Hráč Uhmann Jan

Uhmann Jan

User Pic
Jméno: Uhmann Jan
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2034
Elo mezinárodní: 2056
ID: 810
FIDE ID: 302341
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 0
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim B 1960 1869 1
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 0
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2088 2095 ½
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Gajdoš Daniel Moravská Slavia Brno B 1929 1968 0
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Vachek Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 1942 1805 1
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Gaša Patrik SK Podlužan Prušánky B 2108 ½
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Adam Petr TJ Znojmo 2080 2105 1
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2059 2054 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov B 1971 2013 1
2016/2017 9 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 0
2016/2017 8 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK D 2342 2343 0
2016/2017 7 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Kubát Pavel ŠK Střelice B 1998 1986 1
2016/2017 6 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2052 2020 ½
2016/2017 5 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Tláskal Martin TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 1
2016/2017 4 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1718 ½
2016/2017 3 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 1
2016/2017 2 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Růžička František Jezdci Jundrov C 2086 2090 ½
2016/2017 1 VSK Univerzita Brno B 2059 2054 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno E 1993 0
2015/2016 11 OREL Ořechov 2059 2054 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2085 2081 0
2015/2016 10 OREL Ořechov 2059 2054 Hladík Josef Jezdci Jundrov 2118 2158 1
2015/2016 3 OREL Ořechov 2059 2054 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK B 2239 2233 ½
2015/2016 1 OREL Ořechov 2059 2054 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2124 2104 ½
2015/2016 11 ŠK Hustopeče 2059 2054 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2136 2115 ½
2015/2016 10 ŠK Hustopeče 2059 2054 Tůma Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 1912 1886 ½
2015/2016 9 ŠK Hustopeče 2059 2054 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 1
2015/2016 8 ŠK Hustopeče 2059 2054 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2052 2054 1
2015/2016 7 ŠK Hustopeče 2059 2054 Fojtík Tomáš SK GPOA Znojmo 2025 2040 ½
2015/2016 6 ŠK Hustopeče 2059 2054 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1985 2004 0
2015/2016 5 ŠK Hustopeče 2059 2054 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2047 2044 0
2015/2016 4 ŠK Hustopeče 2059 2054 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 ½
2015/2016 3 ŠK Hustopeče 2059 2054 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 ½
2015/2016 2 ŠK Hustopeče 2059 2054 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 1
2015/2016 1 ŠK Hustopeče 2059 2054 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2052 2020 ½
2015/2016 9 Univerzita Brno B 2059 2054 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 1
2015/2016 8 Univerzita Brno B 2059 2054 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 ½
2015/2016 7 Univerzita Brno B 2059 2054 Peša Ladislav ŠK Střelice A 1970 1878 ½
2015/2016 6 Univerzita Brno B 2059 2054 Vojáček Zdeněk Duras Brno D 1840 1870 0
2015/2016 5 Univerzita Brno B 2059 2054 Sysel Jiří TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 0
2015/2016 4 Univerzita Brno B 2059 2054 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 1
2015/2016 2 Univerzita Brno B 2059 2054 Rösner Tomáš ŠK Sebranci RH 2021 1879 ½
2014/2015 7 Univerzita Brno B 2085 2083 Hladký Milan Lokomotiva J 1711 1
2014/2015 6 Univerzita Brno B 2085 2083 Fojtík Tomáš Moravská Slávia C 2053 2047 0
2014/2015 5 Univerzita Brno B 2085 2083 Kubíček Jiří Bystrc Oilers B 1859 1918 1
2014/2015 4 Univerzita Brno B 2085 2083 Továrek Antonín Jezdci Jundrov C 2006 2024 1
2014/2015 7 Univerzita Brno B 2085 2083 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 0
2014/2015 11 ŠK Hustopeče 2085 2083 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2030 2031 0
2014/2015 10 ŠK Hustopeče 2085 2083 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2177 2185 0
2014/2015 9 ŠK Hustopeče 2085 2083 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2161 2147 ½
2014/2015 8 ŠK Hustopeče 2085 2083 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2185 2183 0
2014/2015 7 ŠK Hustopeče 2085 2083 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2248 2243 0
