Hráč Hrabovský Vladimír

Hrabovský Vladimír

User Pic
Jméno: Hrabovský Vladimír
Oddíl: Sportovní klub Brumov-Bylnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1901
Elo mezinárodní: 1908
ID: 1153
FIDE ID: 306100
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Kokrda Vladimír ŠK Zlín D 1784 1770 ½
2018/2019 10 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice B 1610 1608 1
2018/2019 8 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Sviták Josef ŠK DDM Slavičín B 1865 1855 0
2018/2019 7 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Janček Milan ŠK DDM Slavičín C 0 1886 ½
2018/2019 5 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Sedláček Roman TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 ½
2018/2019 4 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1959 1737 ½
2018/2019 3 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Procházka Miroslav Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1297 1
2018/2019 1 SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 Zůbek Ladislav Valašské Klobouky B 0 1673 1
2017/2018 5 SK Brumov-Bylnice B 1984 1975 Procházka Miroslav Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1300 1
2017/2018 4 SK Brumov-Bylnice B 1984 1975 Orsák Radim Valašské Klobouky B 0 1896 ½
2015/2016 11 Brumov-Bylnice 1953 1993 Foukal František Zlín C 1953 1910 ½
2015/2016 10 Brumov-Bylnice 1953 1993 Procházka Ludvík Slavičín 1646 1674 1
2015/2016 9 Brumov-Bylnice 1953 1993 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1844 1887 ½
2015/2016 8 Brumov-Bylnice 1953 1993 Brzobohatý Petr Vizovice 1857 1
2015/2016 7 Brumov-Bylnice 1953 1993 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1834 1
2015/2016 6 Brumov-Bylnice 1953 1993 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1759 1780 0
2015/2016 5 Brumov-Bylnice 1953 1993 Škrobák Petr Gumárny Zubří 1808 1833 ½
2015/2016 4 Brumov-Bylnice 1953 1993 Doležal Karel Lužná 2002 1994 ½
2015/2016 2 Brumov-Bylnice 1953 1993 Tomčík Libor Val. Meziříčí 1945 ½
2015/2016 1 Brumov-Bylnice 1953 1993 Foukal Jiří Val.Bystřice 1885 1877 0
2014/2015 10 Brumov-Bylnice 1976 1995 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2108 0
2014/2015 9 Brumov-Bylnice 1976 1995 Sušeň Jaroslav Val. Bystřice B 1810 1805 1
2014/2015 8 Brumov-Bylnice 1976 1995 Jakubál Petr Val. Klobouky 1855 1
2014/2015 7 Brumov-Bylnice 1976 1995 Doležal Karel Lužná 1988 1966 ½
2014/2015 6 Brumov-Bylnice 1976 1995 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín B 1885 1949 1
2014/2015 5 Brumov-Bylnice 1976 1995 Myška Dušan Bystřice p. Hostýnem 1719 1
2014/2015 4 Brumov-Bylnice 1976 1995 Vičan Jaromír Zašová 1860 1
2014/2015 3 Brumov-Bylnice 1976 1995 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1923 ½
2014/2015 2 Brumov-Bylnice 1976 1995 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1839 1
2014/2015 1 Brumov-Bylnice 1976 1995 Škrobák Petr Gumárny Zubří 1814 1831 1
2014/2015 10 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 Mrkus František ŠK Staré Město D 1803 1855 ½
2014/2015 9 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2010 2010 ½
2014/2015 8 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková A 2138 2167 0
2014/2015 7 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 Netušil Jan Sokol Postoupky B 1807 1867 ½
2014/2015 5 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 Náplava Pavel SK Boršice A 2040 2095 ½
2014/2015 4 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 Foukal František ŠK Zlín C 1998 1918 1
2014/2015 1 Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1976 1995 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2105 ½
2013/2014 11 Brumov - Bylnice 1936 1934 Sovadina Martin EMKaD Holešov 1717 1732 1
2013/2014 10 Brumov - Bylnice 1936 1934 Hromada Petr Lužná 1910 1
2013/2014 9 Brumov - Bylnice 1936 1934 Foukal Jiří Val. Bystřice 1959 1938 0
2013/2014 8 Brumov - Bylnice 1936 1934 Koňařík Alois Ústí 1746 ½
2013/2014 7 Brumov - Bylnice 1936 1934 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1911 ½
2013/2014 6 Brumov - Bylnice 1936 1934 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1893 1875 1
2013/2014 5 Brumov - Bylnice 1936 1934 Koláček Milan Zašová 1794 1
2013/2014 4 Brumov - Bylnice 1936 1934 Jakubál Petr Val. Klobouky 1865 1
2013/2014 3 Brumov - Bylnice 1936 1934 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1883 1893 ½
2013/2014 2 Brumov - Bylnice 1936 1934 Janál Vladimír Vizovice 2122 2008 ½
2013/2014 1 Brumov - Bylnice 1936 1934 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1917 1943 1
