Hráč Sas Roman

Sas Roman

User Pic
Jméno: Sas Roman
Oddíl: ŠO TJ Zborovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1927
Elo mezinárodní: 0
ID: 7485
FIDE ID: 303895
Rok narození: 1966
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1929 1921 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Kaňovský David ŠK Staré Město F 2425 2423 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Hudeček Jan ŠK Dolní Němčí A 2216 2218 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Daněk Libor ŠK RAPOS Sulimov A 2053 1941 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1896 1917 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice B 2341 2357 0 soutěž
2019/2020 3 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Krča Milan ŠK Staré Město E 1965 1973 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Moštěk Jan TJ Vlčnov B 1897 1876 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO TJ Zborovice A 0 1916 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1953 1939 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1872 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1914 1967 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Krča Milan ŠK Staré Město E 1985 1966 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Pfeffer Erik SK Boršice B 1983 1962 0 soutěž
2018/2019 7 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Kaňovský David ŠO Kunovice B 2427 2426 0 soutěž
2018/2019 6 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Ploch Petr SK EMKaD Holešov A 1867 1981 0 soutěž
2018/2019 5 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž D 2036 2058 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1945 1916 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Plát Vojtěch ŠK Dolní Němčí A 2543 2506 0 soutěž
2018/2019 2 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1764 1772 1 soutěž
2018/2019 1 ŠO TJ Zborovice A 0 1909 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2062 2060 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1959 1908 0 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Malinovský Karel Slavia Kroměříž D 2483 2476 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Krča Milan ŠK Staré Město E 1966 1968 0 soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Beil Martin ŠO Kunovice B 2194 2203 0 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1940 1953 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Navrátil Jiří TJ Bojkovice 2018 1922 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice A 2093 2110 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Volčík Luděk SK Boršice B 2109 2095 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2122 2105 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2115 2073 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Zborovice A 0 1926 Martinka Jakub ŠK Zlín C 1851 1806 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Zborovice A 1870 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Zborovice A 1870 Dvořák Martin ŠO Kunovice A 2210 2185 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Zborovice A 1870 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1794 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Zborovice A 1870 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2157 2144 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Zborovice A 1870 Havránek Michal SK Boršice B 2039 2073 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Zborovice A 1870 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Zborovice A 1870 Mikulčík Ladislav TJ Spartak Uherský Brod 2224 2183 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Zborovice A 1870 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Zborovice A 1870 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Zborovice A 1870 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2136 2115 ½ soutěž
2016/2017 9 Slavia Kroměříž C 1870 Trčálek David ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 ½ soutěž
2016/2017 2 Slavia Kroměříž C 1870 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1672 1681 1 soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ ZBOROVICE B 1870 Zapletal Bruno TJ SOKOL PRAVČICE 1507 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ ZBOROVICE B 1870 Čelechovský Richard ŠK MILOVICE HRAD 1494 1 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Zborovice A 1870 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2136 2115 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Zborovice A 1870 Volčík Luděk SK Boršice B 2073 2061 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Zborovice A 1870 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2080 2083 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Zborovice A 1870 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1877 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Zborovice A 1870 Kopčil Milan Fatra-Slavia Napajedla B 2006 2021 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Zborovice A 1870 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Zborovice A 1870 Húsek Martin ŠO Kunovice A 2086 2111 1 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Zborovice A 1870 Sosna Jan TJ Vlčnov A 2340 2319 0 soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Zborovice A 1870 Skalský Alexandr ŠK Staré Město E 2004 1857 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Zborovice A 1870 Vlach Karel Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2094 2108 1 soutěž
2014/2015 8 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1855 Chutný Tomáš ŠK HOLEŠOV B 1717 1787 1 soutěž