2014/2015 6 ŠK Hustopeče 2085 2083 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 0
2014/2015 5 ŠK Hustopeče 2085 2083 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2119 2112 ½
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 2085 2083 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2102 ½
2014/2015 3 ŠK Hustopeče 2085 2083 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2249 2280 0
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 2085 2083 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 0
2014/2015 1 ŠK Hustopeče 2085 2083 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2275 0
2014/2015 11 VSK Universita Brno 2085 2083 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2053 2054 ½
2014/2015 10 VSK Universita Brno 2085 2083 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2137 2139 ½
2014/2015 9 VSK Universita Brno 2085 2083 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 0
2014/2015 8 VSK Universita Brno 2085 2083 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2053 2057 1
2014/2015 6 VSK Universita Brno 2085 2083 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec B 2058 2084 0
2014/2015 5 VSK Universita Brno 2085 2083 Lamser Tomáš ŠK Duras BVK Brno C 1946 1958 0
2014/2015 4 VSK Universita Brno 2085 2083 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2061 2063 1
2014/2015 3 VSK Universita Brno 2085 2083 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 2004 2017 1
2014/2015 2 VSK Universita Brno 2085 2083 Sysel Jiří ŠK Tetčice 2018 2001 ½
2014/2015 1 VSK Universita Brno 2085 2083 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1981 1984 ½
2013/2014 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 ½
2013/2014 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 ½
2013/2014 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Majer Jiří ŠK Kuřim 2066 2085 ½
2013/2014 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 ½
2013/2014 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 0
2013/2014 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Adamčík Martin Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 ½
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2103 2109 1
2013/2014 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2119 2189 1
2013/2014 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2078 2095 1
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Strakáč Petr TJ Podlužan Prušánky 2090 2105 ½
2013/2014 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1963 0
2013/2014 10 Orel Ořechov 2126 2119 Pakosta Miroslav Vinohrady Brno 2097 2100 0
2013/2014 9 Orel Ořechov 2126 2119 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2083 2054 0
2013/2014 8 Orel Ořechov 2126 2119 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2214 2211 ½
2013/2014 7 Orel Ořechov 2126 2119 Riška Lubomír SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 ½
2013/2014 6 Orel Ořechov 2126 2119 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2083 2080 ½
2013/2014 5 Orel Ořechov 2126 2119 Dvořák Libor TJ Znojmo 2044 2040 ½
2013/2014 4 Orel Ořechov 2126 2119 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2062 2063 0
2013/2014 3 Orel Ořechov 2126 2119 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1955 2006 ½
2013/2014 2 Orel Ořechov 2126 2119 Chloupek Libor Sokol Rudice 2110 2124 ½
2013/2014 1 Orel Ořechov 2126 2119 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2117 2097 0
2012/2013 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2133 2123 ½
2012/2013 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK B 2155 2183 ½
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Trávníček Petr TJ Podlužan Prušánky 2119 2099 0
2012/2013 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Pala Vladimír ŠK Zlín B 2278 2255 ½
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2055 2083 ½
2012/2013 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno A 2159 2147 ½
2012/2013 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2079 2079 1
2012/2013 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Habina Martin ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 0
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2083 2079 ½
2012/2013 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Kopčil Milan TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 1
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1984 2015 1
2012/2013 11 Orel Ořechov 2147 2142 Přibyl Radek SK Tetčice 1849 2076 ½
2012/2013 10 Orel Ořechov 2147 2142 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 1
2012/2013 9 Orel Ořechov 2147 2142 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2040 2004 1
