Hráč Juříček Stanislav

Juříček Stanislav

User Pic
Jméno: Juříček Stanislav
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2092
Elo mezinárodní: 2100
ID: 194
FIDE ID: 301809
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 2 Č TJ Sokol Huslenky 2097 2060 Vraj Ondřej ŠK Zbrojovka Vsetín D 1855 1948 1
2017/2018 8 Č KH Zašová 2083 2060 Horák Martin ŠK Rajnochovice 0 1657 1
2017/2018 6 Č KH Zašová 2077 2060 Tomčík Libor ŠO TJ Karolinka 1915 1946 1
2017/2018 4 Č KH Zašová 2097 2060 Dorňák Pavel Valašské Meziříčí C 1897 1920 ½
2017/2018 1 B KH Zašová 2072 2042 Lev Pavel Sokol Ústí B 2173 2194 ½
2017/2018 11 Č �KZ Vset�n C 2097 2060 Kubín Petr Zub�� 1998 2005 ½
2017/2018 10 B �KZ Vset�n C 2097 2060 Doležal Karel Lu�n� 1990 1974 1
2017/2018 8 B �KZ Vset�n C 2083 2060 Běhunčík Josef Brumov-Bylnice 2030 2003 ½
2017/2018 7 Č �KZ Vset�n C 2077 2060 Řehák Lukáš Slavi��n 1919 1927 1
2017/2018 1 B �KZ Vset�n C 2072 2042 Ploch Petr EMKaD Hole�ov 1844 1954 0
2017/2018 9 B Zbrojovka Vsetín 2083 2060 Kašík Miroslav TJ SLAVIA Kroměříž B 1969 1964 ½
2017/2018 6 Č Zbrojovka Vsetín 2077 2060 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1918 1909 1
2017/2018 4 Č Zbrojovka Vsetín 2097 2060 Balážec Ludovít ŠK Zlín 1984 1960 1
2017/2018 3 B Zbrojovka Vsetín 2097 2060 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1949 1902 ½
2016/2017 11 B Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Čermák Jan MKS Vy�kov 1870 1914 0
2016/2017 10 Č Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Habina Martin �K Ku�im 2005 2014 ½
2016/2017 9 B Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Chládek Vlastimil �K GARDE Lipovec 2015 2045 ½
2016/2017 8 Č Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Mlénský Dalibor SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 ½
2016/2017 7 B Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Straka Vojtěch �K Lokomotiva Brno B 1803 1840 1
2016/2017 3 B Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 2081 2082 0
2016/2017 2 Č Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Mižák Ján Spartak Adamov 1944 1923 ½
2016/2017 1 Č Zbrojovka Vset�n 2110 2078 Krejča Jakub �achy Ho���lkov� 1996 1971 0
2015/2016 8 B Zbrojovka Vsetín 2110 2078 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "B" 2156 2072 0
2015/2016 7 Č Zbrojovka Vsetín 2110 2078 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2166 ½
2015/2016 6 B Zbrojovka Vsetín 2110 2078 Hodovský Jiří Sokol Hošťálková 2099 2107 ½
2015/2016 4 B Zbrojovka Vsetín 2110 2078 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "B" 2047 2070 ½
2015/2016 2 Č Zbrojovka Vsetín 2110 2078 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2098 2111 0
2015/2016 1 B Zbrojovka Vsetín 2110 2078 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0
2015/2016 11 B Huslenky 2110 2078 Hurta Karel Bystřička 1762 1
2015/2016 8 Č Huslenky 2110 2078 Foukal Jiří Val. Bystřice C 1885 1877 1
2015/2016 3 Č Huslenky 2110 2078 Veselský František Hošťálková C 1943 1943 1
2015/2016 6 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 2110 2078 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1823 1885 ½
2015/2016 1 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 2110 2078 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 1
2014/2015 11 Č ŠKZ Vsetín D 2122 2130 Hromada Petr Valašská Polanka 1891 ½
2014/2015 8 B ŠKZ Vsetín D 2122 2130 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí B 1677 1
2014/2015 6 Č ŠKZ Vsetín D 2122 2130 Čermák Petr Val.Bystřice C 1611 1
2014/2015 1 B ŠKZ Vsetín D 2122 2130 Trčálek David Ústí 1774 1
2014/2015 8 Č Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2120 2121 0
2014/2015 7 B Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2058 2079 0
2014/2015 6 Č Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2135 2137 0
2014/2015 5 B Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2071 2089 1
2014/2015 4 Č Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Švancara Petr Agentura 64 Grygov "B" 2080 2073 ½
2014/2015 3 B Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Funiok Marcel Baník Havířov 2085 2065 1
2014/2015 2 Č Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2079 2080 ½
2014/2015 1 Č Zbrojovka Vsetín 2122 2130 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2165 ½
2013/2014 8 Č ŠKZ Vsetín B 2085 2064 Kozáček Radomír Vizovice 1914 1
2013/2014 4 Č ŠKZ Vsetín B 2085 2064 Viták Pavel Val. Bystřice 2200 2193 0
2013/2014 2 Č ŠKZ Vsetín B 2085 2064 Lev Pavel Val. Meziříčí 2170 2176 ½