2014/2015 4 SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1855 Pospíšil Emil SOKOL KVASICE 1647 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Zborovice A 1855 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 0 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Zborovice A 1855 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Zborovice A 1855 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1912 1930 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Zborovice A 1855 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2017 0 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Zborovice A 1855 Húsek Martin ŠK Staré Město E 1883 1944 0 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Zborovice A 1855 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2007 2037 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Zborovice A 1855 Volčík Luděk SK Boršice B 2052 2056 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Zborovice A 1855 Buráň Jaroslav Spartak Uherský Brod 2211 2203 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Zborovice A 1855 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2127 2116 0 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Zborovice A 1855 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1887 1981 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Zborovice A 1855 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 2016 1929 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Zborovice A 1852 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1877 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Zborovice A 1852 Tomek Josef TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1885 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Zborovice A 1852 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1945 0 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Zborovice A 1852 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Zborovice A 1852 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1899 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Zborovice A 1852 Frýbort Pavel SK Boršice B 1826 1855 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Zborovice A 1852 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2100 2105 0 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Zborovice A 1852 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Zborovice A 1852 Foukal František ŠK Zlín D 1999 1901 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Zborovice A 1852 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 2010 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Zborovice A 1852 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 0 soutěž
2013/2014 11 Slavia Kroměříž C 1852 CHESSMONT Rožnov p.R. A 1 soutěž
2013/2014 2 Slavia Kroměříž C 1852 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín A 1867 1911 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠO TJ Zborovice A 1841 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 1588 1 soutěž
2012/2013 9 ŠO TJ Zborovice A 1841 Javor Jan TJ Vlčnov A 1824 1739 1 soutěž
2012/2013 8 ŠO TJ Zborovice A 1841 Skalka Josef SK Boršice B 1885 1873 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠO TJ Zborovice A 1841 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1852 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠO TJ Zborovice A 1841 Náplava Michal TJ Polešovice 1706 1 soutěž
2012/2013 5 ŠO TJ Zborovice A 1841 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky B 1941 1874 1 soutěž
2012/2013 4 ŠO TJ Zborovice A 1841 Šebela Ladislav SK Boršice C 1822 1818 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠO TJ Zborovice A 1841 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1946 0 soutěž
2012/2013 2 ŠO TJ Zborovice A 1841 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1774 0 soutěž
2012/2013 1 ŠO TJ Zborovice A 1841 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1635 1688 1 soutěž
2011/2012 11 ŠO TJ Zborovice A 1825 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B 2094 2136 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠO TJ Zborovice A 1825 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2023 1953 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠO TJ Zborovice A 1825 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1908 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠO TJ Zborovice A 1825 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1747 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠO TJ Zborovice A 1825 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1841 0 soutěž
2011/2012 6 ŠO TJ Zborovice A 1825 Číhal František ŠK Staré Město F 1807 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠO TJ Zborovice A 1825 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1788 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠO TJ Zborovice A 1825 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 1718 1 soutěž
2011/2012 3 ŠO TJ Zborovice A 1825 Šebela Ladislav SK Boršice C 1822 1822 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠO TJ Zborovice A 1825 Holman Radek TJ Sokol Postoupky B 1942 1894 1 soutěž
2011/2012 1 ŠO TJ Zborovice A 1825 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1865 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠO TJ Zborovice B 1835 Novák Zdeněk TJ Bystřice pod Hostýnem B 1667 1 soutěž
2010/2011 5 ŠO TJ Zborovice B 1835 Štefek Jan Sokol Litenčice 1663 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠO TJ Zborovice B 1835 Pavlík František TJ Sokol Morkovice A 1643 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠO TJ Zborovice A 1835 Míša Stanislav TJ Polešovice 1895 0 soutěž
2010/2011 7 ŠO TJ Zborovice A 1835 Svítek Jiří ZLÍNTERM Zlín A 2060 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠO TJ Zborovice A 1835 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1772 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠO TJ Zborovice A 1835 Dvorník Pavel Slavia Kroměříž C 1747 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠO TJ Zborovice A 1835 Major Robert TJ Bojkovice A 1844 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠO TJ Zborovice A 1835 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1845 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠO TJ Zborovice A 1835 Frýbort Pavel SK Boršice C 1835 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠO TJ Zborovice A 1835 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky B 1735 ½ soutěž
2009/2010 10 SO TJ Zborovice B 1853 Jokl Luděk Slavia Kromeriz C 1915 ½ soutěž
2009/2010 9 SO TJ Zborovice B 1853 Tobolík Jaroslav TJ Sokol Pravcice 1667 1 soutěž
2009/2010 3 SO TJ Zborovice B 1853 Žalčík Vincenc TJ Sokol Morkovice 1797 ½ soutěž
