Hráč Blaha Petr

Blaha Petr

User Pic
Jméno: Blaha Petr
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1988
Elo mezinárodní: 1971
ID: 270
FIDE ID: 310450
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 1971 1988 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov 2103 2082 ½
2018/2019 5 ŠK Staré Město E 1963 1984 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1872 1
2018/2019 5 ŠK Staré Město C 1971 1988 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí A 1894 1888 0
2018/2019 4 ŠK Staré Město C 1963 1984 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1898 1919 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město C 1964 1984 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1932 1915 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město E 2018 1988 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2125 2073 0
2017/2018 5 ŠK Staré Město E 2028 1988 Malinovský Karel Slavia Kroměříž D 2483 2476 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město C 2028 1988 Volčík Luděk SK Boršice A 2109 2095 0
2017/2018 8 ŠK Staré Město C 2018 1988 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1976 1996 ½
2017/2018 7 ŠK Staré Město C 2018 1988 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2009 2033 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město C 2005 1988 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2124 2105 ½
2017/2018 4 ŠK Staré Město C 2028 1988 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2013 2000 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město C 2028 1988 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1929 1945 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město C 1986 1990 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2031 2030 1
2017/2018 11 ŠK Staré Město B 1990 1988 Kadlčík Marek TJ Vlčnov 1161 1506 ½
2017/2018 9 ŠK Staré Město B 2018 1988 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1767 1680 ½
2017/2018 7 ŠK Staré Město B 2005 1988 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2004 2002 1
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 2005 1988 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1837 1889 ½
2017/2018 4 ŠK Staré Město B 2028 1988 Kuchynka Luboš ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 0
2017/2018 3 ŠK Staré Město B 2028 1988 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2029 2038 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město B 2028 1988 Kašík Miroslav TJ SLAVIA Kroměříž B 1954 1964 ½
2016/2017 11 ŠK Staré Město C 2032 2030 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2157 2144 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město C 2032 2030 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město C 2032 2030 Babula Milan TJ Vlčnov A 2192 2228 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město C 2032 2030 Lev Pavel TJ Valašské Meziříčí A 2197 2212 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město C 2032 2030 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2023 2027 0
2016/2017 5 ŠK Staré Město C 2032 2030 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2142 2121 0
2016/2017 4 ŠK Staré Město C 2032 2030 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město C 2032 2030 Kunc Miroslav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město C 2032 2030 Malčánek Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2109 2097 0
2016/2017 1 ŠK Staré Město C 2032 2030 Fiala Václav SK Boršice A 2273 2248 0
2016/2017 11 �K Star� M�sto B 2032 2030 Handl Martin �K GARDE Lipovec 2090 2107 ½
2016/2017 10 �K Star� M�sto B 2032 2030 Mayer Josef SK Podlu�an Pru��nky 2095 2029 0
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 2032 2030 Stachoň Martin Slavia Krom��� B 2187 2201 0
2016/2017 7 �K Star� M�sto B 2032 2030 Menčík Pavel �K Duras BVK B 1585 ½
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 2032 2030 Píše Jan Spartak Adamov 2011 1988 ½
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 2032 2030 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1959 1981 1
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2032 2030 Hodovský Jiří �achy Ho���lkov� 2099 2107 0
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2032 2030 Čermák Jan MKS Vy�kov 1870 1914 ½
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 2032 2030 Křena Bohuslav �K Ku�im 1940 1974 1
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2167 2158 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž "B" 1930 1951 1
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Václavík David ŠK Slavoj Poruba "B" 2005 2028 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Hodovský Jiří Sokol Hošťálková 2099 2107 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 0
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2029 2005 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 2032 2030 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 1
2015/2016 10 ŠK Staré Město C 2032 2030 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město C 2032 2030 Kubačák Lubomír Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2026 2032 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město C 2032 2030 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město C 2032 2030 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 2001 1929 0
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 2032 2030 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1836 1861 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město C 2032 2030 Zajíček Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 2048 2026 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2062 2055 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče 1839 1823 ½
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2062 2055 Staněk Stanislav OREL Ořechov 1938 1948 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2062 2055 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město B 2062 2055 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2029 2042 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 2062 2055 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1966 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2062 2055 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky 1836 1773 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město E 2062 2055 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1912 1930 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město E 2062 2055 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2017 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město E 2062 2055 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2007 2037 ½