2013/2014 10 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2139 2153 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2062 2033 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Zpěváková Jana ŠK Staré Město D 1952 1983 1
2013/2014 6 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2142 2152 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2043 2071 0
2013/2014 4 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1841 1997 0
2013/2014 3 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Fiala Václav SK Boršice A 2182 2194 0
2013/2014 2 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1954 1961 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Francova Lhota A 1936 1934 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2078 2095 1
2012/2013 11 Brumov-Bylnice 1953 1934 Janál Vladimír Vizovice 2122 2035 ½
2012/2013 10 Brumov-Bylnice 1953 1934 Petržela Pavel Holešov B 2014 2031 ½
2012/2013 9 Brumov-Bylnice 1953 1934 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1941 0
2012/2013 8 Brumov-Bylnice 1953 1934 Čáň Václav Zašová 1910 1947 ½
2012/2013 7 Brumov-Bylnice 1953 1934 Pecl Jaroslav Bystřice p.H. 1796 1
2012/2013 6 Brumov-Bylnice 1953 1934 Dvořáček Roman Ústí 1770 1
2012/2013 5 Brumov-Bylnice 1953 1934 Janček Milan Val. Klobouky 1742 1
2012/2013 4 Brumov-Bylnice 1953 1934 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1920 1888 ½
2012/2013 3 Brumov-Bylnice 1953 1934 Jurča Marek ŠKZ Vsetín B 1893 1919 0
2012/2013 2 Brumov-Bylnice 1953 1934 Phamová Xuan Mai Zlín D 1769 1901 ½
2012/2013 1 Brumov-Bylnice 1953 1934 Růčka Petr Val. Bystřice 1942 1983 1
2012/2013 11 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Gabriel Adam SK Boršice A 2129 2152 0
2012/2013 10 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2108 2109 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2078 2085 0
2012/2013 8 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálková A 2278 2255 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2099 2104 0
2012/2013 6 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2065 0
2012/2013 5 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1962 1935 0
2012/2013 4 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2044 2036 0
2012/2013 2 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 0
2012/2013 1 TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2058 2046 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1839 1
2011/2012 10 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Cagašík Tomáš ŠK Holešov A 2296 2339 0
2011/2012 9 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2058 2054 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Volčík Luděk SK Boršice B 2034 2060 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1915 1941 0
2011/2012 6 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1967 1963 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2103 2084 0
2011/2012 4 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 1
2011/2012 3 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 0
2011/2012 2 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A 2094 2136 0
2011/2012 1 TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2021 2021 ½
2011/2012 11 Brumov-Bylnice 1993 1978 Chytil Vladimír Zlínterm 1250 1
2011/2012 9 Brumov-Bylnice 1993 1978 Čáňová Dagmar Zašová 1611 1
2011/2012 8 Brumov-Bylnice 1993 1978 Petr Zdeněk Bystřice p.H. 1706 ½
2011/2012 6 Brumov-Bylnice 1993 1978 Crlík Luděk Vizovice 1727 ½
2010/2011 11 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Omelka Roman ŠK Staré Město E 2084 0
2010/2011 10 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 0
2010/2011 9 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Šudřich Radek ŠK Holešov B 2113 ½
2010/2011 8 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 1999 ½
2010/2011 7 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1803 ½
2010/2011 5 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A 2067 ½
2010/2011 4 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1963 0
2010/2011 3 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková A 2137 0
2010/2011 2 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2053 ½
2010/2011 1 ŠO TJ Francova Lhota A 1999 Volčík Luděk SK Boršice B 2069 1
2010/2011 10 Slavičín 1999 Foukal Jiří Val.Bystřice 1992 1
2010/2011 9 Slavičín 1999 Tesař Martin Zlín E 1924 1
2010/2011 8 Slavičín 1999 Zajíček Radek Bystřice p.H 1804 ½
2010/2011 7 Slavičín 1999 Bobalík Petr Val. Meziříčí 2005 ½
2010/2011 6 Slavičín 1999 Staněk Stanislav Podhradní Lhota 2043 0