2012/2013 8 Orel Ořechov 2147 2142 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2087 2128 0
2012/2013 7 Orel Ořechov 2147 2142 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2159 2147 0
2012/2013 6 Orel Ořechov 2147 2142 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2030 2051 1
2012/2013 5 Orel Ořechov 2147 2142 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2125 2128 ½
2012/2013 4 Orel Ořechov 2147 2142 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2154 2140 1
2012/2013 3 Orel Ořechov 2147 2142 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 0
2012/2013 2 Orel Ořechov 2147 2142 Kejík František MKS Vyškov 2125 2042 1
2012/2013 1 Orel Ořechov 2147 2142 Marek Jiří ŠK Hodonín 2076 2115 1
2011/2012 11 Orel Ořechov 2152 2147 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 0
2011/2012 10 Orel Ořechov 2152 2147 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 ½
2011/2012 9 Orel Ořechov 2152 2147 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 2201 0
2011/2012 8 Orel Ořechov 2152 2147 Kredl Karel BK Moravská Slavia Brno 2110 2106 ½
2011/2012 7 Orel Ořechov 2152 2147 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 1979 1998 1
2011/2012 6 Orel Ořechov 2152 2147 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2144 2111 ½
2011/2012 5 Orel Ořechov 2152 2147 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2104 2073 ½
2011/2012 4 Orel Ořechov 2152 2147 Páral Stanislav ŠK Vinohrady Brno 2075 2063 1
2011/2012 3 Orel Ořechov 2152 2147 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 0
2011/2012 2 Orel Ořechov 2152 2147 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1969 2009 1
2011/2012 1 Orel Ořechov 2152 2147 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2015 1944 0
2011/2012 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2067 2070 ½
2011/2012 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková 2026 1999 1
2011/2012 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 ½
2011/2012 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2115 2106 0
2011/2012 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1971 2017 1
2011/2012 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2040 2066 0
2011/2012 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Loubal Pavel Spartak Adamov 2023 2013 ½
2011/2012 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2137 2129 1
2011/2012 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2124 2117 ½
2011/2012 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2039 2028 1
2011/2012 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2039 2050 ½
2010/2011 11 Orel Ořechov 2155 Tomeš Zdeněk ŠK Duras BVK Brno C 2091 ½
2010/2011 10 Orel Ořechov 2155 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno D 2208 1
2010/2011 9 Orel Ořechov 2155 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 2002 1
2010/2011 8 Orel Ořechov 2155 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2084 ½
2010/2011 6 Orel Ořechov 2155 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2070 0
2010/2011 5 Orel Ořechov 2155 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2091 ½
2010/2011 4 Orel Ořechov 2155 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno B 1951 0
2010/2011 3 Orel Ořechov 2155 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2038 0
2010/2011 2 Orel Ořechov 2155 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2121 0
2010/2011 1 Orel Ořechov 2155 Dvořák Libor TJ Znojmo 2089 1
2010/2011 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2095 ½
2010/2011 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Havránek Michal SK Boršice 2016 1
2010/2011 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2052 ½
2010/2011 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž 2121 ½
2010/2011 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Michalčák Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2102 1
2010/2011 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Pukl Rostislav ŠK Staré Město C 1983 1
2010/2011 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Zicháček Libor ŠK Holešov 2019 0
2010/2011 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1952 1
2010/2011 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 1
2010/2011 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2060 1
2010/2011 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 Vláčil Vladimír SK Prostějov 1984 ½
2009/2010 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2056 0
2009/2010 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2091 ½
2009/2010 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2091 1
2009/2010 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Porč Pavel Orel Ořechov 1808 1
