Hráč Závůrka Roman

Závůrka Roman

User Pic
Jméno: Závůrka Roman
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2135
Elo mezinárodní: 2144
ID: 997
FIDE ID: 307947
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ROŠÁDA Prostějov A 2166 2135 Zbořil Tomáš ŠK Olomouc A 2093 2098 0
2018/2019 10 ROŠÁDA Prostějov A 2171 2135 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1977 1990 ½
2018/2019 9 ROŠÁDA Prostějov A 2171 2135 Nehyba Martin Sokol Skalička A 2123 2097 1
2018/2019 8 ROŠÁDA Prostějov A 2172 2135 Zvolánek Libor A64 PřF Olomouc 2125 2124 1
2018/2019 7 ROŠÁDA Prostějov A 2172 2135 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1958 1917 ½
2018/2019 6 ROŠÁDA Prostějov A 2152 2135 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2066 2076 1
2018/2019 5 ROŠÁDA Prostějov A 2152 2135 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1746 1762 1
2018/2019 4 ROŠÁDA Prostějov A 2154 2110 Vaculík Jakub ŠK Velké Losiny B 2190 2196 ½
2018/2019 3 ROŠÁDA Prostějov A 2123 2110 Gnida Patrik SK Řetězárna 2169 2161 1
2018/2019 2 ROŠÁDA Prostějov A 2123 2110 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice A 2080 2048 1
2018/2019 1 ROŠÁDA Prostějov A 2125 2110 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2004 2015 ½
2018/2019 11 SK Prostějov 2171 2135 Lanč Alois SK Podlužan Prušánky z.s. 2292 0 0
2018/2019 10 SK Prostějov 2171 2135 Kula Dominik ŠK Zlín 2234 2222 0
2018/2019 9 SK Prostějov 2172 2135 Vrána František ŠK Staré Město B 2271 2239 ½
2018/2019 8 SK Prostějov 2172 2135 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2306 2285 0
2018/2019 7 SK Prostějov 2152 2135 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov 2405 2392 ½
2018/2019 6 SK Prostějov 2152 2135 Žůrek Milan ŠK Velké Losiny 2337 2310 ½
2018/2019 5 SK Prostějov 2154 2110 Mudrák Josef TJ Vlčnov 2251 2234 ½
2018/2019 4 SK Prostějov 2154 2110 Worek Joanna ŠO Kunovice 2304 2295 0
2018/2019 3 SK Prostějov 2123 2110 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2261 2255 ½
2018/2019 2 SK Prostějov 2123 2110 Malinovský Karel Slavia Kroměříž B 2460 2462 ½
2018/2019 1 SK Prostějov 2125 2110 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2157 2160 ½
2017/2018 11 SK Prostějov B 2115 2141 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1900 1927 1
2017/2018 10 SK Prostějov B 2135 2141 Adámek Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1861 1801 1
2017/2018 9 SK Prostějov B 2150 2141 Kašpárek Jiří AŠK DA Olomouc C 1778 1799 1
2017/2018 8 SK Prostějov B 2150 2141 Přikrylová Iva T.J. Sokol Citov 0 1815 1
2017/2018 7 SK Prostějov B 2154 2141 Leite Oralová Catarina ŠK SIGMIA Olomouc A 2134 0 0
2017/2018 6 SK Prostějov B 2154 2141 Zvolánek Libor A64 PŘF UP Olomouc 2144 2123 0
2017/2018 5 SK Prostějov B 2135 2141 Šimáček Pavel T.J. Sokol Skalička 2498 2482 0
2017/2018 3 SK Prostějov B 2135 2141 Hájek Pavel T.J. Sokol Konice 0 1875 ½
2017/2018 2 SK Prostějov B 2135 2141 Matoušek Petr T.J. Sokol Přemyslovice B 2123 2108 1
2017/2018 1 SK Prostějov B 2148 2139 Adamčík Martin SK Prostějov C 2121 2130 ½
2017/2018 11 SK Prostějov 2115 2141 Zbořil Tomáš AŠK Olomouc B 2106 2102 0
2017/2018 10 SK Prostějov 2135 2141 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2118 2115 0
2017/2018 9 SK Prostějov 2135 2141 Gnida Patrik Česká Ves 2157 2169 0
2017/2018 8 SK Prostějov 2150 2141 Zedník Josef A64 Grygov B 2117 2118 0
2017/2018 7 SK Prostějov 2150 2141 Navrátil Jiří Uničov 2013 2019 ½
2017/2018 6 SK Prostějov 2154 2141 Žilka Štěpán Velké Losiny B 2513 2512 0
2017/2018 5 SK Prostějov 2154 2141 Plát Vojtěch Rošáda Prostějov 2569 2530 0
2017/2018 4 SK Prostějov 2135 2141 Zapletal Jiří TJ SOKOL Přemyslovice 2101 2101 1
2017/2018 3 SK Prostějov 2135 2141 Sohr Vladimír ŠK Zábřeh 2072 2087 1
2017/2018 2 SK Prostějov 2135 2141 Müller Michal Zlaté Hory 1742 1754 1
2017/2018 1 SK Prostějov 2148 2139 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1943 1943 0
2015/2016 11 SK Prostějov 2164 2173 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 ½
2015/2016 10 SK Prostějov 2164 2173 Hába Petr ŠK GORDIC 2481 2473 0
2015/2016 9 SK Prostějov 2164 2173 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2321 0
2015/2016 8 SK Prostějov 2164 2173 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 0