2010/2011 3 Slavičín 1999 Hromada Petr Ústí 1928 ½
2010/2011 2 Slavičín 1999 Doležal Karel Vsetín B 2043 ½
2009/2010 10 Zbrojovka Vsetín 2039 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2059 ½
2009/2010 9 Zbrojovka Vsetín 2039 Kolář Stanislav TJ Mittal B 2114 ½
2009/2010 8 Zbrojovka Vsetín 2039 Veřmiřovský Vlastimil TJ Mořkov 2023 ½
2009/2010 4 Zbrojovka Vsetín 2039 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2070 0
2009/2010 2 Zbrojovka Vsetín 2039 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2055 1
2009/2010 1 Zbrojovka Vsetín 2039 Staszko Martin TŽ Třinec C 2040 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Macura Emil SK Zlin D 2096 1
2009/2010 10 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Míša Stanislav SK Borsice B 1931 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Slížek Josef TJ Gumarny Zubri 2000 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Pukl Rostislav SK Stare Mesto D 2039 0
2009/2010 5 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Křížek František SK Borsice A 2056 0
2009/2010 3 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Šudřich Radek MKS Holesov B 2103 0
2009/2010 2 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Kunc Miroslav SO Slavia-Fatra 2097 0
2009/2010 1 TJ Sokol Franc. Lhota 2039 Burda Josef SK Stare Mesto E 1969 ½
2008/2009 9 Zbrojovka Vsetín 2038 Walowicz David Slavoj Bruntál 2027 ½
2008/2009 4 Zbrojovka Vsetín 2038 Říman Václav TJ Mořkov 2021 ½
2008/2009 3 Zbrojovka Vsetín 2038 Kocián Miroslav ŠK Zlín "C" 2052 1
2008/2009 2 Zbrojovka Vsetín 2038 Gil Karel Baník Havířov 1930 1
2008/2009 1 Zbrojovka Vsetín 2038 Merta Vlastimil SK Slavia Orlová "B" 1940 ½
2007/2008 11 ŠO Brumov Bylnice 2064 Loko Uherský Ostroh 1
2007/2008 4 ŠO Brumov Bylnice 2064 Staufčík Michal ŠK Staré Město E 2017 ½
2007/2008 2 ŠO Brumov Bylnice 2064 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. 2088 1
2007/2008 1 ŠO Brumov Bylnice 2064 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2012 ½
2007/2008 11 TJ Sokol Francova Lhota 2064 Koňařík Alois TJ Sokol Ústí 1766 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Francova Lhota 2064 Knápek František ŠO Sokol Bystřička 1867 1
2007/2008 3 TJ Sokol Francova Lhota 2064 Maňák Antonín ŠKZ Vsetín B 1863 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Francova Lhota 2064 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2129 0
2007/2008 1 TJ Sokol Francova Lhota 2064 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí 1866 ½
2006/2007 11 Sokol Francova Lhota 2020 Pyš Zbyněk TJ Gumárny Zubří 1938 ½
2006/2007 9 Sokol Francova Lhota 2020 Tomčík Libor TJ Valašské Meziříčí 1949 1
2006/2007 8 Sokol Francova Lhota 2020 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1846 ½
2006/2007 7 Sokol Francova Lhota 2020 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1874 1
2006/2007 6 Sokol Francova Lhota 2020 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1734 1
2006/2007 4 Sokol Francova Lhota 2020 Staněk Stanislav Sokol Podhradní Lhota 2032 1
2006/2007 3 Sokol Francova Lhota 2020 Vlachopulos Elefteris Sokol Hošťálková 1806 1
2006/2007 2 Sokol Francova Lhota 2020 Sagánek Miroslav TJ MEZ Vsetín 1908 1
2006/2007 1 Sokol Francova Lhota 2020 Hlavička Roman Spartak Valašské Klobouky 1593 1
2005/2006 11 ŠO Brumov-Bylnice 1985 Krmela Aleš ŠKZ Vsetín B 2058 1
2005/2006 9 ŠO Brumov-Bylnice 1985 Tomaštík Jan Spartak V.Klobouky 1840 1
2005/2006 8 ŠO Brumov-Bylnice 1985 Šudřich Radek MKS Holešov B 2098 0
2005/2006 7 ŠO Brumov-Bylnice 1985 Toman David Sokol Bystřička 1865 1
2005/2006 5 ŠO Brumov-Bylnice 1985 Doležal Karel Sokol Franc. Lhota 2021 1
2004/2005 11 S. ORA SV Slavičín 2045 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2077 0
2004/2005 10 S. ORA SV Slavičín 2045 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín C 2205 0
2004/2005 9 S. ORA SV Slavičín 2045 Břoušek Jiří TJ Rožnov p.Radh. 2043 ½
2004/2005 8 S. ORA SV Slavičín 2045 Balážec Ludovít ŠK Trinom Zlín D 2009 0
2004/2005 7 S. ORA SV Slavičín 2045 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1717 0
2004/2005 6 S. ORA SV Slavičín 2045 Tkadlec Miloslav Sokol Hut.-Solanec 2115 0
2004/2005 5 S. ORA SV Slavičín 2045 Veselský František ŠKZ Vsetín B 2084 1
2004/2005 4 S. ORA SV Slavičín 2045 Lev Pavel TJ Val. Meziříčí 2191 ½
2004/2005 3 S. ORA SV Slavičín 2045 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2114 0
2004/2005 2 S. ORA SV Slavičín 2045 Burdík Lubomír TJ Sokol Bystřička 2168 ½
2004/2005 1 S. ORA SV Slavičín 2045 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1756 1