2010 2 SO Slavia-Fatra 1917 Filák Josef TJ Sokol Franc. Lhota 1838 1
2009/2010 1 SO Slavia-Fatra 1917 Bártek Jan MKS Holesov B 1851 0
2008/2009 11 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1854 ½
2008/2009 10 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Chutný Tomáš Dům Kultury Kroměříž 1828 1
2008/2009 9 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1983 1
2008/2009 7 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Gabriel Adam SK Boršice C 2000 ½
2008/2009 6 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1861 0
2008/2009 5 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1941 1
2008/2009 4 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1655 ½
2008/2009 3 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1923 1
2008/2009 2 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 1
2008/2009 11 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Frýbort Pavel SK Boršice B 1813 1
2008/2009 10 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Konopecký František TJ Sokol Postoupky 1986 0
2008/2009 9 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Zicháček Libor MKS Holešov B 1991 0
2008/2009 8 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Kocián Miroslav ŠK Zlín D 2052 ½
2008/2009 6 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Knotek Josef ŠK Staré Město D 2071 0
2008/2009 5 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1809 ½
2008/2009 4 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Volčík Luděk SK Boršice A 1960 ½
2008/2009 3 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Knápek František ŠO Sokol Bystřička 1877 0
2008/2009 2 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Bačák Petr Slavie Kroměříž B 2039 0
2008/2009 1 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1994 1
2007/2008 11 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Sojka Aleš MKS Holešov B 2125 ½
2007/2008 10 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. 1998 0
2007/2008 9 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2017 1
2007/2008 8 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Běhunčík Josef ŠO Brumov Bylnice 1850 0
2007/2008 7 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Svoboda Rostislav ŠK Zlín C 2017 0
2007/2008 6 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2024 0
2007/2008 5 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Rojar Libor Loko Uherský Ostroh 1846 0
2007/2008 4 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Volčík Luděk SK Boršice B 2032 ½
2007/2008 3 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2230 0
2007/2008 2 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Škovran Jaroslav ŠK Zlín D 2062 0
2007/2008 1 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1900 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1895 0
2007/2008 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Volčík Stanislav SK Boršice C 1836 ½
2007/2008 10 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky B 1978 ½
2007/2008 9 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 1917 1
2007/2008 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Petrželka Josef TJ Polešovice 2230 0
2007/2008 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1874 1
2007/2008 6 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Balážec Ludovít ŠK Zlín E 2057 0
2007/2008 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Rozsypálek Milan ŠK Rapos Sulimov 1646 1
2007/2008 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2019 ½
2007/2008 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1841 0
2007/2008 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1900 Machalík Marek DK Kroměříž 1978 1
2006/2007 7 SK Boršice A 1717 Baláček Tadeáš RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1765 ½
2006/2007 6 SK Boršice A 1717 Körschner Miroslav Šachový klub Most A 1878 1
2006/2007 5 SK Boršice A 1717 Svoboda Václav Sportovní klub OAZA Praha 2172 0
2006/2007 4 SK Boršice A 1717 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 ½
2006/2007 3 SK Boršice A 1717 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 0