2015/2016 7 SK Prostějov 2164 2173 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2204 2215 1
2015/2016 6 SK Prostějov 2164 2173 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2233 2228 ½
2015/2016 5 SK Prostějov 2164 2173 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2273 2248 0
2015/2016 4 SK Prostějov 2164 2173 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK B 2224 2214 ½
2015/2016 3 SK Prostějov 2164 2173 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2294 2256 ½
2015/2016 2 SK Prostějov 2164 2173 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2238 2175 ½
2015/2016 1 SK Prostějov 2164 2173 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 0
2015/2016 11 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2271 ½
2015/2016 10 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice A 2157 2146 0
2015/2016 9 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2101 2109 1
2015/2016 7 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc A 2148 2111 0
2015/2016 6 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 2028 2033 1
2015/2016 5 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2004 2018 1
2015/2016 4 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov A 2099 2138 ½
2015/2016 3 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Valenta Vít TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 1
2015/2016 2 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Žilka Štěpán TJ Sokol Velké Losiny B 2518 2521 0
2015/2016 1 ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2054 2052 1
2014/2015 10 SK Prostějov B 2155 2150 Novák Bořivoj T. J. Sokol Hranice 1842 1785 1
2014/2015 9 SK Prostějov B 2155 2150 Ďatel Oldřich T. J. Sokol Tovačov 1745 1
2014/2015 8 SK Prostějov B 2155 2150 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 ½
2014/2015 7 SK Prostějov B 2155 2150 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1962 1958 1
2014/2015 6 SK Prostějov B 2155 2150 Zapletal Jiří T. J. Sokol Přemyslovice B 2018 2066 1
2014/2015 5 SK Prostějov B 2155 2150 Bednář Martin T. J. Sokol Skalička B 1761 1760 1
2014/2015 4 SK Prostějov B 2155 2150 Hajnyš Antonín T. J. Sokol Konice 1861 1
2014/2015 3 SK Prostějov B 2155 2150 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2091 2017 ½
2014/2015 2 SK Prostějov B 2155 2150 Čechál Martin Spartak Přerov 1960 2042 ½
2014/2015 1 SK Prostějov B 2155 2150 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1940 1936 ½
2014/2015 11 SK Prostějov 2155 2150 Sochor Stanislav A64 PřF Olomouc 2119 2127 ½
2014/2015 10 SK Prostějov 2155 2150 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 1
2014/2015 9 SK Prostějov 2155 2150 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2042 2036 1
2014/2015 8 SK Prostějov 2155 2150 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2153 2136 ½
2014/2015 7 SK Prostějov 2155 2150 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 1
2014/2015 6 SK Prostějov 2155 2150 Valenta Vít T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 1
2014/2015 5 SK Prostějov 2155 2150 Gnida Patrik TJ Zlaté Hory 2000 2014 0
2014/2015 4 SK Prostějov 2155 2150 Pospíšil Ludvík Sokol Skalička 1949 1918 0
2014/2015 3 SK Prostějov 2155 2150 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2120 2121 1
2014/2015 2 SK Prostějov 2155 2150 Krejčí Jan ŠK Šternberk 2106 2116 0
2014/2015 1 SK Prostějov 2155 2150 Malý Marek Velké Losiny B 2158 2165 1
2013/2014 11 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2274 2261 ½
2013/2014 10 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2103 2109 ½
2013/2014 9 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 ½
2013/2014 8 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2124 ½
2013/2014 7 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2196 2208 1
2013/2014 6 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2269 2262 1
2013/2014 5 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 ½
2013/2014 4 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2376 2364 ½
2013/2014 3 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2200 2202 0
2013/2014 2 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 0
2013/2014 1 Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole B 2198 2198 0
