Hráč Húsek Martin

Húsek Martin

User Pic
Jméno: Húsek Martin
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2185
Elo mezinárodní: 2192
ID: 36852
FIDE ID: 384054
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Staré Město B 2192 2185 Gabriel Adam SK Boršice 2057 2125 1
2018/2019 11 ŠK Staré Město 2163 2229 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2085 2091 ½
2018/2019 9 ŠK Staré Město 2162 2229 Černý David 2222 ŠK Polabiny "C" 2098 2054 1
2018/2019 8 ŠK Staré Město 2184 2229 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová 2320 2318 0
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2184 2229 Chytilek Roman TŽ Třinec 2334 2333 0
2018/2019 6 ŠK Staré Město 2216 2229 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2234 2227 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město 2216 2229 Horák Jan Panda Rychnov n. K. 2027 1980 0
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2200 2115 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2300 2312 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2154 2115 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2410 2372 ½
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2134 2115 Michenka Jozef TJ Ostrava 2278 2250 0
2018/2019 11 ŠK Staré Město B 2162 2229 Hudeček Jan ŠK Veselí nad Moravou 2231 2244 1
2018/2019 10 ŠK Staré Město B 2162 2229 Lanč Alois SK Podlužan Prušánky z.s. 2292 0 0
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 2184 2229 Dvořák Martin SK Prostějov 2163 2156 0
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 2184 2229 Kula Dominik ŠK Zlín 2232 2222 ½
2018/2019 7 ŠK Staré Město B 2216 2229 Markoš Ján ŠK GARDE Lipovec 2571 0 0
2018/2019 6 ŠK Staré Město B 2216 2229 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov 2405 2392 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 2200 2115 Žilka Štěpán ŠK Velké Losiny 2528 2515 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 2200 2115 Mudrák Josef TJ Vlčnov 2251 2234 1
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 2154 2115 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice 2338 2362 ½
2018/2019 2 ŠK Staré Město B 2154 2115 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2380 0 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město B 2134 2115 Malinovský Karel Slavia Kroměříž B 2469 2462 1
2017/2018 11 ŠK Staré Město 2162 2154 Šklíba Martin Lokomotiva Brno A 2303 2263 0
2017/2018 10 ŠK Staré Město 2203 2154 Havelka Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 0
2017/2018 9 ŠK Staré Město 2203 2154 Molenda Marcin Slavoj Český Těšín 2377 0 0
2017/2018 8 ŠK Staré Město 2173 2154 Motúz Karol Šachy Hošťálková 2421 0 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2173 2154 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2317 2284 1
2017/2018 6 ŠK Staré Město 2182 2154 Záleský Karel KVS Ekodivize Opava 2029 2002 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město 2182 2154 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2325 2321 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2203 2154 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2319 2360 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2203 2154 Holtman Teodor ŠK Gordic 2192 0 1
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2151 2118 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2255 2234 0
2017/2018 11 ŠK Staré Město B 2162 2154 Partyš Petr TJ Vlčnov 2039 2060 1
2017/2018 10 ŠK Staré Město B 2203 2154 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2106 2107 1
2017/2018 9 ŠK Staré Město B 2173 2154 Majer Jiří ŠK Kuřim 2234 2201 1
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2173 2154 Krejča Jakub ŠK Zlín 2114 2112 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město B 2182 2154 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov 2405 2413 0
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 2182 2154 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2425 0 0
2017/2018 5 ŠK Staré Město B 2203 2154 Gaša Andrej SK Podlužan Prušánky 2283 0 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město B 2203 2154 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2307 2295 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město B 2203 2154 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2462 2461 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město B 2203 2154 Mudrák Josef TJ SLAVIA Kroměříž B 2265 2269 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2086 2111 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 0
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2086 2111 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 ½
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2086 2111 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 0
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2086 2111 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2086 2111 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 0
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2086 2111 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2086 2111 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 ½
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2086 2111 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2086 2111 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 ½
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2086 2111 Zajíček Tomáš Šachy Hošťálková 2011 1991 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2086 2111 Vykouk Jan ŠK AD Jičín 2427 2322 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2086 2111 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 0
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2086 2111 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 1
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2086 2111 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2016/2017 9 �K Star� M�sto B 2086 2111 Veselý Jaromír �K Lokomotiva Brno B 2054 2017 1
2016/2017 8 �K Star� M�sto B 2086 2111 Karlík Vladimír Slavia Krom��� B 2262 2237 1
2016/2017 7 �K Star� M�sto B 2086 2111 Nepomucký Ondřej �K Duras BVK B 2239 2233 0
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 2086 2111 Riška Lubomír Spartak Adamov 2175 2186 0
2016/2017 5 �K Star� M�sto B 2086 2111 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2213 2211 1
2016/2017 4 �K Star� M�sto B 2086 2111 Bosák Jan Zbrojovka Vset�n 2148 2143 ½
2016/2017 2 �K Star� M�sto B 2086 2111 Kejík František MKS Vy�kov 2101 2074 1
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 2086 2111 Markovič Ivan �K Ku�im 2124 2104 0
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2086 2111 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2145 2168 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2086 2111 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2168 2169 0
2016/2017 9 ŠK Staré Město 2086 2111 Novotný Josef Region Panda 2113 2106 1
2016/2017 8 ŠK Staré Město 2086 2111 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2086 2111 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2086 2111 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava 2125 2107 0
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2086 2111 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2086 2111 Funiok Marcel Baník Havířov 2081 2089 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2086 2111 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno 2169 2151 0