2009/2010 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 0
2009/2010 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2110 0
2009/2010 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2018 1
2009/2010 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Součková Marie ŠK Lokomotiva Brno A 1583 1
2009/2010 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2183 ½
2009/2010 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Sýkora Jan SK Prostějov 2050 0
2009/2010 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2021 1
2009/2010 11 ŠK Rosice 2128 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 1
2009/2010 10 ŠK Rosice 2128 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 2071 1
2009/2010 9 ŠK Rosice 2128 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2166 ½
2009/2010 8 ŠK Rosice 2128 Dvořák Libor TJ Znojmo 2075 ½
2009/2010 7 ŠK Rosice 2128 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 ½
2009/2010 6 ŠK Rosice 2128 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2077 1
2009/2010 5 ŠK Rosice 2128 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2094 1
2009/2010 4 ŠK Rosice 2128 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2109 ½
2009/2010 3 ŠK Rosice 2128 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2156 1
2009/2010 2 ŠK Rosice 2128 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim A 2127 ½
2009/2010 1 ŠK Rosice 2128 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2158 ½
2008/2009 11 Bydo Zakřany B 2141 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1954 ½
2008/2009 10 Bydo Zakřany B 2141 Janků Luboslav BK Moravská Slavia Brno B 1904 1
2008/2009 9 Bydo Zakřany B 2141 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice A 1840 1
2008/2009 8 Bydo Zakřany B 2141 Vitula Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1890 1
2008/2009 7 Bydo Zakřany B 2141 Lamser Miroslav Vinohrady Brno A 2141 1
2008/2009 6 Bydo Zakřany B 2141 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1939 1
2008/2009 5 Bydo Zakřany B 2141 Bauer Ladislav Sokol Štítary A 1676 1
2008/2009 4 Bydo Zakřany B 2141 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno A 1982 ½
2008/2009 3 Bydo Zakřany B 2141 Koblížek Antonín ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1947 ½
2008/2009 2 Bydo Zakřany B 2141 Mucha Karel ŠK Hrušovany n.J.A 1855 1
2008/2009 1 Bydo Zakřany B 2141 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1896 1
2007/2008 11 Orel Ořechov B 2209 Dočekal Jan SPgŠ a G Znojmo 2201 ½
2007/2008 10 Orel Ořechov B 2209 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2136 0
2007/2008 9 Orel Ořechov B 2209 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2081 1
2007/2008 8 Orel Ořechov B 2209 Rada Michal Sokol Rudice 2126 1
2007/2008 7 Orel Ořechov B 2209 Košata Jan ŠK DDM KME Kuřim 2115 ½
2007/2008 6 Orel Ořechov B 2209 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2040 1
2007/2008 5 Orel Ořechov B 2209 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2128 ½
2007/2008 4 Orel Ořechov B 2209 Trávníček Petr ŠK pod Věží Strážnice 2118 0
2007/2008 3 Orel Ořechov B 2209 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2156 ½
2007/2008 2 Orel Ořechov B 2209 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2028 1
2007/2008 1 Orel Ořechov B 2209 Pospíšil Dušan ŠK Sokol Tišnov 2126 0
2007/2008 11 BYDO ZAKŘANY A 2209 Vala Filip ŠK GORDIC JIHLAVA B 2012 ½
2007/2008 10 BYDO ZAKŘANY A 2209 Hostinský Jiří 2222 ŠK POLABINY C 2229 0
2007/2008 9 BYDO ZAKŘANY A 2209 Lipavský Dušan ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 ½
2007/2008 8 BYDO ZAKŘANY A 2209 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1
2007/2008 7 BYDO ZAKŘANY A 2209 Čáp Martin ŠK 64 BRNO A 2081 ½
2007/2008 6 BYDO ZAKŘANY A 2209 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV A 1993 ½
2007/2008 5 BYDO ZAKŘANY A 2209 Černý Jan 2222 ŠK POLABINY B 2095 0
2007/2008 4 BYDO ZAKŘANY A 2209 Petrů Lubomír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 1751 1
2007/2008 3 BYDO ZAKŘANY A 2209 Dospíšil Patrik TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1959 ½
2007/2008 2 BYDO ZAKŘANY A 2209 Holušová Táňa ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 ½
2007/2008 1 BYDO ZAKŘANY A 2209 Pavliš Jaromír TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2105 ½
2006/2007 11 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Fiedler Bedřich 2222 ŠK POLABINY C 2091 0
2006/2007 10 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Běloušek Michal ŠK GORDIC JIHLAVA B 2074 ½
2006/2007 9 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Fišar Josef TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2086 ½