2013/2014 11 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2148 2146 0
2013/2014 10 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Petr Jiří Spartak Přerov 1913 1956 1
2013/2014 9 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice 2107 2091 ½
2013/2014 8 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Sýkora Jan Sokol Skalička 2132 2063 1
2013/2014 7 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2066 2058 0
2013/2014 6 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Navrátil Jiří ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 0
2013/2014 5 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Malý Marek Sokol Velké Losiny B 2183 2221 ½
2013/2014 4 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1950 1924 1
2013/2014 3 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2070 2085 ½
2013/2014 2 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1954 1970 ½
2013/2014 1 ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 Zedník Josef A64 PřF Olomouc 2081 2094 ½
2012/2013 11 SK Prostějov 2154 2148 Sochor Stanislav A64 PřF UP Olomouc 2122 2133 1
2012/2013 10 SK Prostějov 2154 2148 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2080 2078 1
2012/2013 9 SK Prostějov 2154 2148 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2127 2109 1
2012/2013 8 SK Prostějov 2154 2148 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 1
2012/2013 7 SK Prostějov 2154 2148 Volek Karel ŠK Loštice 1957 1942 1
2012/2013 6 SK Prostějov 2154 2148 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2024 2018 0
2012/2013 5 SK Prostějov 2154 2148 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2094 2099 0
2012/2013 4 SK Prostějov 2154 2148 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2127 2121 ½
2012/2013 3 SK Prostějov 2154 2148 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 2016 1
2012/2013 2 SK Prostějov 2154 2148 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2046 2042 ½
2012/2013 1 SK Prostějov 2154 2148 Jemelka Jan Spartak Přerov 2020 2008 1
2011/2012 11 SK Prostějov B 2166 2186 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2138 2124 0
2011/2012 10 SK Prostějov B 2166 2186 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1958 1845 0
2011/2012 9 SK Prostějov B 2166 2186 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1763 1
2011/2012 7 SK Prostějov B 2166 2186 Štec František SK Přerov 2075 1953 1
2011/2012 6 SK Prostějov B 2166 2186 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1937 1947 1
2011/2012 5 SK Prostějov B 2166 2186 Musil Vítězslav Sokol Skalička B 2005 1989 ½
2011/2012 4 SK Prostějov B 2166 2186 Fuksík Jakub A64 PřF UP Olomouc 2145 2161 0
2011/2012 3 SK Prostějov B 2166 2186 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 ½
2011/2012 2 SK Prostějov B 2166 2186 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc B 2067 2035 0
2011/2012 1 SK Prostějov B 2166 2186 Mikulík Josef Sigmia Senior klub Olomouc B 1898 1
2011/2012 11 SK Prostějov 2166 2186 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2137 2110 1
2011/2012 10 SK Prostějov 2166 2186 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1996 1
2011/2012 9 SK Prostějov 2166 2186 Jemelka Jan TJ Spartak Přerov 2004 2008 0
2011/2012 8 SK Prostějov 2166 2186 Kozák Petr TJ Sokol Skalička 2133 2126 0
2011/2012 7 SK Prostějov 2166 2186 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1856 1
2011/2012 6 SK Prostějov 2166 2186 Volek Karel ŠK Loštice 1960 1955 1
2011/2012 5 SK Prostějov 2166 2186 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 1
2011/2012 4 SK Prostějov 2166 2186 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 0
2011/2012 3 SK Prostějov 2166 2186 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 2023 2061 1
2011/2012 2 SK Prostějov 2166 2186 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2068 2072 ½
2011/2012 1 SK Prostějov 2166 2186 Zapletal Milan ŠK MKZ Šternberk 1940 1
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Kolašín Jan A64 PřF UP Olomouc 2119 1
2010/2011 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1957 0
2010/2011 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Malý Marek Tatran Litovel C 1954 1
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2131 ½
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2105 1