2013/2014 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1970 1987 ½
2013/2014 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Havránek Michal SK Boršice A 2034 2062 1
2013/2014 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1986 1989 ½
2013/2014 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2116 2111 ½
2013/2014 7 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Machalík Marek Sokol Postoupky B 1949 1952 ½
2013/2014 6 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 ½
2013/2014 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 1
2013/2014 4 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2062 2033 ½
2013/2014 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2098 2077 ½
2013/2014 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2142 2152 1
2013/2014 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2043 2071 1
2012/2013 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 0
2012/2013 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2099 2104 ½
2012/2013 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Partyš Petr ŠK Staré Město D 2027 1980 ½
2012/2013 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Šudřich Radek ŠK Holešov A 2080 2074 1
2012/2013 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Volčík Luděk SK Boršice A 2035 2047 0
2012/2013 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2020 2031 1
2012/2013 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2108 2109 ½
2012/2013 4 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 ½
2012/2013 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 ½
2012/2013 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1963 ½
2012/2013 1 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálková A 2278 2255 ½
2012/2013 11 Č ŠKZ Vsetín B 2135 2103 Zicháček Libor Bystřice p.H. 2053 2025 ½
2012/2013 8 B ŠKZ Vsetín B 2135 2103 Káňa Zdeněk Rajnochovice 2148 2066 ½
2012/2013 6 Č ŠKZ Vsetín B 2135 2103 Palica Jiří Zlín D 1936 1
2012/2013 3 B ŠKZ Vsetín B 2135 2103 Raška Václav Brumov-Bylnice 1919 1962 0
2012/2013 1 B ŠKZ Vsetín B 2135 2103 Michalčák Lubomír Zašová 2074 2074 ½
2011/2012 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2131 2110 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2055 2045 0
2011/2012 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2131 2110 Sháněl Jaroslav TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 0
2011/2012 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2131 2110 Gabriel Adam SK Boršice B 2090 2076 1
2011/2012 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2131 2110 Růčka Petr TJ Gumárny Zubří 1942 1963 1
2011/2012 11 Č Vsetín B 2131 2110 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1873 1973 ½
2011/2012 1 B Vsetín B 2131 2110 Malčánek Jan Valašská Bystřice 1943 2016 ½
2010/2011 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 1999 0
2010/2011 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1998 ½
2010/2011 9 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková A 2173 0
2010/2011 8 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2111 1
2010/2011 7 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Krča Milan ŠK Staré Město D 2021 1
2010/2011 6 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Raška Václav ŠO TJ Francova Lhota A 1894 ½
2010/2011 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2106 ½
2010/2011 4 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Gabriel Adam SK Boršice B 2148 ½
2010/2011 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město E 2164 0
2010/2011 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. A 2021 1
2010/2011 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 Rafaja Marek ŠK Holešov B 2035 ½
2010/2011 8 Č Vsetín B 2174 Jasný Igor Val.Bystřice 1986 ½
2010/2011 3 B Vsetín B 2174 Chmelař Zdeněk Vizovice 1978 ½
2009/2010 2 B Zbrojovka Vsetín 2186 Lys Josef Sokol Dobrá 2237 0
2009/2010 1 B Zbrojovka Vsetín 2186 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec C 2204 ½
2009/2010 9 B ŠKZ Vsetín B 2186 Kahánek Martin Valašské Meziříčí B 1860 1
2009/2010 8 Č ŠKZ Vsetín B 2186 Jasný Igor Vidče 1990 ½
2009/2010 6 Č ŠKZ Vsetín B 2186 Hromada Petr Valašská Polanka 1930 ½
2009/2010 5 B ŠKZ Vsetín B 2186 Čáň Václav Zašová 1910 1
2008/2009 11 B Zbrojovka Vsetín 2189 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2230 ½
2008/2009 10 Č Zbrojovka Vsetín 2189 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava "B" 2360 ½
2008/2009 9 B Zbrojovka Vsetín 2189 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2330 1
