Hráč Macháček Lukáš

Macháček Lukáš

User Pic
Jméno: Macháček Lukáš
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1763
Elo mezinárodní: 1674
ID: 39323
FIDE ID: 377210
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 B ŠK Staré Město 1674 1763 Šmajzrová Veronika TJ Štefanydes Polička 1694 1732 ½
2018/2019 4 Č ŠK Staré Město 1731 1763 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 0
2018/2019 3 B ŠK Staré Město 1731 1763 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek B 1309 1244 ½
2018/2019 2 Č ŠK Staré Město 1731 1763 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1441 1612 1
2018/2019 1 B ŠK Staré Město 1731 1763 Kaňák Matyáš Interchess Frýdek-Místek 1523 1560 0
2018/2019 2 B ŠK Staré Město C 1674 1763 Peterka Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1853 1839 0
2018/2019 1 B ŠK Staré Město C 1731 1763 Navrátil Patrik ŠK Zlín B 1645 1617 ½
2018/2019 2 Č ŠK Staré Město E 1674 1763 Tománek Pavel SK Boršice B 1625 1683 1
2018/2019 1 B ŠK Staré Město E 1731 1763 Martinák Josef ŠO Kunovice B 0 1727 0
2017/2018 7 Č ŠK Staré Město 1583 1568 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1416 1248 1
2017/2018 6 B ŠK Staré Město 1583 1568 Hlavina Matouš ŠK Karlovy Vary 1855 1685 1
2017/2018 5 Č ŠK Staré Město 1583 1568 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE České Budějovice 1780 1793 1
2017/2018 4 B ŠK Staré Město 1583 1568 Vilímová Julie Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1708 0
2017/2018 2 B ŠK Staré Město 1595 1568 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1668 1717 0
2017/2018 1 B ŠK Staré Město 1590 1644 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1684 1727 ½
2017/2018 7 B ŠK Staré Město "B" 1490 1568 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1683 1
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město "B" 1490 1568 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "A" 1834 1887 0
2017/2018 5 Č ŠK Staré Město "B" 1595 1568 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1801 1752 0
2017/2018 4 B ŠK Staré Město "B" 1595 1568 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2018 2018 0
2017/2018 10 Č ŠK Staré Město E 1595 1568 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1735 1836 0
2017/2018 9 B ŠK Staré Město E 1515 1568 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1810 1824 0
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město E 1515 1568 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1864 ½
2017/2018 7 B ŠK Staré Město E 1490 1568 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1784 1797 ½
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město E 1490 1568 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 0 1723 ½
2017/2018 5 B ŠK Staré Město E 1595 1568 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 1919 1893 0
2017/2018 4 Č ŠK Staré Město E 1595 1568 Trávníček Jaroslav Sokol Postoupky B 1790 1777 ½
2017/2018 3 Č ŠK Staré Město E 1595 1568 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice B 1686 1683 0
2017/2018 2 B ŠK Staré Město E 1595 1568 Blahynka Svatopluk TJ Fatra-Slavia Napajedla B 0 1568 1
2017/2018 1 Č ŠK Staré Město E 1590 1644 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1716 1724 ½
2017/2018 11 Č ŠK Staré Město C 1583 1568 Hromada Jiří ŠK Holešov A 0 1624 ½
2017/2018 9 B ŠK Staré Město C 1595 1568 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1753 1678 0
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město C 1515 1568 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1662 1715 1
2017/2018 5 B ŠK Staré Město C 1490 1568 Zavadil Filip Sokol Postoupky A 1510 1646 ½
2017/2018 2 Č ŠK Staré Město C 1595 1568 Martinák Josef ŠO Kunovice A 0 1731 1
2017/2018 1 B ŠK Staré Město C 1590 1644 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1835 1837 0
2017/2018 4 B ŠK Staré Město 1590 1644 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1505 1527 0
2017/2018 3 Č ŠK Staré Město 1590 1644 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1675 1671 ½
2017/2018 2 B ŠK Staré Město 1590 1644 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1684 1727 ½
2017/2018 1 Č ŠK Staré Město 1590 1644 Vojta Jakub Spartak Vlašim 1944 1946 0
2016/2017 11 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 1
2016/2017 10 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1610 1580 0
2016/2017 9 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 0
2016/2017 8 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 ½
2016/2017 7 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1634 1607 ½
2016/2017 6 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno 1671 1717 0