2010/2011 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2061 1
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2073 1
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2120 1
2010/2011 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Dosoudil Miroslav ŠK Šternberk 1970 1
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2279 ½
2010/2011 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2199 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 1
2010/2011 11 SK Prostějov 2199 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2114 ½
2010/2011 10 SK Prostějov 2199 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2158 0
2010/2011 9 SK Prostějov 2199 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1906 1
2010/2011 8 SK Prostějov 2199 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město B 2256 ½
2010/2011 7 SK Prostějov 2199 Drtina Milan SK Boršice 2228 0
2010/2011 6 SK Prostějov 2199 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2123 ½
2010/2011 5 SK Prostějov 2199 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2256 0
2010/2011 4 SK Prostějov 2199 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 0
2010/2011 3 SK Prostějov 2199 Vrána František ŠK Staré Město C 2305 0
2010/2011 2 SK Prostějov 2199 Sojka Aleš ŠK Holešov 2145 1
2010/2011 1 SK Prostějov 2199 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2350 ½
2009/2010 11 SK Prostějov 2165 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2156 1
2009/2010 10 SK Prostějov 2165 Nový Martin ŠK 64 Brno 2200 ½
2009/2010 9 SK Prostějov 2165 Číp Dalibor Orel Ořechov 2189 ½
2009/2010 8 SK Prostějov 2165 Jurčík Martin ŠK Zlín B 2343 0
2009/2010 7 SK Prostějov 2165 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2222 ½
2009/2010 6 SK Prostějov 2165 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2182 ½
2009/2010 5 SK Prostějov 2165 Pospíšil Dušan ŠK Lokomotiva Brno A 2166 ½
2009/2010 4 SK Prostějov 2165 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2183 1
2009/2010 3 SK Prostějov 2165 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2110 1
2009/2010 2 SK Prostějov 2165 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče 2225 0
2009/2010 1 SK Prostějov 2165 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2310 ½
2009/2010 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1930 1
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1908 1
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2168 ½
2009/2010 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2166 1
2009/2010 7 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2132 1
2009/2010 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2140 1
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2132 1
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1959 1
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2132 1
2009/2010 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Jemelka Jan Spartak Přerov 2006 ½
2009/2010 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2165 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2100 ½
2008/2009 11 SK Prostějov 2153 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2124 ½
2008/2009 10 SK Prostějov 2153 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc 1912 ½
2008/2009 9 SK Prostějov 2153 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1
2008/2009 8 SK Prostějov 2153 Peřina Michal AŠK DA Olomouc B 2015 1
2008/2009 7 SK Prostějov 2153 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1928 1
2008/2009 6 SK Prostějov 2153 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1970 1
2008/2009 5 SK Prostějov 2153 Jemelka Jan Spartak Přerov 2004 1
2008/2009 4 SK Prostějov 2153 Grúz Jiří Sigmia Olomouc 1774 ½
2008/2009 3 SK Prostějov 2153 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1893 ½
2008/2009 2 SK Prostějov 2153 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1768 1
2008/2009 1 SK Prostějov 2153 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2028 1
2008/2009 11 Sportovní klub Prostějov B 2153 Bednář Martin TJ Sokol Skalička B 1747 1
2008/2009 10 Sportovní klub Prostějov B 2153 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1890 ½
2008/2009 9 Sportovní klub Prostějov B 2153 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1925 1