2014/2015 11 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2062 2055 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2045 2033 ½
2014/2015 7 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2062 2055 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2030 2031 ½
2014/2015 5 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2062 2055 Lev Pavel Sokol Hošťálková A 2175 2200 0
2014/2015 4 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2062 2055 Bosák Jan TJ Sokol Valašská Bystřice A 2175 2166 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město D 2098 2077 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1841 1997 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město D 2098 2077 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2063 2059 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město D 2098 2077 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1828 1872 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 2098 2077 Havránek Michal SK Boršice A 2034 2062 0
2013/2014 5 ŠK Staré Město D 2098 2077 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1986 1989 0
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 2098 2077 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2116 2111 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 2098 2077 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2085 2064 ½
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 2098 2077 Kopčil Milan ŠK Zlínterm Zlín A 2059 2070 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město D 2098 2077 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2033 2062 0
2013/2014 11 TJ FS Napajedla 2098 2077 Dirgas Josef ŠK HPM TEC Hustopeče 2026 2041 ½
2013/2014 10 TJ FS Napajedla 2098 2077 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2113 2122 ½
2013/2014 9 TJ FS Napajedla 2098 2077 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 ½
2013/2014 8 TJ FS Napajedla 2098 2077 Košata Jan ŠK Kuřim 2115 2116 0
2013/2014 6 TJ FS Napajedla 2098 2077 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole B 2269 2262 ½
2013/2014 5 TJ FS Napajedla 2098 2077 Sýkora Jan Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 1
2013/2014 4 TJ FS Napajedla 2098 2077 Bačák Martin Sokol Postoupky 2157 2150 ½
2013/2014 3 TJ FS Napajedla 2098 2077 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 0
2013/2014 1 TJ FS Napajedla 2098 2077 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2195 2172 ½
2012/2013 11 ŠK Staré Město C 2075 2069 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2094 2095 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město C 2075 2069 Kopčil Milan TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město C 2075 2069 Habina Martin ŠK KME-DDM Kuřim 2049 2034 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město C 2075 2069 Holemář David Moravská Slavia Brno 2272 2261 0
2012/2013 7 ŠK Staré Město C 2075 2069 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK B 2162 2160 0
2012/2013 6 ŠK Staré Město C 2075 2069 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2076 2115 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město C 2075 2069 Koutný Petr ŠK Zlín B 2175 2189 1
2012/2013 4 ŠK Staré Město C 2075 2069 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město B 2230 2228 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město C 2075 2069 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 2075 2069 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2079 2079 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 2056 2031 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2015 2013 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 2056 2031 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2039 2028 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 2056 2031 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2079 2082 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 2056 2031 Gabriel Adam SK Boršice 2090 2076 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 2056 2031 Věchet Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 2180 2183 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 2056 2031 Píše Jan Spartak Adamov 2051 2033 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 2056 2031 Sochorová Petra ŠK Lokomotiva Brno B 2186 2196 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 2056 2031 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 2056 2031 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková 2055 2078 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 2056 2031 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2158 2149 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 2056 2031 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2047 2042 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2056 2031 Helis Tadeusz Slavia Orlová 2222 2277 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 2054 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2011 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 2054 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2137 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 2054 Michalčák Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2102 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 2054 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 2054 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2060 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 2054 Tichý Miroslav SK Prostějov 1953 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 2054 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2126 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 2054 Čajka Tibor SK Boršice ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město D 2054 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková A 2173 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město D 2054 Zvardoň Petr ŠO TJ Francova Lhota A 2044 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město D 2054 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město E 2164 0
2009/2010 11 ŠK Staré Město C 2099 Vlach Karel ŠK Zlín B 2161 0
2009/2010 10 ŠK Staré Město C 2099 Mikulů Lukáš SPgŠ+G Znojmo 1978 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město C 2099 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2021 1
2009/2010 8 ŠK Staré Město C 2099 Řehák Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1949 ½
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 2099 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2183 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 2099 Matoušek Petr SK Prostějov 2168 ½