2016/2017 5 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1535 1567 0
2016/2017 4 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 0
2016/2017 7 Č ŠK Staré Město G 1567 1605 Ficenc Libor TJ Vlčnov C 1636 1
2016/2017 6 B ŠK Staré Město G 1567 1605 Ludvíček Josef SK Boršice C 1913 1903 0
2016/2017 5 Č ŠK Staré Město G 1567 1605 Blahuš Zdeněk ŠK Dolní Němčí B 1751 0
2016/2017 4 B ŠK Staré Město G 1567 1605 Zifčák Josef TJ Mařatice 1469 1
2016/2017 3 Č ŠK Staré Město G 1567 1605 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1760 1775 ½
2016/2017 2 B ŠK Staré Město G 1567 1605 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice B 1675 1720 1
2016/2017 1 Č ŠK Staré Město G 1567 1605 Psotka Tomáš TJ Velehrad 1592 1
2016/2017 9 B TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 ½
2016/2017 7 B TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1505 1537 ½
2016/2017 6 Č TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 1751 0
2016/2017 5 B TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1875 1920 1
2016/2017 4 Č TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Šebestík Roman ŠO TJ Zborovice A 1529 ½
2016/2017 3 B TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1638 1
2016/2017 2 Č TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Šimčáková Julie Sokol Postoupky B 1472 1511 1
2016/2017 1 B TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1567 1605 Skalka Josef SK Boršice B 1786 1777 ½
2016/2017 9 Č ŠK Staré Město D 1567 1605 Gottwald Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1487 1
2016/2017 3 Č ŠK Staré Město 1567 1605 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 0
2016/2017 4 B ŠK Staré Město 1567 1605 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1572 1526 1
2016/2017 3 Č ŠK Staré Město 1567 1605 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1408 1549 0
2016/2017 2 B ŠK Staré Město 1567 1605 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 0
2016/2017 1 Č ŠK Staré Město 1567 1605 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 0
2015/2016 3 B ŠK Staré Město C 1567 1605 Opluštil Pavel Sokol Postoupky B 1431 1387 1
2015/2016 11 Č ŠK Staré Město E 1567 1605 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1733 1605 ½
2015/2016 10 B ŠK Staré Město E 1567 1605 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1636 ½
2015/2016 9 B ŠK Staré Město E 1567 1605 Gottwald Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1487 1
2015/2016 8 Č ŠK Staré Město E 1567 1605 Roubalík Jaromír Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1302 1
2015/2016 5 B ŠK Staré Město E 1567 1605 Volčík Stanislav SK Boršice B 1749 1748 ½
2015/2016 4 Č ŠK Staré Město E 1567 1605 Vávra Jan ŠK Staré Město F 1383 1148 ½
2015/2016 2 Č ŠK Staré Město E 1567 1605 Nezdařil Radek ŠO TJ Zborovice A 1485 ½
2015/2016 1 B ŠK Staré Město E 1567 1605 Krátký Ctibor TJ Bojkovice 1585 ½
2015/2016 11 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Lanča Petr David Beskydská šachová škola FM C 1444 1422 ½
2015/2016 10 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Nytra Ondřej Beskydská šachová škola FM B 1608 1479 0
2015/2016 9 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1755 1849 1
2015/2016 8 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Budík Pavel TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 ½
2015/2016 7 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Němec Jakub ŠK Kuřim "A" 1568 1596 ½
2015/2016 6 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Křivánek Jakub ŠK Kuřim "B" 1512 1487 ½
2015/2016 5 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 ½
2015/2016 3 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Růžičková Ema A64 Grygov 1284 1
2015/2016 2 Č ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Martyniuk Vladislav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1283 1504 1
2015/2016 1 B ŠK Staré Město "B" 1567 1605 Hvozdovič Jan ŠK Lokomotiva Brno "C" 1629 1503 1
2015/2016 8 B ŠK Staré Město H 1567 1605 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany A 1316 1
2015/2016 7 Č ŠK Staré Město H 1567 1605 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1717 1768 0
2015/2016 6 B ŠK Staré Město H 1567 1605 Bílek Jaromír ŠO Kunovice B 1448 ½
2015/2016 4 B ŠK Staré Město H 1567 1605 Piluša Antonín ŠK Staré Město G 1700 1
2015/2016 2 B ŠK Staré Město H 1567 1605 Píštěk Václav TJ Mařatice 1681 ½
2015/2016 1 Č ŠK Staré Město H 1567 1605 Pavlas Miroslav ŠK Ostrožská Nová Ves 1656 0
2014/2015 9 Č ŠK Staré Město H 1307 1481 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1625 0