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2086 2111 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2040 2057 0
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2086 2111 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 0
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 2086 2111 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2000 2005 1
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 2086 2111 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž "B" 1976 1976 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2086 2111 Kondula Dominik ŠK Slavoj Poruba "B" 1758 1799 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2086 2111 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1755 1849 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2086 2111 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2129 2144 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město "B" 2086 2111 Koziol Kamil TŽ Třinec "B" 2262 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město D 2086 2111 Pálka Bronislav Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město D 2086 2111 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2157 2144 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město D 2086 2111 Kašpárek Ondřej Sokol Postoupky B 1922 1950 1
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 2086 2111 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1980 1980 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 2086 2111 Krejča Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1996 1971 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město D 2086 2111 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1813 1814 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město D 2086 2111 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město D 2086 2111 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město D 2086 2111 Zvardoň Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2008 2033 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 2086 2111 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2099 2107 1
2015/2016 10 ŠO Kunovice A 2086 2111 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1936 1
2015/2016 5 ŠO Kunovice A 2086 2111 Marschner Thomas Spartak Uherský Brod 2025 ½
2015/2016 4 ŠO Kunovice A 2086 2111 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 0
2015/2016 3 ŠO Kunovice A 2086 2111 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 1
2015/2016 1 ŠO Kunovice A 2086 2111 Kičmer Petr TJ Vlčnov A 2206 2197 0
2015/2016 7 ŠK Staré Město 2086 2111 Havelka Ondřej SK Slavia Orlová A 1911 1863 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město 2086 2111 Fialka Adam SK Slavia Orlová B 1744 1799 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město 2086 2111 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město 2086 2111 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 0
2015/2016 3 ŠK Staré Město 2086 2111 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny B 1569 1659 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město 2086 2111 Zeman Radek ŠK Duras BVK-Královo Pole 1981 2009 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město 2086 2111 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město 2086 2111 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město 2086 2111 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město 2086 2111 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2214 2171 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město 2086 2111 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město 2086 2111 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 0
2015/2016 2 ŠK Staré Město 2086 2111 Havelka Ondřej SK Slavia Orlová A 1911 1863 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město 2086 2111 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1883 1944 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1883 1944 Jandl Vojtěch Sokol Buštěhrad 1890 1955 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1883 1944 Sýkora Marek Desko Liberec 1873 1985 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1883 1944 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1641 1933 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1883 1944 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1945 1911 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1883 1944 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1833 1797 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1883 1944 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1883 1944 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1883 1944 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1945 1911 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1883 1944 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1883 1944 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1883 1944 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1833 1797 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1883 1944 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1883 1944 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 1
2014/2015 11 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Míša Stanislav TJ Polešovice 1983 ½
2014/2015 10 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Skalský Alexandr ŠK Staré Město H 1767 1628 ½
2014/2015 9 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Piluša Antonín ŠK Staré Město G 1771 1
2014/2015 8 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Štefaník Richard TJ Vlčnov B 1736 1811 ½
2014/2015 6 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Hlúšek Pavel Sokol Velehrad 1864 1920 1
2014/2015 5 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1883 ½
2014/2015 4 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Sýkorová Soňa TJ Vlčnov C 1411 1
2014/2015 3 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1900 1
2014/2015 2 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Volčík Stanislav SK Boršice C 1764 1787 1
2014/2015 1 ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí B 1845 1845 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město E 1883 1944 Ploch Petr SK EMKaD Holešov A 1864 1896 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město E 1883 1944 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1907 0
2014/2015 9 ŠK Staré Město E 1883 1944 Volčík Luděk SK Boršice B 2052 2056 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město E 1883 1944 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2077 2041 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město E 1883 1944 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1855 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město E 1883 1944 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1913 1905 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město E 1883 1944 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2127 2116 0
2014/2015 4 ŠK Staré Město E 1883 1944 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město F 1887 1981 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město E 1883 1944 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1865 1910 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město E 1883 1944 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město E 1883 1944 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 2057 2078 0