2008/2009 8 Č Zbrojovka Vsetín 2189 Lys Josef Sokol Dobrá 2196 ½
2008/2009 7 B Zbrojovka Vsetín 2189 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 ½
2008/2009 6 Č Zbrojovka Vsetín 2189 Obšivač Josef Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2321 ½
2008/2009 5 B Zbrojovka Vsetín 2189 Olšar Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2326 ½
2008/2009 4 Č Zbrojovka Vsetín 2189 Macíček Jakub TJ Mořkov 2183 ½
2008/2009 3 Č Zbrojovka Vsetín 2189 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 1
2008/2009 2 B Zbrojovka Vsetín 2189 Kičmer Petr Baník Havířov 2210 0
2008/2009 1 Č Zbrojovka Vsetín 2189 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "B" 2280 1
2006/2007 7 Č ŠKZ Vsetín B 2158 Zvardoň Petr Sokol Francova Lhota 2081 ½
2006/2007 4 B ŠKZ Vsetín B 2158 Burdík Lubomír Sokol Bystřička 2179 ½
2006/2007 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Kusalík Roman TJ Vlčnov 2018 ½
2006/2007 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Pyš Zbyněk TJ Rožnov pod Radh. 1938 ½
2006/2007 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2066 1
2006/2007 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2042 1
2006/2007 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Šudřich Radek MKS Holešov B 2096 1
2006/2007 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Krmela Aleš TJ Sokol Hutisko-Solanec 2039 1
2006/2007 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2025 1
2006/2007 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1949 1
2006/2007 2 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Plšek Miroslav Fatra-Slavia Napajedla 2128 ½
2006/2007 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 Svoboda Rostislav ŠK Zlin D 2073 ½
2005/2006 10 B Spartak UL F"" 2151 Durdisová Monika Štětí B"" 1469 1
2005/2006 9 B ŠKZ Vsetín 2151 Mlčoch David SK Prostějov 2169 0
2005/2006 8 Č ŠKZ Vsetín 2151 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2181 ½
2005/2006 7 B ŠKZ Vsetín 2151 Macura Emil ŠK Zlín B 2152 1
2005/2006 6 Č ŠKZ Vsetín 2151 Křížek František SK Boršice 2080 1
2005/2006 5 Č ŠKZ Vsetín 2151 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2123 1
2005/2006 4 B ŠKZ Vsetín 2151 Šudřich Radek MKS Holešov 2098 0
2005/2006 3 Č ŠKZ Vsetín 2151 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2276 ½
2005/2006 2 B ŠKZ Vsetín 2151 Kapusta Petr TJ Loko Uherský Ostroh 2148 ½
2005/2006 1 Č ŠKZ Vsetín 2151 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2057 0
2005/2006 9 Č ŠKZ Vsetín B 2151 Řehák Lukáš ORA SV Slavičín 1862 ½
2005/2006 7 Č ŠKZ Vsetín B 2151 Tkadlec Miloslav TJ Rožnov p.Radh. 2119 ½
2005/2006 6 B ŠKZ Vsetín B 2151 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2095 1
2005/2006 2 Č ŠKZ Vsetín B 2151 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2026 1
2004/2005 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2125 0
2004/2005 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 0
2004/2005 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2191 1
2004/2005 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 2057 1
2004/2005 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Petruška Miroslav TJ Unex ŠK Uničov 1924 1
2004/2005 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2246 ½
2004/2005 4 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Svoboda Rostislav ŠK Trinom Zlín B 2089 ½
2004/2005 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Sohr Vladimír LOKO Zábřeh 2135 1
2004/2005 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Křížek František SK Boršice 2102 ½
2004/2005 1 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 Biolek Richard A64 Mipap Grygov B 2098 ½
2003/2004 10 Č ŠK Zbroj Vsetín 2240 Strašil Pavel Loko Zábřeh 2154 ½
2003/2004 9 B ŠK Zbroj Vsetín 2240 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž A 2296 ½
2003/2004 8 Č ŠK Zbroj Vsetín 2240 Jablonický František SK Boršice 2215 0
2003/2004 7 B ŠK Zbroj Vsetín 2240 Závůrka Roman SK Prostějov 2186 1
2003/2004 6 Č ŠK Zbroj Vsetín 2240 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2121 1
2003/2004 5 B ŠK Zbroj Vsetín 2240 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2227 ½
2003/2004 4 Č ŠK Zbroj Vsetín 2240 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2057 1
2003/2004 3 B ŠK Zbroj Vsetín 2240 Kaminský Rudolf MKS Holešov 2192 ½
2003/2004 2 Č ŠK Zbroj Vsetín 2240 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2163 0
2003/2004 1 B ŠK Zbroj Vsetín 2240 Macura Emil ŠK Zlín B 2124 1