2008/2009 8 Sportovní klub Prostějov B 2153 Dosoudil Bedřich Sigmia Senior klub Olomouc B 1844 1
2008/2009 7 Sportovní klub Prostějov B 2153 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1775 1
2008/2009 6 Sportovní klub Prostějov B 2153 Cagašík Tomáš Sportovní klub Přerov 2253 ½
2008/2009 5 Sportovní klub Prostějov B 2153 Štverák Milan TJ Sokol Skalička A 2079 ½
2008/2009 4 Sportovní klub Prostějov B 2153 Navrátil Jiří A64 DDM Olomouc 2176 0
2008/2009 3 Sportovní klub Prostějov B 2153 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1722 1
2008/2009 2 Sportovní klub Prostějov B 2153 Šmudla Jan SK ROŠÁDA Prostějov B 1948 1
2008/2009 1 Sportovní klub Prostějov B 2153 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1808 1
2007/2008 11 SK Prostějov B 2174 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1854 ½
2007/2008 10 SK Prostějov B 2174 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2121 0
2007/2008 9 SK Prostějov B 2174 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2076 0
2007/2008 8 SK Prostějov B 2174 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2030 0
2007/2008 7 SK Prostějov B 2174 Klimeš Jiří ŠK Sokol Šumperk B 1845 1
2007/2008 6 SK Prostějov B 2174 Opravil Karel LOKO Zábřeh A 2156 0
2007/2008 5 SK Prostějov B 2174 Štec František Spartak Přerov 1949 ½
2007/2008 4 SK Prostějov B 2174 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2037 1
2007/2008 3 SK Prostějov B 2174 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2054 1
2007/2008 2 SK Prostějov B 2174 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk A 2136 0
2007/2008 1 SK Prostějov B 2174 Dobeš Jaroslav LOKO Zábřeh B 1741 1
2007/2008 11 SK Prostějov 2174 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2317 ½
2007/2008 10 SK Prostějov 2174 Veselský Josef SK Boršice ½
2007/2008 9 SK Prostějov 2174 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2007/2008 8 SK Prostějov 2174 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2224 ½
2007/2008 7 SK Prostějov 2174 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno B 2181 0
2007/2008 6 SK Prostějov 2174 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2297 ½
2007/2008 5 SK Prostějov 2174 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná 2045 0
2007/2008 4 SK Prostějov 2174 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2103 1
2007/2008 3 SK Prostějov 2174 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2138 1
2007/2008 2 SK Prostějov 2174 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2186 0
2007/2008 1 SK Prostějov 2174 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2121 ½
2006/2007 11 SK Prostějov 2149 Drtina Milan SK Boršice 2292 ½
2006/2007 10 SK Prostějov 2149 Hodovský Jiří ŠK SK Zlín C 2115 1
2006/2007 9 SK Prostějov 2149 Švancara Petr A64 Grygov B 2160 1
2006/2007 8 SK Prostějov 2149 Šnevajs Heřman Tatran Litovel B 2035 0
2006/2007 7 SK Prostějov 2149 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2041 ½
2006/2007 6 SK Prostějov 2149 Buráň Jaroslav MKS Holešov 2173 ½
2006/2007 5 SK Prostějov 2149 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín B 2131 1
2006/2007 4 SK Prostějov 2149 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2157 ½
2006/2007 3 SK Prostějov 2149 Lacko Jan ŠK DURAS BVK Brno B 2191 ½
2006/2007 2 SK Prostějov 2149 Nový Martin ŠK 64 Brno 2125 1
2006/2007 1 SK Prostějov 2149 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2177 0
2006/2007 11 SK Prostějov B 2149 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2160 0
2006/2007 10 SK Prostějov B 2149 Štec František Spartak Přerov 1988 1
2006/2007 9 SK Prostějov B 2149 Valenta Vít ŠK Sokol Šumperk 2149 1
2006/2007 8 SK Prostějov B 2149 Musil Vítězslav SK Přerov 2052 1
2006/2007 7 SK Prostějov B 2149 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 0
2006/2007 6 SK Prostějov B 2149 Kotva Milan DDM&TJ Mohelnice 2120 1
2006/2007 5 SK Prostějov B 2149 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1966 ½
2006/2007 4 SK Prostějov B 2149 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 1988 1
2006/2007 3 SK Prostějov B 2149 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2140 ½
2006/2007 2 SK Prostějov B 2149 Strašil Pavel LOKO Zábřeh B 2156 ½