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 2099 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 2099 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2140 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 2099 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2133 0
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 2099 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2091 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 2099 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2031 0
2008/2009 11 ŠK Staré Město D 2082 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2041 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město D 2082 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1799 1
2008/2009 9 ŠK Staré Město D 2082 Toman David ŠO Sokol Bystřička 1821 ½
2008/2009 8 ŠK Staré Město D 2082 Pyš Zbyněk TJ Gumárny Zubří 1935 0
2008/2009 7 ŠK Staré Město D 2082 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2133 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město D 2082 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž B 2128 0
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 2082 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1949 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město D 2082 Šaňák František SK Boršice B 1950 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 2082 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1964 ½
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 2082 Vymětal Milan MKS Holešov B 1983 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město C 2082 Tatran Poštorná 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město C 2082 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2041 0
2008/2009 6 ŠK Staré Město C 2082 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 2064 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město C 2082 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 2008 1
2007/2008 11 ŠK Staré Město D 2082 Obšivač Josef CHESSMONT Rožnov p.R. 2317 0
2007/2008 10 ŠK Staré Město D 2082 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2134 ½
2007/2008 9 ŠK Staré Město D 2082 Raška Václav ŠO Brumov Bylnice 1898 ½
2007/2008 8 ŠK Staré Město D 2082 Roubalík Jakub ŠK Zlín C 2297 0
2007/2008 7 ŠK Staré Město D 2082 Strakáč Petr Loko Uherský Ostroh 2058 ½
2007/2008 6 ŠK Staré Město D 2082 Kunc Miroslav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 1
2007/2008 5 ŠK Staré Město D 2082 Fiala Václav SK Boršice B 2039 0
2007/2008 4 ŠK Staré Město D 2082 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2036 ½
2007/2008 3 ŠK Staré Město D 2082 Krčál Michal ŠK Zlín D 2157 1
2007/2008 2 ŠK Staré Město D 2082 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 2049 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město D 2082 Šudřich Radek MKS Holešov B 2157 ½
2006/2007 11 ŠK Staré Město D 2066 Šudřich Radek MKS Holešov B 2096 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město D 2066 Krmela Aleš TJ Sokol Hutisko-Solanec 2039 ½
2006/2007 9 ŠK Staré Město D 2066 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2158 0
2006/2007 8 ŠK Staré Město D 2066 Hudaček Josef TJ Loko Uh. Ostroh 2004 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město D 2066 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1949 ½
2006/2007 6 ŠK Staré Město D 2066 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla 1919 1
2006/2007 5 ŠK Staré Město D 2066 Svoboda Rostislav ŠK Zlin D 2073 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město D 2066 Šimčík Jan TJ Vlčnov 1847 1
2006/2007 3 ŠK Staré Město D 2066 Pyš Zbyněk TJ Rožnov pod Radh. 1938 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město D 2066 Vavruška Antonín ŠK Staré Město C 2148 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město D 2066 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2018 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město C 2105 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2016 0
2005/2006 10 ŠK Staré Město C 2105 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1762 ½
2005/2006 9 ŠK Staré Město C 2105 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2010 ½
2005/2006 8 ŠK Staré Město C 2105 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 1907 ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město C 2105 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice 1942 0
2005/2006 6 ŠK Staré Město C 2105 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1905 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město C 2105 Kašpárek Radoslav TJ Napajedla 1767 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město C 2105 Kunovjánek Milan LOKO Uherský Ostroh B 1810 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město C 2105 Hora Vratislav SK Boršice B 2073 ½
2005/2006 2 ŠK Staré Město C 2105 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1947 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město C 2105 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1988 0
2004/2005 11 ŠK Staré Město B 2160 Sohr Vladimír LOKO Zábřeh 2135 ½
2004/2005 10 ŠK Staré Město B 2160 Zatloukal Petr A64 Mipap Grygov B 2061 0
2004/2005 9 ŠK Staré Město B 2160 Blümel Otto Slavia Kroměříž B 2261 0
2004/2005 8 ŠK Staré Město B 2160 Vávra Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2154 0
2004/2005 7 ŠK Staré Město B 2160 Zapletal Milan TJ Unex ŠK Uničov 1957 ½
2004/2005 6 ŠK Staré Město B 2160 Svoboda Rostislav ŠK Trinom Zlín B 2089 ½
2004/2005 5 ŠK Staré Město B 2160 Veselský Josef SK Boršice 0
2004/2005 4 ŠK Staré Město B 2160 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2192 0
2004/2005 3 ŠK Staré Město B 2160 Prachař Mojmír Slavia Kroměříž C 1892 1
2004/2005 2 ŠK Staré Město B 2160 Studený Radovan ŠK Staré Město C 1946 ½
2004/2005 1 ŠK Staré Město B 2160 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2130 ½
2003/2004 9 ŠK Staré Město 2169 Beil Martin Tatran Litovel 2171 ½
2003/2004 5 ŠK Staré Město 2169 Kocián Karel TŽ Třinec 2205 ½
2003/2004 11 ŠK Staré Město B 2169 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2163 ½
2003/2004 10 ŠK Staré Město B 2169 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2113 ½
2003/2004 9 ŠK Staré Město B 2169 Lev Pavel MKS Holešov 2202 ½
2003/2004 8 ŠK Staré Město B 2169 Hastík Svatopluk ŠK Šumperk 2096 0
2003/2004 7 ŠK Staré Město B 2169 Krčál Michal ŠK Zlín B 2115 1
2003/2004 6 ŠK Staré Město B 2169 Jasný Stanislav ŠK Zbroj Vsetín 2276 0
2003/2004 5 ŠK Staré Město B 2169 Strašil Pavel Loko Zábřeh 2154 0
2003/2004 4 ŠK Staré Město B 2169 Brázdil Roman Slavia Kroměříž A 2211 ½
2003/2004 2 ŠK Staré Město B 2169 Mlčoch David SK Prostějov 2086 ½
2003/2004 1 ŠK Staré Město B 2169 Garlík Michal A64 Grygov B 2146 1