2013/2014 3 Slavia Kroměříž 1670 1699 Opluštil David Sokol Postoupky B 1479 1692 1
2013/2014 2 Slavia Kroměříž 1670 1699 Náplavová Erika ŠK-KK Osvětimany 1241 1
2013/2014 1 Slavia Kroměříž 1670 1699 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1584 1630 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Funiok Richard TJ Slovan Havířov 1670 1677 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1626 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1765 1831 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1743 1817 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Jiříček Jakub Zbrojovka Vsetín 1633 1740 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1812 1771 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Chytil Petr SK Řetězárna Česká Ves 1719 1739 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1626 1713 ½
2013/2014 2 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1462 1546 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město "B" 1670 1699 Richterová Julie ŠK KME-DDM Kuřim 1444 1561 1
2013/2014 11 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Šácha Milan ŠO Kunovice A 1736 1
2013/2014 10 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1801 0
2013/2014 9 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Valeš Josef TJ Bojkovice B 1616 1
2013/2014 8 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město G 1580 1599 ½
2013/2014 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1583 1
2013/2014 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí B 1838 0
2013/2014 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Ludvíček Josef SK Boršice C 1873 1869 ½
2013/2014 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Kunc Pavel ŠK-KK Osvětimany 1746 1
2013/2014 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1644 1
2013/2014 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1683 1
2013/2014 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1802 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město E 1670 1699 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1657 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město E 1670 1699 Janska Petr SK Boršice B 1693 1667 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město E 1670 1699 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1616 1
2013/2014 8 ŠK Staré Město E 1670 1699 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1755 1647 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město E 1670 1699 Suchánek Hanuš ŠK Zlín D 1305 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město E 1670 1699 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1657 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město E 1670 1699 Němec Jakub TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1319 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město E 1670 1699 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1
2012/2013 9 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín B 1250 1
2012/2013 8 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Kolačný David ŠK Staré Město B 1448 1470 ½
2012/2013 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Opluštil David SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 0
2012/2013 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Hronek Martin ŠK Zlín 1413 1
2012/2013 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín 1100 0
2012/2013 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1316 1
2012/2013 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Drábek Pavel ŠK Zlínterm 1250 0
2012/2013 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1250 1
2012/2013 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 Jelínek Daniel SK Boršice 1250 0
2012/2013 11 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Pikner Jindřich ŠK Staré Město G 1601 1527 1
2012/2013 10 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Tomášů Robin SK Boršice D 1727 1630 1
2012/2013 9 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Šimčík Jan TJ Vlčnov B 1820 1771 1
2012/2013 8 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Bílek Jaromír ŠO Kunovice 1470 1
2012/2013 7 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Krátký Ctibor TJ Bojkovice B 1597 1
2012/2013 6 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Bartošík Petr ŠK Staré Město H 1543 0
2012/2013 5 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Štefaník Petr TJ Vlčnov C 1623 1628 1
2012/2013 4 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Psotka Tomáš Velehrad 1532 0
2012/2013 3 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí 1688 0
2012/2013 1 ŠK Ost.Nová Ves 1250 Boček Tomáš TJ Mařatice 1655 0
2011/2012 9 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Náplavová Erika KK-ŠK Osvětimany 1000 0
2011/2012 8 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Šikl Jakub Slavia Kroměříž 1000 1
2011/2012 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky B 1353 0
2011/2012 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město C 1100 0
2011/2012 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Dančáková Klára Sokol Hošťálková B 1250 1
2011/2012 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Drábek Pavel ŠK ZLINTERM 1250 0
2011/2012 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1261 0
2011/2012 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1263 ½
2011/2012 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Strouhal David ŠK Zlín 1000 0
2011/2012 11 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Kolomazník Jiří KK-ŠK Osvětimany 1000 1
2011/2012 10 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Lapčík Petr ŠK Staré Město G 1467 0
2011/2012 9 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Jiříkovský Michal Spartak Hluk 1000 0
2011/2012 8 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Fridrich Tomáš ŠO Kunovice 1250 1
2011/2012 7 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1512 0
2011/2012 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Košut Josef TJ Bojkovice B 1544 0
2011/2012 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Sedlačík Martin ŠK Staré Město H 1521 1521 0
2011/2012 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Moštěk Petr TJ Vlčnov C 1000 1
2011/2012 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Tomášů Radek SK Boršice D 1701 0
2010/2011 6 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Moštěk Petr TJ Vlčnov C 1000 0
2010/2011 5 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Jiříkovský Michal Spartak Hluk B 1000 1
2010/2011 4 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Nekarda Tomáš ŠK Staré Město I 1000 ½
2010/2011 3 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Pešl Adam TJ Vlčnov C 1000 0
2010/2011 2 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Jiříkovský Michal Spartak Hluk B 1000 1
2010/2011 1 ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 Nekarda Tomáš ŠK Staré Město I 1000 0
2009/2010 1 Ostrožská Nová Ves Hřib Filip Staré Město I ½
2009/2010 7 Ostrožská Nová Ves Kadlčík František Hluk C 0
2009/2010 5 Ostrožská Nová Ves Vybíral Petr Staré Město H 1380 0
2009/2010 3 Ostrožská Nová Ves Macek Jiří Hluk B 1370 0
2009/2010 2 Ostrožská Nová Ves Kopecký Marek Boršice E 1000 0