2009/2010 1 SO TJ Zborovice B 1853 Zicháček Libor TJ Bystrice p. Host. 2002 0 soutěž
2009/2010 11 ŠO TJ Zborovice A 1853 Chutný Tomáš Dům kultury Kroměříž 1835 0 soutěž
2009/2010 10 ŠO TJ Zborovice A 1853 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1475 1 soutěž
2009/2010 9 ŠO TJ Zborovice A 1853 Malůš Petr TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠO TJ Zborovice A 1853 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1830 0 soutěž
2009/2010 7 ŠO TJ Zborovice A 1853 Batka Miroslav TJ Mařatice 1752 1 soutěž
2009/2010 6 ŠO TJ Zborovice A 1853 Náplava Jakub TJ Polešovice 1725 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠO TJ Zborovice A 1853 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky B 1802 1 soutěž
2009/2010 4 ŠO TJ Zborovice A 1853 Fusek Lukáš ŠK Staré Město F 1796 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠO TJ Zborovice A 1853 Hora Miroslav TJ Sokol Kvasice 1753 0 soutěž
2009/2010 2 ŠO TJ Zborovice A 1853 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1856 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠO TJ Zborovice A 1853 Náplava Pavel SK Boršice C 1914 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠO TJ Zborovice A 1844 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1661 0 soutěž
2008/2009 10 ŠO TJ Zborovice A 1844 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1655 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠO TJ Zborovice A 1844 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 1 soutěž
2008/2009 8 ŠO TJ Zborovice A 1844 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky C 1528 1 soutěž
2008/2009 7 ŠO TJ Zborovice A 1844 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město F 1923 0 soutěž
2008/2009 6 ŠO TJ Zborovice A 1844 Hubík Petr Dům Kultury Kroměříž 1613 1 soutěž
2008/2009 5 ŠO TJ Zborovice A 1844 Fridrich Václav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1641 1 soutěž
2008/2009 4 ŠO TJ Zborovice A 1844 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1473 1 soutěž
2008/2009 3 ŠO TJ Zborovice A 1844 Náplava Petr SK Boršice C 1873 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠO TJ Zborovice A 1844 Látal Stanislav TJ Sokol Postoupky B 1806 1 soutěž
2008/2009 1 ŠO TJ Zborovice A 1844 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1803 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠO TJ Zborovice B 1844 Ševela Vladimír MKS Holešov C 1776 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠO TJ Zborovice B 1844 Dvorník Pavel TJ Lutopecny-Měrůtky 1725 1 soutěž
2008/2009 2 ŠO TJ Zborovice B 1844 Šašek Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1753 1 soutěž
2007/2008 11 ŠO TJ Zborovice A 1841 Dvorník Pavel DK Kroměříž 1710 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠO TJ Zborovice A 1841 Kašný Miroslav ŠK Zlín E 1833 1 soutěž
2007/2008 9 ŠO TJ Zborovice A 1841 Pfeffer Erik SK Boršice C 1717 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠO TJ Zborovice A 1841 Březovják Štěpán ŠK Rapos Sulimov 1569 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠO TJ Zborovice A 1841 Látal Stanislav TJ Sokol Postoupky B 1811 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠO TJ Zborovice A 1841 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1889 0 soutěž
2007/2008 5 ŠO TJ Zborovice A 1841 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1663 1 soutěž
2007/2008 4 ŠO TJ Zborovice A 1841 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1653 1 soutěž
2007/2008 3 ŠO TJ Zborovice A 1841 Hurdes Josef TJ Polešovice 1749 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠO TJ Zborovice A 1841 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1900 1 soutěž
2007/2008 1 ŠO TJ Zborovice A 1841 Číhal František ŠK Staré Město F 1811 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠO TJ Zborovice A 1808 Tesař Martin ŠK SK Zlín E 1872 1 soutěž
2006/2007 10 ŠO TJ Zborovice A 1808 Náplava Michal TJ Polešovice 1709 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠO TJ Zborovice A 1808 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 1948 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠO TJ Zborovice A 1808 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1815 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠO TJ Zborovice A 1808 Frýbort Pavel SK Boršice B 1835 1 soutěž
2006/2007 6 ŠO TJ Zborovice A 1808 Janček Milan Sokol ORA SV Slavičín A 1573 1 soutěž
2006/2007 5 ŠO TJ Zborovice A 1808 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1789 0 soutěž
2006/2007 4 ŠO TJ Zborovice A 1808 Staňa Marek ŠK Staré Město F 1791 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠO TJ Zborovice A 1808 Kucián Miloš Dům Kultury Kroměříž 1715 1 soutěž
2006/2007 2 ŠO TJ Zborovice A 1808 Maňák Josef TJ Bystřice p.Hostýnem A 1738 1 soutěž
2006/2007 1 ŠO TJ Zborovice A 1808 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1719 1 soutěž
2006/2007 10 Slavia Kroměříž C 1808 Ševela Vladimír MKS Holešov B 1784 ½ soutěž
2006/2007 3 Slavia Kroměříž C 1808 Bartoš Karel TJ Vlčnov 1692 1 soutěž
2005/2006 11 ŠO TJ Zborovice 1823 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1988 0 soutěž
2005/2006 10 ŠO TJ Zborovice 1823 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1818 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠO TJ Zborovice 1823 Flekač Milan TJ Vlčnov 1888 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠO TJ Zborovice 1823 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2006 0 soutěž
2005/2006 7 ŠO TJ Zborovice 1823 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2075 0 soutěž
2005/2006 6 ŠO TJ Zborovice 1823 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1977 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠO TJ Zborovice 1823 Náplava Michal TJ Polešovice 1677 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠO TJ Zborovice 1823 Vidlář Pavel TJ Napajedla 1868 1 soutěž
2005/2006 3 ŠO TJ Zborovice 1823 Hruška Karel LOKO Uherský Ostroh B 1800 0 soutěž
2005/2006 2 ŠO TJ Zborovice 1823 Frýbort Pavel SK Boršice B 1824 0 soutěž
2005/2006 1 ŠO TJ Zborovice 1823 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1816 ½ soutěž