2006/2007 8 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Komárková Magdaléna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2056 1
2006/2007 5 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Šulc Jaromír EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1978 ½
2006/2007 4 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Kruml David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2094 1
2006/2007 3 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Hájek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 1
2006/2007 2 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Skřenek Jiří TJ ZNOJMO A 2080 1
2006/2007 1 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 Kratochvíl Karel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 0
2006/2007 10 Orel Ořechov "A" 2175 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2263 0
2006/2007 9 Orel Ořechov "A" 2175 Bureš Martin Mittal Ostrava "A" 2151 0
2006/2007 8 Orel Ořechov "A" 2175 Gibiec Ernest ŠK Stonava "A" 2244 ½
2006/2007 7 Orel Ořechov "A" 2175 Vykydal František Lokomotiva Brno "B" 2157 1
2006/2007 6 Orel Ořechov "A" 2175 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2131 1
2006/2007 5 Orel Ořechov "A" 2175 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2168 1
2006/2007 4 Orel Ořechov "A" 2175 Jurka Miroslav ŠK Duras Brno "A" 2358 ½
2006/2007 3 Orel Ořechov "A" 2175 Motáček Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2040 0
2006/2007 2 Orel Ořechov "A" 2175 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec "B" ½
2006/2007 1 Orel Ořechov "A" 2175 Plšek Miroslav ŠK Staré Město 1923 2128 ½
2005/2006 11 OREL OŘECHOV 2198 Jelínek Ota LOKOMOTIVA BRNO C 2183 ½
2005/2006 9 OREL OŘECHOV 2198 Hromádko Martin SOKOL ZAJEČICE 2038 1
2005/2006 8 OREL OŘECHOV 2198 Chmelíček Bronislav DURAS BRNO C 1930 ½
2005/2006 7 OREL OŘECHOV 2198 Holas Jaroslav SOKOL RUDICE 1874 1
2005/2006 6 OREL OŘECHOV 2198 Fojtík Tomáš SPgŠ+G ZNOJMO 2037 ½
2005/2006 5 OREL OŘECHOV 2198 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO 1972 ½
2005/2006 4 OREL OŘECHOV 2198 Brychta David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2111 0
2005/2006 3 OREL OŘECHOV 2198 Mičánek Tomáš DURAS BRNO B 2129 0
2005/2006 2 OREL OŘECHOV 2198 Chládek Vlastimil GARDE LIPOVEC 1996 1
2005/2006 1 OREL OŘECHOV 2198 Šťastný Radek HPM TEC HUSTOPEČE 1994 1
2005/2006 11 Lokomotiva Brno D 2198 Hladík Josef TJ Vinohrady Brno 2219 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Brno D 2198 Marek Jiří TJ Tatran Poštorná B 2002 1
2005/2006 9 Lokomotiva Brno D 2198 Urbanec Ladislav ŠK Bydo Zakřany 2279 0
2005/2006 8 Lokomotiva Brno D 2198 Strakáč Petr SK Horáček Sudoměřice 1973 0
2005/2006 7 Lokomotiva Brno D 2198 Rychtecký Miroslav Duras BVK Brno D 2065 1
2005/2006 6 Lokomotiva Brno D 2198 Adam Petr TJ Znojmo 2110 1
2005/2006 5 Lokomotiva Brno D 2198 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná A 2216 1
2005/2006 4 Lokomotiva Brno D 2198 Kunčar Petr TJ Bučovice 2016 0
2005/2006 3 Lokomotiva Brno D 2198 Košata Jan ŠK KME DDM Kuřim 2141 0
2005/2006 2 Lokomotiva Brno D 2198 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 1982 1
2004/2005 11 TJ Uherský Ostroh 2233 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2275 0
2004/2005 10 TJ Uherský Ostroh 2233 Růžička Petr TŽ Třinec B" 2251 0
2004/2005 9 TJ Uherský Ostroh 2233 David Pavel Loko Brno 2421 ½
2004/2005 8 TJ Uherský Ostroh 2233 Jasný Stanislav ŠK Frýdek-Místek 2340 0
2004/2005 7 TJ Uherský Ostroh 2233 Skácelík Petr Duras BVK Brno A" 2250 0
2004/2005 6 TJ Uherský Ostroh 2233 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová A" 2251 1
2004/2005 5 TJ Uherský Ostroh 2233 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město A" 2339 ½
2004/2005 4 TJ Uherský Ostroh 2233 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná A" 2316 0
2004/2005 3 TJ Uherský Ostroh 2233 Nepomucký Ondřej CD Rating Brno 2215 ½
2003/2004 11 TJ Sokol Bzenec 2157 Masák Pavel TJ Sloup 2129 ½
2003/2004 10 TJ Sokol Bzenec 2157 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2131 0
2003/2004 9 TJ Sokol Bzenec 2157 Němec Miloslav Tatran Poštorná B 2026 1
2003/2004 8 TJ Sokol Bzenec 2157 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2006 1
2003/2004 7 TJ Sokol Bzenec 2157 Galuška Josef TJ Veselí nad Mor. 2142 ½
2003/2004 6 TJ Sokol Bzenec 2157 Kejík František MKS Vyškov 2126 1
2003/2004 5 TJ Sokol Bzenec 2157 Košata Jan KME DDM Kuřim 2131 ½
2003/2004 4 TJ Sokol Bzenec 2157 Riška Lubomír TJ Bučovice 2218 1
2003/2004 3 TJ Sokol Bzenec 2157 Vosáhlo Jiří I. brněnská Brno 1970 1
2003/2004 2 TJ Sokol Bzenec 2157 Švihel Karel ŠK 64 Brno 2130 1
2003/2004 1 TJ Sokol Bzenec 2157 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2084 1