2006/2007 1 SK Prostějov B 2149 Beil Martin ŠK Šternberk 2197 0
2005/2006 11 SK Prostějov 2179 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2170 ½
2005/2006 10 SK Prostějov 2179 Krčál Michal ŠK Zlín B 2121 0
2005/2006 9 SK Prostějov 2179 Bosák Jan ŠKZ Vsetín 2217 1
2005/2006 8 SK Prostějov 2179 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2167 0
2005/2006 7 SK Prostějov 2179 Mudrák Josef MKS Holešov 2354 0
2005/2006 6 SK Prostějov 2179 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2137 1
2005/2006 5 SK Prostějov 2179 Stánec Stanislav TJ Loko Uherský Ostroh 2195 ½
2005/2006 4 SK Prostějov 2179 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2057 ½
2005/2006 3 SK Prostějov 2179 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2358 0
2005/2006 2 SK Prostějov 2179 Sochor Stanislav A64 MIPAP Grygov B 2139 1
2005/2006 1 SK Prostějov 2179 Křížek František SK Boršice 2080 1
2005/2006 11 SK Prostějov B 2179 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2193 0
2005/2006 10 SK Prostějov B 2179 Opravil Karel LOKO Zábřeh B 2153 1
2005/2006 9 SK Prostějov B 2179 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2113 ½
2005/2006 8 SK Prostějov B 2179 Beil Martin ŠK Šternberk 2230 ½
2005/2006 7 SK Prostějov B 2179 Švancara Petr A64 Grygov C 2159 0
2005/2006 6 SK Prostějov B 2179 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 0
2005/2006 5 SK Prostějov B 2179 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 1996 1
2005/2006 4 SK Prostějov B 2179 Zapletal Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2181 ½
2005/2006 3 SK Prostějov B 2179 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2138 1
2005/2006 2 SK Prostějov B 2179 Pala Vladimír SK Přerov 2235 0
2005/2006 1 SK Prostějov B 2179 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2158 0
2004/2005 11 SK Prostějov 2090 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1951 1
2004/2005 10 SK Prostějov 2090 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice A 2094 ½
2004/2005 9 SK Prostějov 2090 Šmudla Jan TJ Sokol Přemyslovice B 1816 1
2004/2005 8 SK Prostějov 2090 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2100 1
2004/2005 7 SK Prostějov 2090 Štec František SK Přerov 2000 1
2004/2005 6 SK Prostějov 2090 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1964 1
2004/2005 5 SK Prostějov 2090 Sochor Stanislav A64 Valoz Grygov C 2100 0
2004/2005 4 SK Prostějov 2090 Španner Josef Sigmia Olomouc 1910 ½
2004/2005 3 SK Prostějov 2090 Kotva Milan DDM&TJ Mohelnice 2134 ½
2004/2005 2 SK Prostějov 2090 Vymětalík Ivo Tatran Litovel C 1919 ½
2004/2005 1 SK Prostějov 2090 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1908 1
2003/2004 11 SK Prostějov B 2186 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2020 1
2003/2004 10 SK Prostějov B 2186 Navrátil Jiří TJ Unex Uničov 2163 ½
2003/2004 9 SK Prostějov B 2186 Jemelka Jan SK Přerov 2001 1
2003/2004 8 SK Prostějov B 2186 Švancara Petr A64 Grygov C 2244 ½
2003/2004 6 SK Prostějov B 2186 Spurný Ondřej Sokol Přemyslovice 1990 ½
2003/2004 5 SK Prostějov B 2186 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2049 0
2003/2004 4 SK Prostějov B 2186 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2096 1
2003/2004 3 SK Prostějov B 2186 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2238 ½
2003/2004 2 SK Prostějov B 2186 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2117 0
2003/2004 1 SK Prostějov B 2186 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2144 0
2003/2004 11 SK Prostějov 2186 Kapusta Petr Slavia Kroměříž B 2109 0
2003/2004 10 SK Prostějov 2186 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 0
2003/2004 9 SK Prostějov 2186 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2163 1
2003/2004 8 SK Prostějov 2186 Macura Emil ŠK Zlín B 2124 1
2003/2004 7 SK Prostějov 2186 Juříček Stanislav ŠK Zbroj Vsetín 2240 0
2003/2004 6 SK Prostějov 2186 Opravil Karel Loko Zábřeh 2138 1
2003/2004 5 SK Prostějov 2186 Mudrák Josef Slavia Kroměříž A 2387 0
2003/2004 4 SK Prostějov 2186 Drtina Milan SK Boršice 2257 ½
2003/2004 3 SK Prostějov 2186 Biolek Richard A64 Grygov B 2178 ½
2003/2004 2 SK Prostějov 2186 Vrána František ŠK Staré Město B 2305 1
2003/2004 1 SK Prostějov 2186 Beil Martin Tatran Litovel B 2171 0