2014/2015 8 B ŠK Staré Město H 1307 1481 Pavlica Tomáš Sokol Velehrad 1518 1
2014/2015 7 Č ŠK Staré Město H 1307 1481 Hala Jaroslav TJ Vlčnov C 1638 0
2014/2015 6 B ŠK Staré Město H 1307 1481 Gabriel Tomáš SK Boršice C 1256 1
2014/2015 5 Č ŠK Staré Město H 1307 1481 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1706 0
2014/2015 4 B ŠK Staré Město H 1307 1481 Lapčík Petr ŠK Staré Město G 1479 1
2014/2015 3 Č ŠK Staré Město H 1307 1481 Panáček Ondřej TJ Mařatice 1407 0
2014/2015 2 B ŠK Staré Město H 1307 1481 Krátký Ctibor TJ Bojkovice B 1600 ½
2014/2015 11 Č ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Eliáš Matěj Slavia Kroměříž 1153 1
2014/2015 10 B ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Opluštil Pavel Sokol Postoupky 1310 1
2014/2015 9 Č ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1467 1422 1
2014/2015 8 B ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "B" 1640 1681 1
2014/2015 7 B ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Berezjuk Rostislav Interchess FM 1439 1483 1
2014/2015 6 Č ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola FM B 1589 1560 0
2014/2015 5 Č ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Tajovský Matěj ŠK Kuřim 1429 1407 0
2014/2015 4 B ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1414 0
2014/2015 3 B ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Matošková Monika Sokol Hošťálková 1176 1
2014/2015 2 B ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 1
2014/2015 1 Č ŠK Staré Město "B" 1307 1481 Londin Šimon A64 Grygov 1552 1535 0
2013/2014 3 Č SK Boršice 1227 1245 Suchánek Hanuš TJ Sokol Ústí 1305 1
2013/2014 2 B SK Boršice 1227 1245 Jančík Radim ŠK Zlínterm Zlín 1296 ½
2013/2014 1 Č SK Boršice 1227 1245 Březina Adam Sokol Hošťálková B 1376 1
2013/2014 11 Č ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Korbel Richard TJ Slovan Havířov 1100 ½
2013/2014 10 B ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Šigut David BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1523 0
2013/2014 9 Č ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Večerková Petra TJ Sokol Postoupky 1250 1
2013/2014 8 B ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Hrabal Matěj Agentura 64 Grygov 1352 1324 0
2013/2014 7 Č ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Dančáková Klára Zbrojovka Vsetín 1250 1
2013/2014 6 B ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1533 1533 0
2013/2014 5 B ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Dostál Lukáš SK Řetězárna Česká Ves 1000 1
2013/2014 4 Č ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1460 1496 0
2013/2014 3 Č ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Skalský Alexandr ŠK Staré Město "A" 1746 1746 0
2013/2014 2 B ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Vinš Antonín ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2013/2014 1 Č ŠK Staré Město "B" 1227 1245 Liška Martin ŠK KME-DDM Kuřim 1437 0
2013/2014 11 B ŠK Ostrožská Nová Ves 1227 1245 Krmíček Antonín ŠO Kunovice A 1250 ½
2013/2014 8 Č ŠK Ostrožská Nová Ves 1227 1245 Přibyl Tomáš ŠK Staré Město G 1535 ½
2013/2014 4 B ŠK Ostrožská Nová Ves 1227 1245 Vašek Ondřej ŠK-KK Osvětimany 1250 0
2013/2014 6 Č ŠK Staré Město H 1227 1245 Bařina Stanislav TJ Vlčnov D 1000 1
2013/2014 5 B ŠK Staré Město H 1227 1245 Horáček Tibor ŠO Kunovice B 1250 ½
2013/2014 4 B ŠK Staré Město H 1227 1245 Velecký Marek TJ Nivnice 1000 0
2013/2014 3 B ŠK Staré Město H 1227 1245 Moštěk Petr TJ Vlčnov D 1283 1
2013/2014 2 Č ŠK Staré Město H 1227 1245 Krmíček Antonín ŠO Kunovice B 1250 1
2013/2014 1 Č ŠK Staré Město H 1227 1245 Velecký Marek TJ Nivnice 1000 ½
2012/2013 9 B ŠK Staré Město B 1250 Zeťák Marek Sokol Ústí 1000 0
2012/2013 8 Č ŠK Staré Město B 1250 Mareček Šimon ŠK Ostrožská Nová Ves 1100 1
2012/2013 7 B ŠK Staré Město B 1250 Vrtal Martin KK-ŠK Osvětimany 1100 1
2012/2013 6 Č ŠK Staré Město B 1250 Brzicová Adéla SK Boršice 1000 1
2012/2013 5 B ŠK Staré Město B 1250 Husa Štěpán ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 1
2012/2013 4 Č ŠK Staré Město B 1250 Feiferlík Jakub ŠK Zlínterm 1250 1
2012/2013 3 Č ŠK Staré Město B 1250 Opluštil Pavel SVČ Šipka Kroměříž 1250 1
2012/2013 2 B ŠK Staré Město B 1250 Strouhal Marek ŠK Zlín 1100 1
2012/2013 1 Č ŠK Staré Město B 1250 Drápala Tobiáš ŠK DDM Slavičín 1000 1
2012/2013 8 B ŠK Staré Město H 1250 Dornica Miroslav Velehrad 1336 0
2012/2013 6 B ŠK Staré Město H 1250 ŠK Ost.Nová Ves 1
2012/2013 3 Č ŠK Staré Město H 1250 Skupina Josef SK Boršice D 1475 0
2012/2013 2 B ŠK Staré Město H 1250 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 1541 1
2012/2013 1 Č ŠK Staré Město H 1250 Hromada Martin ŠO Kunovice 1285 0