2006/2007 2 SK Boršice A 1717 Krejčí Jan BŠS Frýdek-Místek A 2117 0
2006/2007 1 SK Boršice A 1717 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2273 0
2006/2007 11 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1811 ½
2006/2007 10 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Rachůnek Martin ŠK Staré Město C 2050 ½
2006/2007 9 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Valešová Šárka ŠK Zlin D 1885 1
2006/2007 8 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1789 ½
2006/2007 7 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Kulišťák Milan TJ Rožnov pod Radh. 1895 0
2006/2007 6 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1976 ½
2006/2007 5 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1970 ½
2006/2007 4 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Vymětal Milan MKS Holešov B 1969 1
2006/2007 2 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 ½
2006/2007 1 Fatra-Slavia Napajedla 1717 Hruška Karel TJ Loko Uh. Ostroh 1824 1
2006/2007 7 SK Boršice A 1717 Culek Karel Š.O. TJ Chrudim 1743 0
2006/2007 6 SK Boršice A 1717 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 0
2006/2007 5 SK Boršice A 1717 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 0
2006/2007 4 SK Boršice A 1717 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2273 0
2006/2007 3 SK Boršice A 1717 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 0
2006/2007 2 SK Boršice A 1717 Krejčí Jan BŠS Frýdek-Místek A 2117 0
2006/2007 1 SK Boršice A 1717 Kozel Jan BŠS Frýdek-Místek B 1770 1
2005/2006 11 ŠK Boršice 1594 Snášel Michal SK Prostějov 1100 1
2005/2006 10 ŠK Boršice 1594 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno B 1250 0
2005/2006 9 ŠK Boršice 1594 Miketa Tomáš TJ Dolní Benešov 1250 ½
2005/2006 8 ŠK Boršice 1594 Raiman Tom ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1568 0
2005/2006 7 ŠK Boršice 1594 Mojžíšek Marek BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1484 1
2005/2006 6 ŠK Boršice 1594 Mikuláštík David ŠK SŠŠ Staré Město B 1381 1
2005/2006 5 ŠK Boršice 1594 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1689 0
2005/2006 4 ŠK Boršice 1594 Štencel Martin Slavia Kroměříž 1250 1
2005/2006 3 ŠK Boršice 1594 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 1955 0
2005/2006 2 ŠK Boršice 1594 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná 1591 1
2005/2006 1 ŠK Boršice 1594 Bílek Petr ŠK Hodonín 1482 1
2005/2006 11 TJ Napajedla 1594 Volčík Stanislav SK Boršice B 1790 0
2005/2006 10 TJ Napajedla 1594 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1816 ½
2005/2006 8 TJ Napajedla 1594 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1778 ½
2005/2006 7 TJ Napajedla 1594 Bařina Vít TJ Vlčnov 1591 1
2005/2006 6 TJ Napajedla 1594 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1829 1
2005/2006 5 TJ Napajedla 1594 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2075 0
2005/2006 4 TJ Napajedla 1594 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice 1582 ½
2005/2006 3 TJ Napajedla 1594 Hurdes Josef TJ Polešovice 1721 1
2005/2006 2 TJ Napajedla 1594 Látal Stanislav TJ Sokol Postoupky 1823 ½
2005/2006 1 TJ Napajedla 1594 Kašpárek Ondřej LOKO Uherský Ostroh B 1511 1
2004/2005 11 TJ F.-S.Napajedla 1592 Macíček Jakub BŠŠ+ŠK FM B 2093 ½
2004/2005 10 TJ F.-S.Napajedla 1592 Machalík Marek TJ Sok.Postoupky B 1
2004/2005 9 TJ F.-S.Napajedla 1592 Novosadová Kristýna BŠŠ+ŠK FM C 1720 ½
2004/2005 8 TJ F.-S.Napajedla 1592 Rakús Pavel ŠK TJMSA D.Benešov 2074 0
2004/2005 7 TJ F.-S.Napajedla 1592 Dvořák Martin TJ Sok.Postoupky A 1735 0
2004/2005 6 TJ F.-S.Napajedla 1592 Olšarová Karolína TJ VOKD O.-Poruba 1845 0
2004/2005 5 TJ F.-S.Napajedla 1592 Náplava Petr ŠK Boršice 1272 1
2004/2005 4 TJ F.-S.Napajedla 1592 Loucký Tomáš ŠK ZŠ Brankovice B 1508 1
2004/2005 3 TJ F.-S.Napajedla 1592 Fic Zbyněk Tatran Poštorná 1719 0
2004/2005 2 TJ F.-S.Napajedla 1592 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1581 ½
2004/2005 1 TJ F.-S.Napajedla 1592 Valešová Šárka ŠK SŠŠ St.Město B 1572 0